Opinie o Angloville w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Angloville. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Angloville na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Nauczyciele języków obcych
Nauczyciele języków obcych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Angloville w Warszawa

baner wywiady
TC Nowy wpis
Inne

W ofercie pracy dla specjalisty ds. sprzedaży są podane bardzo szerokie widełki płacowe, max jaki podają to 12 tyś brutto. Taką kwotę można wynegocjować na początek zatrudnienia? Podali, że to praca zmianowa 8-20, a czy jest możliwość pracy 12h co drugi dzień?

Joanna Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Czy ktoś się podzieli opinią nt. pracy w Angloville w Kielcach?

Edyta Nowy wpis
Inne

Już od kilku lat na forum panuje cisza. Fajnie byłoby dowiedzieć się czegoś o tym, jak wygląda praca w Angloville i czy opłaca się tam aplikować. Może ktoś wie, czy zarobki są konkurencyjne?

lala Nowy wpis

W ciągu ostatniego roku zauważam że od czasu do czasu ( ja wadziłam 3 razy) pojawia się ogłoszenie o rekrutację u nich na stanowisko Manager/Metodyk Szkoły Językowej. Czy ktoś wie z czym jest związana taka rotacją na tym stanowisku? Stanowisko atrakcyjne, odpowiedzialne.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Angloville? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Nauczyciel Historii
Mielec
Szczęśliwe Dziecko Agnieszka Jastrzębska
(48 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
sdf

Ciekawi mnie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na inżyniera ds. wycen, wiecie? Mam odpowiednie doświadczenie, a zapytania o cenę podwykonawców, producentów, dostawców oraz analiza otrzymanych ofert nie są dużymi obowiązkami. Stabilne zatrudnienie to połowa sukcesu już.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
+++

Ludzie, ale na tym forum szukamy opinii o pracodawcy a nie o jego produktach, które się sprzedaje - reklamy wrzucajcie na innych forach.

Maja

Niedawno natknęłam się na wzmiankę o intensywnym kursie językowym w Polsce, prowadzą tam zajęcia z native speakerami w formie 1 na 1, dzięki czemu ten kurs odnosi ogromny sukces. Sama bardzo chętnie spróbowałabym swoich umiejętności w nim.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ewa

Czytałam o Anglovile i jestem podwrażeniem pomysłu. To rewelacjyne podejście do nauki języka angielskiego. Niedługo i ja zapiszę się po programu.

Zostaw merytoryczną opinię o Angloville - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Angloville?

  Zobacz opinie na temat firmy Angloville tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Angloville
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • świętego Leonarda 1 lok. 8
  25-311 Warszawa
 • NIP: 6572917122 KRS: 0000548006
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
Angloville
Przejdź do nowych opinii