Opinie o Rhenus Logistics S.A. w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Rhenus Logistics S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Rhenus Logistics S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rhenus Logistics S.A. w Swarzędz

sas

Kierownictwo otwórzcie oczy ile jeszcze ludzi musi zemdleć z tych temperatur

Franz
@sas

Kierownictwo ma gdzieś ile osób zemdleje liczą się tylko normy .Typowy (usunięte przez administratora)

zawiedziona

Na piku cięzko jak nie wiem co ,tylko normy po co sie zatrudniać ,kazdy magazyn to cięzka robota

Bartek

Moja żona tam pracowała i co to za firma... 3 weekendy pod rząd pracujące, dzieci mamy w domu nie widzą. Żadnego dodatku na wakacje, brak posiłków. Brak dofinansowania do dojazdu , wręcz odciągają z wypłaty, zero zwrotu za własny dojazd. Praca na kilka tygodni dla zdesperowanych studentów którzy o tak się zwalniają z powodu braku możliwości ustawienia wolnych weekendow pod zajęcia.

j

głowa boli co sie dzieje jak jest wyprzedaz .Koordynatorzy i brygadzisci poprostu nie zwracaja uwagi jak co sie o nich mówi. nie chce pisac wulgaryzmów ale nie polecam ,

Swarzędz
logo firmy Brukarz
Swarzędz
Zakład Drogowy Sp. z o.o.
M.

Dla wszystkich osób które chcą się przyjąć, odradzam. Praca do wyboru w najgorszym wypadku. Najmniejsze zarobki, weekendy i święta nie są dodatkowo płatne a nieraz musisz w nie przyjść. Ciężko uzyskać dodatkowe informacje. Większość brygadzistów jest wrogo nastawionych, atmosfera w pracy jest nieciekawa. Jedna przerwa 15 minutowa. Na hale nie można wnosić telefonów.

Oooo
@M.

Święta są dodatkowo plate ???? jak nie wiesz to nie wprowadzaj ludzi w błąd....

boo
@M.

To też nie chcą mnie przyjąć drugi raz przełożyc na inny termin ,bo już jestem w systemie

@boo

Taką politykę ma niestety ta firma, że nie podejmuje drugi raz współpracy z osobami, które już wcześniej u niej pracowały.

@boo

Taka polityka firmy, że drugi raz nie nawiązuje już współpracy z osobą, która wcześniej u niej pracowała.

ff
@G

To nieprawda. Nie tylko przyjmują wielu, ale nawet tych, którzy po serii skandalicznych zachowań musieli rozstać się z firmą!

Yyy
@G

Patrząc na historię to nieprawda. Znanych jest wiele przypadków powrotów, włącznie z przyjęciem pracownicy, która zachowywała się skandalicznie w stosunku do innych.

b
@G

ale woogóle nie pracowałam i taka polityka to jest Polska i jestem dumna że jestem polka

ooo!
@Yyy

Byłam na badaniu i drugi dzien miałam jechac tylko chciałam przełozyc inny dzien ,jestem skreślona ,dziś pracowałam bym 6 lat w HM przez firme ,dwa lata przez agencje i do hm przez mojego focha firma uciekła ,drugi raz przez amazon taka firma światowa wspaniały magazyn i tu odzieżowa firma niechce kogos takiego jak ja ,umiem prace magazynu.

Y
@Yyy

Z kolei przynajmniej jedna agencja pracy tymczasowej pyta właśnie czy wcześniej pracowało się już w tej firmie? A na pytanie: czy ma to jakieś znaczenie? słyszy się odpowiedz właśnie taką, że jeśli wcześniej już pracowało się w tej firmie, to firma nie podejmuje więcej współpracy z tą samą osobą. I to samo można było usłyszeć w rozmowie telefonicznej z kimś z firmy.

oo!
@Y

Dziwne to

Yy
@ooo!

Nic się nie przejmuj. Nazwa mogła Ciebie zmylić, nie ma się co kierować nazwą. Firma odzieżowa zleca pracę innej firmie. I to też nie ma znaczenia. Zwykle korpo, zarządzane przez agresywną kadrę, bez studiów kierunkowych.

Bm
@boo

Mam podobną historię. Jeszcze pani z agencji pracy pyta najpierw "od kiedy się jest dyspozycyjnym?" a gdy człowiek zadaje pytanie jednak o późniejszy termin, to odpowiada: "że to są już ostatnie miejsca i nie wiadomo kiedy będę kolejne przyjęcia", podczas gdy to nieprawda i ogłoszenie jest cały czas na nowo zamieszczane... A gdy pytam po jakimś czasie jednak o ponowną możliwość podjęcia zlecenia, to ta sama osoba odpisuje: " Niestety. Nie ma takiej możliwości".(usunięte przez administratora)

boo
@Bm

w amazonie jak chcesz inny termin to dawaja a ru nie ma opcji

Bo

Dział Pack praca lekka ale atmosfera niemiła. Goraco a przerwa 15 minuty. Nie ma nawiewa. Nikt nie kontroluje tego. Brud w lazienca zepsute toalety. W kolejce trzeba stać a normy licza.

X

Temperatura w pracy nie powinna przekraczać 30°C przy pracy biurowej oraz 28°C przy ciężkiej pracy fizycznej. Na dziale pack jest za gorąco. Sufit się nagrzewa - ktos dostanie latem udaru.

miki

Czy jak masz pierwszy dzien i nie pojedziesz bo coś ci wypadło to juz cie nie zatrudnią

ooo!,
@miki

Nie zatrudnią -do fizycznej pracy a jestem praktycznie po 4 letnim liceum

niestety nie zatrudnili drugi raz ale jest nowa praca blisko domu

Wiecie, czy Rhenus Logistics S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Oświecony

Tak, na korbkę, nawet dwie (ta druga jest od spodu) - miejsca na bateryjkę nie ma.

Tomasz O

Witam, mam pytanie nie związane bezpośrednio z tym zakladem, mianowicie startuje do sąsiedniego Twinings i czy jest tu ktoś z Gniezna kto jeździ autem i miałby wolne miejsce? Albo tez jak wygląda sytuacja z transportem zakładowym z Gniezna, czy jest jakaś możliwość 'podczepienia sie' Jeśli ktoś moglby tu wrzucić kontakt/namiary na tego przewoźnika żebym mógł zasięgnąć informacji to byłbym wdzięczny ????

Default97
@Tomasz O

Transport z Gniezna darmowy do Jasina prowadzi firma Misiuba z Parczewa

Ok
@Tomasz O

Za transport do pracy każdy płaci 60 zł bez względu na to skąd dojeżdża(Jarocin, Gniezno, Konin, Września czy Wągrowiec ) , pozostałe koszty pokrywa firma Rhenus.

ciekawy

Przyjmują do pracy przez agencje lub normalnie

Witam. Jak wygląda socjal.

Czy są bony na święta?Paczki dla dzieci? Czy jest mobbing bo słyszałem że w Bolesławcu jest?

Johnny
@Witam. Jak wygląda socjal.

Nie ma bonów paczek mobbingu nie ma ale za to są beznadziejne wynagrodzenia To jest firmą która nie oferuje żadnego socjalu .Forma dba tylko o Ukraińców

Qwert
@Johnny

Są bony w postaci karty do zary :)

X
@Qwert

Jedna na rok

@Qwert

Szkoda ze dostają tylko wybrane osoby ????

G

Słuchajcie Vivus.pl prowadzi jeszcze hostele dla pracowników?

Marzec

Hejka wszystkim czy wiecie coś na temat zwolnień? Czy one będą w marcu?

Dawid

@mama a chcą kogoś zwalniać ?

Mama

Przychodzi okrws gdy bedziemy zastanawiać sie czy bedziemy mieli przedluzone umowy i na jak dlugo? W tym trudnym okresie mam nadzieje ,że wszyacy beda mieli przedłużone

@Mama

Przedłużone umowy powinni mieć. Tylko te osoby które się starają a nie takie które np na pickup mają średnia 60 szt na godzinę

@Gość

Raczej wszyscy sie staraja ale ostatnio na magazynie nie da aie zniesc atmosfery ???? To przykre ze ludzie pracujacy w jednej firmie nie potrafia razem wspolpracowac

JJ
@Gość

Tak ta firma funkcjonuje na podstawie kontraktu i podpisuje umowy na określony czas. Czas końca umów wykorzystuje do pozbycia się części pracowników. Dlatego warto iść do firmy, która działa normalnie. O atmosferze nie ma co pisać, bo szkoda słów.

pytanie
@Mama

Czy mozna pracowac na pół etatu?

@pytanie

Niespotkalam sie w firmie z osoba ,która pracuje na pół etatu.

@pytanie

Można pracować na pół etatu. Będąc zatrudnionym przez agencje wystarczy wypisywac wnioski urlopowe. Warto dopytać.

Dział pack - atmosfera dramat

Pola

Jak się pracuje w tej firmie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Rhenus Logistics S.A. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Rhenus Logistics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rhenus Logistics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rhenus Logistics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 10 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rhenus Logistics S.A.?

Kandydaci do pracy w Rhenus Logistics S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rhenus Logistics S.A.