Opinie o Główny Inspektorat Transportu Drogowego w Warszawa

Główny Inspektorat Transportu Drogowego
0 0 28 5 1
urzęd Nowy wpis

pis-owskie standardy, spokojne miejsce dla aniolkow glapy lub znajomych królika. Przejadanie publicznych pieniedzy. Rynek komercyjny właściwie to oceni.

Paweł

Trzeba rozróżnić pracę w GITD na Alejach Jerozolimskich w biurach typu BKSPO a np. w Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym (fotoradary). W tym pierwszym wymierzonym biurze są bardzo dobre stawki a nie trzeba się narobić i mieć jakiejś specjalistycznej wiedzy. Dodatkowo atmosfera i przełożeni są ok. Co innego dotyczy pracy na Przyczółkowej a dokładniej w CANARDZIE. Przestrzegam wszystkich jako były pracownik!!! Jak chcecie pracować w GITD to nie w Canardzie. Po pierwsze najgorszym wydziałem jest Wydział Postępowań w którym nie dość, że musicie użerać się z ludźmi to dodatkowo z przełożonymi. Naczelnikami są byli milicjanci i można powiedzieć traktują ludzi jakby był to (usunięte przez administratora) m. in. rozliczanie z każdej minuty spóźnienia (np. w ciągu miesiąca przychodzileś do pracy zawsze przed czasem 15-20 min. a gdy zdarzyło Ci się spóźnić raz 15 minut to trzeba odrabiać, gorzej niż w Biedronce, tak ja nie żartuję takie rzeczy tylko tam!), brak jakiejkolwiek pomocy w sprawach merytorycznych z ich strony w przypadku uzyskania porady, (usunięte przez administratora) naczelnika Ł., które podchodzi pod mobbing. Słabo płacą i jeszcze psują atmosferę! Jedyny plus to pozytywni ludzie z którymi się pracowało.

Tak7Nie
Piotr
@Paweł

Dziękuję za opinię nt pracy w GITD. Właśnie złożyłem swoją aplikację do CANARD zanim przeczytałem tą opinię. Powiem szczerze, że trochę zszokowało mnie to co się dowiedziałem :( jak w ogóle wygląda tam rozmowa rekrutacyjna ? Jest ona w alejach czy na przyczułkowej ? Test i rozmowa na 1 spotkaniu ? Na jakie zarobki można liczyć na stanowisko gł.spec. ?

MMM
@Piotr

Teraz trochę podnieśli ale więcej niż 2700-3000 zł na głównym specjaliście nie dostaniesz. Mówię o gołej pensji bez dodatków czyli stażowego. Ale osobiście odradzam jak coś to tak jak powyżej tylko praca na Alejach. Najlepsze jest to, że Canardem włada były funkcjonariusz nie MO ale grubiej i PiS z tym nic nie robi...

Piotr
Nazwa działu: Finanse
@MMM

Jestem załamany tym co piszecie ☹️ a możecie mi powiedzieć jak wygląda sama rozmowa rekrutacyjna ? Jeśli oczywiście bym się zdecydował iść na spotkanie...no i jak wygląda kwestia ewentualnych nagród ? Czy jest coś takiego w GITD ?

Edward
@MMM

Jak z atmosferą w firmie? Główny Inspektorat Transportu Drogowego przyjmuje osoby bez doświadczenia? Jeśli ktoś z Was pracował tutaj napiszcie.

Panie Pawle
@Paweł

Dziekuję za Pana opinię. Jesteśmy po to by służyć społeczeństwu. Dokładamy starań, aby pracownicy byli zadowoleni, aby mogli się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności, uczyć się. Staramy się tworzyć zespoły ludzi w oparciu o najlepsze praktyki HR-owe i w zgodzie z przepisami. Nikogo nie dyskryminujemy, dajemy szansę, inwestujemy w ludzi. Proszę mi wierzyć, że wielu naszych absolwentów buduje swoją przyszłość w świecie administracji publicznej i korporacjach wpisując do swojego cv doświadczenie zdobyte w GITD. Jesteśmy wdzięczni za feedback.

Qwerty Nowy wpis
@Paweł

Praca w dziale Bkspo jest lekka i fajna. Ale jak w każdej pracy są plusy i minusy. To poprostu trzeba lubić. Niektórzy są fajni a niektórzy chcą być fajni.

Edward Nowy wpis
@Qwerty

Mógłbyś napisać o plusach i minusach zatrudnienia, o których wspominasz? Chętnie przeczytam, co w warunkach zatrudnienia według Ciebie trzeba zmienić lub poprawić, a jakie aspekty pracy uważasz za pozytywne. Liczę, że się odezwiesz.

Edward Nowy wpis
@Edward

A że się zapytam kim lub może jakie stanowisko zajmujesz w GITD ??

Edward

Czy ktoś z obecnych pracowników, zechciałby powiedzieć jak wygląda rotacja personelu w ITD? Czy pracodawca ten zapewnia stabilizację zatrudnienia?

Patrycja

Chciałabym zapytać o aktualną rekrutacje na stanowisko Głównego specjalisty ds baz danych. Piszą w ogłoszeniu że poszukują osób z doświadczeniem jako DBA, ale w zakresie obowiązków troche to wygląda tak, jakby szukali urzędnika który ma zlecać wszystkie prace na zewnątrz. Nijak nie wynika z obowiązków w ogłoszeniu że jest to praca jako administrator bazy danych lub deweloper. CZy może to cos na zasadzie DEVops lub pierwszej linii wsparcia czyli jakies rejestrowanie błędów i problemów w systemie, a cały development, naprawianie błędów itp wykonują firmy zewnętrzne. Czy ktoś z inspektoratu może odpowiedzeć na to pytanie. To jest kluczowe pytanie bo jeśli to zwykła praca operatorska 1 linii wsparcia to prosze to napisac w ogloszeniu. I jeszcze jedno. Dzwoniłam do inspektoratu aby sie czegos dowiedziec. ...i nic. To nie wiecie kogo szukacie do pracy???

Szanowna Pani Patrycjo
Nazwa działu: IT
@Patrycja

administrowanie bazą danych tak jak to jest opisane w standardach Microsoft, Oracle. Odsyłam do treści egzaminów certyfikacyjnych. Tam znajdzie Pani odpowiedź co wchodzi w zakres obowiązków administratora. Ze swojej strony mogę tylko dodać, że praca jest ciekawa, dla pasjonatów idealna. Kreatywny zespół. Urząd inny niż większość. Świetna lokalizacja. Zachęcam do aplikowania i bardzo dziękuję za to pytanie. Jeśli są jakiekolwiek inne pytania zachęcam do skontaktowania się bezpośrednio z działem rekrutacji.

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Magdalena

@Nosferatu, może firma nie ma stworzonego odpowiedniego zaplecza dla takich osób? Wiele z pewnością zależy też od stopnia niepełnosprawności. Czy poza tym uważasz firmę za dobrego pracodawcę? Istnieje możliwość rozwoju w tym miejscu?

Tak4Nie

@Magdalena

Ma stworzone miejsca ;) rozwój napewno jest możliwy niestety przy rekrutacji nie są obiektywni co do kandydatów ????

Tak4Nie

Adam J.
@Nosferatu

Najlepiej być byłym Policjantem. Przepraszam najlepiej być byłym Milicjantem wtedy jest obiektywnie.

anelka

Witam, czy ktoś się orientuje jakie są zarobki na stanowisku pod-referendarz?

Tak87Nie
Adam J.
@anelka

Stawka to około 1900 zł na rękę. Polecam Biedronke lub Lidla stawki większe.

Tak2Nie
Marek

Pewnie świetna praca i dlatego od dawna nikt nie korzystał z forum?

Nosferatu

Niestety osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności są dyskryminowane pomimo tego,że jest to budrzetówka i powinni takie osoby przyjmować do pracy

Tak8Nie

dyc
@Nosferatu

Wcale nie powinieneś się wypowiadać jeśli nawet ortografii nie znasz, wstyd.....i nie pisz czasami o dysgrafii

mara

GITD układy kolesiostwo....

Tak7Nie

@mara

Dokladnie

Magdalena
@mara

Widzę, że wiele rzeczy w firmie Ci nie pasuje, a czy możesz w bardziej szczegółowy sposób przedstawić swój punkt widzenia? Każda praca ma zarówno wady, jak i zalety, czy dostrzegasz jakieś dobre strony i zechcesz je przedstawić? Jak obecnie kształtują się zarobki?

TakNie

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w GŁÓWNY INSPEKTORAT TRANSPORTU DROGOWEGO? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Tak20Nie
joki

jak wygląda rekrutacja na stanowiska biurowe w itd?

Tak45Nie

Ona

Czy ktoś wie czy w takich urzędach jak GITD są dodatkowe benefity tyku prywatna opieka medyczna czy karty sportowe?

Tak5Nie

xawery

To chyba ostatnio trochę się pozmieniało, przynajmniej w niektórych komórkach... Hormony gdzieniegdzie buzują :-))

Zostaw opinię o Główny Inspektorat Transportu Drogowego - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie