Opinie o Plastics Group Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Plastics Group Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Plastics Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plastics Group Sp. z o.o. w Warszawa

H Nowy wpis

Stabilna praca, dla osoby z rodzinką to ważny aspekt. W pracy wiele kuriozów ale gdzie ich nie ma.

Piotr

Praca na magazynie nie należy do najłatwiejszych, ale kasa ok.

Edward Nowy wpis
@Piotr

Czemu nie jest najłatwiejsza? Możesz to wyjaśnić? :) Piszesz też, że kasa jest ok, więc może napiszesz ile konkretnie się tu zarobi? Są jakieś dodatki czy można się spodziewać tylko podstawy? Daj znać koniecznie! :)

grafik

Praca ok, stabilne zatrudnienie (umowa/kontrakt), płaca na czas.

Edward Nowy wpis
@grafik

A jak ze stawkami na start to wygląda w Plastics Group? Ile można zarobić nie mając jakiegoś ogromnego doświadczenia, czy w ogóle przyjmują takie osoby? I czy oprócz pensji są jakieś premie i dodatki?

enio

Pracowałem kilka lat na magazynie. Fajna atmosfera, spokojna praca. Kasa może być. Brak socjalnych dodatków, pracownicy nie są rozpieszczani.

Tytus Nowy wpis
@enio

To na jakim oddziale pracowałeś i ile byłeś w stanie zarobić?

Specjalista Ds. Zakupów
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rozmowa składała się z dwóch etapów- 1. zadanie na czas - rozplanowanie działań przyjęcia towaru w magazynie 2. rozmowa z rekrutem i sprawdzenie umiejętności

Pytania

1) MS Office, Excel - rozwiązanie zadania i sprawdzenie umiejętności oraz tworzenia formuł (zaawansowanych, ale nie było np. tabeli przestawnych) 2) język - wywiad po angielsku , bardzo szczegółowo opowiedzieć o sobie i doświadczeniu zawodowym oraz ,nietypowo, ( np. wymienić pięć nazw gatunków drzew, ryb, ptaków)

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy Plastics Group Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Kasia

Ja lubiłam pracę w PG. Fajni ludzie, produkt niełatwy do sprzedaży ale dla chcącego nic trudnego :). Wystarczy chcieć i uczciwie pracować.

Edward
@Kasia

A jakie są prowizje od sprzedaży w Plastics Group? No i ile wynosi podstawa w tej firmie? Jakie w ogóle są targety do wyrobienia? :)

Mario T
Kandydat

Dzień Dobry Mam Pytanie mam zamiar kandydować na stanowisko Magazyniera w firmie Plastic Group. Czy ktoś jest w stanie udzielić mi informacji ile zarabia magazynier w tej firmie będę wdzięczny za szczerą odpowiedz pozdrawim.

Aneta

A możesz wytłumaczyć dlaczego nie polecasz pracy w Plastics Groupie? Nie podałeś/aś żadnych konkretów na ten temat więc nie wiadomo w sumie o co chodzi :P Jakie warunki zatrudnienia Ci nie odpowiadają? Co byś zmienił/a? I na jakim stanowisku pracujesz/pracowałeś/aś?

czuły daro
Klient

a namiętna krągła dorka jeszcze pracuje aaa?

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Plastics Group Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na Lento.pl 15 kwietnia i zastanawiam się nad złożeniem CV.

Piotr

Ten nasz cały Prezes to ładnie nas wszystkich (usunięte przez administratora) Na wyplatach, na paliwie. Hahah

Jutek

Całe szczęście już tu nie pracuje. 300 zł zabieranie za auto i dodatkowo 65 groszy za kilometr prywatny. Co najmniej jak bym audi v8 jeździł. Powodzenie dla przyszłych handlowców sprzedających Plastik na marży

PotencjalnyPH
Kandydat

Dlaczego mam płacić za korzystanie z samochodu 300 zł skoro nie mogę z niego korzystać w weekendy czy po pracy ? To chore.. rozumiem płace 300zl ale mam jakiś limit kilometrów które moge wykorzystać prywatnie.

Wniosek

A co to za firma, która na etapie ogłoszenia o pracę na PH pisze w obowiązkach o sporządzaniu protokołów reklamacji? Jakiś badziew widać produkuje D

Tom
@Wniosek

Firma nie jest producentem jest dystrybutorem hurtownia

Auto

Witam , jakie służbówki maja przedstawiciele ? Pozdr

BRUCE
@Auto

Lepie zapytaj ile bedziesz placil.... Auta sa rozne seat ibiza, ford fiesta, skoda scala pobieraja Ci 300 netto z pensji czyli leaseng kosztuje ok 900 pln firme Ty 35% doplacasz im. w weekendy extra placisz 0,65 groszy za km...

Sandra

Jak traktowane są osoby z niepełnosprawnością?

@Sandra

Jeśli robisz swoje to nikogo nie obchodzi ani twoja płeć, ani twój wiek, twój wygląd , twoje poglądy , preferencje, zdrowie... wszyscy są traktowani tak samo. Nie licz jednak na taryfę ulgową z któregokolwiek z tych powodów.

Marta

A reklamacjami zajmują się pracownicy?

Koszerny

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, nie mała, więc stabilność pracy dla kogoś, kto potrzebuje stałego dopływu gotówki jest bardzo ważna. Czasami (wiosna-lato) są trudne momenty, bo budowlanka rusza, ale po pewnym czasie można do tego przywyknąć

Kazimierz
@Koszerny

Piszesz o stabilności pracy. Czy umowy zawierane z pracownikami są równie trwałe i długoterminowe i na jakie kontrakty mogą liczyć nowo przyjęci pracownicy? Pojawiły się nowe ogłoszenia rekrutacyjne na stanowiska: przedstawiciel handlowy, specjalista do spraw zakupów i specjalista do spraw rozwoju produktów. Szczegóły oferty można znaleźć pod linkiem https://pracodawcy.pracuj.pl/plastics-group-sp-z-o-o,143789.

Przemuś
@Koszerny

Zgadzam się zdecyowanie. Może nie są to super kokosy, ale też nie musisz padać(usunięte przez administratora) jak w innch firmach gdzie pracowałem po 12 godzin dziennie i ciągle było mało. Tutaj 8 godzin(usunięte przez administratora) Jak się szuka stabilnej i wyplacalnej firmy to jest ok

jack
@Przemuś

miałem nic nie pisać, ale przemuś trochę mnie sprowokował, pracowałem w plasticsie i uważałem, że nie jest to włąsciwe miejsce. Dzisiaj zmieniłem już dwie roboty po tym i muszę powiedzieć, że wspominam tą pracę z uśmiechem i dobrymi wspomnieniami. W mojej kolejnej firmie spotkałem się z szefem, który nie szanował człowieka, pomiatał każdym i w zależności od dnia i humru nie wiedziałeś czy będziesz pochwalony czy zmieszany z błotem bez powodu, wytrzymałem rok. Kolejna to piękne opowieści na początku co i jak będzie jak się zatrudnię i ile to nie zarobię a poźniej okaząło się, że nie dostanę premii bo to kiedyś był już klient 6 lat temu i mi się nie należy, innym razem że to klient syna szefa i też mi zabrali, a jeszcze innym razem, że klient wpłacił nie na to konto tylkona inne (również firmowe) i też nie dostałem kasy. Wytrzymałem 5 miesięcy. Dlatego pracę w Plasticsie oceniam na bardzo uczciwą i stabilną.

Grunty i ziemie
@Koszerny

Nie wiem jak wy ale jak mi ktoś pisze ugruntowana pozycja od jednoosobowej działalności po mega korporację to mnie gotuje takie nazewnictwo. Tak tez gruntować można ale ścianę. A firma może mieć stabilna pozycję lub być zaufana:)

Specjalista
@Grunty i ziemie

Widać że nawet nie znasz historii PG a komentujesz xd ja tam PG dobrze wspominam :p

Stefan

@Grunty i ziemie A wiesz coś może o firmie skoro tu jesteś? Prowadzą teraz nabór pracowników?

TS

Firmie zależy na tym żeby pracownik od początku czuł się dobrze. Pracuję drugi tydzień i takie mam odczucia. Trochę korpo ale jednak dominuje mentalność firmy rodzinnej. To chyba dobrze?? Będę dzielił się swoimi spostrzeżeniami na bieżąco. Tomcio Paluch

Zostaw merytoryczną opinię o Plastics Group Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Plastics Group Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 361 ocen.
Plastics Group Sp. z o.o.