PGW Wody Polskie
counter
1 627 10545 5 1
anna

WZMiUW - tam kręcili na lewo i wszyscy przeszli do Wód Polskich - dramat, ze Wody Polskie przyjęli a teraz wszystko wyłazi kadra WZMiUW - totalny bałagan .

Tak199Nie98
PROTEST

Drodzy pracownicy PGW Wody Polskie. W związku z sytuacją jaką nam zgotowali nasi rządzacy w KZGW, RZGW i ZZ w kontekscie braku nagród rocznych i świątecznych, a może i 13-tej pensji, za naszą ciężką prace, gdzie pseudo związki zawodowe mają nas w (usunięte przez administratora) Za całokształt tego bałaganu, upokarzanie, niesprawiedliwość, nierówne traktowanie, układy i żenująco niskie wynadrodzenia proponujemy zorganizowanie ogólnopolskiego PROTESTU z terminem do ustalenia (może np. 20 - 24 stycznia) jak również przez miesiąc od 4 stycznia do 7 lutego zachowanie zasady tzw "Strajku włoskiego" polegającego na wykonywaniu przez pracowników obowiązków służbowych w sposób skrajnie drobiazgowy, co spowoduje blokadę działania w sposób zbliżony do strajku pasywnego. Myślicie, że w każdy dzień protestu (np. od 20 do 24 stycznia) moglibyśmy oczywiście każdy indywidualnie wysyłać do KZGW do Prezesa Dacy, jego zastępców: Patrycji Szpak-Lichoty, Joanny Kopczyńskiej, Krzysztofa Woś, Roberta Chciuka, i swojej Dyrekcji RZGW czy ZZ maila o treści np. PROTEST PRACOWNIKÓW GOSPODARKI WODNEJ. Może dałoby im to coś do myślenia i otworzyło oczy. Tak dalej być nie może. Nie ma na to naszej zgody. Prośba do Was o przekazywanie tej informacji wszystkim pracownikom PGW. Proszę byście się nie obawiali szykanowania ze strony dyrekcji ponieważ, wszelkie naciski i zastraszanie będzie zgłaszane do prawników, których chcemy powołac do bezpłatnej pomocy prawnej.Wszyscy mamy już dość tego bałaganu i braku perspektyw. Jeśli się nic nie zmieni będziemy zaostrzać nasz prostest i przybierać formy bardziej dotkliwe dla pracodawcy i ministertwa. Patrzymy tej władzy na ręce i tym razem nie odpuścimy.

Tak174Nie102
Ela

Dzień Dobry, Czy polecacie pracę w Wodach Polskich ?? Szukam na terenie Warmińsko - Mazurskiego dokładnie Olsztyn.

Tak119Nie114