Opinie o Rhenus Logistics S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Rhenus Logistics S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Rhenus Logistics S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rhenus Logistics S.A. w Warszawa

Emka

To najgorsza i gówniana firma kurierska jaką znam. Nie polecam zakupów w Kato w ikei z dostawą przez tę firmę. Trzeci raz ustalanie terminy dostawy, raz zepsute auto, potem zero informacji, w ciągu minuty status przesyłki zmienia się 637747 razy. Dzisiaj czekam na dostawę, ma być do 11. Tymczasem towar nie został nawet wzięty z magazynu i skończy się na tym samym. Dobrze że ikea kończy z nimi już kontrakt.

straszna kultura transportu

pracownik robi wam i to skutecznie straszny wizerunek jest obco krajowcem sjergiej jest osoba bez kultury a osoby starsze traktuje jak scierki NIC JUZ NIE KUPIE U PANSTWA skarga dotyczy pracownika ktory dostarczyl fotele tarnowskie gory ul. gliwicka 83 dnia 15.06.21r. przesylka nr. 4538561 jeszcze raz bardzo prosze zajac sie tym nieprzyjemnym SJERGIEJEM ZEGNAM LISOWSKA

Joanna

Nie polecam tej firmy, umawiają się na dostarczenie towaru, nie przywożą, wciskają że telefonicznie odmówiłam przyjęcia, mówią że oddzwonią, nie oddzwaniają. Totalny brak szacunku dla klienta.

KLIENT

Kurierzy nie przyjeżdżają do klienta a informują ich potem że byli a nikogo nie było w domu, potem do centrali zgłaszają ze nikt nie odebrał przesyłki, mam monitoring pod domem i nie było żadnego kuriera w danym dniu.... Kpina z ludzi.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rhenus Logistics S.A. kandydat na stanowisko Kontroler Finansowy ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Były klient

Odradzam wszystkim zamawianie przysyłek przez firme Rhenus. Kurier odmówił dostarczenia przesylki, ponieważ nie chciało mu sie wchodzić po schodach.

Janusz

Jeżeli ktoś chce rozpocząć karierę w Rhenus Logistics to jest oferta pracy dla magazyniera. Czy pracując na tym stanowisku trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe? Można się ubiegać o takie szkolenia także podczas zatrudnienia?

Aktualność
Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy za Waszą aktywność w tym miejscu i chęć podzielnia się swoimi postrzeżeniami na temat naszego przedsiębiorstwa. Cenimy każdą konstruktywną krytykę, czy to od naszych klientów, czy pracowników. Wszelkie merytoryczne uwagi wyznaczają nam kierunek zmian i obszary wymagające poprawy, dlatego zapewnimy, że wyciągniemy z nich wnioski.

Jednocześnie z przykrością stwierdzamy, że w dobie powszechnie obecnego w sieci „hejtu” dotknął on również nas. Chcemy jednak, aby nasze rozmowy tutaj nie były nim przesiąknięte, a mowa nienawiści była absolutnie nieobecna. Przypominamy, że wolność słowa nie oznacza swobody do świadomego kłamstwa, obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Z tego powodu wszystkie opinie, nieprawdziwe, uderzające w konkretne osoby i naruszające dobre imię firmy, będą archiwizowana za zgodą Administratora serwisu.

Zachęcamy do obiektywnej i kulturalnej dyskusji. W przypadku spraw wymagających wyjaśnienia, najlepiej kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem rekrutacja@pl.rhenus.com

Pozdrawiamy, Rhenus Logistics S.A.

Szanowny przedstawicielu firmy Rhenus /który to pisał/ To nie jest hejt tylko właśnie krytyka działania firmy. Jaka mowa o hejcie skoro cały dzień czekam na dostarczenie przesyłki a dostaje smsa, że nie udało się dostarczyć przesyłki. Podobno przed dostawą ma być kontakt ze szczegółami, takowego nie było. Cały dzień siedzę w domu i czekam na dostawę i nic. Gdy dostałem smsa, że nie udało się dostarczyć przesyłki, zadzwoniłem /7 minut od smsa/ i dowiedziałem się, że kierowca już jest tak daleko, że nie może wrócić. Zero kontaktu ze strony kierowcy, pomijam, że mógł nie dzwonić jednak jest takie urządzenie przed klatką schodową jak domofon /na prawdę można go używać/. Wchodząc na stronę śledzenia przesyłki w trakcie rozmowy ze sprzedawcą widziałem jak moja przesyłka wraca po nie udanej dostawie. po godzinie 18 tego samego dnia zaglądam na tą samą stronę i niespodzianka były już dwie próby dostarczenia, bo niby dwie godziny później ponownie był dostawca i nie udało się dostarczyć. W związku z tym o jakim hejcie Pan lub Pani pisze skoro to jest po prostu robienie sobie jaj z klientów za ich pieniądze. Najgorsze jest to, że zapłacić trzeba z góry a nie po wykonanej pracy, może wtedy byłoby inaczej. Dodam tylko na koniec, że jeszcze czekam na dostawę, ciekawe jakie "kwiatki" z tego wyjdą. Moja ocena jak na tą chwilę jest negatywna, poczekam na koniec tej transakcji i ewentualnie wypowiem się ponownie jeżeli zmieni się moje nastawienie do tej firmy.

Janusz

Nie polecam, brak dostawy na czas, tłumaczenie że niby kurier był i dzwonił co jest nieprawdą. Brak szacunku do klienta, arogancja. Porażka. Ciekawy jest czy ktoś to czyta z firmy i analizuje czy tylko usuwa.

Łucja
@Janusz

Czy sprawa z firmą Rhenus Logistics została rozwiązana? Czy uzyskałeś zamówiony towar? Udało się jakoś dogadać? Może to zwykłe nieporozumienie? Wpisy z forum, które są zgodne z regulaminem nie są usuwane, nawet te negatywne.

v337

Kojarzy ktoś ile można zarobić na stanowisku "Specjalista ds Rozliczeń" w Gliwicach? Bo nie wiem czy w ogóle opłaca się składać podanie. Ogólnie to można zarobić u Was więcej niż najniższa krajowa?

bylypracownik RHD Łódź

Firma super z dużym potencjałem,ale jest super przykładem jak ryba psuje się od głowy... (usunięte przez administratora)to kompletna ignorantka bez wiedzy, logicznego myślenia i kreatywności. Lubi za to powielać błędy A nie myśleć nad poprawą procedur czy zmiana zakresu obowiązków. (usunięte przez administratora) Praca 8-20, zmiany różne 8 lub 12h soboty i niedziele też. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecanki ze będzie umowa o pracę i ze Multi sport i inne dodatki i premia a okazuje się że przekładają UoP z miesiąca na miesiąc. Szkoda nerwów i czasu. NIE POLECAM KOMUKOLWIEK PRACY (usunięte przez administratora)

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Rhenus Logistics S.A.?

Kriss

Aż do upadłego

Nie polecam. Szanowana firma przewozowa nie traktuje tak klientów. Brak możliwości kontaktu z tą firmą żeby zapytać co dzieje się z przesyłką. Informacje z przeglądarki "śledź przesyłkę" lakoniczne nic nie mówiące o miejscu gdzie ona się znajduje. Rhenus ma 48 godzin na dostawę. Gdy przesyłka nie dotarła w tym czasie zadzwoniłem najpierw do jednego oddziału potem do drugiego potem do trzeciego (oczywiście w godzinach pracy- bo tam nie ma dyżurów). Gdy w końcu ustaliłem gdzie znajduje się moja przesyłka to pani po drugiej stronie słuchawki powiedziała, że właśnie zaczyna "szukać samochodu do transportu" i nie było ważne, że przesyłka stała w ich magazynie cały poprzedni dzień od samego rana jakieś 96 km od celu. Z jednego transportu od producenta rozdzielili przesyłkę i jedną dowieźli gdzie było bliżej o 50 km a już drugiej się chyba nie opłaciło na tej samej trasie. Może to za daleko? Dopiero po moim telefonie zaczęli szukać samochodu do przewiezienia towaru. Nie liczy się to, że przez ich opóźnienie straciłem klienta i dobrą opinię. Usłyszałem tylko zamiast przepraszam "proszę mnie zrozumieć " i "nie chce już pana słuchać". Wszystkim tym, którym zależny na czasie i od tego ma zależeć jakaś Wasza inwestycja itp. szczerze nie polecam tej firmy przewozowej, w której brakuje pojazdów do przewożenia przesyłek, brak kontaktu i chyba chęci do wytężonej pracy no bo przecież od klienta pieniądze już wzięli, a przesyłkę ? A się dowiezie jak będzie samochód. Śmiechu warte.

@Piotr

Na tym forum opinie klientów są także cenione i ważne więc rozumiem Twoje rozczarowanie z powodu niedogodności związanych z dostarczeniem przesyłki. Jednak bardzo ważne są też wypowiedzi osób zatrudnionych w firmie. Chętnie dowiem się jak wyglądają obecnie warunki zatrudnienia i wynagrodzenia. Zachęcam Was do większej aktywności.

Kriss
@Piotr

Może dlatego że przewoźnicy (usunięte przez administratora) po 14 godzin , 6 dni w tygodniu, za jakieś śmieszne grosze...

Reni

Same pytania na forum i zupełny brak informacji. Czy to znaczy, że tak dobrze się pracuje?

Albaba

I czy w rhenus logistics będę przyjęcia do pracy i kiedy jak ktosc zna datę w lipcu to poproszę bo zależy mi na pracy i szukam pilnie

Audi

Kiedyś podobno był to oddział gdzie dobrze się pracowało, teraz lepiej sobie odpuścić. Od niedawnaw Gliwicach jest nowa kierowniczka i niestety nikomu nie wyszło to na dobre. Atmosfera jest niemiła, panuje ciągłą presja, manipulacja, wszelkie donosicielstwo jest mile widziane. Kierowniczka pomiata ludźmi, wielu się już zwolniło a to jeszcze nie koniec. Kierownicy magazynu i transportu ok, ale sprawiają wrażenie jakby się bali cokolwiek głośno powiedzieć. Zarobki słabe, obsługa klienta (usunięte przez administratora). Są premie, ale rzadko wypłacane w całości. W dziale międzynarodowym atmosfera trochę lepsza a zespół bardziej zgrany.

KRIS
@Audi

Witaj To co pisze koleżanka to sama nieprawda , nawet był wyjazd integracyjny co odkąd tu pracuje nigdy nie był organizowany, ludzie zgrali się ze sobą i chcą ze sobą pracować .Premie są przyznawane fakt że to premia uznaniowa, ale nie ma miesiąca żeby pracownik, który sumiennie wykonuje swoje zadania nie otrzymał jej. Nowa kierowniczka nie zastała w zbyt dobrym stanie oddziału więc musi wymagać aby odział był prowadzony według zasad firmy. To co piszesz nie ma nic do tego co jest w realiach . A pracownicy , którzy odeszli sami podjęli taką decyzję . Więc nie pisz bzdur......

FIGA
@Audi

H ha dobre ...co to pierdoły ....Właśnie teraz w Rhenus jest super ekipa, zgrana nie to co wcześniej dziwne ustalenia oraz co niektórzy chodzili do pracy jak chcieli a teraz się ukróciło i są zasady i równe traktowanie .:)

Kama
@Audi

Ludzie ale jesteście zawistni, jak komuś coś idzie lepiej to trzeba go obsmarować, chyba nie pamiętacie jak było za starego kierownika... Teraz to się pracuje, każdy wie co ma robić i jest wsparcie w każdym momencie. Osoby które to piszą to sami dobrze wiedzą dlaczego.....

@Kama

Ilu doświadczonych spedytorow zostało w Gliwicach? Jeden, kierownik???? na magazynie ciągła rotacja, podobnie w innych działach. Z dobrej firmy ludzie nie uciekają. Był jeden wyjazd integracyjny i teraz pracownicy powinni kierowniczke po stopach całować? Tak, za poprzedniego kierownika atmosfera była lepsza.

beznik
@Audi

Dobrze, że wreszcie ktoś napisał prawdę o tej firmie. Jednym słowem, jest coraz gorzej, czas na zmiany.

@KRIS

A.L co najwyżej mogę być twoim kolegą a nie koleżanką, ale i tak uważam że nie masz racji.

@Audi

Widzę, że postanowiłeś - ponownie - dołączyć do dyskusji, co oczywiście bardzo się chwali. Może zatem zechcesz udzielić mi pewnej informacji, dotyczącej pracy w Rhenus Logistics. Przeglądałam całkiem niedawno stronę internetową firmy i znalazłam na niej kilka ciekawych ofert pracy. Powiedz mi, czy nowy pracownik - przed podjęciem zatrudnienia - może liczyć na jakieś specjalne szkolenia wdrażające?

Jaty
@KRIS

A te wypociny we własnej obronie napisała owa kierwniczka !!

Jakub

Witajcie! Przeglądałem oficjalną stronę internetową tej firmy i znalazłem kilka aktywnych naborów na nowych pracowników. Czy wiecie może, jakie warunki finansowe oferują oni na początku zatrudnienia?

Alex

@Daria daj znać jak będziesz mieć odpowiedź czy można startować na stanowisko wyższe, jeśli się nie jest Polakiem

gs

Mam pytanie o oddział w Radonicach. Są tam aktualnie rekrutacje na stanowisko magazyniera? Jakie wymagania? Wymagają uprawnień na wóżki? Jeśli tak to czy szukają tam operatorów wózka wysokiego czy niskiego składu? Jak zarobki? Jakie dni i godziny pracy? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Kam

Hej, chce zaczac prace w owej firmie i ciekawi mnie ile wynosza premie brutto. I za co sa uznawane? pomożecie? :)

@Kam

Jakie stanowisko pracy zainteresowało Cię w przypadku firmy Rhenus Logistics? Żeby ktoś z forumowiczów mógł rzetelnie odpowiedzieć na Twoje pytanie, to przydałoby się, abyś napisał, którego dokładnie stanowiska dotyczy Twoje zainteresowanie. Mógłbyś to napisać?

Daria
@Janusz

Rozumiem że pracujesz teraz w Rhenusie? Jakie macie podejście do ukrainców? Wysłałam CV na stanowisko spedytora, ale wiem że niekture firmy nawet nie rozgladaja możliwosci przyjęcia ukrainców na podobne stanowiska...((

Dani

Witam opinia na temat oddziału Rhenus Gliwice jak najbardziej negatywna odział dno spychologia (usunięte przez administratora) zero wsparcia ze strony przełożonych jak by ci łachę robili o nic się doprosic nie idzie ciągłe braki w ewidencji i na magazynie ludzie robią za przysłowiowy damski uj a kierownik magazynu to się z powołaniem pomylił nieodpowiednia osoba na nieodpowiednim stanowisku (usunięte przez administratora) i prostak tyle w temacie szkoda szczępić ryja na tą firme omijajcie ten oddział szerokim łukiem

@Dani

Nie miałeś odpowiedniego wsparcia w swoich pierwszych dniach zatrudnienia w firmie Rhenus Logistics? Może mógłbyś napisać coś więcej o samych warunkach zatrudnienia? Interesuje mnie wysokość wynagrodzenia oraz to, czy pracodawca od pierwszych dni zatrudnia na podstawie umowy o pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o Rhenus Logistics S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rhenus Logistics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rhenus Logistics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rhenus Logistics S.A.?

Rhenus Logistics S.A.