GŁÓWNY INSPEKTORAT TRANSPORTU DROGOWEGO

GITD układy kolesiostwo....

@mara 29.03.2012 14:46

Dokladnie

Magdalena

@Nosferatu, może firma nie ma stworzonego odpowiedniego zaplecza dla takich osób? Wiele z pewnością zależy też od stopnia niepełnosprawności. Czy poza tym uważasz firmę za dobrego pracodawcę? Istnieje możliwość rozwoju w tym miejscu?

@Magdalena 23.09.2018 14:09

Ma stworzone miejsca ;) rozwój napewno jest możliwy niestety przy rekrutacji nie są obiektywni co do kandydatów ????

Nosferatu

Niestety osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności są dyskryminowane pomimo tego,że jest to budrzetówka i powinni takie osoby przyjmować do pracy

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w GŁÓWNY INSPEKTORAT TRANSPORTU DROGOWEGO? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

anelka

Witam, czy ktoś się orientuje jakie są zarobki na stanowisku pod-referendarz?

joki

jak wygląda rekrutacja na stanowiska biurowe w itd?

Ona

Czy ktoś wie czy w takich urzędach jak GITD są dodatkowe benefity tyku prywatna opieka medyczna czy karty sportowe?

xawery

To chyba ostatnio trochę się pozmieniało, przynajmniej w niektórych komórkach... Hormony gdzieniegdzie buzują :-))

Zostaw opinię o GŁÓWNY INSPEKTORAT TRANSPORTU DROGOWEGO - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GŁÓWNY INSPEKTORAT TRANSPORTU DROGOWEGO