Opinie o Rhenus Logistics S.A. w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Rhenus Logistics S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Rhenus Logistics S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rhenus Logistics S.A. w Swarzędz

Ola

Jak trenerki mają uczyć nowe osoby jak same zapomniały co i jak się tam poprawnie robi

@Ola

Masz rację , najpierw one muszą poznać tajniki pakowania na kolejnym szkoleniu a dopiero później zacząć uczyć inne osoby nowe

Julka
@Default97

Nie udzielaj się w temacie packu, jeśli nigdy tam nie byłeś. Trenerki na bieżąco są informowane o każdej zmianie w pakowaniu i przekazują dalej innym. Zajmij się lepiej swoim pickiem.

dell
@Default97

Poznać "tajniki" pakowania? XD gościu co Ty za głupoty piszesz, pakowanie to jakaś skomplikowana czynność z wiedzą tajnie przekazywaną tylko dla wybrańców?

@dell

To jest praca nie za łatwa po prostu , o to mi chodziło

@Default97

Praca łatwa i przyjemna ale jak koledzy zza naszej zagranicy zaczną ci wydzielać pracę to ci się odechce i i tak sama się zwolnisz prędzej czy później

@Monika

Jesteś na 100 procent pewna że jestem kobietą?

Czyli jesteś facetem?

Daga

To się nie wypowiadaj bo nie masz pojęcia o packu.

bo
@Default97

nie łatwa praca jest lisnerze

@bo

Nie rozumiem odpowiedzi , czy Ci chodziło że w lisnerze jest trudniejsza praca ?

@bo

Język polski też jak widać nie jest łatwy

K
@Default97

Nigdy nic nie rozumiesz, a najwięcej się wypowiadasz.

Jasne
@Monika

dokładnie praca i firma ok ale jak zaczynają wydzielać i swoje rządzenie wprowadzać to odechciewa sie pracować z nimi i proszę tego nie traktować jako zaraz atak na nich proszę sobie popracować i zobaczyć na własnej skórze o co chodzi

Krusxon
@dell

No właśnie co on bredzi chyba mu odbiło całkowicie .Raczej napewno mu odbiło

Ola

Do czego to doszło żeby Ukraina wygryzała robotę Polakom

majster
@Ola

Jeśli Ukrainiec nie znający języka wygryza Ci robotę w Twoim kraju, to powinnaś się zastanowić nad sobą co poszło nie tak w życiu

wieloletni pracownik
@majster

zastanowiłam sie i wynik jest nastepujacy:łolowy jest ukraincem wiec podaje lepsze łole dla swoich, jest ich wiecej niz polek, pyskuja, wprowadzaja swoje zasady na przykład zajmowania miejsc, wybierania lepszych łoli. wiec jak widzisz mozna pracowac w swoim kraju znac swój jezyk ojczysty i byc robionym w bambuko przez naszych przyjacioł ze wschodu. pozatym mam wrazenie ze czuja sie jak u siebie w domu a polki jak na obczyznie. wiec twoj argument jest po prostu (usunięte przez administratora)

A
@wieloletni pracownik

dokładnie zgadzam się

Racja
@Ola

Racja racja. Co zrobisz jest ich multum w tej firmie

@Ola

Lepiej już nie będzie. W tej firmie rządziła rządzi i będzie rządzić Ukraina. Polak na zwykłym stanowisku nic nie znaczy w Renusie niestety .Zarządowi dyrekcji i kierownictwu a także brygadzistom to odpowiada

X

Wychodzenie z pracy takie jak dzisiaj niech zostanie na zawsze - zmiana na plus

Grand

Jak firma zwolni za wypowiedzeniem kiedy można wrócić z powrotem Pytam poważnie proszę o odpowiedź Wie ktoś może

J
@Grand

Nie można wrócić z powrotem, nie po to cie zwolnili, żeby znowu zatrudniać

@J

Chyba że agencja choć to mało prawdopodobne bo nie wiem czy przyjmują teraz

@Default97

Nie można wrocic na agencji, przestań głupoty powielać

Renia
@Grand

Z Ukrainy to widać było ze ciągle przyjęcia ale Polki....... bardzo mało. Spróbuj zmienić obywatelstwo będzie łatwiej

Swarzędz
logo firmy Brukarz
Swarzędz
Zakład Drogowy Sp. z o.o.
Ewla

Planuje się tam zatrudnić i mam pytanie czy po tych 3 miesiącach napewno jest zatrudnienie czy mówią dowodzenia bo ja szukam na stałe i czy są jakieś zakazy chodzi mi o np.brsk kolczyków biżuteria założonych paznokci itd jak to bywa na innych produkcjach i jaka ogólna atmosfera w pracy itd

masakra
@Ewla

atmosfera trageia. Kobiety walcza o zamówienia i niestety niema ze wszyscy sa traktowani równo. iduzo osób odchozi niestety.

o
@masakra

firma wysyłkowa… nie da się zrobić tak żeby każdy pracownik pakował równe zamówienia co do sztuki a wysyłać trzeba wszystko.

@Ewla

Zatrudnienie jest ale jeśli chodzi o pick to trzeba wyrabiać normę 84 sztuki na godzinę , jeśli nie wyrabiasz to z pewnością po trzech miesiącach koniec pracy , Jeśli chodzi o inne działy to nie mam pojęcia

@Ewla

Pani @Ewlo, okres próbny trwa u nas standardowo 3 miesiące. Bardzo rzadko zdarza się, że współpraca nie zostaje przedłużana. Zawsze dokładamy wszelkich starań, żeby pracownicy zostawali u nas na lata. Co do zasad dotyczących ubioru – nasi pracownicy mają służbowe koszulki, długie paznokcie mogą utrudnić pracę a biżuteria niestety nie jest dozwolona. Pozdrawiamy!

Donald
@Rhenus Logistics S.A.

Dzień dobry mam pytanie .Czy firma Renus planuje podnieś skandalicznie niskie wynagrodzenia Czy pracownicy mogą liczyć tylko na rząd który podnosico jakiś czas najniższa krajowa pozdrawiam .Proszę o odpowiedź

Stanisław Pikero
@masakra

@masakra - przestań opisywać bzdury, bo śmierdzi nieuczciwą konkurencją. Atmosfera jest niezła, są osoby które zmieniają prace, to normalne. Ale to co Ty piszesz wskazuje, że kompletnie nie znasz firmy i obrażasz pracowników w niej pracujących, a to jest grupa kilkuset fantastycznych osób.

Stanisław Pikero
@o

trafiła nam się jakaś @masakra i będzie smrodzić wokoło nie mając pojęcia o firmie

Lepiej duzo siły !siły !

Były praconik
@Stanisław Pikero

Pracowałam w tej firmie

Gg
@o

A skąd Panie wie, że się nie da? Kiedy tam pracowałem, kierownictwo umyślnie niektórym pracownikom przydzielało gorsze zamówienia do pakowania, innym znów lepsze. Działo się to przy zachowaniu tych samych norm dla wszystkich, czyli umyślnie jednym ułatwiali pracę, innym utrudniali, co wiązało się również z lepszą lub gorszą premią.

Tak
@masakra

Popieram, dużo osób odeszło i jeszcze czekają na dhl Kostrzyn, a wy tutaj za 2400netto pracujcie no i jeszcze święta w pracę))) Pozdro negusam z Rhenus

Byla pracownica
@Ewla

Czlowieku omijaj ten zaklad nie mozesz miec przy sobie telefonu z hali nie mozesz wyjsc zero bronsoletek zegarkow wlosy zwiazane i trzeba ganiac miedzy polkami zeby zrobic swoja norme 100 paczek na godzine skomisjonowac beznadzieja warunki praca katostrofa

@Byla pracownica

bez przasady, telefonu nie mozna brać zgadzam się , bransoltek i bizuterii tez nie , zgadzam się a co do normy da się ją zrobić na picku tylko trzeba chcieć a co do innych działów sie nie wypowiem bo nie wiem, serio bywają gorsze firmy niż rhenus

Prawda
@o

Proszę bardzo 44 osoby już napewno widzą jak tam pakują że ocenili negatywnie. Rodzina cwaniaków i tyle w temacie, dobrze że odeszła z packu do Dhl a pracowała w Rhenus 5 łat i 0 podwyżki. OMIJAĆ RHENUS, taka prawda. Pracują ogólnie za paczkę spagetti Konin i Gniezno, Września, dużo firm jest gdzie płacą więcej, Pozdrawiam

X
@Byla pracownica

Związanie włosów to taki problem? Na poprzedniej hali dziewczynie wkręciły się włosy w taśmę na która rzucane są zamówienia po spakowaniu… włosy wyrwane razem ze skóra.

Alinka
@masakra

Atmosfera jest głównym powodem rezygnacji z pracy. Dużo przełożonych z Ukrainy. Generalnie nie polecam.

Bonus
@Alinka

Część, od dawna tak jest, bo kto będzie pilnować obcych za taką kasę i latać z biczem po piętrach, Xd. Kto długo pracuję odrazu wykorzystanie osób na maksa, w ciężki czas i tak nie polecam Rhenus, popieram.

Iza
@Alinka

O tak zgadzam się. W Polsce powinni rządzić Polacy a nie przyjdzie mi taki Ukrainy i powie ze mam pakować pojedyncze rzeczy z koszy a jego koleżanki obok wypchane łole

Asia
@masakra

Taka prawda rządzi Ukraina. Płakać się chce. Pracuje tu od początku i nigdy tak nie musiałam walczyć o łole jak ostanie miesiące

Wiki
@o

Nie chodzi o równo nie chodzi że co do sztuki ale dlaczego Ukraina dostaje ubite łole a Polka co chwile wieszak z pojedynczymi ciuchami albo kosz z pojedynczymi co to ma być? Pomoc pomocą ale jesteśmy u siebie w kraju i chcemy zarobić na te cholerne opłaty

Sofii
@Alinka

Przełożeni z Ukrainy? Dyrektorowi się coś pomieszało? W Polsce jesteśmy przecież

@Sofii

Dokładnie zgadzam się w 100%

Blińczyk

Białorusinom za pisanie Z na firmie należałby się wylot nie tylko z pracy ale i z Polski Ja się nie podoba to w piz du do Łukaszenki bo polacy z ukraińcami nauczą was pływać

Hhhhh

Chodzą plotki o tymczasowym zamknięciu magazynu przez sytuacje w kraju są już potwierdzone informacje?

Pracownik miesiąca
@Hhhhh

Nie zamykają magazynu. To plotki

Slodka
@Hhhhh

Magazyn nie zostaje zamknięty ponieważ to jest firma wysyłkowa kto wam takie informacje dał. To jest najlepsza firma brygadzisci są na medal koordynatorzy też dużo osób poznałam i najlepsze jest to że jeśli wyrabiasz normę to zostajesz z nimi bardzo długo a jeśli nie to ci dziękują. Ja uwielbiam u nich pracować . Przynajmniej nie zwalniają jak głupi Amazon po 3 miesiącach. Bardzo polecam

Asia
@Slodka

Jakie biuro obecnie przyjmuje do pracy w magazynie ?

Slodka
@Asia

Z tego co wiem to huma Hunter i biznes przyjmują to są agencje

nick
@Slodka

Biznes partner widziałem i work service, o ile to tutaj były te ogłoszenia. U Was na magazynie jest Zara?

@Slodka

Tak tak tak sobie to tłumacz .Ludzie widzą co tam się dzieją za cuda .Zwłaszcza pracownicy agencyjne .Stawka 17 złotych brutto umowa zlenie co daje maksymalnie 2000 złotych to żenada totalny wyzysk .Agencja pewnie dostaje 25 zł albo nawet 30 zł a płaci swoim pracownikom 17 zł straszne .Nie polecam wręcz odradzam w

Dd
@Slodka

Z tym, że normę nie tak łatwo było wyrobić, bo jedni pracownicy dostawali szybsze do spakowania paczki, a inni gorsze. Tym którzy dostają trudniejsze paczki, trudniej jest wyrobić normę.

@Slodka

Masz rację co do tych 3 miesięcy w Amazonie ,atmosfera jest spoko w Rhenusie , mi się tam podoba , co do normy , do jej wyrabiania się zgadzam

Inflacja szaleje, ceny niemal z dnia na dzień szybują do góry, tylko pensja w Rhenusie niestety stoi w miejscu...

Nosia

Pracodawco! Jak to jest z tymi ,,premiami''? Wyrabiam tzw. ,,normę'', a nie otrzymałam premii za marzec. Dlaczego?

@Nosia

Premie wypłacane są z miesięcznym opóźnieniem Tzn premię za marzec dostaniesz z pensją za kwiecień

Sprawiedliwość

Czołem, bardzo szanuję decyzję zarządu w sprawie pana R, jeszcze została 1 osoba z placingu oraz z Picku pani (D) , i będzie motywacja reszcie pracować. Pozdrawiam

Dlaczego radio jest stale wyłączane ? według opinii wielu pracowników, lepiej i wydajniej pracuje się przy muzyce

Dokładnie

Bujak

Witam, jakie wartości są cenione w firmie?

@Bujak

z tym to bywa różnie, ludzie się obgadują za plecami , atmosfera bywa czasem gęsta chociaż ostatnio trochę ucichło ale ogólnie jest ok

Iza

Język Ukraiński i pochodzenie. Od razu masz lepsza robotę

Gocha

Wszystko wszystkim ale żeby w naszym kraju gdzie przepracowałam tyle lat w tej firmie Ukrainiec wydzielał mi robotę to jest jakiś żart. Swoim lepsza robota Polkom gorsza co to ma być

kandydat

czy jest możliwość dojazdu do pracy z Trzemeszna / koło gniezna

@kandydat

No pewnie że jest możliwość

Byky pracownik

Ciezko mi pisac bo bardzo szanuje kadre kierownicza i kordynatorow jak i brygadzistów. Szanowna Firma czy nie czas otworzyc oczy. Odchodza z firmy ludzie ,którzy pracuja od samegi poczatku.A z Panstwa strony zero zainteresiwnia dlaczego tak sie dzieje. Podwyzka powinna byc zaproponowana teraz a nie od stycznia. Nie czekac co rzad da. Szanujac firme i ich pracowników jestem w szoku ,że tak sie dzieje. Rhenus Logistics Swarzedz Jasin jest magazynem gdzie pracuja naprawde wspaniali ludzie i niewazne czy Polska czy Ukraina tym ludziom należy sie szacunek i godne wynagrodzenie.

@Byky pracownik

Pracownik czekają już od 2016r za podwyżką i tak nic nie będzie wyżej max na 200zl ale w czas 2022r to grosze i nie do porównania do Dhl, Zalando, Westwing, Arwato, mają 4000-4200brutto, Pozdrawiam

@Bujak

Więc co tu robisz? Zapraszam do dhl, Westwing, Arwato. Daj później znać czy płaca jest adekwatna do zakresu wykonywanych obowiązków. Wszyscy narzekają ale siedza tu już parę lat. Żal

@Ja23

No właśnie jestem w DHL mam 4200 podstawę a był na packu 4 łata i nie tyłko ja tutaj, a kto czyta tą opinię to polecam odejść z Rhenus, szkoda czasu, a piszę tu żeby osoby chociaż miały info o RHENUS oraz tą wynagrodzenie, Xd. Pozdrawiam

@Bujak

Polecam naukę poprawnego pisania w języku Polskim. Skoro tyle zarabiasz to powinno Cię stać na jakiś kurs Pozdrawiam

Czy rhenus przyjmuje teraz do pracy? Są tam agencje czy można się dostać bezpośrednio przed rhenus? Umowa o pracę czy zlecenie? Ma ktoś jakiś kontakt do osoby która prowadzi rekrutację? Są nocki czy tylko dwie zmiany?

Szkoda czasu na 3100brutto, Xd

@Ania

Kontakt do osoby z agencji która rekrutuje mam, najpierw jest to praca przez agencję biznes partner na zlecenie , która się teraz jakos inaczej nazywa a po 3 miesiącach choć lepiej się nastawić że po pół roku jest przejście na Rhenus

@Ania

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji ale zachęcamy do przesłania CV na adres rekrutacja.poznan2@pl.rhenus.com lub skorzystania z dedykowanego kandydatom numeru telefonu: 500 077 076. Zatrudnienie w Rhenus zawsze opiera się o umowę o pracę. Prócz 3 rodzajów premii, które każdy pracownik magazynowy może wypracować w każdym miesiącu, oferujemy także benefity: darmowy dojazd autobusowy z kilkunastu kierunków, prywatną opiekę medyczną w Lux Med, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty Multisport czy program wsparcia pracowników, oferujący darmowe i nieograniczone konsultacje prawne, psychologiczne i finansowe. Zachęcamy do śledzenia aktualnych informacji o rekrutacjach w naszej zakładce kariera https://www.rhenus.com/pl/pl/kariera/. Pozdrawiamy!

Gość.

Przyjeżdżają z tych dziur jak Września Gniezno Trzemieszno i Słupca i jeszcze narzekają na.robote co za ludzie .Na Wasze miejsce są setki pracowitych osób.z Ukrainy

@Gość.

już widzę te niektóre osoby z ukrainy, które są według Ciebie pracowite, to same opierdalusy, czasem nawet gorsze niż ludzie z Polski, bo siedzą w alejkach i non stop gadają albo surfują po internecie pomimo że jest absolutny zakaz wnoszenia telefonu na magazyn

@default97

Jak by nie Ukraina to nie była b nowa hala, dużo roboty zrobiłi od 2014-2018r bo rodaków tam max10% a po 2018r to już nie RHENUS, taka prawda

Aga
@default97

Złośliwie dadzą tobie najgorsze lole a swoim najlepsze. Mam nadzieje ze to ostatnia praca z nimi nigdy więcej nie zatrudnię się w firmie w której pracują ukraincy.

Aga
@default97

dokładnie tak.zarobic byle się nie narobic

Zuza

Kochani czy ktoś z Was wcześniej pracował w Amazon? Jeżeli tak to czy praca jest podobna. Cięższa, lżejsza, lepsza, gorsza.. I czy ty tak zwalniają jak w Amazonie? Tam człowiek latał ze skanerem jak dziki pies.. W ciągu zmiany około 30 tys kroków...

@Zuza

Lepsza , lżejsza i tak łatwo nie zwalniają

olo
@Zuza

Lżejsza bo to konfekcja odziezowa

@Default97

A pracowałeś w Amazonie że wiesz jak jest?

@Abcd

Nie pracowałem w Amazon a tym bardziej moja odpowiedź nie dotyczyła Amazona tylko Rhenusa, gratuluję domyślności

@Default97

Jasno napisałeś, że praca w Rhenusie jest łatwiejsza i lżejsza NIŻ w Amazonie, czyli co do niego również się odniosłeś. Przeanalizuj czasem co sam piszesz. A skoro w Amazonie nie pracowałeś to nie porównuj do niego, bo w takim razie nie masz wyrobionej, rzetelnej opinii o nim.

@Abcd

Nie pisz glupot

Pracownica

Rhenus to jest najgorszy zaklad jakim moglam pracowac wyzysk czlowieka przez czlowieka nakladany jest (usunięte przez administratora) na pracowniku traktuje sie tam ludzi jak smieci pracownik nie ma prawa sie odezwac zapytac przelozonego bo zaraz z morda skacza zero szacunku do drugiego czlowieka ludzie omijajcie ten zaklad

@Pracownica

o jakim dziale mówisz? na picku tak nie jest na pewno a jestem na picku od samego początku i tylko na nim pracuję

olo
@default97

Ale musisz zebrac iles tam ubrań

@olo

jak się ty tym przejmujesz olo, to ja nie wiem czy ty się nadajesz do tej pracy, tam nie tylko na dziale pick jest tylko pick, jest też audyt, wózki, nadwyżki a co do ubrań tak 84 sztuki na godzinę , to nie dużo w porównaniu np. do Amazona czy DHL, tam są jest o wiele większe normy do zrealizowania w dnia pracy

Absolutna racja.

misiupysiu
@default97

Juz tam w konfekcji odziezowej nie pracuje ,amazon pracowałam i nocki dodatek normy duze duze hale ale jakie pieniądze

Porażka
@Pracownica

Tak jak piszesz, nie polecam najwięcej dział Pick od kiedy Nowa kierownik, wziała sobię dupowlazów i tyłko obgadują drugich osób bez szacunku, Obcy jaki długo pracują sami że i mówią że jak by nie pan R i kierownik Picku liepiej było pracować. Bardzo dobrze pracować z picku to pani Marta, Karolina . Nie polecam pracować nowemu pracowniku

@Porażka

każda koordynatorka jest ok, one nie gryzą no może za wyjątkiem jednej , tylko trzeba umieć z nimi rozmawiać a przede wszystkim szanować siebie nawzajem, (usunięte przez administratora) są wszędzie , tego nie unikniesz nigdzie a co kierowników masz rację są wymagający ale chyba tacy muszą być, co nie?

Leśny rycerz
@default97

No tak średnio bym powiedział

Fiona
@default97

@Pracownica.Ja pracuje na returach ponad pół roku i tez nie zauwazylam takiej sytuacji ,wszyscy są przyjaźni i chętni do pomocy

@Fiona

No bo tak jest , trzeba tam być , znać realia a widać że co poniektórzy chyba w Rhenusie nie pracowali w ogóle a się wypowiadają

twm

to prawda

Xyzz
@Pracownica

Zgadza się, będąc w ochronie miałam przyjemność widzieć jak ludzi traktują brygadziście i koordynatorzy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Rhenus Logistics S.A. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Rhenus Logistics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rhenus Logistics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rhenus Logistics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 10 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rhenus Logistics S.A.?

Kandydaci do pracy w Rhenus Logistics S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rhenus Logistics S.A.