Opinie o RTV Euro AGD (Euro Net Sp. z o.o.) w Warszawa Światowida 17

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Euro RTV AGD. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Euro RTV AGD na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro RTV AGD w Warszawa Światowida 17

Katarzyna Lublin

POLECAM PRACĘ W CONTACT CENTER W LUBLINIE. 1. Umowa o pracę 1 lub 3/4 etatu - więc ma się poczucie bezpieczeństwa. 2. Elastyczny grafik i naprawdę sensowna kadra kierownicza. 3. Atmosfera też jest naprawę w porządku. 4. Na początku można liczyć na pomoc trenerów, ale starsi pracownicy też starają się pomóc. 5. Możliwość awansu, z pozycji konsultanta. Pozdrawiam Lubię atmosferę w Euro RTV AGD za: Zespół, atmosfera.

Contact
@Katarzyna Lublin

Co, grudzień się zbliża? Żałosne...

@Katarzyna Lublin

4 kwartał trwa i trzeba ludzi zwerbować.... masakra. W euro zwalniają ludzi za popełnione pomyłki. Nie ma szans na wybronienie czy wytłumaczenie się. Dostajesz wypowiedzenie i koniec. Lubie zastanówce się nad pracą tutaj. Firm ta jest typowym Januszexem, nie cierpią ludzi , którzy chcą pokazać coś więcej. Wszystko od lat klepie się to samo, zero zmian. Contact center w Lublinie? To najgorsze miejsce... tłumaczysz się z każdego wyjścia do kibla i każdą minutę spóźnienia. Wierze ze każde inne miejsce jest lepsze niż praca tutaj. Moja opinia jest prawdziwa i jeśli nie zostanie opublikowana jako przestroga dla innych to znaczy ze euro chcą zatuszować takie sprawy. ... i szukają naiwnych co zostaną na lata. Mam nadzieje ze jednak będzie ona opublikowana, wiec jesli tak to ludzie uważajcie na siebie, tam nie ma rozwoju. Rada Dla EURO: zacznijcie słuchać swoich pracowników, tam panuje mobbing o którym wielokrotnie tam pisano. Spróbujcie zacząć rozmawiać z pracownikami nawet z byłymi. Popracujcie nad lepszą organizacją i czasu pracy i komunikacją i przede wszystkim nad zarządzaniem. Zainwestujcie w szkolenia dla kadry menadżerskiej!

ehh
@Katarzyna Lublin

Ludzie, poczytajcie niżej co piszę się o tej firmie.... tam panuje mobing. Nie polecam pracy tutaj... są inne lepsze firmy... a praca w Lublinie to istny koszmar. Wielu ludzi stamtad odchodzi i panuje tam ciagla rekrutacja. p. Katarzyna niestety przekoloryzuje informacje....

Nikt

Poszukuję osób pracujących w RTV-Euro-AGD w celu założenia Związków Zawodowych w Euro-net Sp. z o.o. Kontakt: zzeuro@wp.pl

były
@Nikt

w 2006 roku próbowali kierowcy i solidarność 80 założyć związki , rezultat tego zwolnienia kierowców.

xzxzx
@Nikt

Niestety teraz w umowach w euro rtv jest wzmianka o zwiazkach zawodowych ktroych to nie wolno tworzyc pracownikom.

JK
@xzxzx

Naprawdę?? To niewoiarygodne! W takim razie, o ile osoba pragnąca zalożyć taki związek ma na ręku wiarygodne kopie umów, ten, kto to napisał, jest ugotowany - na twardo. Oficjalny zakaz jest naruszeniem podstawowych wolności obywatelskich, w tym do zakładania stowarzyszeń, i wprost narusza konstytucję. Powiedzieć, że to klauzula niedozwolona - to mało.

@Nikt

Już kiedyś był poruszany temat związków zawodowych. I wszystkie osoby zostały zwolnione.

była...
@Misiek

no właśnie, prawda niestety to. W euro panuje prawdziwa patologia! Nie da się nic zmienic... z każda próba, człowiek jest zwalniany

liu
@była...

Wystarczy ze zwiazek zawodowy zalozy ktos kto w euro nie pracuje - a wy pracownicy bedziecie sie zrzucac na jego pensje - np jakis zwolniony...dacie po 20pln miesiecznie danemu osobnikowi i on juz tam namiesza porzadnie

SebastianS

Nie polecam .!!!..kupic jak najbardziej !!!! Sprawdzic pralke bez podłaczenia czy działa to sztuka ktora tylko własnie ludzie z tej firmy potrafia zrobic!!! Zwrot 14 dniowy to jedna wielka sciema...zamiast wymiany na nowy przysyłaja serwisanta ..Bo według polityki tego sklepu sprzet właczony nie podlega reklamacji!!!! ZŁODZIEJSTWO !! nigdy w życiu juz nic nie kupie od tej firmy !!! I radze wszystkim nagrywac co oni mowia jak sprzedaja sprzet ..bo to jest naprawde robienie ludzi w butelke!!!a chamstwo podczas reklamacji to juz druga sprawa.. Ps.do dzis nie wiem jak sprawdzic pralke czy działa nie właczajac jej ...ale zapytam ich serwisanta bo on napewno zdjagnozuje usterke własnie spogladajac na pralke!!!! Moje sugestie dla Euro RTV AGD: Brak słow nie chce miec juz nic wspolnego z ta firma...nie szanuja klienta..nie obowiazuja zadne zasady czy regulaminy

Elo
@SebastianS

Z pewnością nie wyciągnął pan blokad z bębna pralniczego I spalił silnik w domu i wciska kit innym że było inaczej, za każdym razem jeśli przyjeżdża na sklep pralka to w środku jest mokro- dlatego, że jest ona testowana w fabryce. A z ciekawości co to za marka I jaka była cena produktu?

XYZ

Manualne sterowanie ludźmi. Brak jasnych zasad współpracy... NIE POLECAM Moje sugestie dla Euro RTV AGD: Niech zaczna szanować ludzi....i słuchać

Obiecują studentą soboty wolne potem zmuszają do pracy kłamcy (usunięte przez administratora)

Nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora) zatrudniają studentów a potem nie dają wolnych sobót, klamcy niby tskie dyrektywy z gory

logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Piotr30

Widzialem ostatnio ogloszenie na FB ze Rtv Euro AGD szuka kierowcow , 4700 zl brutto. Czy warto wyslac CV? Czy faktycznie tyle zarabia kierowca? Pozdrawiam.

Alexia

Nie wytrzymałam już ciągłego gnębienia ze strony kierownika. Złożyłam wypowiedzenie. Zostałam poddana mobingowi. Straciłam poczucie pewności siebie, pewności w działaniu. Zupełnie nie wiem czemu. Starałam sie po prostu dobrze wykonywać swoją pracę a zostałam potraktowana jak najgorszy.... Dzień w dzień kierownik mi wpajał w głowię, że jestem najsłabszą osobą w zespole. Niestety mówił nawet o tym w obecności pozostałych członków działu. to i tak namiastka sytuacji, jakie miały miejsce. Dziś niestety korzystam z pomocy psyhologa i to on uświadomił mi że to był mobing. Nie mam jakichś "niepodważalnych" dowodów ani pieniędzy by się sądzić, mogę jedynie was przestrzec przed pracą tam. Przede wszystkim przed praca w PSE. Nie wiele stamtąd wyniosłam ( wiedza), bo tak naprawdę osoba, która chciała zrobić cos wiecej i lepiej nie była dobrze postrzegana. Tam klepie sie od lat te same formułki w excelu, te same analizy te same działania. Cieszę się ze mnie tam nie ma, teraz dla mnie najważniejsze jest moje zdrowie, przede wszystkim psyhiczne. Odważyłam sie o tym napisać aby zakończyć swoją terapie. Nie polecam pracy w tej firmię.

Dominika
@Alexia

Przykro się to czyta Alexia. Mnie również spotkało to samo. Zostałam gnębiona dzień dnia jako ta najsłabsza...i zostałam zwolniona bo się pomyliłam w cenie. Na jednym produkcie dałam zbyt małą liczbę 0. W porę udało się naprawić błąd. Pomimo tego dali mi wypowiedzenie, nie szanując mnie ani mojej godności. Nie zrobiłam nic złego pracowałam najlepiej jak tylko potrafiłam. Niestety również pracowałam w PSE. Niczego się nie nauczyłam nowego, ciągle to samo się klepie.. u nich nawet arkusz po arkuszu jest kopiowany w excelu... propozycje zmian są odrzucane, zero możliwości rozwoju nie wspominając o szkoleniach. Mimo że spotkałam fajnych ludzi ( początkowo tak myślałam) zostałam zgnojona i nie poszanowana ani przez przełożonego a ni przez resztę zespołu( defacto nastawiał ich przeciwko mnie ). TAM PO PROSTU PANUJE MOBING. Przykro mi to pisać ale taka jest prawda. Dziś na szczęście pracuje w innym miejsca z możliwością dużego rozwoju, wierze ze to miejsce w którym zostanę na dłużej. Euro to najgorsze co mnie spotkało.

Zainteresowana pracą

Czy jest możliwość pracy na stanowisku kasjer od poniedziałku do piątku bez weekendów?

Wigam chciałem zapytac ile trwa szkolenie w Poznaniu przy ul Maya, jako pierwszy dzień w euro ? Doradca klienta

Doradca klienta

Od Lipca zmieniony całkowicie przelicznik premii! Potraktowali najlepszych pracowników jak jakieś śmieci zabierajac im od 500-1500zl z wypłaty!!! W tej firmie można było jak ktoś trafił w dobre miasto i sklep spokojnie ponad 4000zl na rękę. Teraz zabrano to wszystko i będzie trzeba stawać na rzesach aby wyciągnąć 3200na łapę. Kompletnie zniszczenie motywacji do pracy dla najlepszych.

Pracownik rtveuroagd
@Doradca klienta

U mnie w sklepie 4 pracowników już dało wypowiedzenie, też o tym myślę. W Saturnie lepiej płacą

Ola
@Doradca klienta

Zgadzam się w 100 procentach. Ta zmiana jest dobra dla pracowników, którzy mieli problem z wyrobieniem parametrów, natomiast dla starych wyjadaczy, zupełnie odwrotnie. Zawsze realizowalalm wyniki na najwyższym poziomie, a przy tym nowym systemie, będę mega strata :/

AAA
@Ola

To jest jakaś kpina co odwalili z systemem premiowym... Zamiast motywować to de motywują... Dziwię się, bo skoro pracownik zarabia te 4000 tysiące, to automatycznie przez to sklep więcej zarobił. Tym bardziej moje zdziwienie, gdyż na rynku handlowym jest i będzie coraz trudniej o pracownika, a tym bardziej o wykwalifikowanego. Strzał w kolano sobie zrobili tym ruchem.

@JolkaZeStolicy
@AAA

U mnie na sklepie 3 wypowiedzenia i inni też o tym myślą, dali śmieszną podwyżkę podstawy a zabrali wszystko inne

Poznaniak
@AAA

Tylko czekać, aż posypią się wypowiedzenia. Tutaj już kilka osób złożyło inni myślą o tym. Ciekawe jak im wyjadacze przed grudniem odejdą, kto gwarancje będzie sprzedawał

@Doradca klienta

Niestety firma tylko udaje iż dba o wykwalifikowanych pracowników. Nie mogli znaleć pracowników więc podwyższyła płacę nowym pracownikom zabierając tym samym pracownikom którzy wyrabiali ponad 120% normy. Pokazuje to tym samym że firmie nie potrzebni są wykwalifikowani Pracownicy. Firma myśli iż wprowadzając takie psełdo podwyżki zarobi więcej. Jeśli ktoś myśli że rzeczywiste obniżenie pensji wykwalifikowanemu u pracownikowi nie zmieni nastawienia do pracy jest w dużym błędzie.

Lll
@Doradca klienta

Z tego co wiem to we wszystkich sklepach jest coraz gorsza pensja przez różne rzeczy zaczynając od podniesionych koszykow sprzedażowych zawyzonych na maksa poprzez , system premiowania a ciśnienie coraz większe bo jak doradca nie zarabia to i kierownik ma wielkie g Ludzie z euro będą uciekać i dobrze wezmą ich wszędzie bo żeby 3000zl na rękę nie mieli to żenada mam znajomych w konkurencji to jak usłyszał ile gwarancji się sprzedaje i na jaką kwotę że to jakieś żarty są że 3000 nie ma. Kiedyś Józ euro popełnilo ten błąd że nie mieli doradców fachowych tylko z lapanki to ledwo przeżyli historia lubi się powtarzać ale w tym wypadku nie wróżę happy endu

Slusarz
@Poznaniak

No kto irek c stanie na sklepie i bedzie naku....wial gwarancje w grudniu hahahaha

@AAA

Pracowałem w tej branży ponad 20 lat. Niestety przekroczylem pewne widełki wiekowe i już żadna firma z tej branży mnie nie zatrudni mimo, ze chetnie bym uczyl innych sprzedaży i uczestniczyl w obsłudze klienta. Niestety lepiej zatrudnic mlodych po to tylko aby "wychować" ich i ulepic tak by zarządowi bylo latwiej wodzic za nos pracowników i pokazac swa władzę. Doswiadczenie jest NIEMILE widziane.

Obserwator

Nie polecam pracy w euro galeria siedlce. Od czasu zmiany kierownikow nikogo tam nie szanują i każą zajmować się wszystkim tylko nie sprzedażą. Najważniejsze są tabelki i wycieranie kurzu. Poza tym kierownicy zajmują się tylko obrabianiem (usunięte przez administratora) innym.

@Obserwator

Pracowałeś tam czy nadal pracujesz? Ciekawi mnie to bo teraz są przyjęcia.

Obserwator
@Anonim

Radzę trzymać się z daleka. Szkoda czasu. Obiecują 3 tysiące a w rzeczywistości minimalna krajowa.

BuZu

Zmiana systemu płacowego od lipca doprowadziła do tego, że zarabiamy teraz o jedną czwartą mniej. Najwięcej stracili najlepsi pracownicy. Zamiast 6 tyś. jest 4 tyś. Zamiast 4 tyś są 3 tyś. Wymagania rosną, wynagrodzenia maleją. Brak jakiejkolwiek motywacji.

@BuZu

U nas już nie wiedza co robić, to podwyszaja za punkty a za trzy dni obniżają, sterują wynagrodzeniem jak tylko chcą, cyrk i bez prawie.

cy

Witam! Czy w tej firmie pracując jako doradca są jakieś plany sprzedażowe? Chodzi mi np. o sprzedaż przedłużonych gwarancji, ubezpieczeń itp. Niech się ktoś wypowie jeśli tylko może.

firma bardzo z centralizowana ,nie szanują pracownika

KRAKOWIAK

NIE POLECAM KUPOWANIA NICZEGO W EURO RTV AGD - GDYŻ NAWET TEGO SAMEGO DNIA NIE MASZ PRAWA ZWRÓCIĆ TOWARU Z TECHNICZNĄ WADĄ DO SKLEPU. PRACOWNICY POLECAJĄ , ABY SIĘ KONTAKTOWAĆ Z PRODUCENTEM. CIEKAWE , ŻE INNE FIRMY BEZ PROBLEMU WYMIENIAJĄ ZWRÓCONY TOWAR ! NIEDAWNO KUPIŁEM TELEFON I W DOMU ODKRYŁEM PO ROZPAKOWANIU , ŻE MA TECHNOLOGICZNĄ WADĘ ! OCZYWIŚCIE FORMUŁKA SPRZEDAWCY BYŁA TAKA SAMA JAK WYŻEJ.

dskj
@KRAKOWIAK

Szanowny kolego, rozumiem, że piszesz pod wpływem silnych emocji, ale w dobrym tonie jest nie używanie wielkich liter, gdyż strasznie (usunięte przez administratora) się to czyta

bv54
@KRAKOWIAK

Technologiczną to Ty masz dziurę w głowie :)

Junia -1982
@KRAKOWIAK

W sklepie ,sprzęt z wyświetlaczem ( telefon, tablet, laptop, telewizor ) jest sprawdzany przy kliencie. To klient decyduje o kupnie. Sklep nie jest miejscem zwrotu używanych towarów. To nie jest komis.

WK
@Junia -1982

Witam raz zostałem przez ten sklep okradziony, a drugi raz oszukany. Nie polecam, nadmienię, że byłem stałym klientem tego sklepu. Przekaże swoją opinię wszystkim. Pozdrawiam WK

@KRAKOWIAK

To jest portal do oceny pracodawcy a nie sklepu

Jola
@Misiek

bez przesady. Niech się ludzie wypowiedzą. Jak czyta się komentarza to wnioskować można że pracodawca mierny to i produkty też takie są. Wieć nie dziw sie ze i takie opinie sie pojawiają. Do tego nie warto kupować w euro. Lepiej w oleole, to jest jeden i ten sam sklep a ceny są niższe. Skąd wiem? Zamówiłam pralkę w oleole , które przywiozło mi euro rtv agd.

Wiktoria

@Doradca klienta Na czym polega ta zmiana w systemie premiowym? Ponadto, jak władze firmy Euro RTV AGD argumentowały ten krok? Jeśli posiadasz takie informacje, to będę Ci wdzięczna, jeśli się nimi podzielisz.

AAA
@Wiktoria

Obniżyli stawki za tzw punkty. Czyli za każdy sprzedany sprzęt, gwarancje mniej zarabiasz (w skali miesiąca są to bardzo duże kwoty). Dodatkowo obniżyli premię za wyniki. Np jak zrobiłaś 12 dużych pkt, czyli max co można zrobić, to do zarobionej przez cały miesiąc premii dostawałaś jeszcze dodatkowo 50% więcej. Teraz maksymalnie będzie można uzyskać 30%.

Krzysiek dk
@Wiktoria

A co nie wiesz ,tylko się głupio pytasz.

Poznaniak
@Krzysiek dk

Jak widzę nie tylko u nas doradcy nie zadowoleni ze zmian w premiach. Tylko czekać, aż posypią się wypowiedzenia w firmie. Ciekawe jak im tak wyjadacze przed grudniem odejdą

Wiktoria

@xyz Czy opisane przez Ciebie sytuacje zostały gdzieś zgłoszone, jeśli faktycznie miały miejsce w firmie Euro RTV AGD? Jeśli tak, to z jakim skutkiem i odpowiedzią? @Anonim Czy finalnie zdecydowałeś się na pracę w firmie? Jeżeli zdecydowałeś się, to zachęcam do napisania swojej opinii.

Wiki
@Wiktoria

a Pani to rzecznik prasowy euro? i co pani tym zyska? że nagle będą się sypać pochwały i dobre wiadomości? no bez jaj...

Misiekgutek

Witam, proszę szykuje informacji na temat Centrali i pracy w tej firmie, interesuje mnie opinia na temat stanowiska specjalista da produktu obsługującego portal. OleOle. Szukam informacji na temat pracy , płacy, godzin pracy, warunków itp. będę wdzięczny za info jeśli krltos pracuje lub pracował i zajmował się kategoriami produktów np. sport o narzedzia

Wik
@Misiekgutek

szukaj gdzieś indziej :) praca ok 2800 brutto i przełożona co lubi jak się posiedzi trochę wiecej nad praca...

Wiktoria

@pracowniczka Dziękuję za Twoją opinię. Pozwól, że zadam Ci kilka pytań. Jak dokładnie objawia się ta atmosfera, którą opisujesz? Wspomniałaś ponadto o "wielkich obietnicach". Dobrze rozumiem, że dotyczyły one szkoleń? Jeśli zrozumiałam Cię źle - popraw mnie, proszę. Jeśli natomiast uważasz, że umowa lojalnościowa, którą posiadają niektórzy pracownicy jest niezgodna z prawem, to czy ten fakt został gdzieś zgłoszony? Ostatnia już kwestia. Czy na pewno nie dasz rady napisać nic pozytywnego na temat pracy w firmie Euro RTV AGD? Wiem, że zadaję dużo pytań, jednak są to bardzo istotne kwestie, w związku z czym serdecznie zachęcam Cię do wypowiedzi.

pracowniczka
@Wiktoria

Tak, szkoleń. Wielkie obietnice - przełożony obiecuje - będą szkolenia - i taka gadka co tydzień, co miesiąc w rezultacie dowiedzieliśmy się (zespół) że na szkolenia nie ma kasy. Patrzymy za jakiś czas a tu szkolenia poszły do działów sprzedażowych, a inne co? niech se radzą same. No i musieliśmy sobie sami radzić. No spoko, skoro firma nie odczuwa potrzeby szkolenia innych zespół niż sprzedaż to serio gratuluje.... Co do umowy z tego co wiem, jakiś chłopak konsultował ją z adwokatem i generalnie to straszak aby pracownik siedział i bron Boże czegoś nie wypaplał. No ale to chyba wynika ogólnie z pracy, więc po co takie coś? i Straszenie karami to kilka tys. Nie ma po co im tego zgłaszać, oni myślą ze maja pracownika a pracownik ma prace kasę i doświadczenie. Jeśli ktoś normalny to nie będzie paplał językiem, chodzi o to aby nie przejść do marktów, saturnów itp a cała reszta serio... da się wybronić. Ten chłopak ostatnio wspominał że po wejściu przepisów RODO kilka tych punktów są również są niezgodne czy już nie ważne. Coś co dotyczyło informacji o rodzinie. Adwokat jest znany i polecany, także nie sądze aby siał kit. coś pozytywnego? - niektórzy ludzie, sami z siebie. kiedyś były owoce, woda z cytryną herbata z imbirem teraz nic już z tego nie ma. pracownicy niech siedzą i zapitalaj, odcięci od świata i niech się nie odzywają. Jest taki śmieszny kiero co uważa że trzęsie całym piętrem :D generalnie jego celem jest gadać tak długo aż zagada Cię na amen abyś nie mógł się wypowiedzieć. Broń Boże coś wywalczyć. to jak go obmawiają za jego plecami to przechodzi ludzkie pojęcie :D haha także słuchać potakiwac aż wreszcie skończy i czym szybciej wrócić do pracy. Naprawdę firma schodzi na..... nie polecam. przede mna jeszcze pare dni i wychodzę stąd... na amen.

pracowniczka

Pracuje w centrali na muszkieterów, w Pse: Ludzie jak najdalej od pracy w tej firmie. Praca jest monotonna a kiedy już trzeba coś robić to nagle mało czasu i powstają nadgodziny. Aha i firma każe na siebie mówić wielka korporacja. pfff chyba nie widzieli korporacji na oczy. Tam jest nudna robota i jeszcze zrobili najazd na premie sprzedawców i są mega oburzeni na pracodawcę. Są systemu, które wszystkiego pilnują, na ceny na sprzedaż coraz mniej ludzi tam potrzebnych. Atmosfera bardzo słaba, każdy już opada z niechęci ale jakoś ciągnie dalej bo można tam się lenić. aha i uwaga i najśmieszniejszy news: tam za popełnione błędy zwalniają ludzi. Byłam świadkiem jak zwolnili kogoś za zrobienie pomyłki i już kilka lat doświadczenia poszło się... aha z co do wynagrodzeń. To chyba jedyna firma na rynku, która nie oferuje podwyżki po okresie próbnym a po roku... to dopiero jest rozmowa i pitolenie że budżet ze to ze tamto. Szczerze jak ktoś chce pracować w normalnych warunkach gdzie wszystko czarno na białym i sa szkolenia i pensja rynkowa to naprawdę omijajcie firmę Euro RTV AGD. Zero szkoleń, były natomiast wielkie obietnice z których nic nie wynikało. Ja niedługo się przenoszę. aha gdzieś w firmie krąży lojalka, niektórzy ją mają ale z tego co wiem to pic na wodę. Jest kompletnie nie zgodna z konstytucją praw człowieka i nowymi zapisami dotyczącymi RODO. także stare formatki raczej można sobie wsadzić .... między wiersze :D uważać na nowe natomiast Bóg wie co tam nowego stworzą.

Mam jutro rozmowę kwalifikacyjną w Poznaniu na Maya 1/11 na stanowisko doradcy komputerowego. Czy warto się zatrudniać w tej firmie?

ślusarz piastów
@Anonim

nie

Zostaw merytoryczną opinię o Euro RTV AGD - Warszawa

• Jak się pracuje w Euro RTV AGD?

Zobacz opinie na temat firmy Euro RTV AGD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 152.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro RTV AGD?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 4 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro RTV AGD?

Kandydaci do pracy w Euro RTV AGD napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro RTV AGD