Opinie o Główny Inspektorat Transportu Drogowego w Warszawa

Inspekcja Transportu Drogowego została powołana ustawą z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym. Utworzenie tej wyspecjalizowanej służby wynikało z konieczności zapewnienia uczciwej konkurencji w transporcie drogowym, poprawy bezpieczeństwa ruchu i ochrony środowiska. Powołanie Inspekcji Transportu Drogowego było także spełnieniem jednego z wymogów akcesyjnych Unii Europejskiej i stanowiło gwarancję wiarygodności Polski jako państwa graniczącego z Unią i ubiegającego się o członkostwo we Wspólnocie. - See more at: http://www.gitd.gov.pl/gitd/o-nas#sthash.GmU2rh2Y.dpuf

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Główny Inspektorat Transportu Drogowego w Warszawa

WOJCIECH

W PRZYPADKU GDY DOSTAŁEM WEZWANIE DO WSKAZANIA KIERUJĄCEGO MOIM POJAZDEM OKAZAŁO SIĘ ŻE MAM W CZĘŚCI "B" PRZYSŁANEDO MI FORMULARZA MA WYPEŁNIĆ GO DANYMI OSOBOWYMI WRAŻLIWYMI. TO PORONIONE ŻĄDANIE BY ZMUSZAĆ MNIE DO POZYSKIWANIA TAKICH DANYCH I UDOSTĘPNIANIE ICH BEZPRAWNIE OSOBOM TRZECIM LUB INSTYTUCJOM. DLATEGO FORMA TEGO FORMULARZA WINNA BYĆ ZMIENIONA. INFORMACJE KTÓRE SĄ WAM POTRZEBNE TO DANE KONTAKTOWE (IMIĘ, NAZWISKO, ADRES, TELEFON) I TO WSZYSTKO.

Irena
@WOJCIECH

No z tym to się akurat zgodzę. A takie coś tak właściwie nie zahacza sobie o rodo przypadkiem? To nie powinno być tak, że to ta osoba ma za zadanie sama strzelić sobie w kolano i się przyznać wraz ze swoimi danymi?

Rekrutacja do GITD na najniższe stanowisko podreferendarza do jakaś kpina. Jeżeli 99, 99% osób nie zdaje testu a podczas ogłoszenia wyniku rekruterka ogłasza, że tyko jedna osoba zdała test (nomen omen osoba, z którą witali się gromko przez okno jej przyszli koledzy i koleżanki z działu) no to konkluzja jest jedna. 99,99% kandydatów przystępujących do naboru to kompletne matołectwo i nie wie na co składa aplikację , albo rekrutacja to czysta ustawka i kandydat jest już dawno wybrany. Stawiam na to drugie, ponieważ sam tego doświadczyłem. Tak więc można darować sobie wysyłkę CV. Stanowisko jest już dawno obsadzone, a pseudo rekrutacje to objaw ewentualnego pokazania dyrekcji że są niezwykle potrzebni w selekcji osób ubiegających się o jakiś wakat. Żenada !

Sara
@Zainteresowany

Masz rację, w ogłoszeniu nie podają mnożnika, ani telefonu do kadr , widocznie ten który ma pracować już wie jakie jest wynagrodzenie

Magdalena
@Sara

Może to zwykłe gapiostwo kogoś, kto to ogłoszenie pisał? Niestety z tym różnie bywa. Ale widzę, że masz podobne spostrzeżenia, też aplikowałaś do firmy Jak u Ciebie przebiegała rekrutacja?

robert

Praca w GITD ul. Przyczółkowa to (usunięte przez administratora), gdzie istnieje system znany z filmów sensacyjnych, przełożeni to byli ubecy, sbecy, milicjanci , śledczy i ich naturalne metody rządzenia. Rozliczają za pobyt w toalecie gdy trwał 7 minut a nie 5. Najniższa pensja a tam jako podwładni pracują ludzie desperaci ze wsi bądź bez wykształcenia.. niestety

Justyna
@robert

Wiesz, wydaję mi się, że mimo wszystko nie powinieneś używać tu tego typu porównań. Jest to po prostu niesmaczne. Wspomniałeś o bardzo niskich, Twoim zdaniem, zarobkach w Głównym Inspektoracie Transportu Drogowego. A czy nie dostajecie tam na przykład jakichś dodatków do pensji? Premii kwartalnych, itp.?

@Justyna

Pracę z ubekami czy milicjantami świetnie w filmach pokazuje Patryk. Kierownictwo minimalizuje liczbę pracowników i jednocześnie zwiększając wydajność przydziela sobie premie za sprawne kierowanie zespołem. proste

Cichociemny

Jakie jest wynagrodzenie brutto na stanowisku Podreferendarza w ITD w Warszawie? Ja nie będę się ,,męczył" z aplikacją jak Szanowne ITD nie raczyło wspomnieć o proponowanym wynagrodzeniu w ogłoszeniu. Mój czas jest zbyt cenny.

@Cichociemny

Najniższe jakie jest w służbie cywilnej. Poszukują wyrobników by jak najwięcej wykonywali spraw za minimalną pensję a premiami dzieli się kierownictwo. Naprawdę praca dla desperatów.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Główny Inspektorat Transportu Drogowego spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
Gnim

Jakie zarobki są proponowane na stanowisku podreferendarza w GITD w Łódzi ?

Ciekawa

Jaki mnożnik kwoty bazowej proponowany jest obecnie na stanowisko specjalista/starszy specjalista? Czy ktoś z osób pracujących może się wypowiedzieć w temacie?

@Kierowca a ty jesteś tu kim? w sensie jakie stanowisko ?

Mateusz

Czy egzaminy są ciężkie, czy dużo ludzi oblewają...

Kierowca

Do puki pracownicy ITD nie będą mieli zakazu "układania tarczek" w prywatnych firmach a co za tym idzie ochrony takich firm to zawsze czas pracy kierowcy będzie delikatnie mówiąc naciągany , a wlasciciele będą czuć się bezkarnie mając nad sobą parasol ochronny , wstydźcie się nieuczciwi panowie inspektorzy (którzy podejmują się takich praktyk )

Wojtek

Czy oczekują listu polecającego?

Ekipa

Gratulacje IZA ;) Od razu wiedzieliśmy, że tylko TY napiszesz prawidłowo test. Nie wiemy po co inni wysyłali swoje CV i czas tracili. Hehehehe

Trzeba rozróżnić pracę w GITD na Alejach Jerozolimskich w biurach typu BKSPO a np. w Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym (fotoradary). W tym pierwszym wymierzonym biurze są bardzo dobre stawki a nie trzeba się narobić i mieć jakiejś specjalistycznej wiedzy. Dodatkowo atmosfera i przełożeni są ok. Co innego dotyczy pracy na Przyczółkowej a dokładniej w CANARDZIE. Przestrzegam wszystkich jako były pracownik!!! Jak chcecie pracować w GITD to nie w Canardzie. Po pierwsze najgorszym wydziałem jest Wydział Postępowań w którym nie dość, że musicie użerać się z ludźmi to dodatkowo z przełożonymi. Naczelnikami są byli milicjanci i można powiedzieć traktują ludzi jakby był to (usunięte przez administratora) m. in. rozliczanie z każdej minuty spóźnienia (np. w ciągu miesiąca przychodzileś do pracy zawsze przed czasem 15-20 min. a gdy zdarzyło Ci się spóźnić raz 15 minut to trzeba odrabiać, gorzej niż w Biedronce, tak ja nie żartuję takie rzeczy tylko tam!), brak jakiejkolwiek pomocy w sprawach merytorycznych z ich strony w przypadku uzyskania porady, (usunięte przez administratora) naczelnika Ł., które podchodzi pod mobbing. Słabo płacą i jeszcze psują atmosferę! Jedyny plus to pozytywni ludzie z którymi się pracowało.

@Paweł

Dziękuję za opinię nt pracy w GITD. Właśnie złożyłem swoją aplikację do CANARD zanim przeczytałem tą opinię. Powiem szczerze, że trochę zszokowało mnie to co się dowiedziałem :( jak w ogóle wygląda tam rozmowa rekrutacyjna ? Jest ona w alejach czy na przyczułkowej ? Test i rozmowa na 1 spotkaniu ? Na jakie zarobki można liczyć na stanowisko gł.spec. ?

MMM
@Piotr

Teraz trochę podnieśli ale więcej niż 2700-3000 zł na głównym specjaliście nie dostaniesz. Mówię o gołej pensji bez dodatków czyli stażowego. Ale osobiście odradzam jak coś to tak jak powyżej tylko praca na Alejach. Najlepsze jest to, że Canardem włada były funkcjonariusz nie MO ale grubiej i PiS z tym nic nie robi...

@MMM

Jestem załamany tym co piszecie ☹️ a możecie mi powiedzieć jak wygląda sama rozmowa rekrutacyjna ? Jeśli oczywiście bym się zdecydował iść na spotkanie...no i jak wygląda kwestia ewentualnych nagród ? Czy jest coś takiego w GITD ?

@MMM

Jak z atmosferą w firmie? Główny Inspektorat Transportu Drogowego przyjmuje osoby bez doświadczenia? Jeśli ktoś z Was pracował tutaj napiszcie.

Panie Pawle
@Paweł

Dziekuję za Pana opinię. Jesteśmy po to by służyć społeczeństwu. Dokładamy starań, aby pracownicy byli zadowoleni, aby mogli się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności, uczyć się. Staramy się tworzyć zespoły ludzi w oparciu o najlepsze praktyki HR-owe i w zgodzie z przepisami. Nikogo nie dyskryminujemy, dajemy szansę, inwestujemy w ludzi. Proszę mi wierzyć, że wielu naszych absolwentów buduje swoją przyszłość w świecie administracji publicznej i korporacjach wpisując do swojego cv doświadczenie zdobyte w GITD. Jesteśmy wdzięczni za feedback.

Qwerty
@Paweł

Praca w dziale Bkspo jest lekka i fajna. Ale jak w każdej pracy są plusy i minusy. To poprostu trzeba lubić. Niektórzy są fajni a niektórzy chcą być fajni.

@Qwerty

Mógłbyś napisać o plusach i minusach zatrudnienia, o których wspominasz? Chętnie przeczytam, co w warunkach zatrudnienia według Ciebie trzeba zmienić lub poprawić, a jakie aspekty pracy uważasz za pozytywne. Liczę, że się odezwiesz.

@Edward

A że się zapytam kim lub może jakie stanowisko zajmujesz w GITD ??

@Paweł

Wyżej właśnie opisałem proces rekrutacji w CANARDZIE. Gdybym wcześniej poczytał te opinie to nawet gitary bym sobie nie zawracał z wysyłką CV. Ustawka w najgorszym wydaniu. Dobra zmiana RULEZ. Gdzieś ci (nie)zweryfikowani niczym Piotrowicz musieli się zadekować. Z drugiej strony, zrobić test który 99,99% nie zda to też sztuka.

Maro

Tutaj to chyba raczej tylko po jakichś znajomościach jest szansa na zatrudnienie? Dajcie znać.

Miki
@Maro

Żadnych znajomości nie trzeba bo jest duża rotacja, radzilabym za rozglądaniem się pracy w innym miejscu ... Ludzi tu nie szanują innych ludzi.

Jakub
@Miki

Wiesz może z czego może wynikać duża rotacja w firmie? Ma ona jakikolwiek wpływ na atmosferę pracy? Jestem też ciekaw czy wynagrodzenie jest na tyle dobre, że warto aplikować. Dzięki.

tester
@Maro

jest cala masa lepszych miejsc do pracy. taka jak pisal lub pisala miki- nie warto. polityka i lizodupstwo a nie kompetencje. jak braknie plecow lub pozytywnych fluidow z przelozonymi to lecisz. technicznie - 20 wiek, lata prezesa pis;-) nowoczesne techniki lokalne IT przestaraja..

urzęd

pis-owskie standardy, spokojne miejsce dla aniolkow glapy lub znajomych królika. Przejadanie publicznych pieniedzy. Rynek komercyjny właściwie to oceni.

Edward

Czy ktoś z obecnych pracowników, zechciałby powiedzieć jak wygląda rotacja personelu w ITD? Czy pracodawca ten zapewnia stabilizację zatrudnienia?

Patrycja

Chciałabym zapytać o aktualną rekrutacje na stanowisko Głównego specjalisty ds baz danych. Piszą w ogłoszeniu że poszukują osób z doświadczeniem jako DBA, ale w zakresie obowiązków troche to wygląda tak, jakby szukali urzędnika który ma zlecać wszystkie prace na zewnątrz. Nijak nie wynika z obowiązków w ogłoszeniu że jest to praca jako administrator bazy danych lub deweloper. CZy może to cos na zasadzie DEVops lub pierwszej linii wsparcia czyli jakies rejestrowanie błędów i problemów w systemie, a cały development, naprawianie błędów itp wykonują firmy zewnętrzne. Czy ktoś z inspektoratu może odpowiedzeć na to pytanie. To jest kluczowe pytanie bo jeśli to zwykła praca operatorska 1 linii wsparcia to prosze to napisac w ogloszeniu. I jeszcze jedno. Dzwoniłam do inspektoratu aby sie czegos dowiedziec. ...i nic. To nie wiecie kogo szukacie do pracy???

Szanowna Pani Patrycjo
@Patrycja

administrowanie bazą danych tak jak to jest opisane w standardach Microsoft, Oracle. Odsyłam do treści egzaminów certyfikacyjnych. Tam znajdzie Pani odpowiedź co wchodzi w zakres obowiązków administratora. Ze swojej strony mogę tylko dodać, że praca jest ciekawa, dla pasjonatów idealna. Kreatywny zespół. Urząd inny niż większość. Świetna lokalizacja. Zachęcam do aplikowania i bardzo dziękuję za to pytanie. Jeśli są jakiekolwiek inne pytania zachęcam do skontaktowania się bezpośrednio z działem rekrutacji.

Magdalena

@Nosferatu, może firma nie ma stworzonego odpowiedniego zaplecza dla takich osób? Wiele z pewnością zależy też od stopnia niepełnosprawności. Czy poza tym uważasz firmę za dobrego pracodawcę? Istnieje możliwość rozwoju w tym miejscu?

Nosferatu
@Magdalena

Ma stworzone miejsca ;) rozwój napewno jest możliwy niestety przy rekrutacji nie są obiektywni co do kandydatów ????

Adam J.
@Nosferatu

Najlepiej być byłym Policjantem. Przepraszam najlepiej być byłym Milicjantem wtedy jest obiektywnie.

anelka

Witam, czy ktoś się orientuje jakie są zarobki na stanowisku pod-referendarz?

Adam J.
@anelka

Stawka to około 1900 zł na rękę. Polecam Biedronke lub Lidla stawki większe.

Pewnie świetna praca i dlatego od dawna nikt nie korzystał z forum?

Nosferatu

Niestety osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności są dyskryminowane pomimo tego,że jest to budrzetówka i powinni takie osoby przyjmować do pracy

dyc
@Nosferatu

Wcale nie powinieneś się wypowiadać jeśli nawet ortografii nie znasz, wstyd.....i nie pisz czasami o dysgrafii

Zostaw merytoryczną opinię o Główny Inspektorat Transportu Drogowego - Warszawa

• Jak się pracuje w Główny Inspektorat Transportu Drogowego?

Zobacz opinie na temat firmy Główny Inspektorat Transportu Drogowego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Główny Inspektorat Transportu Drogowego?

Główny Inspektorat Transportu Drogowego
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.

Główny Inspektorat Transportu Drogowego