Opinie o Rhenus Logistics S.A. w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Rhenus Logistics S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Rhenus Logistics S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rhenus Logistics S.A. w Swarzędz

Pola

Jak się pracuje w tej firmie ?

Pola

Jak się pracuje w tej pracy ?

Przyjmują do pracy

Bb
@brak

Ta firma ma taką rotację pracowników, że to oczywiste, że przyjmują. Przyjmują cały czas.

kiedy będa przyjęcia

Swarzędz
logo firmy Brukarz
Swarzędz
Zakład Drogowy Sp. z o.o.

Coraz gorzej w tym magazynie .Jak ktoś nie ma noża na gardle niech sobie daruję pracę w firmie Remus Logistic .Praca obojętnie czy przez agencję czy przez firmę za najniższą krajową a agencję zatrudniają na umowę zlecenie .Praca jest w dwie niedziele i dwie soboty oraz w święta także .Szkoda czasu i nerwów

@Gość

Potwierdzam. Agencje za grosze myślą ze będą mieć pracownika na dwie soboty i dwie niedziele w miesiącu. To tego umowa zlecenie ale nie każą na przykład brać dnia wolnego. Dajcie zatem umowę o prace. Nie polecam, to czysty wyzysk.

Andżela

Firma idealna dla osób ze wschodu to znaczy Ukrainy Rosji Białorusi itp

Alex
@Andżela

Rozumiem co ma Pani na myśli i raczej się zgadzam. Jednak to, że firma zarządzana jest jak w Białorusi wcale nie musi oznaczać, że jest dla nich dobra.

Praca
@Alex

Nie polecam tej firmy. Praca może nie jest skomplikowana śle normy coraz wyższe. Dlatego ze osoby które dostają dobry towar do spakowania (duże ilości) wyrabiają coraz wyższe normy, stad osoby które dostają gorszy produkt do spakowania, trudniejszy, musza się napracować o wiele więcej a i tak nie są w stanie dorównać im. Zarobki marne. Za wszystko można otrzymać karę (również pieniężna), która wcale nie jest mała. Premia tylko ilościowa. Ale można dostać tez karę pieniężna za jakość, choć premi za to się nie dostaje. Atmosfera okropna. Ostatnio były rozdawane ankiety niestety nie wrzuca się och do pudła tylko podaje bezpośrednio osobie....... która niby ma się ocenić. Sensu wiec te ankiety nie maja. Nie polecam tej pracy, w porównaniu z konkurencja bardzo słabo, atmosfera 0, zarobki 0, praca 0.

miki

Czy są agencje co zabierają ludzi z kuj.pom.

miki

Czy przyjmują do pracy zarra ,bezpośrdnio ,i agencje

Z

Zgadzam się odnośnie przerwy. Mogliby zrobić chociaż te 20minut skoro dojście tyle zajmuje. Przy automatach kolejka pół przerwy się czeka żeby kupić sobie coś ciepłego do picia. Sama przerwa również nie jest w ustalonej godzinie czasami po 3h pracy a czasami po 5h gdzie w międzyczasie osoby wyżej wychodzą sobie co godzinę ps to widać.

Mama

Nie narzekajmy bo jest takie powiedzenie. Wszedzie dobrze gdzie nas niema. Wszedzie trzeba pracowac. Ja mam zamiar jak najdluzej. Mam nadzieje ,że w marcu przedłużą mi umowę. Stanełam na nogi. Panie w biurach przemiłe i pomocne. Koordynatorzy jezelu przyjdziesz do nich z problem to pomoga i ida za pracownikiem. Tak samo jezeli chodzi o kierowników zmian. Ja jestem z tych osob co nie narzekaja.

?

A bez doświadczenia to mogę tu próbować się dostać?

.....
@?

Oczywiście, ze tak

Ciekawe

Dziwne jest to, że pomimo pogłosek o zakażeniach Covid19 wśród załogi pracowniczej firma cały czas pracuje na mega obrotach. Ciekawe jak długo mają zamiar pchać ten wózek???

M
@Ciekawe

zakażonych jest bardzo dużo.. i będzie coraz więcej przez nie zachowywanie odstępów.

Czy firma ma zamiar coś zrobić ze schodami na antresoli ponieważ mają jakąś usterkę ( konstrukcja musi być uszkodzona bo się trzęsą)

Grand

Szczerze pracuje w Rebus Logistic od połowy czerwca praca jak każda inna ale najgorsze są komunikaty po ukraińsku .Dlaczego Ukraińcy nie znają języka .polskiego przynajmniej jakąś część tych Ukraińców

JJ
@Grand

Tak, zdecydowanie inna

dk

Co z zachowaniem ostrożności w formie maseczek i odstępów? Przy zbiórce gdzie wbijamy się do obecności jest codziennie tłum....... tak samo przy wyjściach do domu??

....
@dk

Gdybyśmy mieli się wybijać w odstępach, wyszlibyśmy z magazynu o 14:30

Zz
@....

Panuje pandemia kilkanaście minut dłużej nikogo nie zbawi brakuje tutaj niezapowiedzianej kontroli

Ab
@....

I to jedyne rozwiązanie w czasie szalejącej epidemii, jakie się nasunęło?

Student

Nie polecam tej firmy dla osób studiujących. Przy naborze obiecują wolne dni dla osób uczących się, że nie ma problemu aby to załatwić. Realia są zupełnie inne. Na umowie o pracę, człowiek nie doprosi się o wolne bezpłatne, bo dyrektor musi je rozpatrzeć o dziwo zawsze negatywnie. Trzeba mieć mocne dowody, że potrzebuje się wolne, jak na przykład z dnia na dzień załatwić wniosek od dziekanatu albo prowadzącego, na rzecz wolnego. Każą brać urlop płatny, a co w wypadku kiedy ktoś nie przepracował nawet miesiąca, żeby ten urlop płatny wziąć ? Każą zrobić zmianę grafikową. Pani koordynująca grafikiem, to osoba przemądrzałą i niemiła. Prosząc o zmianę, odsyła ze słowami " może zrobię, zastanowię się" i przez dłuższy czas nie wiadomo czy tą zmianę się ma, czy nie ma. Oczywiście po zmianę trzeba przyjść miesiąc wcześniej, bo chwilę później nie rozpatrzą tego, można jeżeli ktoś potrafi się cofać w czasie. Ja nie potrafiłam. Firma powinna dbać o nowych i młodych pracowników, a bardziej skupia się to na znieważaniu takich osób przez zespół zarządzającym magazynem. Dodzwonić się do kadr graniczy z cudem.10 telefonów i nikt nie odbiera. Mam bardzo niemiłe doświadczenia z tą firmą i oczywiście prosząc o pomoc i zrozumienie, osoby zarządzające tym magazynem nie udzieliły tej pomocy. Bardzo przykre. Może kiedyś trafią się tam osoby wyrozumiałe i dobrze zarządzające. Powodzenia i pozdrawiam.

@Student

„Firma powinna dbać o nowych i młodych pracowników”. A dlaczego firma miałaby dbać o nowych i młodych? Co to za wytyczne i na jakiej podstawie je wysnuwasz ? Nowi a już w szczególności wielcy studenci niestety, ale z reguły chcieliby często rzeczy niemożliwych które są sprzeczne z kodeksem pracy. Dlatego tak bardzo szanowani starsi pracownicy pod względem wieku, praz stali, mam na myśli staż pracy. Bo tej pracy są nauczeni. Może pracują mniej wydajniej ze względu na wiek, ale się starają. Co do osób zarządzających, rozumiem ze gdybys dostała to wolne to by tematu nie było. Praca przy umowie o prace, to obowiązki i nie zabawa. Jeśli tego nie rozumiesz nie pchaj się na taka umowę. Powodzenia w przyszłości

Lok

Hejt dotyka nas ze strony przełożonych i wy o tym zapewne wiecie. Mam wręcz wrażenie, że pracownicy stosujący takie "metody zarządzania" są promowane. Spotkał mnie hejt ze strony przełożonych, a wy piszecie, że ona spotyka Was? Ryba zawsze psuje się od głowy, wystarczy zacząć od góry. Kłamstwa powiadacie...Studentowi obiecano dawać dni wolne, następnie stworzono procedurę, że Dyrektor ma ją zatwierdzać, a następnie, ktoś wylewa hejt i skłóca pracowników młodych ze starszymi i firma nic z tym nie robi. Jeśli dostał taką obietnicę, to ją dostał, po co skłócać pracowników młodych i starszych? Nie można zrobić tego co się obiecuje? Po co skłócać ze sobą te grupy? I tak właśnie się postępuje.

hghg

Witam Jak się pracuje w Rhenus w Jasinie na rozładunku? Zadowoleni jesteście? Jakieś minusy? Warto przyjść do Was do pracy?

abc

Siema. Jakie są Wasze wrażenia z pracy na magazynie w Jasinie ? Czy warto przyjść na załadunki ? Podoba Wam się?

KKKK

Serdecznie odradzam pracę w tej firmie. Trzeba pracować również weekendami (usunięte przez administratora)Kiedy chciałam się o coś zapytać jednej z brygadzistek zignorowała mnie nawet nie odpowiadając a innym razem pokazała mi tylko rękę bo była zajęta. (usunięte przez administratora)Wszyscy podchodzą do ciebie jakbys był gorszy od nich bo masz gorsze stanowisko. Jedna dziewczyna dostała raz notkę za to że się nie wybiła przy wyjściu do domu. Najlepsze jest to że ona się wybiła tylko osoba ( jedna z brygadzistow), która ma na monitorze listę wbitych osób tego nie zauważyła. Ona nie miała na to żadnego wpływu.

J23

Omijajcie moi drodzy tą firmę szerokim łukiem .Totalny wyzysk za 17 zł na umowę zlecenie .Ukraińcy pracują po 12 godzin codziennie zarabiają ponad cztery tysiące a Polacy zarabiają nędzne 2000 zł w etacie

hhhhhh
@J23

fajnie że sam sobie odpowiedziałeś -jak popracujesz 12h dziennie to też będziesz miał 4000....

Gosc
@hhhhhh

Prawda jest taka że Ukraińcy panoszą się w tym renusie jakby byli u siebie Poza tym dostają premie a Polacy zatrudnieni przez agencję nie dostają premi chociaż wyrabiają normę .Ukraińcy wnoszą na halę telefony ochrona inic z tym nie robi .Nawet jak nie ma pracy Ukraińcy przychodzą na 12 h to są kpiny .Najlepsze listy dostają Ukraińcy i pracownicy renusa brak słów

J23
@J23

Nawet jak nie ma za dużo pracy to i tak Ukraińcy przychodzą na 12 h to jest uczciwe chyba nie .Najlepsze listy na Pucku dostają Ukraińcy izenada każdy o tym wie brak słów

marta
@J23

zleceniowka 17 zł brutto gorsze traktowanie nas w naszym kraju niż gości z zagranicy. generalnie jeste sam niczym. jeśli jesteś polakiem i nie masz układów z koordynatorami i brygadzistami

Zostaw merytoryczną opinię o Rhenus Logistics S.A. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Rhenus Logistics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rhenus Logistics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rhenus Logistics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 10 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rhenus Logistics S.A.?

Kandydaci do pracy w Rhenus Logistics S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rhenus Logistics S.A.