Rhenus Logistics S.A.

Goleniów

Opinie o Rhenus Logistics S.A.

Dzoanna

Pracuję drugi sezon i naprawdę jest niezłe, a prawie że bosko porównując z innymi firmami. Zmuszają do nadgodzin?, boże co za siermiega to pisze. W koncu od wielu miesiecy są nadgodziny !

Wolf

Witam Jak ktoś zainteresowany wyjazdem do Niemiec to chętnie zabiorę 2 lub 3 osoby wyjazd z Zabrze woj.Śląskie-mogę kogoś po drodze zabrać 13.11.2017 z Zabrze o 6:00 rano wyjazd Kontakt na e-mail the.templars.team@gmail.com -w tytule pisać wyjazd niemcy Pozdrawism

Bartoooszek

Cześć jestem na okresie próbnym mam umowę do 31 grudnia jak to tam jest? Przedłużają umowy czy raczej potrzebują nas dlatego że okres świąteczny się zbilza?

Pierdylion paczek
@Bartoooszek 01.11.2017 21:52

Przedłużają umowy bez problemu, jak ktoś ma lewe ręce do roboty, to dziękują. Proste

valdy44

Witam. Po zakończeniu okresu próbnego nie przedłużono mi umowy o pracę. Mam 63 lata. Nie polecam osobom w wieku przedemerytalnym. Intensywna eksploatacja w okresie próbnym i won.

Bartoooszek
@valdy44 02.10.2017 13:44

Czyli nie przedłużają umów nikomu..

Byly pracownik RH

Rhenus Horseglau. Najlepiej nie odzywaj sie biegaj i nie pokazuj ze cos rozumiesz po niemiecku to tak czy inaczej wylecisz

suzanna

Praca jak każda bez szału . Zarobki - to zależy, jak jest się dobrym pracownikiem to mozna bardzo szybko dostac podwyzke . Do tego premie i nagrody można całkieme niezle wyjsc. Nadgodziny zawsze płatne i zazwyczaj tylko w sezonie nie ma tragedii. Kierownik spoko gościu zawsze można z nim pogadać tylko brygadziści zakręceni. Pozdrawiam zmianę A :)

Sagitt

Również nie polecam, mobing wyzysk itd. Z opinią powyżej w 100% się zgadzam, pracuje tu i wiem jak jest, zmuszają do nadgodzin, wysokie normy, slabe pieniądze ( ok. 1550pln) a oczekują jak najlepszych wyników i chcą wycisnąć z pracownika jak najwięcej, dopóki nie padnie, również nie polecam, a co do kierownika zmiany to współczuje mu że musi się mijać codziennie z tyloma ludzmi na hali którzy mają go za ostatniego skur**, ogólnie w firmie rządzą młode roczniki którym władza uderzyła do głowy. Wokół jest tyle firm do wyboru, nie wybierajcie Rhenus, tu nie ma przyszłości, tylko zdrowie sobie zepsujecie z nerwów

Blablabla

Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak beznadziejna pracą. Normy do wyrobienia duże a wypłaty? Hahah ???? Żadnego szacunku dla ludzi, nadgodziny niby dla chętnych ale z uwagi na ich rozliczenia (okres kwartalny) nikomu nie chce się na nie chodzić bo pracujesz w styczniu lutym marcu a zapłacone masz dopiero w kwietniu ???? żenada - nie chcesz ale musisz, bo kierownik Cię do tego zmusza. Do tego codziennie musisz znosić minę wiecznie niezadowolonego i naburmuszonego kierownika M. , nie chciałbym wiedzieć jak wygląda jego życie poza pracą bo pewnie tak jak jego mina przez 8h... ???? nie polecam zdecydowanie!

Patrio

Ja tu pracuje od prawie roku i nie narzekam szczególnie, wszystko jest dobrze tylko pieniądze mogłyby być większe, ale z czasem oczywiście są podwyżki, słabo jest natomiast z kredytem mieszkaniowym gdyby ktoś chciał ze względu właśnie przez niskie zarobki, ale moim zdaniem cała reszta jest spoko, ekipa fajna ludzie towarzyscy, przełożeni ok, jak coś trzeba załatwic to pomagają, panuje fajna i miła atmosfera więc polecam

Magda

Witam wszystkich ,czy może ktoś udzielić mi informacji jak jest w firmie Rhenus Logistic Horselgau w Niemczech. Czy praca jest ciężka , jak zarobki, jak ludzie z którymi się pracuje, czy są chociaż dobre warunki mieszkalne ?? Wybieram się z koleżanką i chciałybyśmy coś się dowiedzieć by nie wpaść w tzw. gówno. pozdrawiam

otp
@Magda 31.08.2017 09:06

Czesc Magda.W pazdzierniku w Krakowie bedzie spotkanie z firma Rhenus Logistics Horslegau praca jako magazynier/komisjoner.Wybieram sie na to spotkanie a ty może już wyjechałas ? Jak masz jakieś info na temat tej pracy napisz .

petzi
@Magda 31.08.2017 09:06

warunki mieszkalne wg mnie słabe, byłe koszary wojskowe przerobione na mieszkalne, pokoje 2os., łazienka wspólna na korytarzu dla 6 pokoi, "kuchnia" - palarnia po środku dla dwóch części czyli 12 pokoi; położenie takie że bez auta ciężko może być;

Moniura

A ja mam pytanie,jak to jest w Goleniowie,tzn chodzi mi o atmosferę,kadrę kierowniczą i zarobki.Dostałam skierowanie na giełdę pracy i oni mają dziś tam być.Czy jest to praca zmianowa,a jeśli tak to ile tych zmian i po ile godzin?

Blondi
@Moniura 21.08.2017 10:03

Praca na dwie zmiany, czasami w sobote jedna zmiana, ale w zasadzie od początku roku soboty sa wolne. Praca po 8 godzin, w grudniu lub listopadzie moze byc dluzej. Normalnie podchodzą do czlowieka, tylko mogliby wiecej płacić. Mi sie podoba, na zmianie B jest fajnie.

Agnieszka

@Dymka - czy pracując w Rhenus Logistics S.A. istnieje możliwość rozwoju zawodowego? Często, pomimo małego wynagrodzenia, doświadczenie, które można zdobyć na stanowisku, rekompensuje wszelkie inne czynniki.

Dymka
@Agnieszka 17.08.2017 22:38

Cześć, jasne, możesz zostać liderem/brygadzista. Jak w kazdej dużej grupie zawsze jaka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się trafi, ale generalnie jest spoko. Fajny klimat.

Novogard
@Agnieszka 17.08.2017 22:38

Możesz też trafić na clearing albo stock control, to takie działy jakości. Zależy co kto woli. Szefowa działu to dobra kobita.

Dymka

Praca normalna, zasady są. Można się wiele nauczyć, szkoda, że wiele się nie zarobi.

Agnieszka

@ziemek, a masz jakieś informacje na temat obecnych warunków pracy?

ziemek

pracowalem w 2012 albo 2013. robota mega ale uwazajcie na tego kondona ziemowita jak zauwazyl ze mowie po niemiecku lepiej od niego to zaczal robic pod gore ps daje uzywane buty innym pracownikom tylko je pierze XD

mietek piker

praca całkiem ok, choć liczy się cyfra. Jak czytam o mobbingu czy niewolnictwie, to zastanawiam się co za melepety to piszą, które nie potrafią sobie poradzić z najprostszymi tematami. Na parku można zarobić lepiej, ale wtedy nawdychasz się pyłów i żywic, kwestia wyboru.

Oloz

Wow! Jestem w szoku ! Pracuje w Rhenus na Pd Niemiec..mobbing? Ludzie nie mają pojęcia co to takiego! Plotka? Oczywiście jak wszędzie! Wyzyskiwanie?? Nie ma mowy! Jest robota to się robi, jak jest luźniej, wystawiamy grilla i spędzamy razem czas. Co kraj to obyczaj Co filia to inni ludzie

janek666

xd w pelni sie ztoba zgadzam terror mobbing podpierdzielanie z cz ym tylko mozna liderzy sa smieszni piotrus z kierowniczek to ciota jakich malo jego kapus to justyna ktora zastepuje aniele nieraz na buforze nikt jej nie lubi ale jej tego nie powie bo chlopaki tylko przez nia dostaja upomnienia i boja sie o pracei przez to odchodza odolnie firma bez przyzlosci totalne zero i dno dymaj na kasie i na andgodzinach jak malo kto dziady i wyzyskiwacze nic wiecej.

srylion komentarzy zabruźdźa obraz sytuacji
@janek666 08.11.2016 14:56

janek, jasiu, janeczku - bo w pracy się pracuje, a nie kombinuje. Mobbing i terror - przestań pleść głupoty, bo Twe koślawe wypociny nawet się ciężko czyta.

bakra

@ xd - zrozumeiliśmy twoje niezadowolenie, ale może jakieś konkrety byś podał ? albo zaargumentował?

xd

chcesz czuc sie w pracy jak niewolnik idz do rhenusa goleniow oni ci to zapewnia

gliwiczanin

jest ofert na magazyniera w gliwicach pytanie gdzie oni maja magazyn w gliwicach nigdzie nie moge ich namierzyc

Pluto

Brakuje tylko strażników z psami,ogólny mobing i brak poszanowania praw pracowniczych.Siła robocza zza buga dopełnia obrazu rozpaczy...

Były

A co tam słychać w Goleniowie?

Dawid

Przestrzegam przed tą firmą do której sprowadza się pracowników mających tylko wypełnić ubytek na kilka dni. Tak właśnie wygląda rotacja pracowników w tej firmie, co do pracy: ciężka robota, którą powinny wykonywać roboty - a przynajmniej większość funkcji. Szefów tej firmy nie obchodzi czy się nauczysz wykonywać jakąś czynność, nie ma tutaj czegoś takiego jak nauczanie ... tutaj dostajesz sekundę i masz potrafić wszystko. Możesz tyrać jak wół, robić więcej niż inni, ba robić za dwóch, a i tak odwiedzą cię koordynatorzy, którzy będą grozić wydaleniem (zapobiegawczo chyba) i stale mówić o motywacji. Żenująca stawka za godzinę pracy, nienaturalne tempo pracy, praca dla ludzi którzy nie mają wyboru i zgodzą się na niewolnicze roboty. Wielka szkoda, że tak traktuje się tutaj ludzi. Dziękuję, szkoda mi słów :(

ja

netto oczywiscie. Ta agencja to wyzyskiwacze

przepraszam pomylka, ja dostalem za 120h-600euro. Wychodzi na to, ze za 160h wyszloby ponad 800e. Kolega za ponad 150h dostal 720euro.

dobry

Asdad do końca nie wiesz o czym mówisz widać ze nie byłeś w takiej sytuacji wiec MSZ dużo szczęścia ale powiedz mi jak to jest możliwe że pion kierowniczy wie o takim romansie i na to pozwala bo np. Moja żona mogła sobie pracować do przerwy później spokojnie jechać do domu lub kilkanascie razy gdy jej się nie chciało jechać do pracy pisała rano smsa do brygadzista i zostawała w domu to wszystko bez żadnych konsekwencji. Mało tego nagle jak sprawa się rypła i zrobiło się głośno to sam kierownik wydzwaniał do niej i prawił mądrości zesram żeby wyżej nie doszło że on pozwalał na takie zagrywki swoim podwładnym , było widać ze mieli z tego niezły ubaw a kobietę traktowali jak żecz , nie bronie jej bo faktycznie się zeszmacila ale twierdzę że jest w tym zakładzie przyzwolenie odgórne na takie zdarzenia i widać ze ekipa dobrze się bawiła pamiętaj " jeśli jest przyzwolenie społeczne żeby si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] działa to będzie się działa " proste i o to mi chodziło

ASDAD

"nie puszczajcie tam żon" - to znaczy, że żony ich to szmaty, a nie wina pracodawcy.

chillout

Dobry , nie wywlekaj zdażyło się klacie że zrobił sobie trójkącik w pracy. Bo go miałeś chyba na myśli pisząc cielak

dobry

a ja znam opinie że Rhenus w Goleniowie to rozbijacz rodzin kto pracuje dłużej ten wie . mężowie nie puszczajcie tam żon bo chodzą cielaki i i je dymszą he

Argh

NIe oplaca sie , tylko przez pierwszy twoj miesiac masz duzo godzin, poznije max 130 Praca jest fajna ale nie jest lekka (np karmy 15kg albo zwirki 25kg) Jest bardzo duzy przemial ludzi.

Paola

ktoś mi powie, czy jest sens wybierać się do Rhenusa przez Ks Service od października? czy praca fajna itd??? :ktoś coś :)?

tonyxxv

Czesc dziewczyny/kobitki!!!! Dawno Was nie widzialem i troche sie stesknilem za Wami!!! Mam nadzieje, ze nie brakuje Wam mnie i jakos na komputerach dajecie sobie rade...bo byly czasy, ze beze mnie nie szlo...ale jak bylem na zmianie to wszystko dalo rade!!!! hehhe Z reszta, co tam gadac....Byl Tomek na zmianie to wszystko musialo dzialac - nie ze musialo a tylko temu, ze uparty jestem hehe!!! Noski i biusty do gory i wszystko bedie ok!!! Byle nie narzekać!!!! Pozdrowki dziewczyny i kobitki moje!!!! Caly czas o Was pamietam!!!!!!!!!

Jajco
@tonyxxv 12.07.2015 20:20

Stary dają radę bez ciebie i już dawno pamięć o tobie przepadła. Nie podniecaj się tak bardzo, bo życie kołem się toczy. W sumie jak na ciebie mówili...?

chinczyk

Witam NIE POLECAM pracy.Praca dla bardzo bardzo zahartowanych ludzi ,wytrzymałych i takich którzy mają za dużo wolnego czasu.Pozdrawiam.

ja

Praca normalna pobory zgodne z umowa choc maja spoznienia ostatnio mieszkanie na kloster parku a jak chcesz szukasz cos na wlasna reke

Adam

Opiszcie jak wygląda praca, mieszkanie i zarobki.

gość

Ale naboru juz dawno nie ma. Połowa ludzi zatrudnionych przed świętami nie dostałą umów na nowy rok, więc już raczej nie będą werbować pracowników.

dawiddav

Witam znajomy pracuje w Rhenus logistic w Niemczech polecił mi abym znalazł ogłoszenie pracy w necie. Ale mam z tym problem czy ktoś z Was również wyjeżdża , bądź wyjechał do Niemiec. Potrzebuje strony, linku z ogłoszeniem do tej firmy. Proszę o odpowiedz. Będę wdzięczny z góry dziękuje.

dawiddav

Nieufna
@bezele 17.12.2014 21:28
Ja akurat nie pracuje w tej firmie na forum trafiłem przypadkiem ale chciałbym napisać wam wszystkim pracującym w takich firmac...

Nie każdemu psu Burek i nie każdy nadaje się do własnej działalności. Są też ludzie którzy wypalili się w własnej działalności a zarabiali wiecej niż ty. Teraz jednak szukają pracy. Jeżeli nie szukasz pracy przez agencję to co tutaj robisz? Ja bardzo chętnie zapoznam się z opinią o tej Agencji

BBBBB
@bezele 17.12.2014 21:28

Npisz mi prosze jak to zrobiles ze prowadzisz wlansa dzialanlosc

Żałuję

Jeżeli chodzi o pracę to z nią jest ok ,praca jak praca ważne żeby się chciało a co do romansu to żałuję że późno się dowiedziałem bo inaczej bym pewne rzeczy załatwił ... wiele razy miałem okazji stanąć oko w oko z takim delikwentem tylko teraz to bym dałmu w pysk i głośno zaśmiał...

zdradzony
@Żałuję 27.11.2014 18:25

Napisz o kogo chodzi ? Jakaś świeża sprawa czy stara

Nowy

Witam Serdecznie, Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną na pracownika magazynu "Bielany Wrocławskie" chciałem uzyskać kilka informacji na temat firmy i charakteru pracy. Ale niestety bywają tutaj skarpety które śmierdzą i opisują intrygi - pytam po co tutaj takie rzeczy wypisujecie, przez Was ciężko wyciągnąć jakieś wnioski i dowiedzieć się czegokolwiek na temat. Czy mógłbym prosić o jakaś osobę o opisanie, jak wygląda tam praca, ile jest zmian, oraz jakie są zarobki na początku i po okresie próbnym ?

mody

Ktos wie od której do której godziny sa zmiany na magazynie w Horselgau ??

Barwil

Hej mam pytanie. Jak wygląda sytuacja z TV na ośrodku Klosterpark? Prawda to że nie ma tam ani jednego odbiornika? A internet aż tak słaby? Dzięki za info z góry!

wieloryb ;-)
@Barwil 13.11.2014 18:26

Internet baaaaaardzo słaby bo radiowy z miasta. Jak wieczorami siedzą wszyscy to praktycznie nie można nawet na gg pogadać, o wejściu na stronę FB lub czat tym bardziej. O TV nic nie wiem ale chyba nic nie ma.

nircam

Wyjazd z Kłodzka(dolnośląskie) 19.11.2014 do Friedrichroda , poszukuję współtowarzyszy wyjazdu w celu obniżenia kosztów z okolic Dolnego Śląska , nr.kont, (usunięte przez administratora)

@nircam 13.11.2014 07:52

cześć. to na kiedy Ty masz być? mnie powiedzieli że 19 to już mój dzień pracy na wykorzystanie na papierologie szkolenia itd

Pablo_h

ponawiam pytanie? czy mógłbym się z kimś zabrać? dostałem info ze w wiosce mam się stawić 18.11, 19 to dla mnie pierwszy dzień pracy. czyli wypadałoby wyjechać 17.11 :) jestem z wawy ale gdzieś moge podjechać :) oddzwonię - 501600068 Paweł

Pablo_h

z tego co wiem kontrakt jest do końca grudnia więc 28 styczeń to raczej odpada, no chyba ze zostajesz na dłuzej.

Pablo_h

:) jadę 17.11 ale dużo dowiedziałem się na spotkaniu w łodzi z p. Ziemowitem :)

Pablo_h

normalnie wypłaty są 28 każdego miesiąca za listopad mamy dostać wprost proporcjonalnie za wypracowane dni, a w grudniu normalnie już. ale ręki obciąć nie dam :)

jaca
@Pablo_h 12.11.2014 20:02

a od kiedy jesteś ?

nick
@Pablo_h 12.11.2014 20:02

czyli za listopad taka calosc zaliczki- zwyczajnie za przepracowany listopad, jednak za grudzien 28go grudnia, czy 28go stycznia??

jaca

Witam mam pytanie do ludzi pracujących w rhenus bo mam sygnały ze pierwsza wypłata jest po okresie okolo 1,5 miesiąca,czy to prawda ? i jeszcze jedno pytanie czy nastepne wypłaty są już regularnie czyli co miesiąc?

pracownik R
@jaca 12.11.2014 18:05

prawie 60 km od osrodka

sk
@pracownik R 25.12.2014 20:00
prawie 60 km od osrodka

co ty napisałeś szkoda gadać

Zostaw opinię o Rhenus Logistics S.A. - Goleniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rhenus Logistics S.A.