Opinie o Rhenus Logistics S.A. w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Rhenus Logistics S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Rhenus Logistics S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rhenus Logistics S.A. w Swarzędz

Alibaba

Dlaczego bardzo zły pomysł może pani rozwinąć

asda
@Alibaba

Niestety nie można pisać tu prawdy, ponieważ nie ma to sensu. Wpisy mówiące prawdę pod pretekstem "hejtu" są usuwane. Kiedy oni zachowują się niewłaściwie to jeszcze możesz ponieść konsekwencje za "hejt" kiedy coś powiesz. Jest źle.

Rek
@asda

Dokładnie tak jest.(usunięte przez administratora) Ale kto tam pójdzie ten zobaczy, że żeby dostać dobre listy, czy na packu uole, to trzeba mieć dobre układy z brygadzistami. Wtedy sami nawet przynoszą. Jest pod tym względem nie uczciwie. Poza tym nie ma co się odzywac czy pytać o coś bo potrafią tak chamski odpowiedzieć jakby głupiego mieli przed sobą. Oczywiście firma zaraz powie ze to hejt, ale wystarczy popytać pracowników, czy tak nie jest.

D

Witam. Chcialam zapytac jak wyglada praca w biurze? Jaka placa i jakie kierownictwo? Z tego co czytam to uwagi na temat tej firmy sa podzielone. Dziekuje za pomoc

Prosto Robert

Witam, piszę swoją opinie kto naprawdę chcę tam pracować od 2020 roku: ludzie!( Polak czy to Ukrainiec, ja nie polecam tą firmę! Teraz nie pasuje odpowiedź kto che pracować to zostanie!!! 1. Zmianą oceny pracowników, brygadzistów, piszę ogólnie: koszty tną krok po kroku aby pokazać dochód, nie w tą stronę Dyrektor Operacyjny pracuje z ekipą, (usunięte przez administratora) system do końca nie działa jak powinien, a pick to porażka: pracownicy latają po alejkach i kieruję za daleko skaner po alejkach, proszę SZEFOSTWO niech SAMI SPROBUJCIE JAK TO!!! 2. Niema szacunku do kierownika który nie 1 raz ma nocki i obserwuję filmiki z adminami albo w pokera gra z komórki, i tylko się pyta o normy na działach nic więcej, to kierownik??? Porażka. 3. Bardzo zle to że osoby które ma koniec zmiany stali przy drzwiach wcześniej na pare minut to już k...mi sypią a(usunięte przez administratora) 4. Dział pack: niema na nich wpływu, przerwy robią 1 raz na 1 godzinę, kawki, gdzie tak jest? 1 koordynatorka tylko pomaga swoim 2 negusam, i nie pomaga reszcie, Mon. i Mar. tam pomogą jak coś nie tak bo sami pracują... 5. Dział putaway, tam gdzie towar roznoszą: 1 koordynator broni 1 pracowniczkę która nic nie robi a udaję że pracuję ma przerwy długie i kawki robię na końcu hali, jeszcze nie 1 sytuacja jest... (usunięte przez administratora) to niewiem czemu ona jeszcze tam pracuje, to nie jej tam dział: (usunięte przez administratora)do pracowników, tylko ma interes do norm i nie pomogę jak coś stanie z osobą w alejce, porażką liczę to. Teraz nie pracuję pani koordynator ta którą bardzo szanuję ludzie które pracują i mają normy, miła, zawszy mała ciekawość do wszystkiego. 1 koordynatorka tam pomaga 4 osobą piszę premij a jak idą na drugi dział to nic nie robią a chwalą że i tak dostaną kasy- muszą coś zrobić z tymi! 6. A (usunięte przez administratora)- paczki wysyłają z kierownikiem ma duży wpływ i kłamie za pracowników a ten zaraz decyduję, dużo pracy a ona już papierosy pali raz na 1,5h.., bo ma znajomość z góry, przykład daje -100% 7. Po magazynie Liderzy jaki mają żonę albo dziewczyn to non stop chodzą parkami za dopłatę czy co?!?!?! Porażka Piszę teraz do Rhenus! : jeżeli nic nie zmieni tam sytuacja do szacunku, wsparcie, miłości do pracowników, to będę opinie napisaną wyżej podana do Warszawy, Polacy mają dosyć już, Ukraina też, bardzo zle traktujecie pracownika jaki tam lubię pracować piszę ogólnie. Pozdrawiam serdecznie

popieram
@Prosto Robert

Racja. Popieram w 100%. Brygadzisyki bardzo niemile, opryskliwe, prawie krzyczą na ciebie wiec lepiej omijać je. Głupie teksty są na porządku dziennym. Koordynatorzy spoko zwłaszcza taka dziewczyna bardzo miła sympatyczna, pomocna. Zupełne przeciwieństwo brygadzistek.

Normę na paku wyrobisz jeśli masz układy z liderami lub koordynatorami. Powszechnie panuje klasyfikacja zależna od relacji z osobami z wyższych stanowisk. Premia natomiast uzależniona jest od wyrobionej normy. Miejsce ma również niesprawiedliwy podział pracy.

norma

Jestem stosunkowo nowym pracownikiem ale co zauwazylam na dzień dobry, to brak organizacji. Na Packu samemu trzeba przygotować stanowisko do pracy co rzutuje potem na nie wyrobienie normy. (usunięte przez administratora)Praca jak w kolchozie jedna przerwa na siku można wyjść ale norma leci wiec lepiej nie iść. Generalnie klimat zarobki i sama prace oceniam negatywnie. Wyzysk taki. Narobisz się strasznie a pensja ...... nie polecam

premia

Premia pod warunkiem że masz układ z bryg i koord.

Swarzędz
logo firmy Brukarz
Swarzędz
Zakład Drogowy Sp. z o.o.
aaaaa

Cześć. Co produkujecie w Swarzędzu? Jakie są zarobki? Kiedy zaczynacie nocki? Pracuję po sąsiedzku na profilach okiennych i zastanawiam się nad zmianą pracy.

Oooo
@aaaaa

Zarobki słabe, nocki w wyprzedaże ( właśnie się skończyła) lepiej zostań tam gdzie jesteś ;)

@Oooo

No nie wiem robialam w h@m i teraz bym chciała sprowadź w Zara nie wiem tylko czy w lipcu przyjmują nowych ludzi do pracy może mi ktosc odpowiedzieć

Andżela
@Alibaba

Przyjmują w lipcu tylko nie e wiem przez jaka agencję pozdrawiam .

Jola

Bardzo, bardzo zły pomysł

Jola

Bardzo, bardzo zły pomysł

Odradzam wszystkim pracy w Rhenus Logistic przez agencję Worki Serwice dają umowę zlecenie a agencja Hunter daje umowę o pracę .To nie wszystko agencja Worki Service ma gdzieś pracowników których zatrudnia .Nie można się do nich dodzwoni. traktują pracowników których zatrudniają do firmy Rebus jak (usunięte przez administratora) a przecież to pracownicy agencyjne utrzymują te paniusie z Worka Service które nic nie robią poza piciem kilku kaw w swojej siedzibie na Szyperskiej 14 .Szczerze odradzam pracy przez agencję Worki Service we magazynie firmy Rebus .

Alibaba

Wie ktosc czy w lipcu będę przyjmować nowych ludzi

masakra

To jest przegięcie żeby nie było można pracować w biżuterii ciekawe że będą oddawać kasę za skradzioną biżuterie cieka czy prezes da to z własnych pieniędzy czy z naszych ..... Ochrona by musiała siedzieć w szatni żeby to pilnować ..... masakra nie polecam teko magazynu bo atmosfera też nie należy do najlepszych...

Aktualność
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy!

Gosc

To taki sam (usunięte przez administratora) jak Amazon tylko że w Amazonie porządnie płacą a w Rhenus Logistic pracujaac przez agencję zarobisz grosze z wszystkimi weekendami oczywiście .Szczerze odradzam . .

Grand

Praca w Rhenus Logistic może nie należy do ciężkich ale to pozory .Praca wygląda tak samo praktycznie jak w Amazonie .Osoby na piku też się sporo nachodzą a na innych działach też nie jest lepiej ..Ponadto agencje np worki service podają w internecie że praca jest od poniedziałku do piątku a tak naprawdę jest także w weekendy w soboty w niedzielę Praca na zlecenie za nędzne 17 złotych brutto .Naprawdę nie polecam nikomu pracy w tym miejscu szukajcie pracy normalnej

Nina

Hejka pytanie dla pracowników zatrudnionych przez firmę. Chodzi o dzisiejszy przelew z wyplaty. Zawsze były dwa . Jednej odnośnie wynagrodzenia drugi to nagroda. Dziś był tylko jeden . Też tak mieliście? To znaczy że ta premia jest już wliczona w wynagrodzenie? Pozdrawiam

Ile wam godzin miesięcznie wychodzi na tej umowie zlecenie przez agencje? W ogóle ta stawka, to jakieś nieporozumienie.

Bede nowym pracownikiem i mam pytanie na temat zarobkow czy sa premie na okresie probny,czy w soboty tez sie pracuje i jakie sa zarobki przy tych 2 zmianach .pozdrawiam

Mam pytanie rozpoczynam prace w tej firmie,i ciekawia mnie zarobki w tej firmie ile jest netto przy 2 zmianach? czy soboty sa pracuje i jak platne ?jakies premie ? jaka stawka jest na poczatku?pozdrawia

BIBI

POPIERAM TYCH PANÓW I LISA

ZOSIA B

KTO ŁADUJE KARTONY PO DOSTAWACH DO 33....../ PANOWIE Z PORZĄDKÓW. SAMA WIDZIAŁAM .2 PANÓW ŁADUJE 33. W JAKIM CZASIE 30 MINUT.

ANKA

TO JEST ZAŁOGA MARZEŃ PANOWIE JESTEŚCIE SPOKO

KAMIL N

A JEDNAK RENUS MA KIM SIĘ CHWALIĆ. I NAWET TAKIM MAŁYM DZIAŁEM.JAK DZIAŁ PRZYJECIE TOWARU.POZ DO TYCH PANÓW I LISA

HUBERT S

PANOWIE JESTEŚCIE SPOKO. POPIERAM TAKICH PRACOWNIKÓW I JESTEM Z WAMI

Zostaw merytoryczną opinię o Rhenus Logistics S.A. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Rhenus Logistics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rhenus Logistics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rhenus Logistics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 10 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rhenus Logistics S.A.?

Kandydaci do pracy w Rhenus Logistics S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rhenus Logistics S.A.