Opinie o Rhenus Logistics S.A. w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Rhenus Logistics S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Rhenus Logistics S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rhenus Logistics S.A. w Swarzędz

Bujak

Bardzo proszę sprawdzić tą dziewczynę z Picku czym się zajmuję w pracy, bo nie tylko napiszą o niej w alejce, bardzo źle traktuję ludzi, już my to widzimy jak rozmawia z osobami za normy po chamsku, dział HR proszę coś zrobić bo bez sensu coś mówić Kierownik z Picku bo to jej konf....ka... Porażka

@Johny.

ekipa cała k.o. z picku, premię tyłko oni dostają, a zwykli mają (usunięte przez administratora), żeby zrobić porządek to zwolnienieje jej i wszystko będzie chodziło jak w zegarku. HR myślę że tym zajmie Pozdrawiam

X

Dzisiejsze spotkanie było nawet nie wiem jak to skomentować… akcja pytanie do dyrektora a dyrektor nic konkretnego nie zaproponował. Pytania o grafik czy coś się zmieni - brak odpowiedzi na pytanie a podanie informacji, która wszyscy znają, grafik wywieszany 7 dni przed końcem miesiąca. Klimatyzacja? Nie, gotujmy się dalej przy kiepskich wiatraczkach. Zasłonić świetliki żeby ludziom podczas 8 godzin słońce nie świeciło w głowy? Nie. Zakaz wchodzenia na magazyn z telefonem, czy my na pewno mamy XXI wiek czy cofamy się jak nasz rząd? Czy usprawnią jakoś wychodzenie z magazynu? Może skorzystać z drugiego wejścia? Nie, po co lepiej przypomnieć, że z stanowiska pracy schodzimy punktualnie o pełnej godzinie co do minuty pomijając fakt, że do pracy należy wchodzić 15 minut przed rozpoczęciem aby się wbić, to może zacznijmy tez wbijać się o pełnej godzinie. Skoro żadne zmiany nie są wprowadzone to po co ta cała akcja? Pan dyrektor przy jakimkolwiek spotkaniu pytał na koniec czy są jakieś pytania, widocznie za dużo było negatywnych liścików bo dzisiaj pytań nie można było zadać. Serdecznie pozdrawiam licząc na zmiany.

FLt
@Rhenus Logistics S.A.

Jak się Państwo ustosunkują co tego ze Polacy maja zakaz noszenia, korzystania z telefonów, a Ukraincy nie. Proszę o wyjaśnienie, co to za dyskryminacja.

Halina

Cześć, jaką stawkę mają teraz pracownicy z dłuższym stażem? Ciekawa jestem jaka jest różnica gdy się dłużej popracuje? Bo pewnie jak mogę się domyślać na początku jest najniższa krajowa, ale czy po np. pół roku/ roku mogę liczyć na 4000 zł netto?

beti

Niestety 4000 zł to nawet teraz na rękę się nie zarobi

Normy na picku są do zrobienia wystarczy chęci zaangażowania. Normy nie są aż takie duże nie ma co narzekać W swoich butach a nie roboczych nie jest tak źle. Ja nie narzekam

asdf

To fajnie, że tak piszecie, ale jeszcze mnie na picku u was nie było, możecie więc te normy jakoś przybliżyć tak dla wyobrażenia? Jakie wymagania są do spełnienia by przyjść? Chyba ze każdego biorą?

Adb

Na ogół nie polecam,czasami bywa dobrze ale to tylko chwilowe złudzenie,bo zaraz nad tobą (usunięte przez administratora) bomba. Jeśli chodzi o pracę na picku normy do zrobienia ale zależy od dnia i tego jaki jest brygadzista na zmianie oraz czy po prostu dana osoba nie uwzięła się na Ciebie. Osoby z Ukrainy które jak gdyby są wyżej często dręczą nas Polaków dając małe zamowienia,kiedy Ukraincy wożą pełne wózki. Po prostu nie fair i nie powinno się to zdarzać kiedy jesteśmy u siebie w Polsce a to oni są obcy pomijając już to że rządzą nami jako brzygadziści. Grafik też niezbyt przyjemny w święta trzeba iść do pracy. Ogólnie rzecz biorąc do przeżycia ale na dłuższą metę myślę że dużo osób nie wytrzymuje psychicznie pracując tam bardzo długo.

Picker
@Adb

To racja a jeszcze Pani (usunięte przez administratora) Woli obstawić się ukraina bo oni będą posłuszni. Zdegradować PL zeby wrzucić ukraine to dopiero meksyk. . . Gratulacje. Listy to samo ukraina wypchane wózki a Polak leci z jęzorem bo kilka sztuk do zebrania na drugim końcu magazynu .. porażka.. wołanie na radiu ze norma taka i taka.. podchodzisz do biurka siedzi 5 przy stole oglądają jakieś filmiki i z łaska odpowiadają na twoje pytanie.. a czasami przydał by się ktoś w alejkach jak jest jakiś problem to nie, trzeba zejść na dół bo wszyscy siedzą tam… na Inboundzie kolorowo tez nie jest ale brygadzistów chociaz widać w terenie. koordynatorzy nie lepsi.. pani N lubi chyba jak siedzi z tyloma brygadzistami. i na wszystkie pytania odpowiada nie wiem.. i na koniec Panie Stanisławie? Trochę więcej pokory smarkaczu

@Adb

Normy są do zrobienia chociaż nie zawsze wiadomo .Wszystko zależy kto wydaje jak bracia lub siostry że wschodu haha czyli ukraincy to różnie bywa Oni dawali kiedyś swoim najlepsze listy dawaja obecnie i będą dawać najlepsze listy za 10 lat tak tam poprostu jest kierowniczka koordynatorki brygadzisci i brygadzistki to popierają poprostu lepiej ukraincow traktują. Polak na zwykłym stanowisku nic nie znaczy w firmie Rhenus .No i15 albo 20 km dziennie na picku trzeba zrobić czyli wychodzi spokojnie 300km miesięcznie do chodzenia.nagazynie..Brygadzisci z Ukrainy albo brygadzistki x Ukrainy pomiatają Polakami przykre.ale.prawdziwe

Kasia Nowy wpis
@Picker

Czasami brygadzisci z Ukrainy poniewieraja polakow przykre ale prawdziwe a swoim dawaja super zlecenia

Activ+ Nowy wpis
@Kasia

Poczekaj, jeszcze trochę, konsulaty słyszałem że nie będą wydawali paszporty chłopakam

Halina

@Halina

4500 to Koordynator ma, brygadzista 3400 max, a pracownik to już może z 2800 oraz 3 zmiany, nie połecam

Xd, Gdy by była 4 to i obcych nie było Myślę że pomogłem

Stefan
@Prawda

Zanim napiszesz coś o poziomie wynagrodzeniu, sprawdź najpierw jaka jest najniższa krajowa :)

Prawada
@Stefan

Napisałem jakie można max dostać, Xd

Justyna
@Prawada

czyli różnica 6 stówek między brygadzistą a normalnym pracownikiem? a podacie zakres obowiązków i ogólnie to jak praca bryg tu w firmie wygląda? ciekawa jestem na ile to warte tej kwoty

N
@Justyna

Różnica jest większa jak doliczysz premie - nie 600 dużo więcej

@N

Pracownik ma (usunięte przez administratora) w Rhenus Nie połecam

Elf
@Halina

4000 zł po pół roku pracy chcesz .hehe Takich pieniędzy nikt tu nie widzisl że zwykłych pracowników. Tutaj zarabia się najniższa krajowa można powiedzieć pracuje się za (usunięte przez administratora)

Sklep
@Elf

Można, jeżeli paletami towar za halę, i na sprzedaż to w tedy i chatę wybudujesz jak niektórzy Nie pozdrawiam

Maja
@N

Okej, w sumie logiczne :) A tej premii to "Zwykły" pracownik ile dostaje? Jak jest rozliczana, indywidualnie?

John
@Bujak

Robota jest ok mimo że nie ma klimy i latem pracownicy czują jakby byli grillowani .Podstawa 3490 czasami trochę więcej a z najdłuższym stazdm.nawet 3700 3800 brutto to co wy narzekacie no fakt na picku trzeba szybko chodzić ale bnieznie Koninie jarocinie i unnych dziurach roboty nie ma.wiec nie mają co narzekać

Wiktoria
@John

O nie, a latem teraz dochodzą takie temperatury, że bez klimy mega ciężko musi być :/ Nie możecie gdzieś tego zgłosić do góry, żeby założyli wam klimatyzację? Jakieś pomysły pracowników są brane w ogóle pod uwagę jeśli chodzi o takie usprawnienia?

beti Nowy wpis

Niestety 4000 zł to nawet teraz na rękę się nie zarobi

Praca Nowy wpis

Mogę prosić numer telefonu tam do pracy

@Bujak

Dziękujemy za tę wiadomość. Atmosfera to jeden z ważniejszych czynników pracy w Rhenus, dlatego traktujemy takie opine z najwyższą powagą. Potrzebujemy bardziej szczegółowego opisu sytuacji, który pozwoli nam na zbadanie sprawy i dotarcie do właściwych osób. Zachęcamy do wysłania wiadomości na adres opinie.poznan2@pl.rhenus.com lub wrzucenie jej do skrzynki z napisem "Skrzynka nadawcza Kadry" , która wisi na drzwiach biura. Z góry dziękujemy i zapewniamy, że przeanalizujemy tę sytuację.

default97
@Bujak

ciekawe o kogo może chodzić? jest to zastanawiające

Nocna zmiana

O no witam, jak nie znasz? ja też napiszę parę słów: wszystki znają jej że ona z Picku i bardzo psuję atmosferę, muszę mieć szacunek w pracy no na ulicę może i część nie mówić, a to że pokrywa jej Kierownik z picku to jej błąd! Ehhh brakuję bata na zarząd tu napewno żeby ulepszyć coś a nie ..... Pozdrawiam z Packu

Default97

Ja tam pracuje na dziale pick i proszę nie mówić mi małolat bo nie wiesz ile mam lat

Zapytaj wszystkich obcych kto na Picku, Xd

default97
@Bujak

ale o kogo mam zapytać, bo już się zgubiłem w tym tutaj?

@default97

z Picku i nie wiesz że jest to Ukrainka która śmieję się wszystkim w twarz i nic nie robi, Zero szacunku no i brak słów.

aaa
@Anonim

Paskudna firma. Wszystko zaczyna się na kierownictwie (dyrektorach), które jest słabe. O tym co się dzieje na hali na ogół wie i nic z tym nie robi.

@aaa

Dziękujemy za ten komentarz. Staramy się reagować na wszelkie sygnały o nieprawidłowościach a dyrektorzy są otwarci na rozmowy z pracownikami. Realizujemy obecnie akcję "Zapytaj Szefa", w ramach której w różnych częściach naszego obiektu znajdują się skrzynki, umożliwiające anonimowe zgłoszenie uwag i pytań do dyrektora operacyjnego. Dyrektor odniesie się do tych zagadnień na kwietniowym spotkaniu w hali z wszystkimi pracownikami. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości lub użycia innego kanału do zgłoszenia merytorycznych i szczegółowych uwag aby pozwolić organizacji na odpowiedź i reakcję. Przypominamy także o adresie mailowym opinie.poznan2@pl.rhenus.com lub kontakcie do HR Business Partnera: alicja.meller-kukurenda@pl.rhenus.com.

Romans

To jest napewno pani L. D. z Ukrainy

Pakowaczka

Ciekawe kto to jest

@Rhenus Logistics S.A.

Dobry, to pani ma imię N z Ukrainy Brygadzista jaka otwiera (usunięte przez administratora)do ludzi i mówię i tak jej nic nie będzie za to bo ma układ z K.O. z Picku Pozdrawiam serdecznie

Czy właśnie wskazałeś kogoś palcem? W sumie to jak po takim czasie wygląda zatrudnienie brygadzistów? Mam na myśli proporcje, pisali o ludziach z PL i z UA. Do tego jak się pracuje na takim stanowisku pod firma? I przede wszystkim ile się zarabia?

Johny.
@Bujak

Kogo masz.na.mysli ? Brygadzistke z Ukrainy? Dasze ? czy inna Brygadzistke zukrainy Właściwie to te brygadzistki z Ukrainy są pomocnikami polskich brygadzistek a nie.brygadzistami.a wnoszą sobie.jakby niewiadomo kim były

@Johny.

Mam podobne zapytanie co osoba wyżej, po co od razu kogoś z imienia na forum publicznym wywoływać? I skąd wiesz kto na jakich warunkach się zatrudnia? może od razu zarobki brygadzistów znasz? Nie ukrywam, że mnie akurat interesują oraz to czy trudno jest dostać się na takie stanowisko?

Swarzędz
logo firmy Brukarz
Swarzędz
Zakład Drogowy Sp. z o.o.
Golden

Szczerze odradzam wszystkim nowym pracownikom z polski pracy w magazynie Rhenus.w.swarzedzu .Jeżeli nie chcecie być poniewierani .Kadra kierownicza koordynatorzy brygadzisci z polski dają na to przyzwolenie włącznie z kierownictwem żeby brygadzisci z Ukrainy źle traktowali polskich pracowników. Tak traktują polakow to jest.skandal .

Mania

cześć. Zauważyłam, że jest dostępna oferta dla Team Leadera magazynu e-commerce. ponad dwuletnie doświadczenie w zarzadzaniu zespołem oczywiście posiadam, interesuje mnie styl prowadzonej rozmowy. czy dają jakieś zadania? albo pytanie z zaskoczenia?

Cześć, nie wiecie czy nie będzie jeszcze przyjęć dla specjalistów ds. IT? mam ofertę z kiedyś, gdzie było napisane, że 2 lata doświadczenia wystarczy by się zakwalifikować. Zastanawiam się czy te warunki są niezmienne?

Gość.

Mam pytanie dużo ukraincow pracuje w firmie Rhenus Logistics może ktoś napisać. Jak to wygląda

Zuzia

Zastanowiło mnie to zapytanie w zestawieniu z tym późniejszym odnoszącym się do atmosfery. ma to w ogóle ze sobą cos wspólnego? te opisane proporcje od kiedy w zasadzie występują? jak mogło to wyglądać parę lat temu?

Frania

I co to w zasadzie wnosi? Nie rozwijasz dalej odpowiedzi, więc nie wiem jak ją intepretować. I czy to na każdym dziale tak? Ja planuje aplikować na specjalistę transportu i obsługi klienta, wczoraj dodali ofertę

Skąd odjeżdżają autobusy do magazynu? Jakie (ile PLN) macie dodatku frekwencyjnego? Wiem, że teraz chyba nie ma ogłoszenia dla magazynierów, ale ciekawość już teraz zapytać. A można samemu się w ogóle zgłosić?

X

@X

Bardzo dziękujemy za ten wpis. Wczorajsze spotkanie było niezwykle ważne i zależy nam na tym, by pracownicy mieli poczucie, że nawet jeśli nie uda się wprowadzić większości proponowanych zmian od razu, to jesteśmy wdzięczni za każdą opinię i otwarci na informację zwrotną. W akcji „Zapytaj Szefa” zostało zgłoszonych 86 spraw w dwóch językach. Te opisane w Pana/i wypowiedzi pojawiały się najczęściej, dlatego odniesiono się właśnie do nich. Każdy z punktów był i jest szczegółowo analizowany, powołaliśmy grupy robocze, które pracują nad potencjalnymi rozwiązaniami w obszarze m.in. temperatury w magazynie, benefitów, grafiku czy wyjścia z obiektu. Ze względu na skalę naszej organizacji, trudno takie usprawnienia wprowadzić w krótkim czasie lub już teraz deklarować termin i sposób ich rozwiązania. Mimo wszystko, chcieliśmy się do nich odnieść i prosić Państwa o cierpliwość. Ilość zgłoszonych przez Państwa sugestii jest dla nas sygnałem, że zależy Państwu na tym, by nasz oddział się rozwijał i jesteście gotowi brać udział w zmianach. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa zaangażowanie, zapewniamy kontynuowanie akcji i otwartość na merytoryczne uwagi.

J
@X

Tak to wszystko prawda poza dwoma sprawami. Telefony ok tak może zostać jak jest. Przynajmniej nie ma robienia ukradkiem fotek na stanowiskach jak w innych firmach, dzwonienia, zwoływania się itd. A druga sprawa to brak szacunku chociażby do starszych jednej z brygadzistek. Krzyczącej, unoszacej się. Droga pani to nie jest pani firma, jest tam pani takim pracownikiem jak każdy z nas tylko trochę wyżej a trochę wyżej nie znaczy poniżac innych i ustawiac jak w wojsku. Pozostali brygadzisci potrafią z kulturą podejść, powiedzieć, zwrócić uwagę i to się ceni i przyjemniej pracuje.

Wał
@Rhenus Logistics S.A.

Ostatnie zmiany, przez obecnego Dyrektora zostały wprowadzone w tydzień (no może z wcześniejszą konfiguracją systemu miesiąc), a teraz to nagle zajmuje sporo czasu? Czy może dlatego to tak działa, bo z jakiś przyczyn wprowadził to w tydzień? Pani wtedy nie było, ale może warto wiedzieć.

@Rhenus Logistics S.A.

Dlaczego w Renus Logistics pracownicy z Ukrainy maja płacone premie za wydajność a pracownicy z Polski zatrudnieni przez agencje nie dostają premii chociaż wyrabiają normę to jest skandal

Ben
@Rhenus Logistics S.A.

Minęły ponad 3 miesiące i co? Pokłosiem tej całej akcji mają być rozstawione klimatyzatory obok których strach przejść żeby jakiegoś syfa nie złapać? Nic więcej te wasze zespoły nie wymyśliły? Grafik pojawią się 7 dni przed końcem miesiąca bo takie jest prawo, a nie jakaś innowacja Rhenusa. Spróbujcie umówić się na jakąś usługę 7 dni przed, nie będąc pracownikem biurowym który pracuje od poniedziałku do piątku od 8 do 16. Lody spoko. Dlaczego dystrybutory z wodą są poodłanczane i w upały zostaje picie nagrzanej wody? Gdzie podwyżki? Inflacja szaleje, a my stoimy w miejscu. 100 zł ostatnio dostałem, wolne żarty. Proponuję jakieś spotkanie z Panem dyrektorem na którym będzie można nawiązać dialog a nie jakieś sekretne liściki.

Ben

@Ben

Dziękujemy za ten komentarz i wszystkie przekazane informacje w ramach akcji Zapytaj Szefa. Ta inicjatywa daje możliwość wyrażenia swojej opinii wszystkim pracownikom, choć szczególnie tym, którzy preferują zrobić to w anonimowej, pisemnej formie. Biorąc pod uwagę dużą ilość wrzucanych kartek ta forma wydaje się być bardzo komfortowa dla większej grupy pracowników. Na spotkaniu podsumowującym pierwszą część akcji, mogliśmy odnieść się tylko do wybranych tematów. Ze względu na dużą ilość spraw, musieliśmy tym razem zrezygnować z otwartych form wypowiedzi, które wcześniej wielokrotnie były praktykowane i do których nadal zachęcamy. Rozmowa z osobami zarządzającymi możliwa jest zawsze – zapraszamy do wizyt w biurze lub w magazynie, managerowie wszystkich szczebli są na to otwarci. Każde zgłoszenie wrzucone do skrzynek jest wprowadzane do systemu, analizowane i sprawdzane pod względem możliwości wdrożenia usprawnień. Część spraw udaje się zrealizować szybko jak np. lody dla wszystkich pracowników czy również dodatkowa przerwa i cieszy nas pozytywny odbiór wprowadzanych inicjatyw. Część wprowadzanych zmian nie jest jednak tak widoczna i zauważalna przez wszystkich, a jednak podnosi komfort i bezpieczeństwo pracy, np. całodobowa opieka ratownika medycznego. Każdy Państwa głos jest dowodem na to, że razem chcemy aktywnie tworzyć komfortowe i przyjazne miejsce pracy. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i zachęcamy do dzielenia się opiniami i pomysłami.

@J

Wyjście z magazynu na koniec pracy to największy mankament ale nie tylko .Magazyn jest w Polsce a polak na zwykłym stanowisku nic nie znaczy .Dla koordynatorów i brygadzistow liczy się tylko pracownik z Ukrainy przykre to jest ale taks jest prawda .

Syn
@Rhenus Logistics S.A.

Komfortowe miejsca pracy? co takiego zmieniliście z rzeczy które zostały wskazane? pracujemy w warunkach które wpływają negatywnie na nasze zdrowie i życie. Picie wody ktora jest okropn! Temperatury jak w saunie nie raz człowiek nie ma sił stac a gdzie pracować. Grafik jak będzie to będzie. Zalatwic coś w tygodniu nie ma szans. Wy stworzyliście firmę dla ludzi czy dla robokopów? pracujemy jak w Chinach za marne pensje za które nie da się wyżyć! Panie dyrektorze mam nadzieje ze pan to przeczytasz

bez komentarza
@Rhenus Logistics S.A.

To może zróbcie tez porządek z kolesiostwem na paku? Panie brygadzistki potrafią podjechać z lepszym lolem do koleżanki pomagać w pakowaniu gadać przymykać oko na gadanie stanie kto inny by tak zrobił to zaraz by dostał ochrzan.jedne zrobią normę bez problemu inne sie narobią na najgorszych zamówieniach i jeszcze dostanie im się dlaczego tak słabo.dlaczego tego nie kontrolujecie? ? to do czego sa te wszystkie brygadzistki koordynatorki ze nie widza tego co się wyrabia na paku.

lisek80
@Syn

Zawsze możesz zmienić miejsce pracy...Sauna? Fakt,ale starają się to zmienić. Przy takiej ilości ramp ,klimatyzacja nie wchodzi w gre. Woda jak każda inna nie pasuje ci ,to przynieś swoją. Grafik jest tydzień przed rozpoczęciem nowego m-ca...więc nie wiem o co chodzi. Potrzebujesz wolne...są prośby grafikowe, zawsze można podejść do koordynatora lub kierownika(nie gryzą) Wynagrodzenie? Masz podstawe i premię za wydajność, frekwencyjne co m-c i dodatkowe co pół roku. Pracuję tutaj kilka lat i widzę jak rhenus się zmienia, ciągle coś udoskonalają....tylko na wszystko potrzeba czasu i to też są koszty. Zamiast ciągle zrzędzić poszukaj pozytywów....Pozdrawiam

Pakowaczka
@lisek80

Proszę nie pisz głupot, już stara kadra odchodzi a ty jeszcze myslesz że będzie liepiej? Powodzenia

J
@bez komentarza

Tak jest cały czas. Jedne robią same wypasy a potem chodzą 10 razy do WC pisać smsy bo juz mają ponad normę a inne zasuwaja po dwie sztuki w porywach do pięciu z przerwą na jedynki

@Gość

Prawda, bo w tedy za taką kwotę jaką ma ciągle ciśnie zmianę kiedy koordynator albo brygadzista z Polski ma wolny dzień kiedy jemu pasuję, a na resztę zamyka oczy co się dzieje na działe, nie pozdrawiam

Nikt
@Gość

... czyżby pracownicy z tej ukraińskiej agencji wiedzieli jak te sprawy się załatwia, żeby wyjść na swoje .. ,analogiczny przykład w innym magazynie jak nie ma pracy to zostają stale tylko pracownicy z jednej agencji, chociaż są trzy ...., a co na to Rhenus. ..???

FLt

Mari

Ile teraz można zarobić podczas koordynowania procesami logistycznymi? Wyświetla mi się oferta z takiego portalu na te funkcje, nie widzę przy tym w miarę aktualnych opinii na ten temat. proszę wiec o opinie, ponieważ spełniam wymogi. Ile teraz może trwać cały proces od złożenia cv do podpisania umowy?

Marlena

Czy ktoś się orientuje dlaczego szanowny Pan dyrektor został zwolniony? Ja tam go lubiłam, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu Pozdrawiam

Lolka
@Marlena

Jest rotacja na stanowisku dyrektorskim? Czy już jest znaleziona osoba na zastępstwo? Upewniam się, bo oferta pracy mi się teraz nie wyświetla. Jak proces rekrutacji w tym przypadku może przebiegać? I w ogóle cos się zmieniło w warunkach pracy pozostałych?

Antosia
@Marlena

Odnośnie tych ofert, o których Pani wyżej pisała to czy faktycznie są teraz tylko dwie dostępne? na stronie wyświetla mi się jedynie dla magazyniera oraz specjalisty ds. BHP. Na spedycje niestety niczego nie widzę, a wstępnie byłam nią zainteresowana. Wiecie dziewczyny cos więcej o niej? Jaka jest atmosfera na dziale i jeśli o proporcje chodzi to będzie więcej Pań czy Panów?

Abc
@Marlena

Czy chodzi o tego, co wykupił całą wazelinę w okolicy Swarzędza? Może zabrakło już?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Rhenus Logistics S.A.?

asdf

Zniesmaczony

Na packu nic się nie zmieniło, tylko ciągle darcie się, doprowadzające brygadzistów do płaczu. . . w innych firmach osoby które tak się zachowują już dawno by wyleciały ale tutaj jest przyzwolenie na takie zachowanie. To nie jest normalne

@Zniesmaczony

Jest masakra. Tylko normy i normy. Tylko czasami są małe zamówienia i nie idzie wyrobić normy bo to co lepsze zamówienia mają Ukraińcy. Nerwowo człowiek siada. Walka o stanowisko pracy tak zwana walka szczurów. Pierwszy raz z tym się spotykam.

Szukają konsultanta WMS ze znajomością Javy. Wymagane prawo jazdy, czyli rozumiem, że praca nad rozwojem oprogramowania wymaga jazdy, ale gdzie, pomiędzy zakładami? Oddziałami? Jakie w ogóle widełki mogą być przeznaczone na takie stanowisko IT?

Dzień dobry mam pytanie czy w Rhenus Logistics SA duże normy jakie są te normy ile szt .Może ktoś napisać. Czy brygadzisci z Ukrainy cisną na robienie norm ?

@Kandydat

zależy na jakim dziale, normy na każdym są inne, jeżeli jesteś z Polski to każdy kto będzie twoim trenerem powie ci że inni Polacy nie zwracają uwagi na gadanie brygadzistów z Ukrainy

Natalia

Czegoś takiego to dawno nie widziałam. Ciężko nawet napisać, że to brak profesjonalizmu, bo to brak zwyczajnej kultury osobistej. Czyjej? Jednego z dostawców, ale też Pani, która infantylnym tonem spławiła mnie z infolinii. Serdecznie NIE POZDRAWIAM Pana dostawcy z Łodzi, z którym miałam wątpliwą przyjemność rozmawiać w dniu 23.11 ok. godz. 14:00. Na 10 minut przed przyjazdem zostałam uprzedzona o dostawie - i to ok, wzięłam wolne w pracy, żeby cały dzień być na miejscu. Kiedy Panowie dojechali, otrzymałam telefon - i tu zaczęła się magia. Pan zarządał ode mnie otwarcia szlabanu, do którego nie posiadam pilota - zaznaczam, że to pierwsza klatka od szlabanu, ile, 3-5 metrów do przejścia? Jak powiedziałam, że niestety, nie mam pilota, Pan Pogromca Dziecięcych Uśmiechów stwierdził, że muszę popytać sąsiadów. Obok mnie mieszka starsza Pani, mieszkanie obok puste, o tej porze trudno kogoś znaleźć. Jak na moje tłumaczenia zareagował Smerf Maruda? Zaczął się na mnie drzeć! Tak, proszę Państwa, stwierdził, że krzykiem obsługuje się klientów. Kiedy wrzaski nie wystarczyły, zaczął mi grozić, że w takim razie nie zrealizuje dostawy z dopiskiem, że utrudniłam dostawę. Co dalej? Z tonem obrażonego 3-latka usłyszałam, że już kontaktuje się z Ikea i po prostu gość chamsko się rozłączył. Zaznaczam, że mowa o jednym Panu, za którego drugi pracownik przepraszał. Usłyszałam, że jest młody i nerwowy, a dzisiaj dodatkowo ma zły dzień. Super :) Zadzwoniłam do Ikea i zostałam skierowana do Państwa. Na infolinii, infantylna pracowniczka stwierdziła, że to nie ich problem, bo przecież to zamówienie z Ikea. Nerwowo już zaznaczała, że przecież powtarza, że to nie tu. Czytałam opinie z Warszawy, tam również ludzie skarżą się, że Pani na infolinii jest niekulturalna i arogancka. No takiego chamstwa po stronie jednej firmy się nie spodziewałam. Widząc poniższe opinie, piszę o standardzie obsługi. @Pracodawca jesteście poważni? Uczył Was ktoś kontaktu z klientem? 2 na 3 osoby z nienawiścią do ludzi, praca za karę. OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM! Chętnie złożę oficjalną skargę. Dowiem się jak to zrobić bez Państwa pomocy - na to nie ma co liczyć najwyraźniej. HR zróbcie coś!

pojawiła się oferta dla konsultanta WMS. Czy ktoś się zatrudniał i może się wypowiedzieć odnośnie pracy? warto w ogóle się interesować? już na starcie widzę, że to opcja na hybrydę, pytanie tylko jaki jest konkretny układ? Dodatkowo interesują mnie zarobki. pytać wprost można powiedzieć ze są rynkowe czy może na plus / minus?

Activ+

Można wiele razy mieniac strukturę w pracy no problem i tak zostanie, można dać pracowniku pensję od 4200 zł netto, zrobić stanowisko kryzys Managera-normalnego od łudzi co zna się i pracował od początku zna wszystko, nie będzie braku rąk, tyłe (usunięte przez administratora)i błędów, bo norm operacyjni osoby co znają coś to i tak odejdą z Rhenus, nie mówię o zwykłym pracowniku, skoro Chiny będą pracować (udawać że coś "paniemaju") tu, zrobić maksymalnie w firmie 3-4 agencję tymczasowej Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Rhenus Logistics S.A. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Rhenus Logistics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rhenus Logistics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 115.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rhenus Logistics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 10 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rhenus Logistics S.A.?

Kandydaci do pracy w Rhenus Logistics S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rhenus Logistics S.A.