Opinie o Rhenus Logistics S.A. w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Rhenus Logistics S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Rhenus Logistics S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rhenus Logistics S.A. w Swarzędz

Zainteresowana tematem

Hej, czy to prawda ze jak zrobi sie 3 bledy to jest kara finansowa w wysokosci 50zl? Jesli ktos pracuje na Umowie o Pracę to przecież niezgodne z prawem.

@Zainteresowana tematem

A chciałbyś otrzymać w paczce przy odzieży szpilke która można się skaleczyć lub klipsa którego nie zdejms tobie w żadnym sklepie?

@Zainteresowana tematem

Pracownik który popełni trzy te same błędy dopiero wtedy jest -50 ale nie z podstawowej płacy a z premii. Pracownik może popełnić trzy różne błędy i nie będzie -50

Kacha

Martaaa przez jaka agencje będziesz robić.

Jogajła

@Pati to nie mam się bać, że nagle zabraknie pracy bo ludzi za dużo?

@Jogajła

Dla polskich pracowników praca być musi. Jak jest mało pracy to Ukraina idzie do domu.

skinu69

co to za firma która nie gwarantuje odziezy roboczej w czym przyjdziesz w tym robisz

@skinu69

Koszulki dają i spodnie również ale wszyscy i tak w swojej odzieży chodzą. Koszulka wystarczy. Zresztą w magazynie jest naprawdę ciepło, ogrzewanie podłogowe maja.

Swarzędz
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Swarzędz
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
logo firmy Brukarz
Swarzędz
Zakład Drogowy Sp. z o.o.
Martaaaa

Zaczynam pracę na dziale pack czy ktoś jeszcze jest nowy ? Pozdrawiam

Marcelina

Dobry wieczór mam pytanie ponieważ będę zaczynać pracę na magazynie w Swarzędzu i chciałam się dowiedzieć jak wygląda praca w Święta chodzi mi głównie o Wigilie,1 Święto i Sylwestra ???Z góry bardzo dziękuję o odpowiedź

Tt
@Marcelina

Zależy jak masz ustalone w grafiku i z jakiej miejscowości dojeżdżasz

Sabina

Cześć byłam zatrudniona w firmie jakieś dwa m-ce temu przez agencję. Jednak z powodów osobistych .( nagła sytuacja rodzinna) musiałam zrezygnować. W magazynie byłam tylko parę dni. Czy to przekreśla moje szanse na powtórne zatrudnienie. Byłabym wdzięczna za odpowiedź.

Ya78
@Sabina

Nie, spróbuj przez inną agencje albo prosto przez firmę, teraz np zatrudniają na umowę o pracę jest na (usunięte przez administratora)

Sabina

Cześć. Pracowalam w firmie jakieś dwa m-ce temu przez agencję. Jednak z powodu nagłej sytuacji rodzinnej musiałam zrezygnować. Czy to że sama zrezygnowałam przekreśla moje szanse na powtórne zatrudnienie w magazynie. Dodam że pracowalam tylko parę dni i były to szkolenia. Będę wdzięczna za odpowiedź.

E

Organizacja dosyć słaba. Firma zatrudnia multum ludzi do pomocy a później okazuje się, ze nie ma co robić już w połowie „obiecanej” pracy i wstrzymują ją do odwołania. Po co zatrudniacie tyle ludzi? Nie lepiej postawić na mniejsza ilość a na ludzi, którzy są dyspozycyjni przez większość trwania wyprzedaży? A nie, ze później połowa osób nie wie co ze sobą zrobić czy czekać na smsa, ze wracamy do pracy czy szukać czegoś innego

Pati
@E

Pracowałam tam ponad 2 lata i nigdy nie miałam sytuacji że nie miałam przychodzić do pracy bo niby nie było co robić. Przez takie opinie i kłamstwa wprowadzasz innych w błąd

@Pati

Dwa lata to dość długi staż pracy, więc na pewno znasz dobrze firmę. Czy według Ciebie wynagrodzenie było na dobrym poziomie i mogłeś ubiegać się o dodatkowe benefity?

renia

witam jak długo trzeba byc na umowie zleceniu zanim dostanie sie umowe o prace?

TL
@renia

W zależności od postępów w pracy - od 2-3 miesięcy .Zdarza się że już po 1,5 miesięcznym okresie pracy przez agencję dostaje się umowę .

@TL

Nie powiedziałabym, to zależy od lidera... (znajomości)

@Obca

Czyli to liderzy decydują w Rhenus Logistics S.A. o przedłużeniu komuś umowy, tak? A napisz proszę, co ogólnie myślisz o tym miejscu pracy, czy polecasz.? Będę wdzięczna za informację o tym, w jakim systemie pracujecie.

@Maria

Szczerze czy nie szczerze? Nie polecam nikomu jak chcesz za jaki kolwiek błąd płacić 50 zł to proszę bardzo

@Obca

Zawsze chodzi to o jak najbardziej szczere opinie. Wspomniałaś o jakichś karach w Rhenus Logistics, które są nakładane na pracowników. Możesz mi napisać, za jakiego typu błędy zmuszani jesteście do płacenia kar? Jestem ciekawa.

@Maria

Kary za wszystko. Szczególnie na packu.. Ze ceny czerwonej nie odkleisz, zły karton wybierzesz. Wiele tego. Trzy błędy i 50 zł ci biorą :)

Tomczak Sylwia

Najgorsza praca za grosze się pracuje a jak norm nie wyrobisz to ciebie zwolnią czarni murzyni

.exe
@Tomczak Sylwia

Prawda, wynagrodzenie nico ponad płaca minimalna w Polsce, za pracę w weekendy nie płacą więcej tylko dostajesz wolne w tygodniu.

@.exe

Rozumiem, że Twoim zdaniem wysokość wynagrodzenia w firmie Rhenus Logistics S.A. jest zbyt niska. A jak wygląda kwestia dodatków do pensji? Firma oferuje wam jakieś benefity pieniężne lub premie?

cis
@Maria

Rhenus robi takie wałki na wypłatach ,żeby wyjść na swoje ! Jestem ciekaw co zrobi firma w następnym roku jak minimalna płaca wzrośnie?! W tej chwili osoba z długim stażem ma na rękę 2250 zl. Młodzi nie lepiej. 2000 zł jak dostaną wypłaty to niech się cieszą, a to za prace w 2 weekendy w miesiącu! Kpina! Ukraińcy pracownicy trzymają tą firmę w ryzach, bo mało który nasz rodak nie poniży pracować za takie karygodne stawki! I to w powiecie Poznańskim !

Zrezygnowana

Chciałabym przestrzec osoby, które rozważają pracę na packu w firmie rhenus w Swarzędzu. U osób przełożonych, czyli brygadzistów zgłaszając w sposób kulturalny problem nie uzyskacie nic. Kwalifikacje tych osób nie nadają się do pracy z ludźmi, osoby te lubią zrównać człowieka z ziemią, widocznie z tego czerpią satysfakcję. Ich działania noszą znamiona mobbingu, a pracodawca jest odpowiedzialny do przeciwdziałania z takimi zachowaniami. Dwie panie z dłuższym stażem rzucają pogardliwymi spojrzeniami, dostają najlepsze zamówienia i nikt się nie odezwie, bo wszyscy wolą milczeć, bo wiedzą, że to walka bez efektu. Dodatkowo są konfidentkami, myślą, że są nietykalne, bo pogaduszkami z koordynatorką załatwiają sobie plecy. Ludzie przemyslcie czy chcecie tracić swoje nerwy i zdrowie. Ja rozważam donos do inspekcji pracy, nie zostawię tak tego!!!!

Matix

Cześć, Widziałem właśnie ogłoszenie do firmy na stanowisko Magazyniera w Swarzędzu. Powiedzcie mi jakie są warunki pracy, ile można zarobić i na ile zmian się pracuje?

Wera18
@Matix

Warunki pracy ok praca lekka bo odzieżowa zarobki większe niż najniższa krajowa wiadomo kokosów nie ma jak wszędzie hahahahh pracuje się na dwie zmiany

Dawid
@Wera18

Mogłabyś jeszcze napisać na jakie dodatki do wynagrodzenia można liczyć. Są premie lub pakiet socjalny? Takie benefity mogą znacząco podnieść pensje i być sporą zachętą dla przyszłych pracowników, więc chętnie o tym przeczytam.

Aaaa
@Dawid

Za takie benifenty sami płacimy .Jak podnoszą wypłatę????????????????

Maciej

Witam możne ktoś podać namiar na agencje albo do firmy co zatrudnia cudzoziemców bo na stronie niema kontaktu telefonicznego

anna partyka
@Maciej

ja zatrudniam cudzoziemców 609517050

Nowa

Jeżeli nudzi cię praca lub mało zarabiasz, możesz się zająć zarabiać przez internet. Wejdź na mój profil instagram: @zarabiajprzyinternecie lub na moją stronę internetową: www.zarabiajprzyinternecie.pl.tl

Nie polecam

Ogólnie nie polecam pracy w firmie Rhenus po pierwsze zarobki calkiem inne niz byla mowa premia wliczana do ogolnego wynagrodzenia 2500 brutto oczywiscie z premią bez premi 1850 na reke po drugie zwalniaja bez zapowiedzenia przychodzisz do pracy rano a popołudniu otrzymujesz wypowiedzenie bez podania przyczyny! Rhenus Logistic Bolesławiec

@Nie polecam

a gdzie nie wliczaja premi do podstawy? i gdzie nie zwalniaja czlowieka na koniec zmiany? wszedzie tak jest

Wróg

Ogólnie masakra, traktowanie ludzi jak śmieci, lepiej robic za 5zl za h niż tam. Banda (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Rhenus Logistics S.A.: Zmienić tych wszystkich podwładnych, niech (usunięte przez administratora) jak inni A nie non stop dra (usunięte przez administratora) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić pracowników

Odziwo nieprzyjemne szkolenie.

Moim zdaniem praca w tej firmie wcale nie jest taka na jaką ja przedstawiano,mowie tutaj o umowie i osobach,,które ta firmę polecają dla innych. Pracownicy są z reguły niemili i zamiast pracować potrafią tylko podczas wykonywanej pracy opieprzac się i rozmawiać mówię tutaj w szczególności o ukraincach ich dobrze traktują a Polaków ponaglaja i traktują jak toksyczne roboty do pracy, brak odpowiedniej higieny, nie wspomnę o atmosferze która panuje w tym magazynie. Ludzie są arogancy i zachowują się tak jakby byli wszyscy po dobrych studiach logistycznych wiele niedomówień. Liderzy są młodzi nic nie robią tylko Wrzeszcza na tych którzy dobrze pracują. Zamiast dobrego szkolenia jest kompletna żenada przy której człowiek sam musi sobie zrobić praktykę plus szkolenie i jeśli ktoś nie posiada żadnego doświadczenia w byciu pracownikiem magazynowym bądź nie miał wcześniej doczynienia z taką praca, lub podobna to nie polecam, niskie zarobki, brak dojazdu do miejsca docelowego, umowa najczęściej przez agencje, brak normalnej umowy, na samym magazynie najczęściej brak czystości duży chaos, i stąd negatywna opinia. Dziękuję

Anonimowy

Witam nie polecam tej firmy której filia jest w Nadarzynie a na stanowisku kierowca. Przychodzisz na dzień próbny praca ci pasuje mówisz że jest ok kierownik daje ci kwestionariusz osobowy i skierowanie na badania po czym umawia cię na wizytę.I dzień przed wizytą do lekarza dzwoni i mówi ci że nie może cię zatrudnić ponieważ nie zamierza sprowadzać nowych aut i że więcej ludzi mu już nie potrzeba. Ty zwalniasz się z innej pracy i w tym momencie zostajesz bezrobotnym na utrzymaniu mając żonę i dwójkę dzieci. Podobno z tego co się dowiedziałem to że mój przypadek nie jest jednym w tej filii. Więc kto zamierza podjąć pracę lepiej niech da sobie spokój

ube
@Anonimowy

Witam, podobno potrzebują na stanowisko "Specjalista ds. utrzymania ruchu", warto aplikować do tej firmy? jak stawka?

Anonimowy
@ube

Stawki nie wiem ale wiem że kierownik na rozmowie wstępnej na pytanie jaka stawka brutto?Odpowiada że nie wie wierzą to kadrowe bo jest napisane w umowie. A na kolejne pytanie to w takim razie ile mogę zarobić ?Odpowiedź 3500 do ręki. Oczywiście kiedy byłem na dniu próbnym to pracownicy mówili że on zawsze stawki zawyża i to bardzo dużo.Oni mówią że jak dostanę 2500-2700 to db A jak da 3000 to powinienem być zadowolony. Oczywiście chodzi tu o stanowisko kierowca. A inne to nie wiem ale wiem że zawyża i to strasznie.

...
@Anonimowy

Firma Rhenus Logistics s.a nie ma żadnego oddziału w Nadarzynie oraz nie zatrudnia kierowców ponieważ nie posiada swojej floty, zatem proszę jeszcze raz sprawdzić czy nie wypowiada się Pan w sprawie innej firmy.

kazik

Cóż można powiedzieć o tej firmie, brak perspektyw, brak możliwości rozwoju, chaotyczne decyzje góry, firma nie idzie w żadną stronę ani do góry ani do dołu i dla niektórych to jest plus dla tych co chcą się rozwijać duży minus. Dużo można by pisać o ludziach bo chyba to jest największym kapitałem tej firmy tylko szkoda że go wykorzystać nie potrafi aczkolwiek są gorsi na rynku. Wielu fajnych ludzi tu było który mogli coś zrobić i pociagnąć w górę tą firmę bardziej ale marginalizacja to dobre słowo do zarządzania ludźmi we wszystkich obszarach tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Rhenus Logistics S.A. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Rhenus Logistics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rhenus Logistics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rhenus Logistics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 10 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rhenus Logistics S.A.?

Kandydaci do pracy w Rhenus Logistics S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rhenus Logistics S.A.