Rhenus Logistics S.A.

2.2 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy Rhenus Logistics S.A.

Kora Nowy wpis
Klient
 Pytanie

DRAMAT, szczerze nie polecam. Przesyłka nie dostarczona, choć w systemie oznaczono jako dostarczoną. Godzinne proby nawiązania kontaktu z firmą, kurierem. IKEA jakby ma w nosie, ponieważ to firma kurierska ponosi odpowiedzialność za dostarczenie. Nie wiem czy właśnie straciłam 1700zl bo czy kiedykolwiek zamówienie do mnie dotrze? Czy otrzymam zwrot środków? Jak się kiedyś tam dodzwonię to Wam powiem. Na chwile obecną szczerze odradzam.

Zofia Nowy wpis
@Kora

Jakoś nie chce mi się szczerze wierzyć, że Ikea się na to wypięła. Reklamy nikomu robić nie chcę, ale dla nich to chyba kwestie groszowe a renoma się liczy, no nie? Na moje oko prędzej Ikea Ci odda a potem z nimi się rozliczy. Lub paczka magicznie się znajdzie?

Dawid Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.
Klient
 Pytanie

Masakra Porażka poniżej krytyki firma krzak Rhenus w dniu dzisiejszym powinna dostarczyć przesyłkę z Ikeii 19.04.2022 w godzinach 8 - 20. Zero informacji tragedia udało mi się dodzwonić do krzak Rhenus a dzwoniłem do Łodzi Krakowa Warszawy i nikt nie był w stanie udzielić informacji albo w większości nikt NIE ODEBRAŁ... Koniec końców przekierowali mnie z powrotem do Ikeii i co...?? Pani poinformowała mnie, że przesyłka dzisiaj nie będzie dostarczona bo nie odebrał jej kierowca i kolejny termin w kolejnym tygodniu NIE Z MOJEJ WINY!! Jakbym się sam nie zaczął dowiadywać siedziałbym cały dzień w domu bez żadnej informacji... i bez przesyłki koniec końców. Nie polecam krzak Rhenus i na pewno każdemu będę odmawiał jej usług!!

Mark Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.
Klient
 Pytanie

Kolejny dramat w wykonaniu tej firmy, tym razem oddział małopolski, dostawa trwała 10 dni, przesyłka raz wróciła do nadawcy aby musiał ją ponownie nadać. Albo kurierzy, albo dyspozytor w tej firmie to jakieś (usunięte przez administratora) 3 x nieudana próba doręczenia - przy czym próba to brak kontaktu telefoniczne i brak wizyty w miejscu docelowym. Więc czym jest próba w wykonaniu tej firmy??

Pytanie
 Pytanie

Jakie są warunki zatrudnienia w Rhenus Logistics S.A.?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rhenus Logistics S.A. kandydat na stanowisko Kierownik Działu Kompletacji Zamówień ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
nie i nie
Klient
 Pytanie

Przesyłka miała do mnie dotrzeć w dniu 01.09.2021 - zadzwonił jakiś człowiek i powiedział, że się "nie da" i będzie w dniu 02.09.2021 - powiedziałem, nie ma sprawy. Dostałem informację, że przesyłka jest w drodze - jednak NIKT nie przyjechał w dniu 02.09.2021 - a na stronie pojawiła się informacja: "Niepoprawne doręczenie " - cokolwiek to znaczy (?) Dziś jest 03.09.2021 - nie ma żadnej informacji - oprócz "Towar w magazynie" - nie rozumiem zasad funkcjonowania waszej firmy.

1
klient
Klient
@nie i nie

To samo.. totalne (usunięte przez administratora) dzisiaj 3 termin i kolejny raz niepoprawne doręczenie chociaż zgodnie z lokalizacją na stronie rhenus kierowca był w okolicy bloku.. nikt nie dzwonił mimo zapewnień na infolinii że kurier zadzwoni pół godz. przed dostawą. Rezygnuję z zamówienia i odradzam każdemu tą firmę.

1
Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda rozmowa w Rhenus Logistics S.A. na stanowisko Specjalista ds. Utrzymania Ruchu? Z iloma osobami się rozmawia? 28 sierpnia pojawiło się ogłoszenie.

Pytanie
 Pytanie

Czym w Rhenus Logistics S.A. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

v337
Kandydat
 Pytanie

Kojarzy ktoś ile można zarobić na stanowisku "Specjalista ds Rozliczeń" w Gliwicach? Bo nie wiem czy w ogóle opłaca się składać podanie. Ogólnie to można zarobić u Was więcej niż najniższa krajowa?

Pytanie
 Pytanie

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Rhenus Logistics S.A.?

Kriss
Były pracownik
@Pytanie

Aż do upadłego

gs
 Pytanie

Mam pytanie o oddział w Radonicach. Są tam aktualnie rekrutacje na stanowisko magazyniera? Jakie wymagania? Wymagają uprawnień na wóżki? Jeśli tak to czy szukają tam operatorów wózka wysokiego czy niskiego składu? Jak zarobki? Jakie dni i godziny pracy? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Rhenus Logistics S.A. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Rhenus Logistics S.A.