Urząd Pracy m.st. Warszawy

Opinie o Urząd Pracy m.st. Warszawy

jaro

kogo oni nie szukają.. wydaje mi się, że urząd pracy wyszukuje tylko opłacalne oferty dla kandydatów.

gość

W urzędzie pracy pracują osoby, które nie posiadają żadnych kwalifikacji chodzi o ocenę wniosku o przyznanie środków na otworzenie pierwszej działalności gospodarczej. Za co biorą pieniądze i kto ich umieścił na tym stanowisku???? W drodze wyjaśnienia licencja, która była przez jakiś czas obowiązkowa przy prowadzeniu biura nieruchomości jest NIE OBOWIĄZKOWA - ewidentnie nie znają prawa. Po drugie mieszkam od urodzenia w Warszawie a odpisują mi że działalności nie będę prowadzić w Warszawie to niby gdzie? Na Kajmanach? Że źle wpisane PKD czyli 68.31.Z to niby jakie ma być inne? Stek bzdur w piśmie które uzasadnia nie przyznanie dotacji. Niedouczeni urzędnicy i tyle za co im się płaci??? !!! ITD. Moim zdaniem oceniają a nie wiedzą co czytają.

?

Szkoda czasu.

Zostaw opinię o Urząd Pracy m.st. Warszawy - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Pracy m.st. Warszawy