Rhenus Logistics S.A.

2.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Rhenus Logistics S.A.

as

Moni a jak stawke ci zaproponowali, bo ja tez rozmawiałem z panem Ziemowitem i on proponował stawkę 7,68 euro brutto na godzinę co daje przy 200godzinach ok 1000euro a na czysto zostaje z 500 , odpisz albo tutaj [usunięte przez moderatora]

jaktos
@as

Przy 200 godzinach to jest chyba 1536 brutto, wiec skąd te 1000 brutto i 500 na rękę ?

moni

Hejka! Mam pytanko, jestem po rozmowie i zostałam przyjęta do Niemiec na magazyn i chciałam się dowiedzieć czy macie jakieś opinie na ten temat? Wczoraj babka miała wysłać mejla z danymi dojazdowymi ito i cisza.. A nasze dane do umowy normalnie chciała oto wiec nie wiem czy czekać jak głupia czy plac sprawę?

kaśka

Mam pytanko - znalazłam ogłoszenie rekrutacyjne na stanowisko spec.ds reklamacji i nie wiem czy wysyłać aplikacje. Mam jeszcze jedną zagwostkę - firma znajduje się na kopytowie czy na grodziskiej w Błoniu? Będę wdzięczna za poradę

Były przewoźnik

No , racja .(usunięte przez administratora) Nie było z nim problemów jak z niektórymi. To był błąd zarzadu. (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rhenus Logistics S.A. kandydat na stanowisko Kierownik Działu Kompletacji Zamówień ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Obecny

Trzymaj się (Wachol)kierownik tworzyłeś tą firmę i cie zwolnili ładne podziękowanie z lata pracy czekamy na następne zwolnienia związane a kosztami lepiej by sami sobie obniżyli wynagrodzenie Ci panowie za swoją niewiedze.

kierownik

nie wypłacalni, bałagan w papierach oraz przy dostawach, inne wagi na listach inne w rzeczywistości, brak osób inteligentnych do rozmów, szkolenia zupełnie nie potrzebne nie opłacane, kompletne zwalanie winy na przewoźnika gdy to spedytorzy zawalali robotę, obietnice składane przez zarząd miedzy innymi przez(usunięte przez administratora)można brać za dobry kabaret zero zaufania do tego Pana, jest on osoba która nie powinna być odpowiedzialna nawet za zamiatanie piasku na pustyni,(usunięte przez administratora)prowadzone przez ta firmę są obrzydliwe i nie ma sensu wywalać tych rzygowin na światło dzienne. Branie innych firm przewozowych po cichu?? jaka lojalnościowa?? Nie podpisujcie tego z nimi bo ich to nie dotyczy! (usunięte przez administratora)W mojej ocenie zasługuje tylko na z polski... proszę poważnie przemyśleć jaką kol-wiek chęć współpracy z tymi PARTACZAMI !

ktos

Kolega praca w Rhenus to kompletna porażka .Wszędzie jest tak samo ; na magazynach , w transporcie i w montażach.Ciągle zmiany , podwyżki prowizji , spadające ceny za usługi montażowe i transportowe .(usunięte przez administratora)

kiełbasa

magazynier.pierwszy raz tu jestem,ale zajefajne to co piszesz.hahahaha.recznie trza.hahaha.

Nowy Mag

A jest jakiś "luz" w działaniach? Podpisuje sie jakieś cyrografy?

pracuś

podstawa malutka + ( 20/25 % premii uznaniowej ) nie było by tak źle gdyby co miesiąc nie zabierali część premii albo całej a tak jest jedna wielka kaszana

Lolo

A jak z zarobkami ? ile wam dają ?

A.

Nie

Były robol

Hej ludzie, czyżby osławiony taktyk procesów magazynowych Bolek już tam nie pracuje ?

anonim8876543

Właśnie czy któś z was wie jak to jest z tym szkoleniem za granicą , jak macie jakieś info to sie podzielcie , bo mam jutro rozmowe i nie wiem czy warto jechać

pytanko za 100 pktow czy jak pracodawca rozpoczynał dzialnosc tam u was z tym magazynem to wysylali na poczatku pracownikow na jakies szkolenia za granice? jezeli tak to jak to wygladalo? (zasady, warunki tip). dzieki za pomoc.

chyba dobrze już w Kopytowie ( dawny Teresin) skoro nikt nie pisze. zmiany pewnie na lepsze ....hahahha

gfgf

A jak tam sprawuje się (usunięte przez administratora)., która przyszła z magazynu z Sochaczewa?

J-23

TO NIE CZASY KIEDY KOMPETENTNI LUDZIE TWORZYLI TA FIRMĘ TERAZ PRÓBUJE ALE TRZEBA MIEĆ TROCHĘ POJECIE TAK BAZ (usunięte przez administratora) Z ŻYRARDOWA

były

nie tylko u Was jest bałagan w Olkuszu było to samo, naszczęście teraz pracuje w innej firmie, rhenusa wspominam niemile(usunięte przez administratora)najdelikatniejsze z określeń. Jedynie z magazynierami można było sie jakoś dogadać.

Zostaw merytoryczną opinię o Rhenus Logistics S.A. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Rhenus Logistics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rhenus Logistics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rhenus Logistics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Rhenus Logistics S.A.?

Liczba opinii klientów firmy Rhenus Logistics S.A., to 42, z czego 2 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rhenus Logistics S.A.