Franck Provost Polska Sp. z o.o.

Opinie o Franck Provost Polska Sp. z o.o.

Dominika

@supa przykro mi, że zawiodłaś się na usługach salonu Franck Provost Polska. Czy po tych sytuacjach rozmawiałaś z przełożonym pracownika, który wykonywał usługę? Miałaś do tego prawo. A znając opinię ze strony klienta, ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy w tym salonie i powiedzieć czemu mogła mieć miejsce taka sytuacja, która spotkała tą klientkę?

supa

CD. Paznokcie hybrydowe MASAKRA, najgorsze jakie miałam w życiu. (salon na ul.Krasińskiego). Wszystko na nie, zaczynając od błędnie informujących stojaków przed salonem a kończąc na kłamliwych ulotkach wrzucanych do skrzynek!!! CENY KOSZMARNIE WYSOKIE, mimo ze obiecywano 30 zł za hybryde usługa kończyła sie na ponad 100 zł!!!

supa

A USŁUGA ŻADNA. Pani Ukrainka, z która nie bardzo można było się porozumieć wręcz oburzona tym że po 3 dniach nie miałam już dwóch paznokci a po tygodniu od usługi aż 5!!! Najgorsze miejsce, nie polecam nikomu, nie warte 1 grosza... Ps jak przyszłam na poprawkę dowiedziałam się że nawet nikt tych połamanych paznokci mi nie przedłuży, chyba że zapłacę po 20 zł od sztuki... więc zostałam z połamanymi paznokciami pomalowanymi jedynie hybryda mimo ze zapuszczałam moje paznokcie od 3 miesięcy..

Dominika

@Ja to prawda, że gdy komuś coś się złego stanie to raczej napisze opinię, niżeli po pozytywnej reakcji. Pozytywnymi rzeczami Polacy raczej się nie dzielą. Mimo wszystko zawsze warto przeczytać opinię pracownika, jeżeli chce się ktoś zatrudnić, w tym przypadku w Franck Provost Polska.

Dominika

W wątku salonu fryzjerskiego Franck Provost Polska wypowiadają się głównie klienci, a czy jakiś fryzjer, który tam pracuje lub pracował mógł zarekomendować pracę tam? Czy dobrze się pracuje? Jakie wymagania stawia pracodawca przed nowym pracownikiem? Jak często są oferowane jakieś szkolenia? Przyda się trochę informacji fryzjerom szukającym pracy.

Ja
@Dominika 23.08.2017 14:49

Wydaje mi sie ze skoro nie ma negatywnych wypowiedzi to musi byc znosnie, przeciez na tym portalu jest tendencja do pisania gdy sie zostalo zle potraktowanym

Alicja

Alicja Przeniosłam sie do Waszego zakładu na ul. Puławskiej i jestem bardzo zadowolona,czesałam sie u kilku fryzjerek i wszystkie bardzo dobrze czeszą,miła atmosfera zakładu z przyjemnością go odwiedzam raz w tygodniu,wychodzę z salonu zrelaksowana a przede wszystkim dobrze uczesana.

Alicja

Dzisiaj czesałam się w Waszym salonie w Warszawie na ul. Nowy Świat ,wrażenia niezapomniane , fryzjerka arogancka-pani Magda Babik,nie reagowała na moje zapytania,zostawiła mnie z mokrą głową w połowie czesania i robiła 10 minutowy wywiad co do fryzury z następną czekającą klientką ,oglądały katalog fryzur a ja czekałam.Ponieważ porządnie zmarzłam z mokrą głową, zaczęląm sie suszyć sama ,potem złapała suszarkę i tak mnie sparzyła żę zaczęłam krzyczeć,pan z recepcji skierował mnie do następnej fryzjerki,mam poparzoną głowę i niestety fryzura klapnięta , paznokcie nie doczekały sie pomalowania mimo że pan w recepcji sprawdził i manikurzystka była wolna. W czasie czesania prosiłam fryzjerkę czy nie ma możliwości zeby pomalować mi paznokcie w czasie czesania ,odpowiedziała że nie ma manikurzystki !!Czesałam się u Państwa 10 lat, ceniłam sobie umiarkowane ceny i to że zawsze byłam uczesana bez uprzedniej rejestracji ,niestety nie wejdę do tego zakładu nigdy więcej. Wygląda że panienki same tam robią co chcą, wyrażny brak nadzoru!!

payo

lopez no przecież w każdej pracy trzeba zawsze już na starcie dawać z siebie 101%, nie rozumiem więc o co robisz halo. tym bardziej jak mamy tutaj do czynienia z francuskimi salonami fryzjerskimi to tym bardziej ta zasada obowiązuje przecież, pozdrawiam

bbbbbb

A piła Pani wodę tam ? z kranu...

mik

A czy któryś z tych salonów Franck Provost Polska nie poszukuje pracownika? bo tak się składa że chciałbym spróbować pracy w tej firmie, a że nie mam żadnych zobowiązań to jestem i gotowy za taką pracą wyjechać. Ogólnie rzecz biorąc polecacie tą firmę jako pracodawce? płacą na czas czy się spóźniają?

anonim ze wzgledu na to zeby zaraz nikt mnie nie ś

jeden wielki burdel,dla asystentów umowa zlecenie w gratisie traktowanie jak niewolnika. Fryzjerzy na własnej działalności od 2 do 5 lat a jezeli wczesniej odejdą to płacą kosmiczne kary chorej psychicznie szefowej około 25 000 zł. Chora byłam z gorączką 39 stopni, grozili mi ze jak nie przyjdę do pracy to odetną mi z pensji 200zl (za 1 dzień ). Minuta spóźnienia 2 zł odcięcia z wypłaty. Koleżanka spoźniła się 40 min bo problem z dzieckiem miala co za tym poszło 80 zl odcięcia :) Najmniejszy błąd= nie maja humoru nie zapłacą Ci za klienta. okorpna atmosfera, tępe laski uważają się za gwiazdy i obrabiają sobie 4 litery. Wypłaty kiedy im się podoba ( nigdy nie wiadomo jakiie np. 300 zl mniejsze :)) cały sprzęt fryzjer musi mieć swój dodatkowo kosmetyki do stylizacji kupować za własne pieniądze. moja najmniejsza wyplata za przepracowany caly miesciac to 800 zl . OBÓZ PRACY!!!!!!!!!

Kasia

Jak widać same anonimy przestraszonych ludzi. Praca normalna jak każada , nigdzie nie jest łatwo a już napewno nie w sieciówce gdzie standardy i wymogi od pracownikòw są troszeczke większe niż u \\\\\\\"pani Joli \\\\\\\". Wiekszość opini widze asystentòw . Wypowiadają się ludzie ktòrzy nie potrafią sobie poradzić kiedy robi się troszke trudniej niż zwykle.Ja pracuje już 7 lat .

bibi

Praca na umowę zlecenie.Warunki pracy kiepskie.Pensja uzależniona od obrotu.Tylko jak zrobić duży obrót jak można tylko myć włosy i farbować.Dodatkowo składki na szampon do pracy.Strój roboczy kupuje się samemu itp składki aby tylko płacił pracownik.

praca dla silnych emocjonalnie, ludzi traktują jak meble- przenoszą z salonu do salonu bez pytania o zdanie :(

Zostaw opinię o Franck Provost Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Franck Provost Polska Sp. z o.o.