opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

ITCARD

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.6/5

Na podstawie 78 ocen
Opinie(113)
Dodaj opinię
Aktualności(6)

Opinie(113)

Dodaj opinię
Aktualności(6)
Logo
  • O ITCARD
  • .
  • Nasze marki
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Kariera
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Nasze usługi
  • .
  • Kontakt

O ITCARD

Nasze marki

Nasze wartości

Kariera

Rekrutacja

Nasze usługi

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o ITCARD S.A.

Opinie

Opinie o ITCARD Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o ITCARD S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pytanie

    05.07.2021 10:21

    Inne

    Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w IT Card Centrum Technologii Płatniczych SPÓŁKA AKCYJNA? Chętnie zatrudniają?
    ReviewUserIcon
    M

    20.08.2021 10:07

    Pracownik

    Jeśli pytasza czy zatrudniają studentów to tak :) sama tak zaczynałam jako studentka i pracuje do dziś.
    ReviewUserIcon
    Beata

    19.05.2021 01:10

    Inne

    Cześć, czy moglibyście polecić tę pracę aktualnie? Mam nadzieję, że pracodawca dobrze radzi sobie z sytuacją, którą spowodował koronawirus. Powiedzcie proszę, czy warto teraz zaaplikować i dlaczego. Jestem bardzo ciekawa waszych doświadczeń z tym pracodawcą, pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.08.2021 20:06

    Były pracownik

    zmusili pracowników do podpisania umowy 80% pensji, po kilku miesiącach pensje wróciły, ale jako premia, nadal nie ma normalnych umów
    ReviewUserIcon
    zwolniony przez korone !!!!

    06.11.2020 15:20

    Kandydat

    jaki można zarobić hajs jako Specjalista ds. Wdrożeń i Rozwoju Aplikacji E-Commerce? ktoś coś o nich podrzuci?
    ReviewUserIcon
    123

    08.09.2020 15:02

    Były pracownik

    Galopujący nepotyzm. Brak kompetencji tak zwanego "manadżmentu". Zmarnowany czas i nerwy. Słabe zarobki.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    13.04.2020 10:20

    Inne

    Jak się pracuje z ludźmi z Centrum Technologii Informatycznych IT Card S.A.?
    ReviewUserIcon
    Słoik

    14.05.2020 21:47

    Inne

    Brak słów - zawiść, kablowanie, obgadywanie jawne...
    ReviewUserIcon
    Remontmózgu

    08.04.2020 09:02

    Inne

    Zacytuję pewną koleżankę z firmy zewnętrznej, z którą miałem przyjemność chwilę współpracować podczas wykonywania swoich obowiązków w ITC. "Co Ty tu jeszcze robisz ?"
    ReviewUserIcon
    Słoik

    14.05.2020 21:48

    Inne

    Firma na start, by cokolwiek w cv wpisać jedynie
    ReviewUserIcon
    Ktos

    10.02.2020 19:50

    Inne

    Jaka atmosfera w dziale IT jak wygląda praca ? Czy można pracować zdalnie czy da się zatrudnić na B2B ?
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    03.01.2020 09:08

    Inne

    Co jaki okres czasu w Centrum Technologii Informatycznych IT Card S.A. można ubiegać się o podwyżkę?
    ReviewUserIcon
    Michał

    12.01.2020 13:47

    Inne

    Niektórzy pracują po 5 lat i nie maja podwyżki - ogolnie podwyżek nie ma, chyba, ze awans jest
    ReviewUserIcon
    petek

    07.02.2020 14:44

    Inne

    witam, jakie sa zarobki na stanowisku konsultant ?
    ReviewUserIcon
    Dagmara

    24.02.2018 06:56

    Inne

    Jakich średnich zarobków można oczekiwać?
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    11.10.2018 08:50

    Inne

    Na średnia krajowa nie licz
    ReviewUserIcon
    Anna

    24.09.2019 18:41

    Inne

    A jak płacą za dodatki za pracę w godzinach nocnych za soboty i niedzielę ?

    Kontakt - ITCARD S.A.

    Jutrzenki 139 02-231 Warszawa

    NIP:5252523289

    KRS:0000640662

    https://itcard.pl/
    Branże: Finansowanie i dotacje
    ReviewUserIcon
    Byly pracownik

    14.03.2019 08:48

    Inne

    Praca w tej firmie, to największy błąd życia!
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.03.2016 14:35

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonymous

    11.10.2018 08:54

    Inne

    Karty i ubezpieczenie to standard. Chyba nie ma już firm, które by tego nie dawały. Tak wiec to żadna rewelacja
    ReviewUserIcon
    It Card pracownik

    11.01.2018 11:53

    Inne

    Niestety nie polecam tej pracy ze zględu na bardzo niskie zarobki w działach związanych z obsługą klienta i obsługą bankomatów. Zarobki od 1300 do 1500 na rękę w zależności od stażu pracy. Kadra zarządzająca pozostawia wiele do życzenia. Jest to typowa korporacja w której szary pracownik jest nikim, musi się podporządkować i nie może mieć własnego zdania. Praca w obsłudze klienta ma charakter zmianowy, pracuje się w niedziele i święta. Jeśli mało od siebie wymagasz i chcesz robić cokolwiek za marne pieniądze polecam :-) Jeśli masz już doświadczenie pracy i coś sobą reprezentujesz to poszukaj czegoś innego. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Szukający pracy

    24.01.2018 17:16

    Inne

    To jest korporacja? To ilu ludzi ta firma zatrudnia? Wydawała się mała i niezbyt znaczaca
    ReviewUserIcon
    on

    06.05.2016 17:04

    Inne

    Aktualizacja po prawie 2 miesiącach pracy. Zgadzam się z "nn". Negatywne opinie - osąd kogoś kto szukał pracy takiej co nic nie zrobi i zarobi. 1. Karty sportowe i ubezpieczenia mnie jako pracownika kosztują tylko w kwestii podatku bo są dodatkowym dochodem. 2. Współpracownicy świetni. Każdy pomaga jak może. I nie ma faworyzowania. 3. Szef - za często to go nie widać, współpracuje się głównie z kadrą kierowniczą a oni są w porządku. Nie ma zadzierania nosa i "szefowania". Atmosfera pracy komfortowa. 4. Wszyscy zatrudnieni na umowę o pracę. Wypłaty zawsze na czas i bez problemów. 5. Co do pracy - jest jej dużo, coraz więcej ale to znaczy że się firma rozwija. Podsumowując, jeśli ktoś chce pracować a nie leżeć to polecam bardzo. Poszukują ludzi kreatywnych, pracowitych i zaangażowanych.
    ReviewUserIcon
    adrian

    20.03.2016 11:27

    Inne

    @nn A czy ty aktualnie pracujesz w tej firmie i możesz coś więcej powiedzieć o atmosferze? Jeśli chodzi o te karty sportowe, to moim zdaniem to i tak nie jest najważniejsze. Powiedzcie, czy naprawdę można liczyć na umowę o pracę?
    ReviewUserIcon
    nn

    20.03.2016 15:09

    Inne

    Atmosfera - ile ludzi tyle ocen, wszystkie subiektywne, bo oczekiwania różne. Nie bez znaczenia są i karty sportowe i możliwość nauki j. angielskiego i ubezpieczenie zdrowotne- to daje firma, a atmosferę tworzą ludzie. Według mnie jest OK. I oczywiście wyłącznie umowa o pracę.
    ReviewUserIcon
    on

    18.03.2016 16:32

    Inne

    Zacząłem niedawno pracę w oddziale w Łomży i powiem że na razie zapowiada się ciekawie. Ludzie chętni do pomocy, szef jest ok - wymagający bo to normalne ale ludzki. Praca ciekawa, w bardzo dobrych warunkach. A to co pisali o kartach sportowych i ubezpieczeniach dodatkowych to prawda.
    ReviewUserIcon
    robocik

    18.03.2016 11:09

    Inne

    na pewno im @aska dopbrych fachowców i specjalistów nie brakuje, w końcu to karty kredytowe, bankomaty itd. a więc it tylko dla najlepszych, i pieniądze też jedne z najlepszych
    ReviewUserIcon
    hi hi

    31.12.2015 13:25

    Inne

    @ggfgf wystarczy po prostu zajrzeć w ogłoszenie. Super, że zapewniają umowy o pracę i nawet specjalne szkolenia i kursy. Zawsze można się doszkolić do pracy.
    ReviewUserIcon
    ggfgf

    29.12.2015 00:13

    Inne

    @ploka no podjerzewam ze mozna na takim stanowisku całkiem sporo zarobic, jeszcze zastanwiam sie tylko jakie tam sa warunki i atmosfera na takim stanowiskiu

    Zostaw merytoryczną opinię o ITCARD S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.