Centrum Technologii Informatycznych IT Card S.A.

Opinie o Centrum Technologii Informatycznych IT Card S.A.

Weronika

@llkk dlaczego uważasz, że rozmowa kwalifikacyjna do działu księgowego odbywa się na słabym poziomie?

gość

Świetnie, że oprócz tego umowa jest w pełni respektowana. Zastanawiam się jednak jakich średnich zarobków może się spodziewać, wiecie może? Dzięki za odpowiedź

Mała

Zależy to od działu, na infolinii 1900 brutto

llkk

Rozmowa do działu księgowego rzeczywiście na żenującym poziomie... Mam wrazenie ze kandydat jest już "wybrany" a Panie muszą zrobić tą rekrutację. Nawet nie chciało im się formułować sensownych pytań, przyszły jak za karę. Poza tym źle napisane ogłoszenie, nie dopisali kilku najważniejszych obowiązków jak sie okazało- niezbędnych do tej pracy.... a niby taka poważna firma ze stabilnym zatrudnieniem..... szkoda czasu :/

on

Aktualizacja po prawie 2 miesiącach pracy. Zgadzam się z "nn". Negatywne opinie - osąd kogoś kto szukał pracy takiej co nic nie zrobi i zarobi. 1. Karty sportowe i ubezpieczenia mnie jako pracownika kosztują tylko w kwestii podatku bo są dodatkowym dochodem. 2. Współpracownicy świetni. Każdy pomaga jak może. I nie ma faworyzowania. 3. Szef - za często to go nie widać, współpracuje się głównie z kadrą kierowniczą a oni są w porządku. Nie ma zadzierania nosa i "szefowania". Atmosfera pracy komfortowa. 4. Wszyscy zatrudnieni na umowę o pracę. Wypłaty zawsze na czas i bez problemów. 5. Co do pracy - jest jej dużo, coraz więcej ale to znaczy że się firma rozwija. Podsumowując, jeśli ktoś chce pracować a nie leżeć to polecam bardzo. Poszukują ludzi kreatywnych, pracowitych i zaangażowanych.

Onnnn
@on 06.05.2016 17:04

Tak, wypłaty na czas a czemu nie wspomnisz, że 2 miesiące temu odeszła z pracy w Warszawie osoba, która zajmowała się wyliczaniem i wysyłaniem przelewów z wypłatami. Zatrudnili jakąś dziunę ledwo po studiach i się zaczęło, nie umie nadgodzin policzyć, ludzie nie podostawali pieniędzy za nadgodziny, mieli dostać z kolejną wypłatą i oczywiście nie otrzymali, mało tego, przy kolejnej wypłacie nie dość, że nie otrzymali wyrównania to i znowu nie dostali pieniędzy za nadgodziny ;) Jestem ciekawa ile ludzie wytrzymają :)

paas

Witam :) ja pracowałam na infolinii i pracę polecam BARDZO. Jednak z zarobkami niestety prawda, bardzo słabe, można troche podciągnać nadgodzinami. Gdyby kasa była lepsza pewnie byłabym tam do dziś :)

nn

Atmosfera - ile ludzi tyle ocen, wszystkie subiektywne, bo oczekiwania różne. Nie bez znaczenia są i karty sportowe i możliwość nauki j. angielskiego i ubezpieczenie zdrowotne- to daje firma, a atmosferę tworzą ludzie. Według mnie jest OK. I oczywiście wyłącznie umowa o pracę.

on

Zacząłem niedawno pracę w oddziale w Łomży i powiem że na razie zapowiada się ciekawie. Ludzie chętni do pomocy, szef jest ok - wymagający bo to normalne ale ludzki. Praca ciekawa, w bardzo dobrych warunkach. A to co pisali o kartach sportowych i ubezpieczeniach dodatkowych to prawda.

aska

Asystent księgowości - rozmowa kwalifikacyjna na poziomie żenującym. Przedstawicielka księgowości chyba pozjadała wszystkie rozumy i myśli, że tylko ona ma racje nawet gdy jej nie ma. HR ?? to coś nie powinno istnieć. Zbędne zajmowanie stołków i zadawanie durnych, kompletnie nie mających związku ze stanowiskiem pytań. Ogólnie żenada. Jak oni chcą znaleźć dobrych pracowników? Nie wiem...

Obserwator

Robocik chyba firmy Ci się pomyliły :P Poza tym karty multisport czy ubezpieczenie nie są darmowe :)

ot i to

firma jest ok, ubezpieczenie gratis, karty sportowe gratis, warunki pracy bardzo dobre, a Łomża to małe miasteczko więc nic dziwnego, że się wszyscy znają...

nn

Jakiś mocno emocjonalny wpis o wykorzystywaniu i wyzysku w firmie chyba autorstwa sfrustrowanego/ sfrustrowanych gości. Oj, niedobra firma, niedobra... I szef się nie poznał i nie docenił potencjału... a może się poznał i nie znalazł...Jak tak źle, to idź człowieku tam, gdzie lepiej - Warszawa i Wrocław czeka! A przed odejściem nie zapomnij pójść do szefa i przekazać swoją opinię, może Ci co pozostaną będą mieć łatwiej. Może pogoni koleżanki z dyskoteki, które oprócz tego, że potrafią pracować to jeszcze potrafią się bawić i zatrudni frustratów, którzy wprawdzie niewiele wniosą, ale za to mają oczekiwania i zapewne dziką radość jak z ukrycia dokopią "dzieląc się" zasłyszanymi kłamstwami, choćby na temat zatrudniania rodziny i przyjaciół czy kontroli PIP. Zastanów się człowieku zanim wypowiesz taką opinię, bo jest nieprawdziwa i krzywdząca, ale Tobie pewnie wystarczy satysfakcja, że dołożyłeś/łaś.

MC

Cała firma opiera się na wykorzystaniu i wyzysku Centrum Operacyjnego w Łomży. Brak jakiejkolwiek organizacji i planu działania, jest wszechobecna paranoja jeżeli pokażesz że chcesz coś zrobić to znaczy że chcesz wygryźć kadrę menadżerską z Łomży i jesteś szpiegiem z Warszawy. Specjaliści odchodzą, dwóch odeszło z serwisów bankomatów oraz trzech z działów IT, zostały tylko koleżanki dyrektora z dyskoteki i sami ludzie po znajomości. W Łomży jest system Friends and Family i zwykli ludzie wykorzystywani do granic możliwości. Zgłaszana była sprawa do Inspekcji Pracy i wyszło na to że cała kontrola pod poważnymi zarzutami skończyła się na miłej pogawendce u dyrektora a za ścianą siedzieli ludzie bez umów z obiecanymi przedłużeniami. Tragedia i pięknie wyglądające gówno bo zawinięte w ładne opakowanie i otoczkę nowoczesności. Tak działa w Polsce outsourcing. Mam nadzieje że ludzie z odziału z Warszawy i Wrocławia przeczytają tu o tym co się dzieje w Łomży. Co do komentarza wyżej to najlepsze zarobki są tam gdzie kuzyn,brat,szwagier,bratowa,sąsiad,znajomy z dyskoteki. Reszta się nie liczy wieczni asystenci.

gal anonim

Na dzień dzisiejszy zwolniono 2 osoby z Łomży i kilka w Warszawie, atmosfera pracy jest ciężka, każdy trzęsie tyłkiem aby go nie ruszyli, za byle co. Firma doszukuje się oszczędności. Co roku o tej porze, czyli w lutym były wypłacane premie,a w tym roku nic nie ma!!! i każdy pracownik boi się i siedzi jak mysz pod miotłą ...Zarodki na poziomie do 1400- 1450 zł w porywach niezależnie od tego czy jest to infolinia czy dział techniczny. Wyzysk nowych pracowników, spychologia, często brak pomocy ze strony starszych pracowników... Najlepsze zarobki są na rozliczeniach oraz recepcji i wiadomo dział informatyczny, reszta to wegetacja.

galon

z długoletniej współpracy nie polecam, lepiej zastanówcie się dwa razy zanim złożycie cv, Łomża to czarna dziura, no chyba ze do biura w Warszawie albo we Wrocławiu to już lepiej i zarobki 2x wiesze niż w Łomży

sotrue

W każdej firmie jest tak, że starsi pracownicy pomagają nowym i to jest chyba czymś normalnym. Sęk w tym, że to kolejny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gdzie traktują Cię jak zwykłego robola do wykorzystania. Idąc po podwyżkę słyszysz, że na twoje miejsce jest 10 chetnych i jeden stały tekst, że firma się rozwija i nie ma środków na podwyżki. Jeśli macie okazję pracować gdzieś indziej za najniższą krajowa to trzymajcie się z daleka od IT card Łomża.

Onn

Zapomnij takie same płace czy na infolinii czy jako asystent ds. obsługi bankomatów najniższa krajowa potem może z 1500 netto, a jak wspomnisz o podwyżce dyrektor powie, że na Twoje miejsce jest 10 chętnych. Wiem, że 2 informatyków złożyło wypowiedzenia po takim tekście. Zero awansów, premii.

Nike

Maksymalny wyzysk za najniższą krajową. Tak się pracuje w oddziale w Łomży. Zero marchewek, tylko kij. Dyrektor mówi wprost: pracuj jak najdłużej, bo to Twój psi obowiązek. Oczywiście za darmo. Kombinuje jak może żeby jak najmniej zapłacić zasłaniając się (cyt. to przecież Łomża, tu się tyle zarabia). Generalnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] opakowane w złoty papierek PR.

Masz doświadczenie w pracy w firmie Centrum Technologii Informatycznych IT Card S.A.? Wiesz coś o zarobkach i atmosferze pracy? Podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw opinię o Centrum Technologii Informatycznych IT Card S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Technologii Informatycznych IT Card S.A.