Opinie o Angloville w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników na temat firmie Angloville, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Angloville na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Angloville w Warszawa

Joanna Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.
Kandydat

Czy ktoś się podzieli opinią nt. pracy w Angloville w Kielcach?

Edyta Nowy wpis

Już od kilku lat na forum panuje cisza. Fajnie byłoby dowiedzieć się czegoś o tym, jak wygląda praca w Angloville i czy opłaca się tam aplikować. Może ktoś wie, czy zarobki są konkurencyjne?

lala Nowy wpis

W ciągu ostatniego roku zauważam że od czasu do czasu ( ja wadziłam 3 razy) pojawia się ogłoszenie o rekrutację u nich na stanowisko Manager/Metodyk Szkoły Językowej. Czy ktoś wie z czym jest związana taka rotacją na tym stanowisku? Stanowisko atrakcyjne, odpowiedzialne.

sdf Nowy wpis

Ciekawi mnie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na inżyniera ds. wycen, wiecie? Mam odpowiednie doświadczenie, a zapytania o cenę podwykonawców, producentów, dostawców oraz analiza otrzymanych ofert nie są dużymi obowiązkami. Stabilne zatrudnienie to połowa sukcesu już.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Angloville padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Radca Prawny - Prawnik In-house.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

+++

Ludzie, ale na tym forum szukamy opinii o pracodawcy a nie o jego produktach, które się sprzedaje - reklamy wrzucajcie na innych forach.

Maja

Niedawno natknęłam się na wzmiankę o intensywnym kursie językowym w Polsce, prowadzą tam zajęcia z native speakerami w formie 1 na 1, dzięki czemu ten kurs odnosi ogromny sukces. Sama bardzo chętnie spróbowałabym swoich umiejętności w nim.

Ewa

Czytałam o Anglovile i jestem podwrażeniem pomysłu. To rewelacjyne podejście do nauki języka angielskiego. Niedługo i ja zapiszę się po programu.

Zostaw merytoryczną opinię o Angloville - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Angloville
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • świętego Leonarda 1 lok. 8