Opinie o Rhenus Logistics S.A. w Goleniów Puławska 99

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Rhenus Logistics S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rhenus Logistics S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rhenus Logistics S.A. w Goleniów Puławska 99

mamuśka

Potwierdzam w Goleniowskim Rhenusie cyrki się dzieją. A Pan na hulajnodze to pomocnik brygadzisty. Szkoda że nic z tym ie robią :(

WonderWoman

Snujecie teorie spiskowe jak detektywi, polecam spojrzeć w lustro w pracy, nie jest żadną tajemnicą jak sztuczne światło wpływa na źrenice :) Po googlujcie potem się wypowiadajcie. Siedzenie w toalecie hah jak ja to znam, niech rzuci pierwszy kamień ten który nie ściemniał w toalecie heh ;) P.S Pracowałam kiedyś na magazynie i wiem jakie ilości kawy się tam pije i jak wyglądają osoby które ciągle są w ruchu.

Oldsmall

Widzę, że jak na nowego pracownika masz bardzo dużo czasu na obserwowanie i ocenianie innych ludzi, a w dodatku masz predyspozycje do wykrywania kto co palił/pił/jadł. Może rzeczywiście pomyśl o tym, zwolnij się i złóż papiery do policji, będziesz niuchał i robił za psa :). Druga opcja jest taka, że może przed/w trakcie pracy sam zażywałeś jakieś substancje i Ci się tylko wydawało, że kolesie dziwnie wyglądają- nie stał może obok nich zielony ludek na latającym żółwiu? Lekarz to ci papiery zezwalające na pracę chyba po znajomości wystawił, co :)?

Informator

A widziałeś smoka który ostatnio latał po magazynie?

Tobi

Tuż przed przerwą dużo ludzi chowa się w ubikacjach

nick

Daj sobie spokój chłopie z tymi twomi fantazjami erotycznymi

Lisek

Czy w firmie jest możliwość pracowania na jedną zmianę na pol etatu?

@Lisek

Proszę o bezpośredni kontakt z działem HR, zaproponują alternatywne rozwiązania. Z zasady praca jest dwuzmianowa od poniedziałku do piątku.

RHENUS
@Lisek

Dzień dobry, nie ma takiej możliwości. Praca jest na pełen etat, dwie zmiany od poniedziałku do piątku.

Mk

Jak pracuje się w tej firmie, czy osoby, które tam pracują są w porządku. Czy nie dochodzi do konfliktów i jak z zarobkami

Witam jakie działy stanowiska sa i czy można sobie wybrać taki jaki chce czy firma decyduje i czy jest jakiś okres wdrożenia do tego stanowiska i jak duże są te normy ?

Magazynier

Rekrutacja- o nic nie pytają tylko od razu wypełniasz formularz, badanie lek. każdy przechodzi i do roboty za grosze.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
kiwi

Mogliby dać podwyżkę, bo na razie to pensja jak w Bangladeszu.

Makarone

Jaka placa na początku a czy w tym okresie koronowirusa przyjmuja

andrew
@Makarone

2400 brutto, na czas pandemii przyjęcia wstrzymane jeżeli chodzi o obcokrajowców

jacek
@Makarone

Na start na rękę około 2000-2200 zł, jak masz uprawnienia na wózki widłowe to trochę więcej. Jeżeli dobrze pracujesz i wysoką frekwencje możesz liczyć na niedużą podwyżkę i nagrodę finansową do kilkuset złotych.

olo
@andrew

Witam, 2600 brutto + do 15% premii uznaniowej na początek. @andrew ta stawka 2400 to z tamtego roku

Stefan
@andrew

Jest 2600 butto plus premia i ewentualna nagroda.

monia

Kantują na pensji. Jak się nie upomnisz to twoja strata, wtedy mówią, że wkradł się błąd, ktoś źle policzył bla, bla.Za dojazdy dopłacasz, tam nie ma nic za darmo.

też Monika
@monia

Ależ monia, w życiu nie ma nic za darmo. Darmo dostajesz, darmo traktujesz. Wszyscy by wszystko chcieli za darmo. Zawsze możesz iść do Farmazona, dowiozą Cię z każdej możliwej dziury, i jeszcze nakarmia za zeta, ale coś zawsze kosztem czegoś. A jakby pomylili się na Twoją korzyść to panienka by się już nie przyznała, a tak przynajmniej sami uprzednio się przyznali i wyrównali. Tyle w temacie.

Stefan
@monia

Złej baletnicy to i rąbek u spódnicy. Hejterzy zazwyczaj tylko argumentów dościemniania szukają.

W moim odczuciu jest OK. Nie jest to praca marzeń ale pracuje się kulturalnie, normalnie.

Ann

Czesc. Czy firma poszukuje na stanowiska adminisyracyjne/biurowe ? Osoba biegle mowiaca po angielsk c1, doswiadczenie kilkuletnie na stanowiskach planista/zakupowiec. Z gory dziekuje za info.

Aktualność
Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy za Waszą aktywność w tym miejscu i chęć podzielnia się swoimi postrzeżeniami na temat naszego przedsiębiorstwa. Cenimy każdą konstruktywną krytykę, czy to od naszych klientów, czy pracowników. Wszelkie merytoryczne uwagi wyznaczają nam kierunek zmian i obszary wymagające poprawy, dlatego zapewnimy, że wyciągniemy z nich wnioski.

Jednocześnie z przykrością stwierdzamy, że w dobie powszechnie obecnego w sieci „hejtu” dotknął on również nas. Chcemy jednak, aby nasze rozmowy tutaj nie były nim przesiąknięte, a mowa nienawiści była absolutnie nieobecna. Przypominamy, że wolność słowa nie oznacza swobody do świadomego kłamstwa, obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Z tego powodu wszystkie opinie, nieprawdziwe, uderzające w konkretne osoby i naruszające dobre imię firmy, będą archiwizowana za zgodą Administratora serwisu.

Zachęcamy do obiektywnej i kulturalnej dyskusji. W przypadku spraw wymagających wyjaśnienia, najlepiej kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem rekrutacja@pl.rhenus.com

Pozdrawiamy, Rhenus Logistics S.A.

Czym Rhenus Logistics S.A. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Rhenus Logistics

Dodatkiem Firmy jest dodatkowa praca za takie same wynagrodzenie.

Jio

Czy pracujecie w weekendy?

Martaaa
@Jio

Tak

@Martaaa

Stawka weekendowa jest wyższa niż w dni powszednie? Jak wygląda sytuacja z wypłatami za nadgodziny- nie ma z tym najmniejszych problemów? Liczę na Twoją odpowiedź!

Zorro
@Jio

1-2 razy do roku

Mat

Witam, mam pare pytań, mianowicie : 1. Jaka jest miesięczna wypłata netto na start ? 2. Od razu dostaje się umowę o prace ? 3. Nie ma nocek ? 4. Czy praca jest ciężka ?

Pat
@Mat

Na start 2600, nie ma nocek, praca nie jest ciężka, są normy do wyrobienia, umowa o pracę na okres próbny do 3 msc a potem na czas określony i większa stawka.

Mat
@Pat

Pani Patrycjo, rozumiem ze 2600 to jest kwota brutto ?

Agnieszka

@Były pracownik, dziękuję za odpowiedź. A jak ocenisz możliwości awansu w tej firmie? Są szansę otrzymania wyższego stanowiska? Jeżeli tak to jakie głównie czynniki o tym decydują? Staż pracy, doświadczenie? Czy może specjalistyczna wiedza? Czy ktoś z Was może jeszcze napisać coś na temat Rhenus Logistics? Podzielcie się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tej firmie.

PAKERKA
@Agnieszka

Mega duże możliwości awansu po znajomości lub za wygląd

team leader
@PAKERKA

Tu się kompletnie nie zgodzę. To już nie czasy na znajomości, a wygląd oczywiście jest ważny. Mało tego, fakt czy używasz antyperspirantu też jest ważny.....i kilka innych detali. Możliwości awansu są bardzo duże i wszystko zależy od Ciebie !

Pluto
@team leader

Tym wyżej zajdziesz im głębiej masz tyłek w zadzie zwierzchników,uczciwa praca niedoceniana za to pieprzenie głupot z odpowiednimi ludźmi jak najbardziej. Byłem widziałem ,towarzystwo wzajemnej adoracji i tyle w temacie

mickey mouse
@Pluto

takie biadolenie miernoty bo wroty dostał

Jacek
@mickey mouse

Na oficjalnej stronie internetowej firmy Rhenus Logistics znalazłem informacje o prowadzonym naborze na stanowisko magazyniera. Chciałbym dowiedzieć się, czy ktoś z Was pracował na tym stanowisku? Jeżeli tak to proszę o informację, na jakie warunki zatrudnienia można liczyć na początku zatrudnienia? Proszę o odpowiedź.

@PAKERKA

Np. Kogo masz na myśli

Jacek

Odpowiadasz na dosyć stary wpis, chociaż mam nadzieję, że ten użytkownik wyjaśni, co miał na myśli. Przez ten czas może napisałbyś coś na temat stanowiska magazyniera w firmie Rhenus Logistics? W dalszym ciągu oczekuję odpowiedzi związanej z tym konkretnym stanowiskiem. Mógłbyś dodać jakieś informacje?

Tobi
@Jacek

Zależy na jakim dziale pracujesz, a praca taka prosta, że i małpę możesz przyuczyć.

Czy często w firmie Rhenus Logistics S.A. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Żenia

Rekrutacja 24h na dobę, 365 dni w roku.

Wanda
@Żenia

Sugerujesz tym samym, że w Rhenus jest tak duża rotacja? Z czego ona Twoim zdaniem może wynikać? Czekam na informacje.

@Wanda

Niektórzy odchodzą do lepiej płatnej pracy, innym monotonna praca się nudzi, niektórych zwalniają jak robią dużo błędów lub się obijają lub przyjdą nietrzeźwi albo nieusprawiedliwione nieobecności przez 2 dni, niektórzy nie chcą przychodzić do pracy na 6 rano. Znałem takiego co odszedł z pracy obrażony, ze nie może palić kiedy chce tylko w czasie przerwy. Ogólnie większość pracuję i jednocześnie rozgląda się za lepiej płatną pracą.

mysza

Praca w Rhenus Łozienica możliwość wyrobienia normy 10/10 mobbing 0/10 traktowanie pracowników przez przełożonych 9/10 dojazd do pracy 10/10 zarobki 5/10 atmosfera w pracy 10/10 możliwość przedłużenia umowy 7/10 godziny pracy 10/10 Minusy do poprawienia: W toaletach często brudno, notoryczny brak mydła w dozownikach i ręczników papierowych, kosze przepełnione, papier leży na podłogach, za mało skanerów ekranowych, w magazynie towar często porozrzucany na podłogach (wina pracowników) Po za tym ogólnie OK.

Lidia
@mysza

@mysza Dzięki za tak dobitnie skonstruowaną wypowiedź. Zarobki oceniłaś na połowę swoich oczekiwań. Napisz, ile one konkretnie wynoszą w Rhenus Logistics?

@Lidia

Na rękę 2100-2400 zł w tym jest premia którą każdy praktycznie dostaję , chyba, że ma dwie lewe ręce do pracy. Nieliczni dostają jeszcze tzw. nagrodę finansową za naprawdę wysokie wyniki. Dodatkowo są czasami nadgodziny (zazwyczaj w soboty po 8 h), tyle , że wypłacane są co kwartał. Nadgodziny niby nieobowiązkowe, ale jak ich nie weźmiesz to zapomnij o premii, z tego co słyszałem. Z urlopami nie ma problemu, tylko późną jesienią w okresie peak ciężko dostać. Rotacja duża, zwykle sami odchodzą, dłużej popracujesz, przykładasz się do pracy to wyrobisz sobie markę i masz spokój w pracy i zaproponują przedłużenie umowy na 3 lata. Praca wymaga skupienia, dokładności i kondycji, bo stoisz 8 godzin na nogach, po pewnym czasie się przywyka. To jest dobra praca dla studenta, czy na sezon, ale na stałe to nie bardzo, chyba, że nie masz szans na inną pracę. Najlepiej iść do Amazona na pół roku to potem każda praca to sielanka;)

@mysza

Wspominasz, ze to praca dobra dla studentów. Czy są przyjmowani na płatne staże lub cześć etatu, tak rzeczy łączyć pracę z innymi obowiązkami na przykład nauką?

@Piotr

Na część etatu to na umowę zlecenie z tego co i wiadomo. Zapytaj w Rhenusie. O płatnych stażach nie słyszałem.

mysza

Zarobki - płaca minimalna, wszystko drożeje, zarobki rosną a w Rhenusie czas się zatrzymał w erze Balcerowicza.

Informator
@mysza

Z tego co mi wiadomo to płaca minimalna wynosi 2250 brutto, a firma oferuje na sam start 2400 brutto + 15% premii ( co daje 2760 brutto, czyli ponad 500 brutto więcej niż płaca minimalna). Poza tym po okresie próbnym zarobki wzrastają zwykle do poziomu 2700 brutto + 15% premii, daje w sumie 3100 brutto. Czyli jaka pensja minimalna? Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Zarobki nie są najwyższe, ale praca jest adekwatna do wynagrodzenia.

Karol
@Informator

Chętnie dowiem się czegoś więcej na temat tego, jak wygląda praca za stawkę o której mowa? Wygląda na to, że jesteś zadowolony z pracy w Rhenus Logistics. Chętnie dowiedziałbym się więcej na temat warunków pracy panujących w tej firmie.

@Informator

Nie praca adekwatna do wynagrodzenia a wynagrodzenie adekwatne do pracy

Kaja
@Informator

Praca adekwatna do wynagrodzenia.Wez nie rozsmieszaj Mnie .Duzo wiecej powinno sie zarabiac na magazynach...to jest ciezka praca

BialyKruk

Beka jak na pogrzebie... Babol power biały żołnierzu

@BialyKruk

Twój post w żadnym razie nie mówi nam nic o tym pracodawcy. Ale liczę na to, że następnym razem zechcesz napisać nieco bardziej merytoryczną opinię. Wnioskuję, iż pracujesz w Rhenus Logistics i dlatego chcę Cię zapytać o jedną rzecz. Widziałam, że właśnie szukają tam osoby na stanowisko Business Development Managera. Od kandydata wymagają między innymi bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego i angielskiego. Dlatego też interesuje mnie, czy firma - już po zatrudnieniu - oferuje jakieś dodatkowe kursy językowe?

pracujpl
@Monika

Oferują - jest to napisane w ofercie pracy, więc nie trzeba tam pracować żeby to wiedzieć. Jeśli chcesz tam aplikować, a nie potrafisz doczytać oferty do końca to kiepsko widzę twoją kandydaturę.

@pracujpl

Dziękuję Ci serdecznie za odpowiedź. Przeglądałam tę ofertę na innym portalu i nie było w nich mowy o dodatkowych szkoleniach językowych - dlatego też chciałam o nie po prostu dopytać. Kolejną kwestią, która mnie ciekawi, jest rodzaj proponowanej umowy w Rhenus Logistics. Czy nowemu pracownikowi oferuje się od razu umowę o pracę na czas nieokreślony, czy jednak na samym początku na czas określony? Będziesz tak uprzejmy i zechcesz mi odpowiedzieć?

@BialyKruk

po 2 letniej pracy w tej firmie naderwałem rece,bark kilkakrotnie wiec zwolnilem sie poto azeby móc odpoczac ale nieprzyjeli mnie juz ponownie bo stwierdzil kierownik ze niechce mnie,wola masowo ukrainców przyjmowac,choc i oni juz niechca nawet tam pracowac.szkoda sił i zdrowia kto ma go zaduzo to polecam haaa.

prawdziwa mamuśka

A ja Wam powiem jedno... To jest dobra firma, a to że akurat ostatnio kilka problemowych osób poleciało, to jest to... Ja polecam, nie jest to praca marzeń, ale dobrze się pracuje, a jakieś pierdoły i historie wyssane z palca maruderów, to gdzie indziej. Najlepsze jest to, że te negatywne komentarze piszą osoby, które mają problem same ze sobą.

Papa smerf
@prawdziwa mamuśka

Święta prawda. Dobra firma. Rzetelna. Płacić mogli by wiecej.

Agnieszka

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Rhenus Logistics? Warto wiedzieć, że Grupa Rhenus jest dostawcą kompleksowych usług logistycznych o globalnym zasięgu i obrocie rocznym na poziomie kilku miliardów euro. Posiada ponad 610 lokalizacji na całym świecie i zatrudnia ponad 29 000 pracowników. Jak widać, jedną z tych lokalizacji jest Goleniów. Nie widziałam niestety żadnych ofert pracy konkretnie w tym miejscu, ale może ktoś z Was wie, czy firma w chwili obecnej prowadzi nabór na nowe stanowiska? Podpowiedzcie również, gdzie najlepiej szukać nowych ogłoszeń o pracę tego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Rhenus Logistics S.A. - Goleniów

• Jak się pracuje w Rhenus Logistics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rhenus Logistics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rhenus Logistics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 8 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rhenus Logistics S.A.?

Kandydaci do pracy w Rhenus Logistics S.A. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rhenus Logistics S.A.
2.8/5 Na podstawie 186 ocen.

Rhenus Logistics S.A.