Angloville

Opinie o Angloville

Patrycja

@lala aktualnie nie widać w Sieci takiej rekrutacji, czy może zdecydowałaś się na udział jednej z nich? Jakich warunków zatrudnienia może spodziewać się potencjalny nowy pracownik na tym stanowisku?

lala

W ciągu ostatniego roku zauważam że od czasu do czasu ( ja wadziłam 3 razy) pojawia się ogłoszenie o rekrutację u nich na stanowisko Manager/Metodyk Szkoły Językowej. Czy ktoś wie z czym jest związana taka rotacją na tym stanowisku? Stanowisko atrakcyjne, odpowiedzialne.

sdf

Ciekawi mnie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na inżyniera ds. wycen, wiecie? Mam odpowiednie doświadczenie, a zapytania o cenę podwykonawców, producentów, dostawców oraz analiza otrzymanych ofert nie są dużymi obowiązkami. Stabilne zatrudnienie to połowa sukcesu już.

+++

Ludzie, ale na tym forum szukamy opinii o pracodawcy a nie o jego produktach, które się sprzedaje - reklamy wrzucajcie na innych forach.

Maja

Niedawno natknęłam się na wzmiankę o intensywnym kursie językowym w Polsce, prowadzą tam zajęcia z native speakerami w formie 1 na 1, dzięki czemu ten kurs odnosi ogromny sukces. Sama bardzo chętnie spróbowałabym swoich umiejętności w nim.

Ewa

Czytałam o Anglovile i jestem podwrażeniem pomysłu. To rewelacjyne podejście do nauki języka angielskiego. Niedługo i ja zapiszę się po programu.

Zostaw opinię o Angloville - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Angloville