Rhenus Logistics S.A.

2 Dodaj opinię
Rhenus Logistics S.A.
2 55 77 5 1

Opinie o Rhenus Logistics S.A.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.
 Pytanie

Czy w Rhenus Logistics S.A. są szkolenia zewnętrzne?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Nowy wpis

Pracodawca

 Aktualność
Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy za Waszą aktywność w tym miejscu i chęć podzielnia się swoimi postrzeżeniami na temat naszego przedsiębiorstwa. Cenimy każdą konstruktywną krytykę, czy to od naszych klientów, czy pracowników. Wszelkie merytoryczne uwagi wyznaczają nam kierunek zmian i obszary wymagające poprawy, dlatego zapewnimy, że wyciągniemy z nich wnioski.

 Jednocześnie z przykrością stwierdzamy, że w dobie powszechnie obecnego w sieci „hejtu” dotknął on również nas. Chcemy jednak, aby nasze rozmowy tutaj nie były nim przesiąknięte, a mowa nienawiści była absolutnie nieobecna. Przypominamy, że wolność słowa nie oznacza swobody do świadomego kłamstwa, obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Z tego powodu wszystkie opinie, nieprawdziwe, uderzające w konkretne osoby i naruszające dobre imię firmy, będą archiwizowana za zgodą Administratora serwisu.

Zachęcamy do obiektywnej i kulturalnej dyskusji. W przypadku spraw wymagających wyjaśnienia, najlepiej kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem rekrutacja@pl.rhenus.com


Pozdrawiamy, Rhenus Logistics S.A.
Pomocna?
Tak2Nie1
Audi

Kiedyś podobno był to oddział gdzie dobrze się pracowało, teraz lepiej sobie odpuścić. Od niedawnaw Gliwicach jest nowa kierowniczka i niestety nikomu nie wyszło to na dobre. Atmosfera jest niemiła, panuje ciągłą presja, manipulacja, wszelkie donosicielstwo jest mile widziane. Kierowniczka pomiata ludźmi, wielu się już zwolniło a to jeszcze nie koniec. Kierownicy magazynu i transportu ok, ale sprawiają wrażenie jakby się bali cokolwiek głośno powiedzieć. Zarobki słabe, obsługa klienta (usunięte przez administratora). Są premie, ale rzadko wypłacane w całości. W dziale międzynarodowym atmosfera trochę lepsza a zespół bardziej zgrany.

Pomocna?
Tak14Nie1
Zgłoś
KRIS
@Audi

Witaj To co pisze koleżanka to sama nieprawda , nawet był wyjazd integracyjny co odkąd tu pracuje nigdy nie był organizowany, ludzie zgrali się ze sobą i chcą ze sobą pracować .Premie są przyznawane fakt że to premia uznaniowa, ale nie ma miesiąca żeby pracownik, który sumiennie wykonuje swoje zadania nie otrzymał jej. Nowa kierowniczka nie zastała w zbyt dobrym stanie oddziału więc musi wymagać aby odział był prowadzony według zasad firmy. To co piszesz nie ma nic do tego co jest w realiach . A pracownicy , którzy odeszli sami podjęli taką decyzję . Więc nie pisz bzdur......

Pomocna?
Tak10Nie1
Zgłoś
FIGA
@Audi

H ha dobre ...co to pierdoły ....Właśnie teraz w Rhenus jest super ekipa, zgrana nie to co wcześniej dziwne ustalenia oraz co niektórzy chodzili do pracy jak chcieli a teraz się ukróciło i są zasady i równe traktowanie .:)

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś
Kama
@Audi

Ludzie ale jesteście zawistni, jak komuś coś idzie lepiej to trzeba go obsmarować, chyba nie pamiętacie jak było za starego kierownika... Teraz to się pracuje, każdy wie co ma robić i jest wsparcie w każdym momencie. Osoby które to piszą to sami dobrze wiedzą dlaczego.....

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Audi
@Kama

Ilu doświadczonych spedytorow zostało w Gliwicach? Jeden, kierownik???? na magazynie ciągła rotacja, podobnie w innych działach. Z dobrej firmy ludzie nie uciekają. Był jeden wyjazd integracyjny i teraz pracownicy powinni kierowniczke po stopach całować? Tak, za poprzedniego kierownika atmosfera była lepsza.

Pomocna?
Tak8Nie1
Zgłoś
beznik
@Audi

Dobrze, że wreszcie ktoś napisał prawdę o tej firmie. Jednym słowem, jest coraz gorzej, czas na zmiany.

Pomocna?
Tak6Nie1
Zgłoś
Audi
@KRIS

A.L co najwyżej mogę być twoim kolegą a nie koleżanką, ale i tak uważam że nie masz racji.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Karolina
@Audi

Widzę, że postanowiłeś - ponownie - dołączyć do dyskusji, co oczywiście bardzo się chwali. Może zatem zechcesz udzielić mi pewnej informacji, dotyczącej pracy w Rhenus Logistics. Przeglądałam całkiem niedawno stronę internetową firmy i znalazłam na niej kilka ciekawych ofert pracy. Powiedz mi, czy nowy pracownik - przed podjęciem zatrudnienia - może liczyć na jakieś specjalne szkolenia wdrażające?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jaty Nowy wpis
@KRIS

A te wypociny we własnej obronie napisała owa kierwniczka !!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Jakub Nowy wpis

Witajcie! Przeglądałem oficjalną stronę internetową tej firmy i znalazłem kilka aktywnych naborów na nowych pracowników. Czy wiecie może, jakie warunki finansowe oferują oni na początku zatrudnienia?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Alex

@Daria daj znać jak będziesz mieć odpowiedź czy można startować na stanowisko wyższe, jeśli się nie jest Polakiem

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
gs
Użytkownicy czekają na odpowiedź 103 dni.
 Pytanie

Mam pytanie o oddział w Radonicach. Są tam aktualnie rekrutacje na stanowisko magazyniera? Jakie wymagania? Wymagają uprawnień na wóżki? Jeśli tak to czy szukają tam operatorów wózka wysokiego czy niskiego składu? Jak zarobki? Jakie dni i godziny pracy? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 104 dni.
 Pytanie

Czy Rhenus Logistics S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Kam
Nazwa działu: Produkcja

Hej, chce zaczac prace w owej firmie i ciekawi mnie ile wynosza premie brutto. I za co sa uznawane? pomożecie? :)

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Janusz
@Kam

Jakie stanowisko pracy zainteresowało Cię w przypadku firmy Rhenus Logistics? Żeby ktoś z forumowiczów mógł rzetelnie odpowiedzieć na Twoje pytanie, to przydałoby się, abyś napisał, którego dokładnie stanowiska dotyczy Twoje zainteresowanie. Mógłbyś to napisać?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Daria
@Janusz

Rozumiem że pracujesz teraz w Rhenusie? Jakie macie podejście do ukrainców? Wysłałam CV na stanowisko spedytora, ale wiem że niekture firmy nawet nie rozgladaja możliwosci przyjęcia ukrainców na podobne stanowiska...((

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Dani
Nazwa działu: Magazyn

Witam opinia na temat oddziału Rhenus Gliwice jak najbardziej negatywna odział dno spychologia (usunięte przez administratora) zero wsparcia ze strony przełożonych jak by ci łachę robili o nic się doprosic nie idzie ciągłe braki w ewidencji i na magazynie ludzie robią za przysłowiowy damski uj a kierownik magazynu to się z powołaniem pomylił nieodpowiednia osoba na nieodpowiednim stanowisku (usunięte przez administratora) i prostak tyle w temacie szkoda szczępić ryja na tą firme omijajcie ten oddział szerokim łukiem

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Janusz
@Dani

Nie miałeś odpowiedniego wsparcia w swoich pierwszych dniach zatrudnienia w firmie Rhenus Logistics? Może mógłbyś napisać coś więcej o samych warunkach zatrudnienia? Interesuje mnie wysokość wynagrodzenia oraz to, czy pracodawca od pierwszych dni zatrudnia na podstawie umowy o pracę?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Piotr

Nie polecam. Szanowana firma przewozowa nie traktuje tak klientów. Brak możliwości kontaktu z tą firmą żeby zapytać co dzieje się z przesyłką. Informacje z przeglądarki "śledź przesyłkę" lakoniczne nic nie mówiące o miejscu gdzie ona się znajduje. Rhenus ma 48 godzin na dostawę. Gdy przesyłka nie dotarła w tym czasie zadzwoniłem najpierw do jednego oddziału potem do drugiego potem do trzeciego (oczywiście w godzinach pracy- bo tam nie ma dyżurów). Gdy w końcu ustaliłem gdzie znajduje się moja przesyłka to pani po drugiej stronie słuchawki powiedziała, że właśnie zaczyna "szukać samochodu do transportu" i nie było ważne, że przesyłka stała w ich magazynie cały poprzedni dzień od samego rana jakieś 96 km od celu. Z jednego transportu od producenta rozdzielili przesyłkę i jedną dowieźli gdzie było bliżej o 50 km a już drugiej się chyba nie opłaciło na tej samej trasie. Może to za daleko? Dopiero po moim telefonie zaczęli szukać samochodu do przewiezienia towaru. Nie liczy się to, że przez ich opóźnienie straciłem klienta i dobrą opinię. Usłyszałem tylko zamiast przepraszam "proszę mnie zrozumieć " i "nie chce już pana słuchać". Wszystkim tym, którym zależny na czasie i od tego ma zależeć jakaś Wasza inwestycja itp. szczerze nie polecam tej firmy przewozowej, w której brakuje pojazdów do przewożenia przesyłek, brak kontaktu i chyba chęci do wytężonej pracy no bo przecież od klienta pieniądze już wzięli, a przesyłkę ? A się dowiezie jak będzie samochód. Śmiechu warte.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Janusz
@Piotr

Na tym forum opinie klientów są także cenione i ważne więc rozumiem Twoje rozczarowanie z powodu niedogodności związanych z dostarczeniem przesyłki. Jednak bardzo ważne są też wypowiedzi osób zatrudnionych w firmie. Chętnie dowiem się jak wyglądają obecnie warunki zatrudnienia i wynagrodzenia. Zachęcam Was do większej aktywności.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Michał
Nazwa działu: Handlowy

Witam. Czy ktos pracowal w rhenus w Chorzowie? Aplikowalem na stanowisko konsultant-handlowiec. Warto?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Janusz
@Michał

Czy przez ten czas, który minął od Twojego wpisu firma Rhenus Logistics zaprosiła Cię na rozmowę kwalifikacyjną? Jeżeli tak, napisz proszę jak przebiegała, czy była według Ciebie udana? Warunki zatrudnienia, które oferuje pracodawca i kwalifikacje jakich wymaga, to ważne informacje dla osób przygotowujących się na tego typu rozmowę i zainteresowanych pracą w tym miejscu.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Beatrise

Firma jak firma, ale jak nie masz układu to na nic nie licz...... Człowiek jako pracownik poświęca swój prywatny czas aby wyrobić się z planem a w zamian słyszysz, że "za wolno pracujesz"...... wiem co do moich obowiązków należy, ale to nie moja wina, że ludzie się zwalniają, lub ich sami zwalniają a Ty musisz robić za te osoby...... Kariera..... oczywiście, że da się ją zrobić, ale pod warunkiem, że wchodzisz w "ciemną stronę życia". Już nie jeden raz z dnia na dzień zwolnili pracownika "z dnia na dzień" i prawie jak (usunięte przez administratora) stali nad osobą aby się rozliczył i przypadkiem ołówka nie zabrał ze sobą....... Ostatnio też awansowali dziewczynę na Dyrektora.... nie będę pisał jakiego działu, bo nie o to chodzi..... ale dziewczyna sporo musi się nauczyć o zarządzaniu ludzmi, a przede wszystkim kontaktami z pracownikami innego działu.... porażka..... nie ma racji, ale uważa się za wszechwiedzącą....ech...... czas chyba sie z tej firmy ewakuować, bo nic dobrego tu mnie nie czeka....

Pomocna?
Tak5Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Hanna
@Beatrise

Dziękuję, że zechciałeś podzielić się z nami swoimi doświadczeniami, jeśli chodzi o okres pracy w firmie Rhenus Logistics. Firma ta posiada ponad 610 lokalizacji na całym świecie i zatrudnia ponad 29 000 pracowników zarządzając złożonymi łańcuchami dostaw oraz zapewniając bogactwo usług logistycznych. Dlatego też normalne jest, że wymagają tam od swoich pracowników dużego zaangażowania. A co z tamtejszymi zarobkami? Są na godnym poziomie?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pewek
@Beatrise

Zgadzam sie z Toba w 100% z tym co napisane. Dokladnie tak to wszystko wyglada.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Audi
@Beatrise

Masz na myśli oddział w Gliwicach?

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Daniel

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ole
@Daniel

Jak atmosfera w pracy? Ludzie ok?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jacek
@Ole

tak

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Leszek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Alicja

@handlowiec Rhenusa, na pewno praca w dziale sprzedaży nie należy do najłatwiejszych i pewnie dopiero po odpowiednim czasie jest się przygotowanym do osiągania wyników. Rhenus Logistics to jednak światowy koncern, więc może plany wyliczają na podstawie odniesień do innych rynków? A oprócz zasad premiowania jak wygląda ogólnie praca w firmie? Poniżej pytałam o jakieś integracje, wyjazdy, atmosferę?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Handlowiec rhenusa
@Alicja

Generalnie porażka socjal to fikcja na Boże Narodzenie 180 na kartę przedlacona Multisport za jakieś chore pieniądze Wyjazd integracyjny raz w roku w piątkowe popołudnie na sobotę i w niedzielę powrót bo przecież światowa firma musi pracować od poniedziałku do piątku wyjazd finansowany z premii odebranych pracownikom z byle blachę go powodu. Firma ma aspiracje żeby być korporacji i jest tylko z wymagan a w zamian nic nie daje Ogromną rotacja ludzi w dziale handlowym i wśród spedytorów. Szczerze odradzam tego pracodawcę Oczywiście każdy ma prawo sam spróbować Życzę poeodzenia

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
handlowiec Rhenusa

Szczerze odradzam tego pracodawce. W trakcie rozmowy wszystko pięknie snuja wizje mega zarobków a rzeczywistość odmienna Współpracujesz z 2 kierownikami jeden od krajówki drugi od zagranicy Obaj cisną bo maja plany do zrealizowania dodam w tym miejscu ze plany nierealne w warunkach jakie oferuje Rhenus. Ceny z kosmosu cennik kodowy niezrozumiały dla klienta dopłaty za wszystko a jakość transportu i obsługi posprzedażnej fatalna, wszystkie reklamacje odrzucają z błachego powodu a ty człowieku sprzedawaj. Tabelka goni tabelkę a i tak nikt tego nie czyta Jak wchodzisz w (usunięte przez administratora) kierownikowi to masz ok jak zwracasz na uwagę ze operacje nie działają to jesteś na cenzurowanym Spedytorzy fatalni na znalezienie samochodu czekasz kilka godzin Jak już coś znajda to w cenie do niezaakceptowania przez klient. Rhenus nie ma własnej floty na ftl i ltl wszystko sprzedaje na transie wiec jak masz człowieku zarobić Dodam tylko ze premia ma charakter uznaniowy. Ostrzegam uczciwie ale decyzje pozostawiam każdemu Dodam tylko ze w ostatnim roku odeszli prawie wszyscy handlowcy po zmianie regulaminu premiowania. Fakty mówią same za siebie. OMIJAJCIE TEGO PRACODAWCE SZEROKIM LUKIEM!!!!!!

Pomocna?
Tak8Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Bazyl

Rhenus Berlin Niemcy chodzą jak chcą ubrani Polak ma koszulkę inna bo firmowe to gówno,50euro kary , niemieckie świnie mają 100kilo mebli Polak od 900kg do tony trzysta

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Bazyl

Berlin montaż mebli , Niemiec jednego klienta dziennie i kończy o czternastej Polak czterech klientów i kończy o dwodziestej pierwszej bo szefostwo polskie boki się odezwać w biurze banda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Niemiec jednego klienta dziennie i kończy o czternastej Polak czterech klientów i kończy o dwodziestej pierwszej bo szefostwo polskie boji się odezwać a s,czegulnie w piątek Niemcy na złość wysyłają do klienta który jest oddalony o 350kma Niemiec najdalej ma 20km

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Alicja

Czy firma organizuje jakieś imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne dla swoich pracowników? Jak wygląda atmosfera w miejscu pracy?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ona 34

witam czy ktos pracuje w rehnus w Ingolstadt?prosze o opinie

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
papaj

Specjalista ds. obsługi klienta i administracji magazynu lub transportu Ktoś wie czy jak wygląda praca i ogólnie czy warto?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
hehe

No ale czy umowa u nich jest w pełni respektowana? Jeśli tak jest, to się wcale nie dziwię, że zatrudnienie u nich jest tak opłacalne. W końcu doskonale wiedzą, że dbanie o zadowolenie pracowników doskonale wpływa na sukces firmy. Ciekawe tylko co z socjalami.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Lusia

Witam czy ktos pracował w oddziale Rhenusa w Hörselgau? Prosze o opinie ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Enginer

Witam wszystkich, Dostrzegłem ofertę pracy jako specjalista ds. ewidencji magazynowej w Gliwicach, czy można powiedzieć kilka słów o tym stanowisku, ogólnie czym sie zajmuje , zarobki i odpowiedzialność. Dziękuje za szybko i sprecyzowaną odpowiedz. Pozdrawiam

Pomocna?
Tak12Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
wtemacie
@Enginer

Zarobisz 1800zl a będziesz biegał jak frajer przerzucał ręcznie paczki,użerał się z kierowcami.Stanowisko ładnie brzmi ale tylko z nazwy.Kanapki w spokoju nie zjesz.Typowe niemieckie niewolnictwo w nowoczesnym wydaniu.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
bladyOwies
@Enginer

@Enginer aplikuj bo warto. Gliwice to będzie nowy oddział (przeniesiony z Dąbrowy Górniczej) i dlatego rekrutują ludzi. Ci, którzy się tu wypowiadają nie mają bladego pojęcia jak wygląda praca, bo odrębnego stanowiska Dąbrowa nie miała. Na tym stanowisku głównie będziesz pracował w systemie komputerowym i zajmował się dokumentami. Typowa ewidencja magazynowa. Może i czasem będziesz pomagał przy rozładunku, ale jak będzie oddział ogarnięty, to nie będzie takiej potrzeby.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
już po

Kuna cała prawda - niema przyszłości marne zarobki baz szansy na podwyżkę co chwilę ktoś przynosi L4 , nie ma czym pracować (stary ciągle psujący się sprzęt), dobrze że już jestem po tym rozdziale, nie polecam raczej omijać szerokim łukiem

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kuna02

Z tego co widzę , krytyczne wypowiedzi są usuwane. Ciekawe dlaczego ? Prawda jest dla kogoś niewygodna ? Ci co pracowali w Rhenus Dąbrowa lub dalej tam pracują, nic dobrego nie mogą powiedzieć o obecnej "kadrze". Pewnie administrator zostawi z moich wypowiedzi ze cztery słowa i dwie kropki. Piszę ostatni raz, bo takie strony są bez sensu.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kuna02

Hm. Cenzura działa

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Kuna02

Tak, pracowałem. To zależy, mogę napisać jak sytuacja wyglądała na magazynie. Myślę, że niewiele się zmieniło.Zarobki u zatrudnionych przez Rhenus : magazynier - od ( usunięte przez administratora ) pln brutto, do tego teoretycznie 15% premii, zatrudnieni przez APT zaczynali od ( usunięte przez administratora ) ( bez względu na umiejętności, duża rotacja ludzi). Nadgodziny w większości do odbioru, chyba, że kierownictwo jest " pod ścianą" to wtedy można coś ugrać. Oczywiście możesz się ubezpieczyć, jest jakieś ubezpieczenie grupowe, dotyczy ludzi z Rhenusa, nie wiem jak z APT. Piszesz, że narzekam. Już nie narzekam. Na szczęście ten etap mojej kariery mam już za sobą. Pan ( usunięte przez administratora )wszystko zepsuł. Kiedyś była fajna atmosfera, mimo dużej ilości pracy. Wartościowi ludzie już odeszli ( sami lub z pomocą ), bądź "rzucają papierami". Ze starej ekipy zastało kilka osób, reszta to "świeżaki"( usunięte przez administratora )

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Przewoznik

Chciałbym jeździć dla nich jako przewoźnik. Opłaca się ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Dąbrowa Górnicza

Praca magazyniera: 1.Zarobki max.1650zł (3zmiany).Nadgodziny do odbioru. 2.Bony,wczasy pod gruszą-zapomnij.Zero socjala pomimo,iż firma duża. 3.Paczki,nawet powyżej 100kg.Zasady BHP(30kg)tu nie obowiązują.Nosisz bo musisz. 4.Brak ludzi do pracy(L4-norma,ciągła rotacja pracowników). 5.Brak sprzętu do pracy:nie działające skanery i stale psujące się wózki. 6.Przerwa jest ale tylko na umowie.O jedzeniu zapomnij(wieczny brak czasu). 7.Brak oświetlenia na rampach-w nocy jedziesz na czuja. 8.Wymiana baterii w wózku grozi śmiercią(wytarte przewody+cieknąca woda z mausera). Ogółem praca na ciągłym ciśnieniu i wiecznym pośpiechu.Pare miesięcy i murowana nerwica.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Rhenus Logistics S.A. - Warszawa

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Rhenus Logistics S.A.