Opinie o Rhenus Logistics S.A. w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Rhenus Logistics S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Rhenus Logistics S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rhenus Logistics S.A. w Swarzędz

Pracownik tymczasowy packu

Witajcie, Weszłam tutaj po wczorajszym, ciężkim, doświadczeniu interpersonalnym na pack'u. Jestem w firmie od niedawna, okolice miesiąca. Zostałam na magazynie w Swarzędzu, bardzo mile zaskoczona, jednak pragnę zwrócić uwagę na niepokojące zjawisko(usunięte przez administratora) wśród zwykłych pracowników. Zaskoczeniem, dla mnie, osoby wykształconej z wieloletnim doświadczeniem na stanowisku biurowym (jestem tłumaczem j. hiszpańskiego oraz k.lotniczym) jest ogólny wysoki poziom pracy . Spodziewałam się gorszych warunków. Nigdy nie miałam do czynienia z pracą na magazynie. Celowo przybyłam na dział packu, po śmierci bliskiej osoby. Pracując od lat mentalnie, postanowiłam się wyciszyć przez kilka miesięcy, a na tych działach jest to możliwe. Zespół koordynatorów i brygadzistów packu jest znakomity. Wysoka kultura osobista, życzliwość, chęć niesienia pomocy. Jeżeli te komentarze są czytane przez liderów firmy, to naprawdę panie z koordynacji packu, zasługują na pochwałę. Odchodząc, prawdopodobnie, takie pismo skieruję do kierownictwa firmy Rhenus. Niestety, nie mogę tego powiedzieć o niektórych pakowaczach z kilkuletnim stażem. 4 czy 5 letni staż na packu, dał im prawo do okazywania braku szacunku nowym osobom. Sposób karygodny. Czysty mobbing. Panie może w ten sposób się dowartościowują, zapomniały jednak, że mobbing podchodzi pod kodeks karny. Na czym polega w ich wydaniu? Obśmiewanie, obgadywanie, pogardliwe spojrzenia i mimiki twarzy. Agnieszka i Magda. Wydawałoby się dojrzałe wiekiem kobiety, jedna ma już wnuczęta. Początkowo, myśląc, że jestem Ukrainką, p. Agnieszka, głośno obnosiła się ze swoimi komentarzami na mój temat. Następnie, wraz z p. Magdą, rozpoczęły kilku godzinną zabawę w uśmieszki, półsłówka, karygodne spojrzenia... Gdyby nie moja odpowiedzialność, zostawiłabym rozpoczętego walla i po prostu wyszła. Ja rozumiem, że te stanowiska nie wymagają intelektu, ale szacunek i kultura osobista, powinna być wymagana, nawet na takim stanowisku jak pakowacz. Drodzy Liderzy, jeżeli to czytacie, macie wspaniały zespół "kadrowy", p. Monika, Kasia, Stella i inne panie, których imion nie znam. Nie pozwólcie psuć atmosfery, niekulturalnym osobom. Gdybym faktycznie była Ukrainką, sprawa mogłaby się obić o dyskryminację. Kilka godzin w takiej atmosferze, przy jednoczesnym słuchaniu ciągłego plotkowania z wulgarnym językiem, jest bardzo dużym obciążeniem. Możecie tracić nowych ludzi, przez przyzwolenie na takie działanie. Panie, na które mam zamiar zgłosić zażalenie, dowiedziały się również skąd pochodzę. Przypominam o przepisach rodo... i ochronie danych osobowych.. Mam nadzieję, że kompetentne osoby, odczytają ten komentarz i zwrócą uwagę na zagadnienie ukrytego mobbingu na magazynie w Swarzędzu. Będę kontaktować się z firmą Zara, być może też Rehnus, z uwagi na charakter mojego wykształcenia i możliwość współpracy jako tłumacz j. hiszpańskiego. Mam nadzieję, nie zostać zmuszoną do składania zażaleń u samej góry. Pozdrawiam

Mam znajomych z Ukrainy którzy chcieliby pracować w tym magazynie. Przez jakie agencje pracy tymczasowej można się tam zatrudnić?

@Adam

Oczywiście mam na myśli magazyn w Swarzędzu

Byłypracownik

A te akcje z nowym magazynem to śmiech totalny ludzi wpuszczają jak tam kończą magazyn ? Pełno kabli wrecz krok od tragedii i dopiero sie zdziwią. Gdzie sa odpowiednie sluzby gdzie ta inspekcja? Powinni (usunięte przez administratora) taki mandat ze tam byloby 6 zer minimun.

hjh

Ogólnie nie jest źle, ale zdecydowanie nie polecam pracy na działach znanego znam kierasa, na Outboundzie, przyjęciu i innych podległych mu Działach. Rządzi tam krzykiem, terrorem i sianiem konfliktów, bo nic nie umie innego. Ludzie cały czas, już dobrych kilku, non stop są przenoszeni do innych działów, bo albo nie chcą tam pracować i nie wytrzymują, albo są zmuszani do przeniesienia. Nie ma sensu tam pracować. Obecnie brakuje ludzi i ci co zostają i tam przychodzą mają jeszcze gorzej. Zdecydowanie odradzam, masakra

RL
@hjh

Nie wierze w to co czytam! Kierownik o ktorym mowa to najlepszy kierownik w Rhenusie !!! Pracuje z tym czlowiekiem juz pare lat i nie rozumiem jak ktos moze pisac o terrorze czy sianiu konfliktow itp... Absurd!

Pracujący od początku projektu
@hjh

No teraz to się uśmiałem -kogo jak kogo ale Tego akurat kierownika oczerniać to już trzeba mieć fantazję.... @Agata te benefity są od dawna -ostatnio doszedł kolejny -dodatek frekwencyjny -o kwotach nie będę pisał :). @Pracowałam syf w kiblach jest owszem ale kto go robi ? My pracownicy zarówno polscy jak i ukraińscy -pretensje można mieć tylko do siebie. Co do ciepła/zimna -jakby nie patrzeć to jest magazyn a nie biuro z klimatyzacją.....

turansaer
@hjh

Pracowałem z wyżej wymienionym kierownikiem jako magazynier jako lider i naprawdę cieszę się że miałem okazję z Nim współpracować. Terror, konflikty, krzyk to absolutne kłamstwo!

Cdsfghj
@hjh

Ten kierownik jest jedna z nielicznych osob zarzadzajacych, ktora pamieta ze pracuje z LUDZMI, a nie robotami! Do kierownika od piku to nie ma co nawet podchodzic z jakas sprawa...Pozdrawiam.

...
@hjh

"Krzyk" - Jak najbardziej występuje, jak donośnym głosem z uśmiechem na twarzy wita się z każdym, którego zna na magazynie nie zważając na stanowisko danej osoby. "Terror" - Zgadzam się, niejednokrotnie terroryzuję nas swoim poczuciem humoru. "Sianie konfliktów" - N/D Współpracuję z tym Kierownikiem nie od wczoraj i złego słowa na niego nie mogę powiedzieć. Autor pomylił firmy/kierownika.

Pracownik na dziale wysyłki
@hjh

Jest to nie prawda co piszesz. Ten kierownik jest najlepszym człowiekiem. Nie ma do niego jakichkolwiek uwag. Nie ma żadnego terroru czy krzyku.... Praca może nie jest za lekka, ale aż tak strasznie to nie jest. Firma docenia pracowników, którzy sumiennie wykonywa swoje zadano. Sam jestem tego przykładem. Nie słuchajcie tego co inni piszą, przyjdź i sprawdź.. Nie pozdrawiam tego co to napisał.

@...

tak chwalić kierownika chyba jesteś z nim układy

Swarzędz
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Swarzędz
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
logo firmy Brukarz
Swarzędz
Zakład Drogowy Sp. z o.o.

jest żle nie szanują polskich pracowników a ukraińskich spiegują ogromny bałagan po ukraińsach tam rządzą masa brygadzistek ukrainy nie umiejączych polskiego jędzyka robią piękny uśmiech a są fałczywe kierownik beznadziejny niskie zarobki

Dima
@anonymous

Jędzyka,dobry poziom masz

@Dima

co to za słowo jędzyka naucz się piszać a potem pouczaj kogoś

bfnejeiwkwnsm

rumunow zutylizowac do rowu

Robie na lince

Witam jaki system zmianowy i jaka stawka na początek przyjmują w ogóle polaków. Na czym polega praca?

@Robie na lince

tak ale wykorzystują a ukraińsów chronią dają im etat brygadzisty którzy potem gonią polaków a sami opierdalają się system II lub III zmianowy a stawka minimalna potem zobaczą na co się nadajesz

Dima Daria co to znaczy jędzyka widasz jaki ty masz poziom

roman

(usunięte przez administratora) bałagan brygadziski zajmują się pierdołami szpiegują a potem bez powodu zwalniają za dużo ukraińsców którzy za dużo gadają a mało robią brak fachowego szkolenia brak zrozumienia potrzebują ale głupich do roboty

doktor

nie polecam tej firmy za dużo ukraińsów robią duży bałagan nie można nic na nich powiedzieć dużo gadają mało robią i mówi się ze wyrabiają normy a polacy nie brygadziski ukrainy na co niemiec u ciebie by nie pozwolił żeby byli brygadzistami kryją swoich bo polacy są głupi pozwalają na to pozatym kotłownia brak klimy niskie zarobki szpiegują zamiast współpracować dla dobra firmy

Agata

@zainteresowany, jeśli będziesz po rozmowie o pracę, to zachęcam żebyś podzielił się z innymi użytkownikami forum jak wyglądał jej przebieg, jaka panowała atmosfera w jej trakcie oraz jakie zostały zaprezentowane Tobie warunki zatrudnienia i czy otrzymałeś ofertę pracy w Rhenus Logistics.

Agata

@BET, widziałam, że byłeś zainteresowany pracą w Rhenus Logistics. Udało Ci się dostać pracę w tym miejscu? @gość, a czy Ty pracujesz w Rhenus Logistics? Co możesz powiedzieć o pracy w tym miejscu i warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? @Zainteresowana, jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące?

zainteresowany
@Agata

Witam jadę na rozmowę do tej firmy prosze o informację na jej temat czy warto wogóle zawracać sobie głoewę

Zainteresowana

Czy to jest praca również w weekendy ? Czy są również jakieś premie ? Dodatki za nadgodziny ? Bardzo proszę o odpowiedź. Jestem zainteresowana tą ofertą pracy . Ile wychodzi netto wynagrodzenie . Z góry dziękuję.

Gutek

Idealnych firm nie ma, zawsze można znaleźć coś co mogłoby być lepiej zorganizowane!!

BET

Mozna się dowiedzieć jaka agencja zatrudnia do rhenusa?

gość

Work Servis

Biznes partner

Work Service

Cezary

Jak ktoś stracił pracę to teraz chce sobie poprawić nastrój i oczernia firmę?

były handlowiec Rhenusa
@Cezary

Kolego nie stracił tylko zmienił sam bo miał już dość bycia wykorzystywanych. jezeli uważasz że to taka zaj........... firma to idx i tyraj za marne grosze. Ten post jest po to aby pokazać innym prawdziwe oblicze firmy Rhenus i ustrzec ich przed popełnieniem błędu. Teraz jest czas prosperity na rynku pracowniczym dlatego nie warto go tracić na tę pseudo korporację. Zobacz jak czesto jest rekrutacja do tej firmy, o czym to wg ciebie świadczy????

No name
@Cezary

Ludzie zawsze będą mądrzejsi w domu przed ekranem, wola wypisywać swoje żale tutaj niż stanąć twarzą w twarz z swoim przełożonym lub kierownikiem więc moim zdaniem nie ma co tutaj wchodzić w dyskusje. Robota jak każda inna, jedni szanują inni też by chcieli kokosów za pracę w ktorej każdy głupi ogarnie temat.

Byly handlowiec Rhenusa

Szczerze odradzam tego pracodawce. W trakcie rozmowy wszystko pieknie snuja wizje mega zarobkow a rzeczywistosc odmienna Wspolpracujesz z 2 kierownikami jeden od krajowki drugi od zagranicy Obaj cisna bo maja plany do zrealizowania dodam w tym miejscu ze plany nierealne w warunkach jakie oferuje rhenus Ceny z kosmosu cennik kodowy niezrozumialy dla klienta doplaty za wszystko a jakosc transportu i obslugi posprzedazowej fatalna, wszystkie reklamacje odrzucaja z blachego powodu a ty czlowieku sprzedawaj. Tabelka goni tabelke a i tak nikt tego nie czyta Jak wchodzisz w d kierownikowi to masz ok jak zwracasz na uwage ze cos nie dziala to jestes na cenzurowanym Spedytorzy fatalnina znaleziwnie samochodu czekasz kilka godzin Jak juz cos znajda to w cenoe do niezaakceptowania przez klienta Rhenus nie ma wlasnej floty na ftl i ltl wszystko sprzedaje na transie wiec jak masz czlowieku zarobic Dodam tylko ze premia ma charakter uznaniowy. Istrzegam uczciwie ale decyzje pozostawiam kazdemu Dodam tylko ze w ostatnim roku odeszli prawie wszyscy handlowcy po zmianie regulaminu premiowania. Fakty mowia same za siebie. OMIJAJCIE TEGO PRACIDAWCE SZEROKIM LUKIEM

Agata

@JRT17 czemu liderzy mieliby śledzić pracowników? Co takiego mogą pracownicy robić? Może tylko Wam się wydawało, że jest ich zbyt wielu ale skoro pracodawca zarządził taką liczbę osób na tym stanowisku w firmie Rhenus Logistics to znaczy, że miał powód.

JRT17

Witam. Pracowałem na tym magazynie przez dłuższy czas i niestety nie mam pozytywnych opinii. Po pierwsze panuje tam straszny bałagan, zwłaszcza po tym jak zaczęli tam pracować Ukraińcy,którym to w większości pracować a tym bardziej dbać o porządek po prostu się nie chciało. Nie mówię oczywiście o wszystkich. Po drugie wynagrodzenia na poziomie 2000-2300 zł brutto to jakieś kpiny biorąc pod uwagę jak obecnie wygląda rynek pracy nawet w podobnej branży. Ciekawe były też rozbieżności na poziomie wynagrodzeń. Zazwyczaj podwyżki czy premie otrzymywali tam Ci, którzy dobrze żyli z przełożonymi. I w końcu kadra zarządzająca. Mam na myśli przede wszystkim osoby kierujące pracownikami czyli w przypadku tej firmy tzw. liderów czy team liderów. Byli to ludzie w większości bez żadnego przygotowania, nie posiadający podstawowej wiedzy jak kierować pracownikami, nie mówiąc już o tym że było ich po prostu zbyt wielu w firmie a co za tym idzie nudzili się urządzając grupowe spacery po alejkach i szpiegując pracowników zamiast zabrać się do pracy. Prawda jest taka, że większość liderów czy team liderów która coś sobą prezentowała dawno z tej firmy odeszła a zostali karierowicze i poganiacze. Najlepszym przykładem był tutaj pewien team lider z działu inbound, który to pozbywał się pracowników z którymi było mu nie po drodze, i którzy podejmowali z nim jakąś dyskusję, której ten nie lubił i nie rozumiał. Niesamowity prymityw. Nagminne były także powiązania rodzinno - koleżeńskie wśród kierownictwa, team liderów czy liderów, ale tak jest niestety w wielu firmach. Jakimś plusem była sama praca która nie należała to specjalnie ciężkich oraz oczywiście umowa o pracę. Podsumowując mój wywód, praca w tej firmie jest dobra na krótki okres czasu przede wszystkim dla młodych ludzi np: studentów, którzy to chcą mieć póki co jakiekolwiek zajęcie lub dla osób starszych, którym niewiele brakuje do emerytury. Dziękuję.

Marita

Witam, pojawiło się ogłoszenie do działu personalnego, napiszcie proszę jak pracuje się w firmie i czy warto aplikować, czy to pracodawca godny polecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Rhenus Logistics S.A. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Rhenus Logistics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rhenus Logistics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rhenus Logistics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 10 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rhenus Logistics S.A.?

Kandydaci do pracy w Rhenus Logistics S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rhenus Logistics S.A.