Opinie o Prowly.Com Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Prowly.Com Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Prowly.Com Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prowly.Com Sp. z o.o. w Warszawa

baner wywiady
Administrator Nowy wpis

W Prowly.Com Sp. z o.o. poszukiwana jest osoba na stanowisko Product Manager. Zainteresowała Cię ta oferta i złożyłeś swoje dokumenty aplikacyjne? Podziel się wrażeniami z procesu rekrutacyjnego z innymi użytkownikami.

Robert Nowy wpis
Kandydat

Generalnie strata czasu. Mam wrażenie, że ta firma gdzieś odpłynęła wraz z kapitałem w dolarach. Cos, co super się zapowiadało na rynku dzisiaj tylko jest jakimś bladym odbiciem tego co o sobie piszą i pewnie myślą. W 100% potwierdzam to co piszą inni w swoich komentarzach. Czegoś szukają, ale sami w sumie nie wiedzą czego. Po rynku chodzą opinie, że teraz to się taki niby start-up, albo jakaś inna formuła i że sami nie wiedzą co i jak. Nie polecam. Duża przypadkowość osób z którymi ma się kontakt w procesie rekrutacji.

Ewelina Nowy wpis
@Robert

To ciekawa jestem jak konkretnie w Twoich oczach firma się zapowiadała, że takie rozczarowanie nagle przyszło. Ta przypadkowość także mnie zaciekawiła, opowiesz coś więcej o tej swojej rekrutacji w takim razie? Jak konkretnie jej przebieg wyglądał?

Zespół People & Culture Prowly Nowy wpis
Pracownik
@Robert

Cześć Robert, dziękujemy za Twoją opinię. Od grudnia zbieramy feedback od wszystkich osób, które brały udział w procesie rekrutacji ponieważ zależy nam na tym, aby był on przyjazny, zrozumiały i transparentny. Dlatego jeśli masz uwagi co do przebiegu procesu to bardzo chętnie poznamy więcej szczegółów. Jeśli wolisz napisać do nas bezpośrednio, zapraszamy do kontaktu pod adresem email hr@prowly.com

Pytanie
 Pytanie

Jak dużo osób pracuje w Prowly.Com Sp. z o.o.?

Zespół People & Culture Prowly
Pracownik
@Pytanie

Na ten moment w Prowly pracuje około 80 osób.

Rozczarowanie
Kandydat

Zero odzewu na przesłaną aplikację przez ponad miesiąc, takie podejście na etapie rekrutacji bardzo źle wróży. CX nieprzystający do standardów rynkowych.

Zespół People & Culture Prowly
Pracownik
@Rozczarowanie

Bardzo przepraszamy za brak odpowiedzi z naszej strony. Ostatni miesiąc był dla nas intensywny, zbiegły się rekrutacje, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Trochę przeliczyliśmy się, jeśli chodzi o nasze możliwości i nie udało nam się odpowiedzieć na bieżąco wszystkim aplikującym. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o swojej aplikacji zapraszamy do kontaktu na LinkedIn z naszą rekruterką Iwoną Wysocką, która odpowie na pytania. Tutaj link do profilu Iwony: https://www.linkedin.com/in/iwona-wysocka-19890920/

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Prowly.Com Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Lekarz Neurolog
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(159 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pomoc kuchenna-zmywak
Warszawa
GoWork.pl
(499 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Agent Celny (przyszły Kierownik Agencji Celnej)
Warszawa
VALIANS INTERNATIONAL Sp. z o.o.
(5 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Przedstawiciel/ka Onkofundacji - Fundraiser/ka
Warszawa
Alivia Fundacja Onkologiczna
(23 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Candidate
Kandydat

I will be the first here. Recruiting process takes a long time (a month or more) with no contact at the end. You need to write them by yourself in order to receive final feedback. Candidate need to be super overqualified in order to get your first job there. (a several years experience) Final feedback from HR not constructive: “we found someone who is WOW” for us and you are just “good”. Not helpful information for the candidate. If someone is interesting in working there- you really need to fit into theirs company “vibe” and be super overqualified . Otherwise you won’t get a job. People seems to be “happy and nice” but I am not sure if they actually are so ;)

Beata
@Candidate

And you get the job? :) Im wondering if they asked some specificial questinons?

candidate
Kandydat
@Beata

no I didn't get a job. there were 3 stages with different people. Final feedback was "we found someone who is WOW” for us and you are just “good"" XD Recruiting process was time-consuming.

Grażyna
@candidate

and did not explain to you what they lacked in you?

HR team Prowly
Pracownik
@Candidate

First of all we would like to thank for Your opinion. If you feel that the feedback from our team was insufficient and you would like to find out a little bit more, please contact us at hr@prowly.com. We always try to provide accurate assessment after the recruitment calls and we try to do it as soon as possible,so if we can improve our process, we are open to any comments that you might have :)

Edi
Kandydat
@Candidate

The same issue with me. No response at all.

Curious
 Pytanie
@candidate

what were the stages of recruitment ? how did technical evaluation look like?

Czesław

Na jakich umowach zatrudniają? Bo ktoś pytał o B2B. Ja zdecydowanie wolałbym umowę o pracę a nie zakładanie działalności. Ktoś mi powie czy taką dostanę?

HR team Prowly
Pracownik
@Czesław

Dzięki za pytanie :) Zatrudniamy zarówno na B2B jak i UoP.

Ewelina
@HR team Prowly

Student nie miałby możliwości na zlecenie?

HR team Prowly
Pracownik
@Ewelina

Hej, owszem jest taka możliwość dla studentów :)

Ewelina
@HR team Prowly

Super. ;) A z elastycznością grafiku jak? Można się spokojnie jakoś dogadać?

HR team Prowly
Pracownik
@Ewelina

Hej, jeśli pracujesz z klientami, to ta elastyczność może być nieco bardziej ograniczona przez fakt, że są oni np. z US, więc trzeba się troszkę dopasować, w innym razie dowolność wyboru godzin pracy jest dość spora :) Natomiast stawiamy mocno na flexibility, więc zdecydowanie jest opcja na to by się porozumieć nawet w pracy klienckiej :)

Grażyna
@HR team Prowly

I pracownicy sobie sami wybierają, na jaką umowę chcą pracować?

HR team Prowly
Pracownik
@Grażyna

Generalnie zatrudniamy na UoP, jeśli ktoś jest studentem i preferuje UZ - nie ma problemu, natomiast B2B jest raczej jedynie dla IT.

Beata
@HR team Prowly

Co do studentów, chodzi tutaj o prace na pełen wymiar godzin czy możliwy jest staż/praktyka? :)

HR Team Prowly
Pracownik
@Beata

Hej, to dobry pomysł - zastanowimy sie nad stażami w przyszłym roku. Póki co nie mieliśmy takiej możliwości - za dużo sie dzieje. Ale dzieki za pomysł!

Agata
@HR Team Prowly

Oo a co takiego się dzieje? Dużo pracy jest?

As
Kandydat
 Pytanie

Hej, czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tej firmy? Zadnych opinii nie można znaleźć

Ewelina
@As

Ej faktycznie.xd Przeleciałam neta tak na szybko i a innych stronkach też 0 opinii praktycznie. W krs są normalnie, to jakaś firma widmo? Ktoś coś wie?

ruby dev
 Pytanie

Jedyną formą zatrudnienia jest B2B?

Administrator

Wątek o warunkach w firmie Prowly.Com Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa nadal nie ma wielu opinii. Nadal oczekujemy na nowe sprawozdania.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Prowly.Com Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Prowly.Com Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Prowly.Com Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Prowly.Com Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 2 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Huculska 6
  00-730 Warszawa
 • NIP: 5213649218 REGON: 146685631 KRS: 0000462787
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
Prowly.Com Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii