Opinie o Rhenus Logistics S.A. w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Rhenus Logistics S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Rhenus Logistics S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rhenus Logistics S.A. w Swarzędz

Wypłacają dodatkowe nagrody w Rhenus Logistics S.A.?

hhhhhh

Tak

Dymek

Hej, czy warto zatrudniać się przez firmę czy lepiej przez agencję? Ile miesięcznie się zarabia na magazynie? Jak wygląda praca i atmosfera? Pozdrawiam :)

Hej
@Dymek

Zależy jaka agencja- ja polecam human , masz umowę. Tymczasowo

Pracownik z dużym stażem

Praca nie jest ciężka, zarobki w tej chwili w granicach 2600 - 2900 na umowie do tego premia-dział pack, incydenty w granicach 3000-3500 na umowie plus premia miesięczna i kwartalna plus na umowie specjalista nie magazynier

Vvv
@Pracownik z dużym stażem

Można gdzieś złożyć cv na incydenty wspomniane wyżej?

Dymek
@Pracownik z dużym stażem

Czy zarobki, które zostały podane są netto?

@Pracownik z dużym stażem

Dzięki, że napisałeś jaki jest poziom wynagrodzenia w firmie. Dodaj, czy na zatrudnienie mają także szansę osoby bez doświadczenia, które chcą dopiero nauczyć się zawodu?

Sama zrezygnowałam

Z ciekawości, którą panią koordynator zwolniono? Mam swój typ i jestem ciekawa, czy ktoś faktycznie z tą osobą zrobił porządek. Ja zrezygnowałam sama z tej nedznej pracy za grosze i na zdrowie mi to wyszło!

Jksoodldls
@Sama zrezygnowałam

S.S

logo firmy Brukarz
Swarzędz
Zakład Drogowy Sp. z o.o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Darsko

Cześć za ile enek wylatuje się z pracy? Umowa zlecenie

Darsko

Cześć ktoś wie za ile enek wylatuje się z pracy? Na umowie zlecenie

Gratulacje nareszcie ktoś pozbył się tego gada z firmy jeszcze połowę powinno wylecieć z koordynatorów i brygadzistów i będzie spoko

dawno dawno temu

Chciałbym bardzo serdecznie pogratulować kierownictwu za zwolnienie koordynatorki. Tyle się o niej mówiło. Wysyłało sygnały, że okropnie się z nią pracuje.. , Niestety było kilka zapatrzonych w nią osób, które nie zdążyły się na nie niej poznać, którym zamydliła ona oczy. Mam Nadzieję, że żadna śmieszna petycja nie złamie kierownika i nie zmieni jego decyzji. Wiele osób- jak nie pół hali- w końcu odetchnie, będzie mogła zacząć normalnie, bez strachu pracować. To była bardzo mądra decyzja. Wiele osób od dawna na to czekało. Skończy się ich koszmar i mobing. Tyle osób straciło przez nią pracę- przez jej spiski. Wystarczyło jeden raz jej podpaść, a czasem nawet problem wymyśliła sobie sama!! W końcu można spać spokojnie i z uśmiechem wrócić do pracy. Znalazłyby się też inne osoby, które powinny stracić stanowisko, ale do tego przydałaby się jakas poważna rozmowa a najlepiej anonimowa ankieta przeprowadzona przez zewn firmę, jak to potrafią robić inni pracodawcy. pozdrawiam.

@dawno dawno temu

Pół hali odetchnie jak takich jak Pani nie będzie na tym magazynie. To Wy wystawiacie taką opinię temu magazynowi. Wielkie halo, bo ktoś Pani zwrócił uwagę? Pani koordynator o której mowa, była jednym z najlepszych koordynatorów na tym magazynie. Popełniła błąd i poniosła jego konsekwencje. Nie widzę tu tematu do opisywania na forum, w związku z czym uważam temat za zamknięty!

Postronny

Naprawdę ktoś myśli że ta koordynator wyleciała przez tą jedną sytuacje? To gratuluje myślenia. Tak przyszedł pracownik co pracował tam kilka tygodni i narzekał na pracownika który był kilka lat i zajmował tak wysokie stanowisko. Zapewne dyrektor jak i inni zrobili wywiad, wysłuchali wszystkie strony i świadków, brali pod uwagę całą dotychczasową karierę w tej firmie i podjęli taką a nie inną decyzje. Nie wiem co ona wcześniej robiła ale chodzą plotki że już wcześniej miała różne akcje które ją obciążały. Śmiać mi się chce na te plotki w firmie jakoby została niesprawiedliwie zwolniona, akurat tak wysoko postawionych pracowników nie zwalnia się od tak bo nowemu pracownikowi coś nie pasowało i ją trochę poniosło. Miała prawo do sprzeciwu, swoich świadków, znajomości i głosy poparcia. I mimo tego wyleciała? Kierownictwo nie jest głupie, musieli wiedzieć coś wiecej. Widziałam całą sytuacje z boku, nie może ktoś taki wyzywać, krzyczeć a tym bardziej szarpać pracownika. Koordynator powinien być przykładem i wzorem. Nawet gdy ją obraził czy wzajemnie się obrażali są inne metody rozwiązywania takich spraw. Rękoczyny nigdy nie kończą się dobrze. Zresztą dziwie się że kto jak kto ale żeby kobieta z łapami wyskakiwała do faceta, ciągnęła go za koszulkę i za reke bo ten powiedział że schodzi z działu i chyba nie chciał jej oddać swojego indyfikatora. Nic tylko podziękować kierownictwu za odważną decyzję bo w innej firmie pracownik byłby zwolniona a koordynatorka nadal pracowała, pokazali że jednak jakieś wartości i kultura w tej pracy musi być i nie jest to jakiś chlew gdzie można robić co się chce. Za to brawa dla firmy!

Mała
@Postronny

No właśnie, ktoś naprawdę myśli, że ona wyleciała za tą jedną sytuację? A dlaczego najbardziej agresywna Koordynatorka, bez żadnych umiejętności, którą ją szykanowała nie wyleciała, tylko dostała awans? Jest siostrą tego kierownika, który na boku interes prowadzi. Dlaczego nie zwalniają innych koordynatorów co wrzeszczą i przestawiają ludzi, tylko jedyny który "odszedł" był jej mąż? Przypadek? Firma zatrudnia wszystkich jak leci bez sprawdzenia z wyrokami na koncie. Ona była niszczona przez krzykaczkę siostrę tego drugiego kierownika, co ma biznes na boku. Za dużo wiedziała i jej mąż. Każdy, kto naruszy interesy kierownictwa, albo wie za dużo, spotka pewnie ten sam los. Do ludzi, którzy chcieli by przyjść, tu jest okropnie, jeśli nie masz do zaoferowania czegoś dodatkowego to nie masz na co tu liczyć.

Byłem tam- żałuje czasu
@Mała

No tak jak mówicie, jest biznes na boku, a my czekamy kiedy zwolnię Hiszpania resztę ludzi(zarząd) bo taka jest prawda,(usunięte przez administratora)

Nadal Rhenus

Dział Pack.... Panie Brygadzistki które nie wiedzą co tak naprawdę robią .... koordynatorzy ...koordynator M.S. Która jest wiecznie ofochana i zawsze jej się coś nie podoba ...inni koordynatorzy Ok .... te niebieskie koszulki (nie pamietam jakbyście oni nazywali) widać ze wszystko wiedza... brygadziści zawsze do nich kierują kiedy się zada ciężkie pytanie ... byłam w czasach kiedy niebieskie koszulki zarządzali tym terminowym wysłaniem paczek i nie krzyczeli tal jął panie Brygadzistki .... oczywiście płaca mogła by być lepsza to fakt iż w niektórych magazynach takiego typu płaca jest opałowe większa.

Incydentownik
@Nadal Rhenus

Te niebieskie koszulki to incydenty....

trybik w maszynie

(usunięte przez administratora) i wyzysk. Ludzie w większości nieżyczliwi i samolubni. Brygadziści, koordynatorzy aroganccy, nie szanują podwładnych, dogadują, krzyczą, przeklinają; zdarzyło się że podniesiono rękę na pracownika. Praca tak naprawdę na akord choć w umowie praca na godzinę. Pracodawca nie zapewnia nawet darmowej gorzkiej herbaty (choć powinien) . Woda z baniaków jest tylko za darmo. Za papier toaletowy na szczęście nie trzeba płacić. Przerwa tylko 10 min. Oficjalnie 15 min. ale 5 min. traci się na wyjście z hali i powrót. Gdyż w firmie wymaga się, że równo z końcem przerwy będzie się już zalogowanym na stanowisku pracy, więc trzeba poświęcić swoją przerwę. Tak oto firma dorabia się kosztem pracownika. Pensja marna. Nie warto tu tracić zdrowia i nerwów. Weekendy a nawet czasem święta pracujące.Dodaj treść twojego wpisu

Żenada

Ludzie zastanówcie się co wy tu wypisujecie. Jakie związki rodzinne jakie odejście męża jakie niezasłużone awanse? Ci ludzie mają rodziny swoje życie i guzik Was powinno obchodzić kto ma jakie interesy prywatne i z kim pracuje. Nie jest zabronione pracować z siostrą bratem żona czy teściowa. Martwcie się o siebie i o to co do gara włożyć bo oczerniacie ludzi a na magazynie w pas im się kłaniacie. Macie robotę to róbcie i przestańcie ziajać jadem bo jest jedną kwestia o której zapominacie TO JEST PRACA. Juz jedna miła pani opisała swoich współpracowników i kierwonictwo a jak się dowiedziała że będą dochodzić adresu IP to mało się nie zesrała. Nikt nie jest anonimowy - przedstawcie się jak jesteście tacy pewni swoich oskarżeń i nie boicie się mówić.

Loli
@Żenada

Dokładnie! Nikt nie wyleciał jak tu piszą podpisali rozwiązanie za porozumieniem stron.

Nowa

Zaczynam pracę na dziale pakowania Czytam o Pani której już nie ma A co z pozostałymi osobami koordynatorzy? Ilu ich jest i jakie odczucia?

Nowa

Zaczynam pracę na dziale pakowania. Czytam o Pani której już nie ma. Co z pozostałymi osobami które tam pracują koordynatorzy? Ilu ich tam jest i jakie odczucia?

Moja opinia

Praca sana w sobie jako wykonywane czynności nie jest najgorsza. Wiadomo, trzeba pracować jak wszędzie. Jednak osoby które zarządzają tą firmą, nie mają o tym bladego pojęcia! Chcą tylko brać, a a zamian nic nie dać. Przez to atmosfera jest nieciekawa i nastawienie ludzi. Ale zacznę od początku. Okres wyprzedaży wypada akurat między świętami i trwa do 7 chyba stycznia. Oznacza to, ze w tym okresie nie można wziąść urlopu, ponieważ Pan dyrektor dał zakaz. O tym czy to zgodne z prawem czy nie wnikać nie będę, gdyż w sumie pracodawca ma takie prawo - jednak święta i okres miedzyświąteczny a szczególnie dni zaznaczone w kalendarzu na czerwono wrazie sprawy w sądzie by nie przeszło na ich korzyść:) nie wspominając już o tym, że pracownik ma prawo wziąść 4 dni w roku na żądanje. W sumie ciekawe czy sam się do tego dostosował i czy święta, sylwestra i Nowy rok spedzil w pracy :) jedna zmiana miała nawet tak, że w sylwestra rano zeszli z nocki, a w Nowy rok na popołudnie do pracy. Brak słów szczerze mówiąc. Nie można wnieść na hale telefonu. To jestem w stanie zrozumieć. Jednak skoro już tak jest, to czemu są równi i równiejsi, i Szanowny kierownik zmiany, koordynatorzy i niektórzy brygadziści pół zmiany siedzą w telefonach? Nie wspominając o tym, jak pan kierownik zmiany również umila sobie czas na facebooku w laptopie, co dobrze widać chodząc po antresoli na piętrach. Przerwa trwa 15 min, gdy wychodzisz Pani koordynator stoi przy drzwiach i obserwuje kiedy wychodzisz i kiedy wracasz. Wychodzisz wcześniej o nawet minutę, i juz wpisuje nagane. Współczuję osobom które mają szatnie na piętrze, wtedy ich przerwa mimo wszystko się skraca. A jedzenia na stołówce zostawić nie możesz. Brygadzistów jest jak grzybów po deszczu, a ich zadania mijają się z celem zadań brygadzisty. Więc osoba która ich na te stanowisko mianowała, chyba nie ma pojęcia czym brygadzista powinien sie zajmowac. Skanery to tez widac ze zaprojektowane po kosztach albo jakis praktykant to zrobili. Wyrzuca ludzi po alejkach jak mu się podoba, często po jednej alejce krąży sie po 5 razy do przodu i do tyłu bo skaner nie ogarnia ze mozna zebrać rzeczy za jednym przejściem. Ale hitem i tak jest to, jak dostaje sie listę i jest np. Z 10 rzeczy. Skaner tak wybierze lokalizację, ze Ty i tak przejdziesz cały magazyn, zamiast np. Z 5 czy 10 alejek. Czyli taki spacerek i marnowanie czasu :) chce tylko dodać, że te wszystkie rewelacje za najniższą krajową. Jeszcze sie nie spotkałam aby na magazynie byla najniższa krajowa. Nie wspomne o dodatku pieniężnym za dojazd, jeśli pracuje się w innym powiecie. Tu to nawet nie było słowa o tym, i ludzie pewnie nie wiedza ze cos takiego istnieje. Na wejściu i wyjściu milion razy musisz się odpikac, nie umiem stwierdzić w jakim celu. Na prawdę, organizacja jest tam na poziomie 0. Tam to umieją tylko organizować zrąbki, kontrolować ile sztuk zrobiłeś, i ile czasu nie nabijasz jakiejs sztuki. Czekam az zaczną wydawać bony czasowe na korzystanie z toalety.

Ciekawosc
@Moja opinia

Z ciekawosci: za co zostalas/es zwolniony?

Moja opinia
@Ciekawosc

Sama się zwolniłam.

Mama

Jeżeli komus nieodpowiada tam praca to nie musi pracowac. Jestesmy tylko ludzmi. A dziewczyny ,które sa brygadzistkami i koordynotorami niemaja lekkiej pracy. Wykonuja zadania ,ktore otrzymuja odgórnie wskazane. A to,że maja czasami zly chumor lub dzien no to kochani sami takie dni mamy i czasami milczymy i kazdy sie pyta wszystki ok.

Przepracowałem w tej firmie osiem miesięcy i przyznam szczerze że nie miałem powodu do narzekań dopóki nie przyszedł czas aby podpisać umowę o pracę.Nagle dostałem informacje, że tej umowy jednak nie otrzymam ponieważ moje zachowanie jest złe i rozgaduje po magazynie plotki.Najlepsze jest to że nawet nie pamiętam żeby takie rzeczy miały miejsce, a zostałem wyrzucony z dnia na dzień.Nie polecam tej firmy. Aha i osobiście uważam że Ukraińcy są tam lepiej traktowani niż Polska.

Opisuje cała pracę jak i zdarzenie pracowałem tam zaledwie miesiąc i powiem szczerze brak pojęcia o wszystkim grafiki jakieś śmieszne ustalane zostały oraz ich zasady dot. W sprawach nie stosowanego zachowania gdzie całą firma ustala kogo zwalniać a kogo zatrudniać nawet bez powodu ludzie niby mają zakaz wnoszenia telefonów komórkowych a okazuje się wręcz inaczej nie zwracają na to uwagi w żaden sposób tak że firma nadaje się do zamknięcia żeby zatrudniać Ukraińców którzy nie dbają o czystość ani o higiene osobista jak i WC.. Moim zdaniem opinia jest negatywna więc nie polecam tej firmy nikomu z wypłatami również robią walki (usunięte przez administratora) calosci.. Dają nam kary na których oni zarabiają a potem się dziwią ze lady nie chce pracować w takim śmietniku... Więc nie polecam

Jakaś tam

Bzdury. Większy (usunięte przez administratora) robią Polacy niz ta Ukraina. Nawet mają wiecej oleju w głowie niż nie jeden z nas. Jezeli przez łamanie zakazu wnoszenia telefonów na magazyn firma nadaje się do zamknięcia to gratuluję IQ. Zderzenie z rzeczywistością musiało być bolesne jak się okazało ze trzeba pracować żeby zarobić? Trzeba było się uczyć to byś na magazynie nie musiał pracować (szyderczy śmiech) !

Prcownik

Praca w logistic rehunes w szwarzedzu tylko idjota by tam pracował dla tego że liczy cie od pikania czas skanerem a nie tak jak wchodzisz to jest bezszczelnie w dodatku każdy z ochrony czy też pracowników sprzedaje się u kordynatorkow co to prawo żeby polski pracownik sprzedawał chyba że pracował w policji to jest trochę żałosne dużo kapusi jest w tej firmie sami ustalają grafik jak i wymyślają jakieś brednie ze się normy nie robi to są śmieszne sprawy oni na nas zarabiają duże pieniądze każdym polecam jakąś inną pracę ale nie w szwarzedzu

@Prcownik

A kto ma ustalać grafik jak nie oni sami? ????????

Pracownik konin

W dodatku na piku trzeba robić na akord a nie na normy bo mają do tego pretensje musisz w ciągu godziny zrobić co najmniej 80 szt gdzie jest to nie realne bo dostajesz najtrudniejsza listę a w dodatku wszystkie skanery nowe i stare zamula ja jak ślimaki żałosna firma nie wiem jaki idjota zatrudnia pracowników aby zapieprzali

Ejnya

Czy z śremu transport do pracy jest

Zostaw merytoryczną opinię o Rhenus Logistics S.A. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Rhenus Logistics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rhenus Logistics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rhenus Logistics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 10 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rhenus Logistics S.A.?

Kandydaci do pracy w Rhenus Logistics S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rhenus Logistics S.A.