NARODOWE CENTRUM BADAŃ I ROZWOJU

Toruń

Opinie o NARODOWE CENTRUM BADAŃ I ROZWOJU

Edyta

@amo rozumiem, że wypowiadasz się z perspektywy byłego już pracownika. Ogólnie Twoja wypowiedź pokazuje, że NARODOWE CENTRUM BADAŃ I ROZWOJU zapewnia swoim pracownikom bonusy w postaci premii, co jest często bardzo ważne i wpływa na poziom zadowolenia z pracy. Czy jesteś w stanie wymienić jeszcze kilka pozytywów wynikających ze współpracy z tym akurat pracodawcą?

amo

Pewnie, że praca nie należy do najłątwiejszych @juako, ale zobacz, że i tak jest zawsze szansa na jakieś premie do zarobków, więc wcale to tak źle nie wygląda. To doskonały dowód na to, że doceniają pracowników, ale czy atmosfera teraz dopisuje? Pozdrawiam

Zostaw opinię o NARODOWE CENTRUM BADAŃ I ROZWOJU - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NARODOWE CENTRUM BADAŃ I ROZWOJU