Opinie o Rhenus Logistics S.A. w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Rhenus Logistics S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Rhenus Logistics S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rhenus Logistics S.A. w Swarzędz

Pracownica

Rhenus to jest najgorszy zaklad jakim moglam pracowac wyzysk czlowieka przez czlowieka nakladany jest (usunięte przez administratora) na pracowniku traktuje sie tam ludzi jak smieci pracownik nie ma prawa sie odezwac zapytac przelozonego bo zaraz z morda skacza zero szacunku do drugiego czlowieka ludzie omijajcie ten zaklad

@Pracownica

o jakim dziale mówisz? na picku tak nie jest na pewno a jestem na picku od samego początku i tylko na nim pracuję

olo
@default97

Ale musisz zebrac iles tam ubrań

@olo

jak się ty tym przejmujesz olo, to ja nie wiem czy ty się nadajesz do tej pracy, tam nie tylko na dziale pick jest tylko pick, jest też audyt, wózki, nadwyżki a co do ubrań tak 84 sztuki na godzinę , to nie dużo w porównaniu np. do Amazona czy DHL, tam są jest o wiele większe normy do zrealizowania w dnia pracy

Absolutna racja.

misiupysiu
@default97

Juz tam w konfekcji odziezowej nie pracuje ,amazon pracowałam i nocki dodatek normy duze duze hale ale jakie pieniądze

Porażka
@Pracownica

Tak jak piszesz, nie polecam najwięcej dział Pick od kiedy Nowa kierownik, wziała sobię dupowlazów i tyłko obgadują drugich osób bez szacunku, Obcy jaki długo pracują sami że i mówią że jak by nie pan R i kierownik Picku liepiej było pracować. Bardzo dobrze pracować z picku to pani Marta, Karolina . Nie polecam pracować nowemu pracowniku

@Porażka

każda koordynatorka jest ok, one nie gryzą no może za wyjątkiem jednej , tylko trzeba umieć z nimi rozmawiać a przede wszystkim szanować siebie nawzajem, (usunięte przez administratora) są wszędzie , tego nie unikniesz nigdzie a co kierowników masz rację są wymagający ale chyba tacy muszą być, co nie?

Leśny rycerz
@default97

No tak średnio bym powiedział

Fiona
@default97

@Pracownica.Ja pracuje na returach ponad pół roku i tez nie zauwazylam takiej sytuacji ,wszyscy są przyjaźni i chętni do pomocy

@Fiona

No bo tak jest , trzeba tam być , znać realia a widać że co poniektórzy chyba w Rhenusie nie pracowali w ogóle a się wypowiadają

twm

to prawda

Xyzz
@Pracownica

Zgadza się, będąc w ochronie miałam przyjemność widzieć jak ludzi traktują brygadziście i koordynatorzy :)

mai

Od marca cenrum logistyczne pod Bydgoszczą ciuchy

Rhenus
@mai

Nazwa firmy? Adres?

@Rhenus

DHL Zalando Błonie pod Bydgoszczą

Bujak
@Default97

Fajnie że będzie; dhl daję pracowniku Poznań: 4300brutto 3 zmiany są, a Zalando 4100br.,-2 zmiany, myślę że osób szydko znajdą, Pozdrawiam

D

Co sie stało z dwoma przerwami? Wyprzedaż wyprzedażą logiczne ze więcej pracy… ale te dwie przerwy mogłyby zostac a i normy byłyby lepsze… brak słów…

@D

znowu są dwie przerwy , 9.15 i 12.15 ora 17.15 i 19.15

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Rhenus Logistics S.A.?

3010 zł brutto

@Default97

Za mało by z tego żyć normalnie za dużo by umrzeć taka prawda

Tak

To już Ukraina nie chcę pracować za 4000brutto, co już winić za nas

Swarzędz
logo firmy Brukarz
Swarzędz
Zakład Drogowy Sp. z o.o.
BUJAK

MOIM ZDANIEM FIRMA RENUS MA DOBRYCH PRACOWNIKÓW . DZIAŁ PRZYJĘCIE TOWARU JEST DOBRYM PRZYKŁADEM NA TO ZE TRZEBA ŻYĆ W ZGODZIE .Z INNYMI DZIAŁAMI.POZ DO RENUSA

Już niedługo
@BUJAK

Już tak nie jest, zostali tyłko (usunięte przez administratora) i rodzina cwaniaków!

Teraz
@BUJAK

W zgodzie? Proszę was) tam jedną pani K już wszystki dosyć mają, ciekawe kiedy ją wyślą na magazyniera

Milo

Witam Czy jest prowadzona rekrutacja na stanowisko pracownik magazynowy?

Bujak
@Milo

Dobry, ale po co? Na 3100brutto?))) Porażka, nie polecam

Mamaszymona

Czy firma w piątek jest otwarta czy dopiero po nowym roku

Default97

Co do picku , zgadzam się z Tobą bo pracuje na picku od 2020 roku i znam tamtejsze realia

Czemu tak oceniasz ludzi

Default97

Właśnie widzę ,że twojej długiej wypowiedzi już nie ma , aż byłem zdziwiony jej brakiem , nie wiedziałem co się stało ?

Pola

Jak się pracuje w tej firmie ?

Zaza
@Pola

Do kitu nic dodać nic ująć firma niedej się

Magda@

Dla czego obcokrajowiec musi pracować 12godzin? Polacy pracują po 8godzin i dostają takie same wynagrodzenie?

@Magda@

Obcokrajowcy mają inne zasady wynagradzania za pracę,, Polak/Polka ma umowę o pracę a obcokrajowcy mają umowę na podstawie kontraktu , aby dostać premię muszą raz w miesiącu być na picku , tyle ile zrobią , zbiorą , jaką będą mieć normę , taka dostaną premię za dany miesiąc

Magda@

Pytanie: Dla czego obcokrajowcy muszą pracować po 12 godzin i dostać taką samą pensję,co Polacy za 8 godzin pracy?

Praca idealna dla dojezdzajacych z tych wszystkich dziur jak Jarocin Gniezno Września oni nawet za(usunięte przez administratora) by pracowali .bo nie ma u nich roboty

Default97

Przerwy są dwie już na stałe ale godziny są ustalane według działów

Default97

Dla tych co chcą się zatrudnić przerwy są już na stałe na zmianie rannej 9.15 i 12.15 a na popołudniowej 17.15 i 19.15

Wszystkim chętnym którzy chcą podjąć pracę bezpośrednio przez Renus szczerze odradzam.Placa tylko sama podstawę 2800 brutto a w grafiku jest co miesiąc 22 dni pracy szczerze odradzam .Tragiczna atmosfera a w dodatku (usunięte przez administratora)

@Gość

Na pewno jest lepiej niż w Amazon choć płaca różni się o wiele porównując oba zakłady pracy .

@Gość

Mnie Tam zwolnili za normy pojechałam do Niemiec dostałam cztery na miesiac to jest !

Jaka jest kultura pracy w Rhenus Logistics S.A.?

Default97

Jeśli chodzi o mnie to mi się podoba, Ukrainie przeszkadzają Polacy bo uważają że za bardzo się im kręcimy , najwięcej problemów jest jak robią zwroty a Polacy są na picku , koordynatorki chcą aby mówić do nich po imieniu , trzeba je szanować , można z nimi normalnie porozmawiać ,zapytać choć z dwoma jest utrudniony kontakt.jak się na nie trafi to trochę współczuję nowemu pracownikowi .

Aktualność
SWARZĘDZKI ODDZIAŁ RHENUS LOGISTICS S.A. REKRUTUJE!

Jesteśmy jednym z największych na świecie operatorów logistycznych a w naszym swarzędzkim magazynie pakujemy, kompletujemy i wysyłamy ubrania hiszpańskiej marki dla klientów z całej Europy. Pracujemy w trzech zmianach 5 razy w tygodniu plus wybrane weekendy.

Rozwijamy się, dlatego zapraszamy do stałej współpracy MAGAZYNIERÓW!

CO NA CIEBIE CZEKA?
- stabilna praca w nowoczesnym magazynie w Swarzędzu (Jasin) w oparciu o umowę o pracę
- transport autobusowy
- prywatna opieka medyczna w Lux Med, możliwość dołączenia do niej rodziny
- ubezpieczenie grupowe (możliwość wyboru spośród z 4 wariantów)
- dofinansowanie do karty Multisport
- premie wydajnościowe
- dodatki frekwencyjne
- karty podarunkowe do sieci sklepów odzieżowych
- premie świąteczne
- atrakcyjne nagrody rzeczowe za zaangażowanie w okresie wyprzedaży
- liczne szkolenia
- możliwość rozwoju zawodowego: około 80% pracowników pełniących funkcje zarządzające zostało awansowanych w wyniki wewnętrznych rekrutacji
- pozytywną atmosferę
- pracę w bezpiecznych warunkach, także ze względu na pandemię – mamy własną przychodnię z testami na covid, planujemy szczepienia a miejsca pracy i dojazdy do niej uwzględniają konieczność dystansu społecznego

CZEGO OCZEKUJEMY?
- motywacji do pracy w systemie zmianowym
- zaangażowania, umiejętności pracy w zespole
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

APLIKUJ NA Alicja.Meller-Kukurenda@pl.rhenus.com
lub zadzwoń na 519 364 486
Karol

Witam, na magazyniera jakie są wynagrodzenie w brutto?

Z

Droga firmo czy pozostaniecie przy dwóch przerwach? Znacznie poprawia to komfort pracy

była pracownica

Nie polecam firmy po 20 dniach zostałam zwolniona za małe normy byłam zatrudniona przez zara ,po prostu jestem nikim,i te usmieszki

była pracownica

Wyzysk a ostrzegali mnie ,tylko normy! te kordynatorki ,usmieszki

c

Dlaczego pracownicy płaca za dojazd do pracy? W tak dużych firmach w obecnym wieku opłaca je firma. Wszyscy płaca 60zl mimo dużych różnic w km od zakładu. Niedługo otwiera się DHL - darmowy dojazd obiady bony i większe pieniądze - przepaść. Rhenus zatrzymał się w średniowieczu

@c

Transport od sierpnia 2021 będzie już darmowy dla wszystkich pracowników zatrudnionych przez Rhenus

Zostaw merytoryczną opinię o Rhenus Logistics S.A. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Rhenus Logistics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rhenus Logistics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rhenus Logistics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 10 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rhenus Logistics S.A.?

Kandydaci do pracy w Rhenus Logistics S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rhenus Logistics S.A.