Opinie o Główny Inspektorat Transportu Drogowego w Warszawa

counter
1 1 36 5 1

Popularne opinie

anelka

Witam, czy ktoś się orientuje jakie są zarobki na stanowisku pod-referendarz?

Tak88Nie
joki

jak wygląda rekrutacja na stanowiska biurowe w itd?

Tak45Nie

Paweł

Trzeba rozróżnić pracę w GITD na Alejach Jerozolimskich w biurach typu BKSPO a np. w Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym (fotoradary). W tym pierwszym wymierzonym biurze są bardzo dobre stawki a nie trzeba się narobić i mieć jakiejś specjalistycznej wiedzy. Dodatkowo atmosfera i przełożeni są ok. Co innego dotyczy pracy na Przyczółkowej a dokładniej w CANARDZIE. Przestrzegam wszystkich jako były pracownik!!! Jak chcecie pracować w GITD to nie w Canardzie. Po pierwsze najgorszym wydziałem jest Wydział Postępowań w którym nie dość, że musicie użerać się z ludźmi to dodatkowo z przełożonymi. Naczelnikami są byli milicjanci i można powiedzieć traktują ludzi jakby był to (usunięte przez administratora) m. in. rozliczanie z każdej minuty spóźnienia (np. w ciągu miesiąca przychodzileś do pracy zawsze przed czasem 15-20 min. a gdy zdarzyło Ci się spóźnić raz 15 minut to trzeba odrabiać, gorzej niż w Biedronce, tak ja nie żartuję takie rzeczy tylko tam!), brak jakiejkolwiek pomocy w sprawach merytorycznych z ich strony w przypadku uzyskania porady, (usunięte przez administratora) naczelnika Ł., które podchodzi pod mobbing. Słabo płacą i jeszcze psują atmosferę! Jedyny plus to pozytywni ludzie z którymi się pracowało.

Wszystkie opinie

Wojtek Nowy wpis

Czy oczekują listu polecającego?

Ekipa Nowy wpis

Gratulacje IZA ;) Od razu wiedzieliśmy, że tylko TY napiszesz prawidłowo test. Nie wiemy po co inni wysyłali swoje CV i czas tracili. Hehehehe

TakNie1
Paweł

Piotr
@Paweł

Dziękuję za opinię nt pracy w GITD. Właśnie złożyłem swoją aplikację do CANARD zanim przeczytałem tą opinię. Powiem szczerze, że trochę zszokowało mnie to co się dowiedziałem :( jak w ogóle wygląda tam rozmowa rekrutacyjna ? Jest ona w alejach czy na przyczułkowej ? Test i rozmowa na 1 spotkaniu ? Na jakie zarobki można liczyć na stanowisko gł.spec. ?

MMM
@Piotr

Teraz trochę podnieśli ale więcej niż 2700-3000 zł na głównym specjaliście nie dostaniesz. Mówię o gołej pensji bez dodatków czyli stażowego. Ale osobiście odradzam jak coś to tak jak powyżej tylko praca na Alejach. Najlepsze jest to, że Canardem włada były funkcjonariusz nie MO ale grubiej i PiS z tym nic nie robi...

Piotr
@MMM

Jestem załamany tym co piszecie ☹️ a możecie mi powiedzieć jak wygląda sama rozmowa rekrutacyjna ? Jeśli oczywiście bym się zdecydował iść na spotkanie...no i jak wygląda kwestia ewentualnych nagród ? Czy jest coś takiego w GITD ?

@MMM

Jak z atmosferą w firmie? Główny Inspektorat Transportu Drogowego przyjmuje osoby bez doświadczenia? Jeśli ktoś z Was pracował tutaj napiszcie.

Panie Pawle
@Paweł

Dziekuję za Pana opinię. Jesteśmy po to by służyć społeczeństwu. Dokładamy starań, aby pracownicy byli zadowoleni, aby mogli się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności, uczyć się. Staramy się tworzyć zespoły ludzi w oparciu o najlepsze praktyki HR-owe i w zgodzie z przepisami. Nikogo nie dyskryminujemy, dajemy szansę, inwestujemy w ludzi. Proszę mi wierzyć, że wielu naszych absolwentów buduje swoją przyszłość w świecie administracji publicznej i korporacjach wpisując do swojego cv doświadczenie zdobyte w GITD. Jesteśmy wdzięczni za feedback.

TakNie4
Qwerty
@Paweł

Praca w dziale Bkspo jest lekka i fajna. Ale jak w każdej pracy są plusy i minusy. To poprostu trzeba lubić. Niektórzy są fajni a niektórzy chcą być fajni.

TakNie1
@Qwerty

Mógłbyś napisać o plusach i minusach zatrudnienia, o których wspominasz? Chętnie przeczytam, co w warunkach zatrudnienia według Ciebie trzeba zmienić lub poprawić, a jakie aspekty pracy uważasz za pozytywne. Liczę, że się odezwiesz.

@Edward

A że się zapytam kim lub może jakie stanowisko zajmujesz w GITD ??

Zainteresowany Nowy wpis
Kandydat
@Paweł

Wyżej właśnie opisałem proces rekrutacji w CANARDZIE. Gdybym wcześniej poczytał te opinie to nawet gitary bym sobie nie zawracał z wysyłką CV. Ustawka w najgorszym wydaniu. Dobra zmiana RULEZ. Gdzieś ci (nie)zweryfikowani niczym Piotrowicz musieli się zadekować. Z drugiej strony, zrobić test który 99,99% nie zda to też sztuka.

Zainteresowany Nowy wpis
Kandydat

Rekrutacja do GITD na najniższe stanowisko podreferendarza do jakaś kpina. Jeżeli 99, 99% osób nie zdaje testu a podczas ogłoszenia wyniku rekruterka ogłasza, że tyko jedna osoba zdała test (nomen omen osoba, z którą witali się gromko przez okno jej przyszli koledzy i koleżanki z działu) no to konkluzja jest jedna. 99,99% kandydatów przystępujących do naboru to kompletne matołectwo i nie wie na co składa aplikację , albo rekrutacja to czysta ustawka i kandydat jest już dawno wybrany. Stawiam na to drugie, ponieważ sam tego doświadczyłem. Tak więc można darować sobie wysyłkę CV. Stanowisko jest już dawno obsadzone, a pseudo rekrutacje to objaw ewentualnego pokazania dyrekcji że są niezwykle potrzebni w selekcji osób ubiegających się o jakiś wakat. Żenada !

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Maro

Tutaj to chyba raczej tylko po jakichś znajomościach jest szansa na zatrudnienie? Dajcie znać.

Miki
@Maro

Żadnych znajomości nie trzeba bo jest duża rotacja, radzilabym za rozglądaniem się pracy w innym miejscu ... Ludzi tu nie szanują innych ludzi.

Jakub
@Miki

Wiesz może z czego może wynikać duża rotacja w firmie? Ma ona jakikolwiek wpływ na atmosferę pracy? Jestem też ciekaw czy wynagrodzenie jest na tyle dobre, że warto aplikować. Dzięki.

tester
@Maro

jest cala masa lepszych miejsc do pracy. taka jak pisal lub pisala miki- nie warto. polityka i lizodupstwo a nie kompetencje. jak braknie plecow lub pozytywnych fluidow z przelozonymi to lecisz. technicznie - 20 wiek, lata prezesa pis;-) nowoczesne techniki lokalne IT przestaraja..

urzęd

pis-owskie standardy, spokojne miejsce dla aniolkow glapy lub znajomych królika. Przejadanie publicznych pieniedzy. Rynek komercyjny właściwie to oceni.

Edward

Czy ktoś z obecnych pracowników, zechciałby powiedzieć jak wygląda rotacja personelu w ITD? Czy pracodawca ten zapewnia stabilizację zatrudnienia?

Patrycja

Chciałabym zapytać o aktualną rekrutacje na stanowisko Głównego specjalisty ds baz danych. Piszą w ogłoszeniu że poszukują osób z doświadczeniem jako DBA, ale w zakresie obowiązków troche to wygląda tak, jakby szukali urzędnika który ma zlecać wszystkie prace na zewnątrz. Nijak nie wynika z obowiązków w ogłoszeniu że jest to praca jako administrator bazy danych lub deweloper. CZy może to cos na zasadzie DEVops lub pierwszej linii wsparcia czyli jakies rejestrowanie błędów i problemów w systemie, a cały development, naprawianie błędów itp wykonują firmy zewnętrzne. Czy ktoś z inspektoratu może odpowiedzeć na to pytanie. To jest kluczowe pytanie bo jeśli to zwykła praca operatorska 1 linii wsparcia to prosze to napisac w ogloszeniu. I jeszcze jedno. Dzwoniłam do inspektoratu aby sie czegos dowiedziec. ...i nic. To nie wiecie kogo szukacie do pracy???

Szanowna Pani Patrycjo
@Patrycja

administrowanie bazą danych tak jak to jest opisane w standardach Microsoft, Oracle. Odsyłam do treści egzaminów certyfikacyjnych. Tam znajdzie Pani odpowiedź co wchodzi w zakres obowiązków administratora. Ze swojej strony mogę tylko dodać, że praca jest ciekawa, dla pasjonatów idealna. Kreatywny zespół. Urząd inny niż większość. Świetna lokalizacja. Zachęcam do aplikowania i bardzo dziękuję za to pytanie. Jeśli są jakiekolwiek inne pytania zachęcam do skontaktowania się bezpośrednio z działem rekrutacji.

Magdalena

@Nosferatu, może firma nie ma stworzonego odpowiedniego zaplecza dla takich osób? Wiele z pewnością zależy też od stopnia niepełnosprawności. Czy poza tym uważasz firmę za dobrego pracodawcę? Istnieje możliwość rozwoju w tym miejscu?

Tak4Nie
@Magdalena

Ma stworzone miejsca ;) rozwój napewno jest możliwy niestety przy rekrutacji nie są obiektywni co do kandydatów ????

Tak4Nie

Adam J.
@Nosferatu

Najlepiej być byłym Policjantem. Przepraszam najlepiej być byłym Milicjantem wtedy jest obiektywnie.

anelka

Witam, czy ktoś się orientuje jakie są zarobki na stanowisku pod-referendarz?

Tak88Nie
Adam J.
@anelka

Stawka to około 1900 zł na rękę. Polecam Biedronke lub Lidla stawki większe.

Tak2Nie
Marek

Pewnie świetna praca i dlatego od dawna nikt nie korzystał z forum?

Nosferatu

Niestety osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności są dyskryminowane pomimo tego,że jest to budrzetówka i powinni takie osoby przyjmować do pracy

dyc
@Nosferatu

Wcale nie powinieneś się wypowiadać jeśli nawet ortografii nie znasz, wstyd.....i nie pisz czasami o dysgrafii

mara

GITD układy kolesiostwo....

Tak9Nie

@mara

Dokladnie

Tak2Nie1

Magdalena
@mara

Widzę, że wiele rzeczy w firmie Ci nie pasuje, a czy możesz w bardziej szczegółowy sposób przedstawić swój punkt widzenia? Każda praca ma zarówno wady, jak i zalety, czy dostrzegasz jakieś dobre strony i zechcesz je przedstawić? Jak obecnie kształtują się zarobki?

TakNie

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w GŁÓWNY INSPEKTORAT TRANSPORTU DROGOWEGO? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Tak20Nie
joki

jak wygląda rekrutacja na stanowiska biurowe w itd?

Tak45Nie

Ona

Czy ktoś wie czy w takich urzędach jak GITD są dodatkowe benefity tyku prywatna opieka medyczna czy karty sportowe?

Tak7Nie

xawery

To chyba ostatnio trochę się pozmieniało, przynajmniej w niektórych komórkach... Hormony gdzieniegdzie buzują :-))

Zostaw merytoryczną opinię o Główny Inspektorat Transportu Drogowego - Warszawa

Główny Inspektorat Transportu Drogowego