Opinie o Rhenus Logistics S.A. w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Rhenus Logistics S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Rhenus Logistics S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rhenus Logistics S.A. w Swarzędz

Agata

Widzę, że skupiacie się na konkretnych osobach w firmie Rhenus Logistics. A jak mam nadzieję wiecie regulamin forum zabrania opisywać pracowników firmy. Naruszając regulamin musicie liczyć się z tym, że admin forum może usunąć opinię, a osoba urażona zgłosić komentarz na policję. Także zostawiając opinię skupcie się głównie na pracy w firmie i piszcie w sposób nienaruszający regulamin.

On

Sorry,ale jeśli jesteś szeregowym pracownikiem to w umowie o pracę Masz wpisane "magazynier" więc jak tobie zagrają Tak musisz tańczyć.Idziesz tam gdzie jest potrzeba.Niestety obowiązki przełożonych musisz wykonywać A jeśli nie to zawsze można opuścić magazyn i się pożegnać.

Skąd tyle jadu?

Odnośnie pracy jest jak wszędzie dla jednych lepiej a innych gorzej. Tak to już jest ze jedni zarządzają a inni wykonują polecenia. Każdy jest inny i ma swoje 5 groszy. Wiele osób sobie bimba chowa się a nawet śpi w ukryciu. Szeregowi pracownicy niby dorośli ludzie oszukują i kradną i co maja kierownicy robić? Mogą tylko zwolnić ale to nie przedszkole nie da się być wszędzie. Nawet dyr nie jest bez skazy wcina się spontanicznie często bez uzasadnienia. A po pracy idzie na siłownie z kierownikiem (usunięte przez administratora) przyjaciele. Noclegi dla pracowników tez akceptowane dla kolegi. Każdy ma coś za uszami... Prawda jest taka ze póki nie ma znamion naruszenia przepisów to nie ma tematu. A jak chcecie coś zgłaszać np mobbing czy oszukiwanie na czasie pracy to trzeba to zrobić oficjalnie wtedy można coś z tym zrobić.

Czarna67

Praca w tej firmie napoczatku jest ok ale po pewnym czasie praca staje się coraz trudniejsza . Chodzi o to ze niby praca po 8 godzin a jak się okazuje trzeba po 12 robić .i nie poinformuja o tym pracownika wczesniej tylko powiedzą ze po 12 godzin pracujemy jak juz zaczniemy prace . Ten kto mieszka w Swarzędzu lub ma własny transport to po 8 godzinach wyjdzie a reszta musi zapierdol. .... mimo tego że nie którzy nie mają już siły. TL i L to jakaś porażka nie potrafią rozmawiać z szacunkiem tylko krzykiem . A zarobki to już totalna porażka. Trzeba jeba..... jak robót żeby zarobić więcej niż najniższa krajowa . A tak jak tu juz jedna osoba wspomniała to latem jest tam za goraco a zimą to nie wspomnę lepiej pracować w kartkach. Bo tak zimno . Pracowalam tam i odradzam prace w tej firmie . Poprostu wykorzystywanie ludzi i nico poza tym . Pozdrawiam

logo firmy Brukarz
Swarzędz
Zakład Drogowy Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczno-Handlowy
CT-CARD SP. Z O.O.
Cichacz

Jakie oferują tam stawki na podstawowych stanowiskach?

Agata

@pracowała, @hjh, a co powiecie na opinie @pracowałemod samegopoczątku? Było tak napisane, że są dofinansowania do dojazdu, ubezpieczenie, socjal, itp. Czy u was tego nie było, albo zwolniliście się z Rhenus Logistics już po wprowadzeniu tych zmian?

PRACOWNIK30

pracowlam dugo w rhenus i nie dziwie sie tim ze chodza zwracaja uwage pracownika chowanie sie po regalach z telefonami i ze sluchawkami na uszach co to jest choroba z tymi telefonami jest sie w pracy to trzeba pracowac a lazic i chowach sie zeby tylko skaner chodzil .

PRACOWNIK30

PRACOWNIK30 jak czytam te wszystkie komentarze to az głowa boli kazdy umie tylko kogos krytykowac on taki ona taka nie jest zla praca wszedzie trzeba pracowac ale jak komus sie nie chce to bedzie tylko wymyslal i oczernial jak to jest jest zle pracowalam mi sie tam dobrze pracowalo ale sie zwolnilam bo znalazlam niedaleko prace a co do paku i tim M i S sa bardzo wporzadku i maja kulture osobista bo niestety po waszych komentarzach to nie macie jej za grosz sa lip i maja prawo wymagac czegos od pracownika a nie obijania sie i siedzenia na paletach z kom. w rece pozdrawiam .

Zenek

Jaka to praca na magazynie w Niemczech? Możecie coś wrzucić na forum?Będę wdzięczny za kilka uwag!!

olek

zawsze miło przyjmują każdego dostawce.

Pracowałam

Cześć. Pracowałam w tej firmie wystarczająco długo, żebym się mogła wypowiedzieć o warunkach tej pracy. Pisze to tylko dlatego, żeby osoby zainteresowane tą pracą miały świadomość w co się pakują... Pracowałam tam na jednym z działów, na początku całkiem dobrze mi się pracowało, tylko męczyły mnie dojazdy do zakładu. Im coraz dłużej tam byłam tym Bardziej się zniechęcałam. Potwierdzam wszystkie powyższe opinie krytykujące toalety, syf... to mało powiedziane, popisane i cuchnące aż się odechciewa korzystać z nich. Na magazynie latem strasznie gorąco, klimatyzacja NIBY włączona , czego czuć nie było, po prostu darmowa sauna... Z kolei gdy już się robiło chłodniej to znowu na magazynie za zimno i to stanowczo, już kiedyś nawet chciałam pracować w kurtce, bo nie dało się wytrzymać... Ogółem tam nie jest przestrzegane żadnego BHP nie ma nic kompletnie z tych rzeczy... Ludzie tam pracują ponad swoje siły, w szczególności mam na myśli Ukrainców, na właśne oczy widziałam jak są traktowani, gorzej niż śmieci... Zwyczajni Polacy, który ani nie mają znajomości ani nic, z kolei nie dużo lepiej... Osoby dojeżdżające autobusami są stawiane pod ścianą, podczas pracy powie TL lub L, że autobusu nie ma np o 14 i trzeba zostać bo nie masz jak wrócić... Tylko tak robią z osobami dojeżdzającymi skądś dalej, bo dobrze wiedzą, że te osoby nie mają często transportu.. żenada!!! Ciągłe wyzyskiwanie i okłamywanie ludzi... Jakby jeszcze było warto, ale nie jest, bo zarobki minimalne, najniższa krajowa dla osób pracujących na umowę o pracę, plus za autobus muszą płacić z własnej ręki. Ale to nic, bo w tej pracy mnie kompletnie nic nie motywowało, premie śmieszne. Na działe Pack za każda dodatkową spakowną rzecz ponad normę dosłownie grosze, a dokładnie 16... Śmiech na sali, ludzie tam zapier....lają, jak głupi, żeby zarobić trochę więcej... A jeśli chodzi o to, że ktoś pisał, że Ukraińcy dostą tam dużo, to może warto spytać w jaki sposób... Tylko temu że dla nich Zara jest jak ich drugi dom, bo spędzają tam od 12-16 h dziennie. Wielkie panie/panowie czyli tzw TL i L może i wykonują swoją pracę, ale szczerze więcej energii wykorzystują na rozkazywanie i darcie mordy na całym magazynie.. chociaż kiedyś tak samo pracowali jak zwykli pracownicy. Kierownicy, nie będę pisać o imieniu nie mają za grosz szacunku do pracowników, poniżanie i traktowanie człowieka jak gó....wno. Wszyscy tam którzy są wyżej niż ty uważają się za lepszych od siebie, wielkie państwo... Przerwy 15 min zgodnie z przepisami, lecz gdy wypadnie na ciebie, że musisz się okazać ochroniarzowi to leci ci przerwa i w wyniku tego masz jej np 10... Jedzenie w biegu, a się jeszcze potem dziwną że tam ludzie mdleją czy ciągle L4 biorą. Jeśli komuś się tam podoba i jest zwyczajnym pracownikiem to się mu na prawdę dziwie, ja z wielką ulgą opuściłam ten zakład i nigdy w życiu bym tam nie wróciła :) Stanowczo odradzam!

Agata

@pracującyodpoczątku projektu, dziękuje za odpowiedź i za wyszczególnienie benefitów, na które pracownicy mogą tutaj liczyć. Ofert pracy jest teraz sporo więc na pewno zainteresowani zatrudnieniem będą wdzięczni. A odnośnie samego procesu rekrutacji możesz coś w tym temacie powiedzieć?

Norbi

Bardzo fajna firma, pracuję tu już wystarczająco długo żeby tak mówić.

Pracujący od początku projektu.

Zależnie od stanowiska premie miesięczne/kwartalne karty multisport z dofinansowaniem od pracodawcy, firma za przysłowiowe frytki organizuje dojazd dla ludzi z wrześni, gniezna, jarocina i jeszcze kilku miejscowości, ubezpieczenia dofinansowane przez pracodawcę, super opcja prywatnej opieki medycznej za chyba 30 zł m-c? na dniach odbędzie się piknik dla pracowników i ich rodzin, na święta karty podarunkowe (kwota zależna od stanowiska i stażu pracy), źle nie jest :)

Agata

Dobrze wiedzieć w takim razie @Pracuje tam. Skoro jesteś pracownikiem to na co oprócz tej umowy o pracę można liczyć? Teraz oprócz wynagrodzenia liczą się też benefity, więc jeśli możesz podzielić się wiedzą na ich temat, inni będą wdzięczni.

Zenobiusz

Jak ktoś zacznie pracować to sam się przekona jak jest fajnie

Agata

Dla potwierdzenia @ktoś w Rhenus Logistics w Swarzędzu, bo tego dotyczy to forum są teraz dwie aktualne oferty pracy (do IT i do HR), obie w oparciu o umowę o pracę. Z czego wynika, że jednak takie zatrudnienie jest tutaj możliwe, czy ktoś może to jeszcze potwierdzić, dla pewności?

Pracuję tam
@Agata

Potwierdzam.Potrzebują.

Zmotywowany

Zawsze mówię, że jak ktoś przykłada się do pracy i potrafi współpracować z innymi to będzie mu dobrze w firmie. Inni powinni brać przykład z takich pracowników.

Agata

Osoby, które poszukują pracy @KTOŚ muszą dokładnie przeglądać oferty pracy. Zdarza się, że niektóre stanowiska są dostępne od razu w oparciu o umowę o pracę i zatrudnienie bezpośrednio z Rhenus Logistics.

Ktoś
@Agata

Sporadycznie się takowe pojawiają.

Zdzicho

Praca w firmie z wieloletnim doświadczeniem, stabilnym finansowo to duży komfort dla pracownika. Przynajmniej ja tak to odbieram. Dużo łatwiej jest się rozwijać przy silnych podstawach. Myślę, że sporo ludzi tak uważa.

Zostaw merytoryczną opinię o Rhenus Logistics S.A. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Rhenus Logistics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rhenus Logistics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rhenus Logistics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 10 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rhenus Logistics S.A.?

Kandydaci do pracy w Rhenus Logistics S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rhenus Logistics S.A.