Rhenus Logistics S.A.

2.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Rhenus Logistics S.A.

Klient

Nie polecam, brak dostawy na czas, tłumaczenie że niby kurier był i dzwonił co jest nieprawdą. Brak szacunku do klienta, arogancja. Porażka. Ciekawy jest czy ktoś to czyta z firmy i analizuje czy tylko usuwa.

Łucja
@Janusz

Czy sprawa z firmą Rhenus Logistics została rozwiązana? Czy uzyskałeś zamówiony towar? Udało się jakoś dogadać? Może to zwykłe nieporozumienie? Wpisy z forum, które są zgodne z regulaminem nie są usuwane, nawet te negatywne.

v337
Kandydat

Kojarzy ktoś ile można zarobić na stanowisku "Specjalista ds Rozliczeń" w Gliwicach? Bo nie wiem czy w ogóle opłaca się składać podanie. Ogólnie to można zarobić u Was więcej niż najniższa krajowa?

bylypracownik RHD Łódź

Firma super z dużym potencjałem,ale jest super przykładem jak ryba psuje się od głowy... (usunięte przez administratora)to kompletna ignorantka bez wiedzy, logicznego myślenia i kreatywności. Lubi za to powielać błędy A nie myśleć nad poprawą procedur czy zmiana zakresu obowiązków. (usunięte przez administratora) Praca 8-20, zmiany różne 8 lub 12h soboty i niedziele też. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecanki ze będzie umowa o pracę i ze Multi sport i inne dodatki i premia a okazuje się że przekładają UoP z miesiąca na miesiąc. Szkoda nerwów i czasu. NIE POLECAM KOMUKOLWIEK PRACY (usunięte przez administratora)

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Rhenus Logistics S.A.?

Kriss
@Pytanie

Aż do upadłego

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rhenus Logistics S.A. kandydat na stanowisko Kierownik Działu Kompletacji Zamówień ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Piotr

Nie polecam. Szanowana firma przewozowa nie traktuje tak klientów. Brak możliwości kontaktu z tą firmą żeby zapytać co dzieje się z przesyłką. Informacje z przeglądarki "śledź przesyłkę" lakoniczne nic nie mówiące o miejscu gdzie ona się znajduje. Rhenus ma 48 godzin na dostawę. Gdy przesyłka nie dotarła w tym czasie zadzwoniłem najpierw do jednego oddziału potem do drugiego potem do trzeciego (oczywiście w godzinach pracy- bo tam nie ma dyżurów). Gdy w końcu ustaliłem gdzie znajduje się moja przesyłka to pani po drugiej stronie słuchawki powiedziała, że właśnie zaczyna "szukać samochodu do transportu" i nie było ważne, że przesyłka stała w ich magazynie cały poprzedni dzień od samego rana jakieś 96 km od celu. Z jednego transportu od producenta rozdzielili przesyłkę i jedną dowieźli gdzie było bliżej o 50 km a już drugiej się chyba nie opłaciło na tej samej trasie. Może to za daleko? Dopiero po moim telefonie zaczęli szukać samochodu do przewiezienia towaru. Nie liczy się to, że przez ich opóźnienie straciłem klienta i dobrą opinię. Usłyszałem tylko zamiast przepraszam "proszę mnie zrozumieć " i "nie chce już pana słuchać". Wszystkim tym, którym zależny na czasie i od tego ma zależeć jakaś Wasza inwestycja itp. szczerze nie polecam tej firmy przewozowej, w której brakuje pojazdów do przewożenia przesyłek, brak kontaktu i chyba chęci do wytężonej pracy no bo przecież od klienta pieniądze już wzięli, a przesyłkę ? A się dowiezie jak będzie samochód. Śmiechu warte.

@Piotr

Na tym forum opinie klientów są także cenione i ważne więc rozumiem Twoje rozczarowanie z powodu niedogodności związanych z dostarczeniem przesyłki. Jednak bardzo ważne są też wypowiedzi osób zatrudnionych w firmie. Chętnie dowiem się jak wyglądają obecnie warunki zatrudnienia i wynagrodzenia. Zachęcam Was do większej aktywności.

Kriss
@Piotr

Może dlatego że przewoźnicy (usunięte przez administratora) po 14 godzin , 6 dni w tygodniu, za jakieś śmieszne grosze...

Reni

Same pytania na forum i zupełny brak informacji. Czy to znaczy, że tak dobrze się pracuje?

Albaba

I czy w rhenus logistics będę przyjęcia do pracy i kiedy jak ktosc zna datę w lipcu to poproszę bo zależy mi na pracy i szukam pilnie

Audi

Kiedyś podobno był to oddział gdzie dobrze się pracowało, teraz lepiej sobie odpuścić. Od niedawnaw Gliwicach jest nowa kierowniczka i niestety nikomu nie wyszło to na dobre. Atmosfera jest niemiła, panuje ciągłą presja, manipulacja, wszelkie donosicielstwo jest mile widziane. Kierowniczka pomiata ludźmi, wielu się już zwolniło a to jeszcze nie koniec. Kierownicy magazynu i transportu ok, ale sprawiają wrażenie jakby się bali cokolwiek głośno powiedzieć. Zarobki słabe, obsługa klienta (usunięte przez administratora). Są premie, ale rzadko wypłacane w całości. W dziale międzynarodowym atmosfera trochę lepsza a zespół bardziej zgrany.

KRIS
@Audi

Witaj To co pisze koleżanka to sama nieprawda , nawet był wyjazd integracyjny co odkąd tu pracuje nigdy nie był organizowany, ludzie zgrali się ze sobą i chcą ze sobą pracować .Premie są przyznawane fakt że to premia uznaniowa, ale nie ma miesiąca żeby pracownik, który sumiennie wykonuje swoje zadania nie otrzymał jej. Nowa kierowniczka nie zastała w zbyt dobrym stanie oddziału więc musi wymagać aby odział był prowadzony według zasad firmy. To co piszesz nie ma nic do tego co jest w realiach . A pracownicy , którzy odeszli sami podjęli taką decyzję . Więc nie pisz bzdur......

FIGA
@Audi

H ha dobre ...co to pierdoły ....Właśnie teraz w Rhenus jest super ekipa, zgrana nie to co wcześniej dziwne ustalenia oraz co niektórzy chodzili do pracy jak chcieli a teraz się ukróciło i są zasady i równe traktowanie .:)

Kama
@Audi

Ludzie ale jesteście zawistni, jak komuś coś idzie lepiej to trzeba go obsmarować, chyba nie pamiętacie jak było za starego kierownika... Teraz to się pracuje, każdy wie co ma robić i jest wsparcie w każdym momencie. Osoby które to piszą to sami dobrze wiedzą dlaczego.....

@Kama

Ilu doświadczonych spedytorow zostało w Gliwicach? Jeden, kierownik???? na magazynie ciągła rotacja, podobnie w innych działach. Z dobrej firmy ludzie nie uciekają. Był jeden wyjazd integracyjny i teraz pracownicy powinni kierowniczke po stopach całować? Tak, za poprzedniego kierownika atmosfera była lepsza.

beznik
@Audi

Dobrze, że wreszcie ktoś napisał prawdę o tej firmie. Jednym słowem, jest coraz gorzej, czas na zmiany.

@KRIS

A.L co najwyżej mogę być twoim kolegą a nie koleżanką, ale i tak uważam że nie masz racji.

Karolina
@Audi

Widzę, że postanowiłeś - ponownie - dołączyć do dyskusji, co oczywiście bardzo się chwali. Może zatem zechcesz udzielić mi pewnej informacji, dotyczącej pracy w Rhenus Logistics. Przeglądałam całkiem niedawno stronę internetową firmy i znalazłam na niej kilka ciekawych ofert pracy. Powiedz mi, czy nowy pracownik - przed podjęciem zatrudnienia - może liczyć na jakieś specjalne szkolenia wdrażające?

Jaty
@KRIS

A te wypociny we własnej obronie napisała owa kierwniczka !!

Jakub

Witajcie! Przeglądałem oficjalną stronę internetową tej firmy i znalazłem kilka aktywnych naborów na nowych pracowników. Czy wiecie może, jakie warunki finansowe oferują oni na początku zatrudnienia?

Alex

@Daria daj znać jak będziesz mieć odpowiedź czy można startować na stanowisko wyższe, jeśli się nie jest Polakiem

gs

Mam pytanie o oddział w Radonicach. Są tam aktualnie rekrutacje na stanowisko magazyniera? Jakie wymagania? Wymagają uprawnień na wóżki? Jeśli tak to czy szukają tam operatorów wózka wysokiego czy niskiego składu? Jak zarobki? Jakie dni i godziny pracy? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Kam

Hej, chce zaczac prace w owej firmie i ciekawi mnie ile wynosza premie brutto. I za co sa uznawane? pomożecie? :)

@Kam

Jakie stanowisko pracy zainteresowało Cię w przypadku firmy Rhenus Logistics? Żeby ktoś z forumowiczów mógł rzetelnie odpowiedzieć na Twoje pytanie, to przydałoby się, abyś napisał, którego dokładnie stanowiska dotyczy Twoje zainteresowanie. Mógłbyś to napisać?

Daria
@Janusz

Rozumiem że pracujesz teraz w Rhenusie? Jakie macie podejście do ukrainców? Wysłałam CV na stanowisko spedytora, ale wiem że niekture firmy nawet nie rozgladaja możliwosci przyjęcia ukrainców na podobne stanowiska...((

Dani

Witam opinia na temat oddziału Rhenus Gliwice jak najbardziej negatywna odział dno spychologia (usunięte przez administratora) zero wsparcia ze strony przełożonych jak by ci łachę robili o nic się doprosic nie idzie ciągłe braki w ewidencji i na magazynie ludzie robią za przysłowiowy damski uj a kierownik magazynu to się z powołaniem pomylił nieodpowiednia osoba na nieodpowiednim stanowisku (usunięte przez administratora) i prostak tyle w temacie szkoda szczępić ryja na tą firme omijajcie ten oddział szerokim łukiem

@Dani

Nie miałeś odpowiedniego wsparcia w swoich pierwszych dniach zatrudnienia w firmie Rhenus Logistics? Może mógłbyś napisać coś więcej o samych warunkach zatrudnienia? Interesuje mnie wysokość wynagrodzenia oraz to, czy pracodawca od pierwszych dni zatrudnia na podstawie umowy o pracę?

Michał

Witam. Czy ktos pracowal w rhenus w Chorzowie? Aplikowalem na stanowisko konsultant-handlowiec. Warto?

@Michał

Czy przez ten czas, który minął od Twojego wpisu firma Rhenus Logistics zaprosiła Cię na rozmowę kwalifikacyjną? Jeżeli tak, napisz proszę jak przebiegała, czy była według Ciebie udana? Warunki zatrudnienia, które oferuje pracodawca i kwalifikacje jakich wymaga, to ważne informacje dla osób przygotowujących się na tego typu rozmowę i zainteresowanych pracą w tym miejscu.

Beatrise

Firma jak firma, ale jak nie masz układu to na nic nie licz...... Człowiek jako pracownik poświęca swój prywatny czas aby wyrobić się z planem a w zamian słyszysz, że "za wolno pracujesz"...... wiem co do moich obowiązków należy, ale to nie moja wina, że ludzie się zwalniają, lub ich sami zwalniają a Ty musisz robić za te osoby...... Kariera..... oczywiście, że da się ją zrobić, ale pod warunkiem, że wchodzisz w "ciemną stronę życia". Już nie jeden raz z dnia na dzień zwolnili pracownika "z dnia na dzień" i prawie jak (usunięte przez administratora) stali nad osobą aby się rozliczył i przypadkiem ołówka nie zabrał ze sobą....... Ostatnio też awansowali dziewczynę na Dyrektora.... nie będę pisał jakiego działu, bo nie o to chodzi..... ale dziewczyna sporo musi się nauczyć o zarządzaniu ludzmi, a przede wszystkim kontaktami z pracownikami innego działu.... porażka..... nie ma racji, ale uważa się za wszechwiedzącą....ech...... czas chyba sie z tej firmy ewakuować, bo nic dobrego tu mnie nie czeka....

Hanna
@Beatrise

Dziękuję, że zechciałeś podzielić się z nami swoimi doświadczeniami, jeśli chodzi o okres pracy w firmie Rhenus Logistics. Firma ta posiada ponad 610 lokalizacji na całym świecie i zatrudnia ponad 29 000 pracowników zarządzając złożonymi łańcuchami dostaw oraz zapewniając bogactwo usług logistycznych. Dlatego też normalne jest, że wymagają tam od swoich pracowników dużego zaangażowania. A co z tamtejszymi zarobkami? Są na godnym poziomie?

Pewek
@Beatrise

Zgadzam sie z Toba w 100% z tym co napisane. Dokladnie tak to wszystko wyglada.

@Beatrise

Masz na myśli oddział w Gliwicach?

Daniel

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Ole
@Daniel

Jak atmosfera w pracy? Ludzie ok?

Jacek
@Ole

tak

Leszek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Alicja

@handlowiec Rhenusa, na pewno praca w dziale sprzedaży nie należy do najłatwiejszych i pewnie dopiero po odpowiednim czasie jest się przygotowanym do osiągania wyników. Rhenus Logistics to jednak światowy koncern, więc może plany wyliczają na podstawie odniesień do innych rynków? A oprócz zasad premiowania jak wygląda ogólnie praca w firmie? Poniżej pytałam o jakieś integracje, wyjazdy, atmosferę?

Handlowiec rhenusa
@Alicja

Generalnie porażka socjal to fikcja na Boże Narodzenie 180 na kartę przedlacona Multisport za jakieś chore pieniądze Wyjazd integracyjny raz w roku w piątkowe popołudnie na sobotę i w niedzielę powrót bo przecież światowa firma musi pracować od poniedziałku do piątku wyjazd finansowany z premii odebranych pracownikom z byle blachę go powodu. Firma ma aspiracje żeby być korporacji i jest tylko z wymagan a w zamian nic nie daje Ogromną rotacja ludzi w dziale handlowym i wśród spedytorów. Szczerze odradzam tego pracodawcę Oczywiście każdy ma prawo sam spróbować Życzę poeodzenia

handlowiec Rhenusa

Szczerze odradzam tego pracodawce. W trakcie rozmowy wszystko pięknie snuja wizje mega zarobków a rzeczywistość odmienna Współpracujesz z 2 kierownikami jeden od krajówki drugi od zagranicy Obaj cisną bo maja plany do zrealizowania dodam w tym miejscu ze plany nierealne w warunkach jakie oferuje Rhenus. Ceny z kosmosu cennik kodowy niezrozumiały dla klienta dopłaty za wszystko a jakość transportu i obsługi posprzedażnej fatalna, wszystkie reklamacje odrzucają z błachego powodu a ty człowieku sprzedawaj. Tabelka goni tabelkę a i tak nikt tego nie czyta Jak wchodzisz w (usunięte przez administratora) kierownikowi to masz ok jak zwracasz na uwagę ze operacje nie działają to jesteś na cenzurowanym Spedytorzy fatalni na znalezienie samochodu czekasz kilka godzin Jak już coś znajda to w cenie do niezaakceptowania przez klient. Rhenus nie ma własnej floty na ftl i ltl wszystko sprzedaje na transie wiec jak masz człowieku zarobić Dodam tylko ze premia ma charakter uznaniowy. Ostrzegam uczciwie ale decyzje pozostawiam każdemu Dodam tylko ze w ostatnim roku odeszli prawie wszyscy handlowcy po zmianie regulaminu premiowania. Fakty mówią same za siebie. OMIJAJCIE TEGO PRACODAWCE SZEROKIM LUKIEM!!!!!!

Bazyl

Rhenus Berlin Niemcy chodzą jak chcą ubrani Polak ma koszulkę inna bo firmowe to gówno,50euro kary , niemieckie świnie mają 100kilo mebli Polak od 900kg do tony trzysta

Zostaw merytoryczną opinię o Rhenus Logistics S.A. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Rhenus Logistics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rhenus Logistics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rhenus Logistics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Rhenus Logistics S.A.?

Liczba opinii klientów firmy Rhenus Logistics S.A., to 42, z czego 2 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rhenus Logistics S.A.