Opinie o Prowly.Com Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Prowly.Com Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Prowly.Com Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prowly.Com Sp. z o.o. w Warszawa

Brałam udział w rekrutacji do Prowly. Pełen profesjonalizm. Transparentny proces rekrutacyjny, jasna ścieżka kariery i jawne widełki. Wiele firm może się od nich uczyć.

@Monia

Proces rekrutacji został opisany w ogłoszeniu (ostatnia część zatytułowana: Here’s what the recruitment process looks like) - pierwszy etap to 30-minutowa rozmowa online z naszą rekruterką. Następnie zapraszamy wybrane osoby na godzinne spotkanie online z Hiring Managerem. Ostatni etap to godzinne spotkanie z zespołem, podczas którego realizujesz próbne demo naszego narzędzia. Kolejne etapy następują po sobie po około 3-7 dniach, w zależności od liczby osób w procesie. Po ostatnim etapie czas oczekiwania na ostateczny feedback i decyzję wynosi zazwyczaj około tygodnia, maksymalnie 2 tygodnie. W procesie rekrutacji na Client Solution Managera poszukujemy osób z większym doświadczeniem. Jesteśmy już na ostatnich etapach, więc to ostatni moment, żeby zaaplikować :) Co do pracy na część etatu, jeśli pojawia się taka możliwość, informujemy o tym w ogłoszeniu. W tej rekrutacji poszukujemy osoby gotowej do współpracy na pełen etat.

Cześć, przedstawcie mi bieżącą ofertę dla juniora. Czy od nowego roku na cos ciekawego będę mieć szanse? Widzę po opiniach, że można pracować 100% zdalnie co jest dla mnie pierwsza kluczowa informacja. W aktualnym ogłoszeniu dla NestJS Deva jak widać wymaga się min 4ech lat komercjalnego doświadczenia. Programowanie to moje hobby i planuje się przebranżowić, czy w tym przypadku byłaby na to szansa czy raczej trudno przebić się przez innych kandydatów? Mam zapal do nauki i oddaje się w 100% swojej pracy, lecz kluczowe pytanie niestety brzmi jaka wtedy zostanie mi zaproponowana min stawka netto?

Zespół People & Culture Prowly

Będziemy regularnie przeglądać aplikacje i jeśli po wstępnej weryfikacji dojdziemy do wniosku, że dana osoba nie będzie pasować do naszej organizacji lub do ról, na które będziemy prowadzić rekrutacje, będziemy o tym informować.

Ewa Nowy wpis

Jest tu może ktoś kto aplikował (i najlepiej się dostał :) ) na Node.js Developera nie mając w ogóle komercyjnego doświadczenia, jedynie lotny umysł i zapal do nauki? Rozważam wysłanie dokumentów ale wiem przy tym, że czeka mnie większe przeszkolenie. Obecnie jest czas na przyuczanie juniorów?

I co, dostał się już ktoś z was ostatnio może na tego Testera? : ) ciekaw jestem rozmowy w przypadku tego stanowiska, w jaki sposób weryfikowane są umiejętności u kandydata? ocenicie całokształt procesu? Ile by trwał?

Zespół People & Culture Prowly Nowy wpis

Cześć! Zauważyliśmy, że nikt nie odpowiedział na to pytanie, więc odpowiemy my i podamy kilka informacji z naszej strony. Przede wszystkim, tak, mamy już na pokładzie nowego Testera :) Jeśli chodzi o ocenę umiejętności, to w tym procesie zaczynaliśmy od zadania, więc sprawdzaliśmy umiejętności testerskie w praktyce. Akurat na to stanowisko mieliśmy bardzo dużo aplikacji, więc proces trwał trochę dłużej niż standardowo, około 1.5 miesiąca.

@Zespół People & Culture Prowly

Witam. tak na przyszłość chce już dopytać czy nie można przypadkiem „odroczyć” przyjęcia się? ja również celowałbym w testera ale skoro proces tyle trwa a ja mam poprzednia pracę i musze złożyć wypowiedzenie to czy jest szansa by dopiero po miesiącu się jej podjąć tutaj?

Zespół People & Culture Prowly Nowy wpis

Cześć! Cały proces rekrutacyjny zazwyczaj trwa średnio około miesiąca. Jeśli decydujemy się złożyć ofertę danej osobie, oczywiście zależy nam na tym, aby dołączyła do nas jak najszybciej. Jednak zawsze szanujemy okres wypowiedzenia, jaki dana osoba ma w obecnej firmie.

Lara

6 lat doświadczenia? akurat widzę, że jedna Pani tyle ma za sobą, aż ciekawa jestem jak to wpłynie na oferowana stawkę, bo u mnie akurat to ledwo 2 lata przekracza. Czy coś jeszcze jest brane pod uwagę podczas negocjacji zarobków?

@Lara

Jeśli chodzi o wysokość wynagrodzenia, to głównie wpływa na nią jakość doświadczenia. Czasami osoby z krótszym stażem na podobnej roli wykonywały większy zakres obowiązków oraz bardziej różnorodne zadania, co sprawiało, że lepiej radziły sobie z zadaniami w procesie rekrutacji i wykazywały się większą ekspertyzą. Dlatego większy wpływ na oferowaną stawkę mają umiejętności, wiedza, kompetencje niż sama długość stażu pracy.

Pracuje ktoś może teraz jako Node.js Dev? Wiem już z oferty, że zarobki zależą od doświadczenia, więc ile mi wyjdzie to się już dowiem na rozmowie ale czy o bieżących projektach możecie mi napisać coś więcej? jak współpraca z zespołem przebiega?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Prowly.Com Sp. z o.o. kandydat na stanowisko NestJS Developer ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
A

Cześć! Jest otwarte stanowisko - Corporate Development Analyst. Czy mogę podpytać, jak mogłabym przygotować się do rozmowy - czego oczekiwać? W jakim języku odbywa się rozmowa? Czy muszę mieć praktyczną wiedzę w obszarze M&A? Mam łącznie 6 lat doświadczenia w księgowości, analizie finansowej i FPA i nie wiem czy to good match.

@A

Cześć! Chyba musiała zajść jakaś pomyłka, ponieważ w Prowly nie mamy otwartej rekrutacji na taką rolę. Jeśli chodzi natomiast ogólnie o przygotowanie się do pierwszej rozmowy w naszym procesie, rozmawiamy ogólnie o motywacji, o dotychczasowym doświadczeniu, o kierunku rozwoju. To jest moment, aby każdy mógł sprawdzić dopasowanie drugiej strony do oczekiwań - my sprawdzamy, czy osoba w procesie ma odpowiednie doświadczenie, wiedzę, wartości, kwalifikacje, i podobnie osoba rekrutowana sprawdza, czy my jako pracodawca spełniamy jej oczekiwania. Rozmowa prowadzona jest w języku polskim, ale w trakcie sprawdzamy znajomość języka angielskiego, ponieważ jest to główny język, w jakim komunikujemy się w Prowly.

Nikola

Odnośnie tej sugestii co do zaglądania na stronę jak widać wystawiona jest teraz oferta dla testera. Sęk w tym, że wymaga się minimum 18 miesięcy komercyjnego doświadczenia. co w przypadku osoby która nie ma go wcale a chciałaby się nauczyć? Czy jest sens aplikować czy lepiej nie zawracać sobie jak na razie tym głowy?

@Nikola

Na ten moment poszukujemy do zespołu osoby z większym doświadczeniem na stanowisko samodzielne. Dlatego jednak wymagane jest doświadczenie komercyjne. Zapraszamy do skorzystania z opcji zostawienia swojego CV w naszej bazie talentów na przyszłość. Pod ogłoszeniami na stronie prowly.com/careers znajduje się przycisk "Can't find a role for you? Leave us your application for the future" - wybierając tę opcję, Twoje CV trafi do bazy osób, z którymi będziemy kontaktować się, jeśli w przyszłości pojawi się rekrutacja odpowiednia do ich preferencji, umiejętności i doświadczenia.

Cześć. ;) o tej pracy zdalnej już wspominano wcześniej, że jest na to opcja w 100% i zastanawiam się przy tym na jakie początkujące stanowiska będą planowane nabory teraz od przyszłego roku? ile taka rekrutacja potrwa i ile czasu średnio zabierze? Czy godziny rozmów są do elastycznego ustalenia?

Zespół People & Culture Prowly

Cześć! Jeśli chodzi o rekrutacje, polecamy obserwować naszą stronę: prowly.com/careers - w ogłoszeniach można znaleźć informację jakiego doświadczenia poszukujemy na daną rolę. Proces rekrutacyjny zazwyczaj składa się z dwóch/ trzech etapów: 30 minut rozmowy z rekruterką, godzinnej rozmowy z managerem i/lub zespołem, a trzeci etap to w zależności od procesu kolejna rozmowa lub zadanie rekrutacyjne. Etapy następują po sobie po maksymalnie tygodniu. Po rozmowach zazwyczaj wracamy z informacją zwrotną w ciągu 3-4 dni, a z ostateczną decyzją po około tygodniu. Godziny spotkań oczywiście zawsze są do ustalenia, nasza rekruterka wysyła kalendarz, w którym możesz wybrać odpowiedni termin. Jeśli nie możesz znaleźć dogodnego dla siebie slotu, zawsze możesz wrócić do rekruterki z prośbą o znalezienie innego terminu.

W jednym wątku było napisane, że wdrażane są różne programy talentowe. Na przykład ścieżka dla Team Leadów. Ciekawi mnie zdanie odnośnie tego osoby, która brała w nim udział. Możecie wprost napisać czego udało się nauczyć i jaki był dalszy efekt? Warto?

ap

Hej DY! Mielismy juz dwie edycji sciezki edukacyjnej Team Leadow, bralam udzial w drugiej, ktora doslownie skonczyla sie 2 tygodnie temu, to byly 3 miesiace podczas ktorych spotykalismy sie mniej wiecej raz w tygodniu i poruszalismy jeden z tematow z obszarow budzetowania, planowania, budowania strategii, zatrudniania, rekrutacji, ale tez ogolnej wspolpracy z teamem, feedbackowania, itp. Ogolnie bardzo to bylo fajne, bo mialo czesto format warsztatowy i musielismy sie postawic w konkretnej sytuacji i sobie w niej poradzic. Dodatkowo mamy w zaleznosci od teamu budzet edukacyjny i w ramach ambasadorow Prowly mamy tez warsztaty z budowania wlasnej marki, prezentacji, obecnosci w SM. Takze, tak, Prowly mocno stawia na rozwoj :)

Czy można liczyć w Prowly.Com Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Zespół People & Culture Prowly

Tak, w Prowly częściowo finansujemy prywatną opiekę medyczną. Pokrywamy stałą kwotę, niezależnie od wybranego planu.

@Zespół People & Culture Prowly

O benefitach w praktyce już padła wcześniej wzmianka. Czy prócz tej wspomnianej opieki jakieś jeszcze są dodatkowo współfinansowane w podobny sposób? Jeśli tak to które? I co w przypadku, gdy pracownik zrezygnuje z takiej opcji? Występują ekwiwalenty?

Zespół People & Culture Prowly

Oferujemy również dofinansowanie do karty sportowej - podobnie jak w przypadku opieki zdrowotnej, Prowly pokrywa stałą kwotę, niezależnie od wybranego planu. Jeśli nie zdecydujesz się na opiekę medyczną lub kartę sportową nie możemy przeznaczyć tej kwoty na coś innego. Inne benefity jakie oferujemy to: - Trust Paid Time Off - każda osoba może wziąć więcej niż ustawową liczbę dni wolnych jeśli potrzebuje. - Praca zdalna bez konieczności pojawiania się w biurze - Budżet rozwojowy, który można wykorzystać na kursy online, szkolenia, treningi, konferencje itd. - Nielimitowany dostęp do anonimowych konsultacji psychologów i psychoterapeutów w ramach Programu Wsparcia Zdrowia Psychicznego - Kursy języka angielskiego - zajęcia grupowe, które są w 100% pokrywane przez firmę, lub lekcje indywidualne, gdzie Prowly pokrywa 50% kosztów. - Program Ambasadorski #StayProwly - dla zainteresowanych budowaniem swojej marki osobistej. W ramach programu osoby uczestniczące otrzymują regularne warsztaty, webinary i inne formy wsparcia. - Narzędzia Rozwojowe - w ramach programów talentowych (np. ścieżka dla Team Leadów) nasz zespół może korzystać z takich narzędzi jak Clifton Strengths (Gallup), FRIS czy Facet5 Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie: prowly.com/careers

@Kandydat

Dziękujemy za miłe słowa! Bardzo cieszymy się, że Twoje doświadczenie z naszym procesem rekrutacyjnym było pozytywne.

@Kandydat

Hej. : ) opiszesz mi proszę swoja rozmowę? wole wiedzieć jak się przygotować, żeby dobrze wypaść zwłaszcza, że widzę kilku chętnych. Myślicie, że dużo osób zgłasza się na jedno miejsce? Jak wygląda część techniczna?

Zespół People & Culture Prowly

Cześć! Z naszej strony możemy przekazać kilka wskazówek jak przygotować się do rekrutacji. Będziemy rozmawiać o Twoim doświadczeniu, kompetencjach i motywacji. Przygotuj się na pytania o realizowane zadania i projekty, sukcesy zawodowe, ale też o trudności czy wyzwania. Zastanów się, które doświadczenia zawodowe potwierdzają, że posiadasz kompetencje, których poszukujemy w danej roli - zawsze znajdziesz je w ogłoszeniu - i przygotuj się, aby opowiedzieć nam o konkretnej sytuacji, zadaniu, działaniu jakie zostało przez Ciebie podjęte oraz o jego rezultatach. Przygotuj też kilka pytań od siebie do nas, ponieważ rozmowa to dobry moment, żeby poznać nas lepiej i upewnić się, że Prowly spełnia Twoje oczekiwania. Jeśli podasz nam nazwę stanowiska, chętnie odpowiemy jak wygląda część techniczna, ponieważ ta różni się w zależności od roli, na którą rekrutujemy :)

Monia
@Zespół People & Culture Prowly

Nie wiem jakie stanowisko osobę wyżej interesowało ale widzę ze macie otwarta chyba teraz jak na razie jedna pozycje? – Client Solution Manager. Czy jesteście w stanie opis warunki rekrutacyjne w tym przypadku? ile sam proces zajmie? Czy są prace do wykonania na część etatu?

@Monia

Zespół People & Culture Prowly

Cześć! Na ten moment nie mamy otwartej rekrutacji na juniora, ale zapraszamy do śledzenia naszej strony https://prowly.com/careers/. Obecnie poszukujemy osoby z większym doświadczeniem, ale być może od nowego roku pojawi się więcej otwartych rekrutacji. Na pewno zawsze warto aplikować, bo być może to właśnie Ty jesteś najlepszym kandydatem/kandydatką w danym procesie, nigdy nie wiadomo jak się nie spróbuje :). Jeśli chodzi o widełki to zawsze umieszczamy je w danym ogłoszeniu.

@Zespół People & Culture Prowly

Witajcie. ;) jak wygląda u Was sprawa trzymania CV „na zapas”? czy istnieje po pierwsze na to możliwość? Trzeba dorzucić jakiś specjalny dopisek? Mam na myśli przeslanie dokumentu i jeśli znajdzie się odpowiednia oferta pod podane kwalifikacje to ktoś mógłby się wtedy skontaktować? Chyba, że występuje zbyt duże obłożenie kandydatami?

Zespół People & Culture Prowly

Cześć :) Jeśli widzimy ciekawe CV osoby, która na dany moment nie pasuje do żadnej dostępnej oferty, ale mamy nadzieję, że w przyszłości taka oferta się pojawi, zaznaczamy to w systemie rekrutacyjnym i kontaktujemy się z tą osobą później. Wkrótce planujemy wprowadzić na naszej stronie możliwość spontanicznej aplikacji. Dzięki temu będzie można przesłać nam swoje CV nawet wtedy, gdy aktualnie nie znajdziesz oferty, która Cię interesuje.

@Zespół People & Culture Prowly

To ja także czekam na te spontaniczną aplikację. :) pytanie tylko czy w razie czego będzie można liczyć na szczery feedback gdy od razu ktoś raczej nie będzie dopasowany do Waszej firmy? zawsze lepiej wiedzieć niż stale czekać

Ciekawy

Na stronie widzę informacje o pracy zdalnej i elastycznych godzinach pracy, może ktoś powie jak to wygląda w praktyce? Czy chodzi o pracę 100% zdalną czy tylko na terenie PL?

@Ciekawy

Osoby z Warszawy i Łodzi mają możliwość pracy zdalnej lub z biura (w Warszawie) lub coworku (w Łodzi) według indywidualnych preferencji. Osoby z pozostałych miejsc w Polsce pracują w 100% zdalnie. Jeżeli chodzi o pracę poza terenem Polski działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami.

POt

Pracuję w Prowly ponad 1.5 roku i na tą chwilę jestem bardzo zadowolony. Dla mnie największe plusy to: -brak ciągłej kontroli i tzw. "patrzenia na ręce" - jeśli wykonujesz dobrze swoje zadania i "dowozisz" wyniki to naprawdę masz pełną swobodę działania i zaufanie liderów i teamu - jest to ogromny plus! -nielimitowany urlop (ale tak naprawdę) - brak stresu, że zostało Ci np. ostatnie 3 dni urlopu a chciałbyś jeszcze pojechać na dodatkowy urlop. Super sprawa. -możliwość rozwoju - są budżety szkoleniowe, liderzy sami namawiają na znajdywanie interesujących szkoleń czy kursów. Ogólnie naprawdę polecam.

Recenzent
@POt

Teraz rozumiem, dlaczego klienci wystawiają negatywne recenzje w Google i mówią, że produkt Prowly jest błędny, a obsługa klienta jest okropna. Bądź na bieżąco z "mniejszą kontrolą"i" nieograniczonym urlopem".

@Recenzent

Skąd takie podsumowanie powyższej opinii? i tak przy okazji czy ktoś zorientowany w tych szkoleniach mógłby cos więcej o nich napisać? ile tego budżetu dostane i co jaki okres czasu się odnawia? Na jakie szkolenia i kursy z własnego doświadczenia się decydowaliście?

Zespół People & Culture Prowly

Każdy zespół posiada określony budżet rozwojowy na dany rok, ustalany pod koniec poprzedniego roku na następny. Wykorzystanie tego budżetu zależy od potrzeb całego zespołu oraz poszczególnych osób. Przykładowo, jeśli zespół uzna, że potrzebuje szkolenia z określonej dziedziny lub chce uczestniczyć w konferencji, bądź jeśli indywidualny pracownik chce rozpocząć kurs online, uczestniczyć w warsztatach lub szkoleniach, to koszty takie mogą być pokryte z budżetu. Ostatnio, dla zespołu Sales, zorganizowano szkolenie z negocjacji. W najbliższym czasie część zespołu developerów weźmie udział w konferencjach branżowych. W zespole HR niedługo odbędzie się szkolenie z przygotowywania prezentacji, a że nasz team jest niewielki, poszukujemy także chętnych z innych zespołów do udziału w tym szkoleniu. Dodatkowo, w firmie mamy program Employee Advocacy, który wspiera pracowników w budowaniu swojej marki osobistej. W ramach tego programu uczestnicy przechodzą co kwartał szkolenia z takich tematów jak obsługa LinkedIn, wystąpienia publiczne, content writing, personal branding, itp.

@Recenzent

Prowly cieszy się jedną z najwyższych ocen w rankingu dostawców usług cyfrowego PR według platformy G2 Crowd (4,2/5 gwiazdek), a nasz zespół obsługi klienta robi wszystko, aby zapewnić klientom jak najlepsze doświadczenia. Świadczą o tym wyniki ankiety satysfakcji: średnia ocena obsługi klienta wynosi 6,1 w skali 7-stopniowej, a średni czas reakcji na pytanie klienta to 3 minuty. Te dane są najlepszym dowodem na to, że nasze benefity nie przeszkadzają zespołowi być na bieżąco.

W Warszawa Prowly.Com Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Ruby Developer. Wziąłeś udział w tym procesie? Podziel się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej. Z pewnością okaże się to cenną wskazówką dla osób, które również biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

eveja

Pracuję w Prowly od 5 miesięcy, ale już mogę powiedzieć, że jest to firma która naprawdę dba o pracowników i stawia ich na pierwszym miejscu. Pomijając benefity, takie jak choćby nielimitowany urlop czy profesjonalne wsparcie psychologiczne, to głównym atutem jest tu atmosfera szczerości, otwartości i zaufania. W takim środowisku powstaje przestrzeń na budowanie relacji z innymi pracownikami, ale także osobisty rozwój. Oczywiście jak każda firma na tym etapie rozwoju boryka się też z pewnymi problemami - ale gdzie ich nie ma? Z tą różnicą że w Prowly podchodzi się do nich odpowiedzialnie, z otwartą głową i każdy ma szansę zaproponować rozwiązania czy ulepszenia. Jest to po prostu miejsce w którym chce się być, praca do której przychodzisz (choć pracujemy 100% zdalnie :D) bez bólu brzucha czy stresu, bo nawet jeśli stają przed nami jakieś wyzwania, to wiesz że masz ze sobą ekipę ludzi którzy są w tym z Tobą i gotowi Cię wesprzeć. Na ten moment mogę powiedzieć że Prowly naprawdę zasługuje na miano Dream Employer :)

@eveja

Dziękujemy za opinię! Wzajemne wsparcie, zaufanie i otwartość są dla nas bardzo ważne, dlatego cieszymy się, że odczuwasz to w swojej pracy :)

Pracownik (Product)

Pracuje w Prowly od ponad 1,5 roku i mogę się podzielić wyłącznie pozytywnym feedbackiem, firma i caly zespół jest super elastyczny jeśli chodzi o czas i miejsce pracy, jest ogromna wyrozumiałość jeśli chodzi o "sprawy prywatne", czego nie doświadczyłam w żadnym innym miejscu, focus zdecydowanie zadaniowy, co daje ogromny komfort zyciowy, od tego roku dodatkowo mamy możliwość dobierania dni wolnych ponad standardowe 26dni, co jest wisienka na torcie jesli chodzi o komfort i elastycznosc.

@Pracownik (Product)

Dziękujemy za podzielenie się zwoją opinią! :)

Pracuję w Prowly od ponad dwóch lat i jestem bardzo zadowolona. Firma umożliwiła mi łączenie pracy z dziennymi studiami, zapewniła możliwość pracowania na część etatu i w bardzo elastycznych godzinach. W Prowly można się rozwijać - sama w tym roku awansowałam. Konkurencyjne benefity, szczególnie nielimitowany urlop i darmowa pomoc psychologiczna.

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Prowly.Com Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Product Manager?

Zespół People & Culture Prowly

Jak najbardziej tak. Jesteśmy firmą remote-first więc nasz zespół pracuje zdalnie i nie musi przychodzić do biura. Jeśli jednak ktoś ma ochotę, zawsze może przyjść popracować z naszego warszawskiego biura na ulicy Madalińskiego lub coworku w Łodzi na Piotrkowskiej.

Jak dużo osób pracuje w Prowly.Com Sp. z o.o.?

Zespół People & Culture Prowly

Na ten moment w Prowly pracuje około 80 osób.

Joasia
@Zespół People & Culture Prowly

jaka jest przy tym struktura organizacyjna? ciekawi mnie też sam rozwój ile osób przez pół roku mogło dołączyć jeszcze do zespołu? czy jakiekolwiek rotacje przy tym występują?

@Joasia

W Prowly jesteśmy podzieleni na kilka głównych zespołów jak team developerski, team produktowy, sales, customer success oraz marketing czy HR, a struktura cały czas się rozwija. Na ten moment mamy na pokładzie około 90 osób. Naszym priorytetem w tym roku jest praca nad Employee Experience czyli udoskonaleniem doświadczeń pracowników.

Robert

Generalnie strata czasu. Mam wrażenie, że ta firma gdzieś odpłynęła wraz z kapitałem w dolarach. Cos, co super się zapowiadało na rynku dzisiaj tylko jest jakimś bladym odbiciem tego co o sobie piszą i pewnie myślą. W 100% potwierdzam to co piszą inni w swoich komentarzach. Czegoś szukają, ale sami w sumie nie wiedzą czego. Po rynku chodzą opinie, że teraz to się taki niby start-up, albo jakaś inna formuła i że sami nie wiedzą co i jak. Nie polecam. Duża przypadkowość osób z którymi ma się kontakt w procesie rekrutacji.

Ewelina
@Robert

To ciekawa jestem jak konkretnie w Twoich oczach firma się zapowiadała, że takie rozczarowanie nagle przyszło. Ta przypadkowość także mnie zaciekawiła, opowiesz coś więcej o tej swojej rekrutacji w takim razie? Jak konkretnie jej przebieg wyglądał?

@Robert

Cześć Robert, dziękujemy za Twoją opinię. Od grudnia zbieramy feedback od wszystkich osób, które brały udział w procesie rekrutacji ponieważ zależy nam na tym, aby był on przyjazny, zrozumiały i transparentny. Dlatego jeśli masz uwagi co do przebiegu procesu to bardzo chętnie poznamy więcej szczegółów. Jeśli wolisz napisać do nas bezpośrednio, zapraszamy do kontaktu pod adresem email hr@prowly.com

Zostaw merytoryczną opinię o Prowly.Com Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Prowly.Com Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prowly.Com Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prowly.Com Sp. z o.o.?

Prowly.Com Sp. z o.o.
  • Huculska 6