Opinie o FONKO Polska Sp. z o.o.

Mariusz G

Pracuję w firmie już jakiś czas i mogę zgodzić się z wcześniejszą opinią. Umowa o pracę to standard, wypłaty są zawsze na czas i pracownik ma jasno określone warunki pracy, a jak wiadomo w tych czasach i innych zakładach pracy nie jest to wcale tak oczywiste.

Tomek

a ja byłem zatrudniony w tej firmie jako monter przez 5 lat i gdyby nie problemy ze zdrowiem pewnie pracowałbym tam dalej, zatrudniają wyłącznie na umowę o pracę, pensja płacona jest terminowo, bardzo dużo pracy

Tomasz

miałem "przyjemnosc"współpracowac z tą firmą i polecam trzymać sie jak najdalej od niej

Andrzej

Możesz coś więcej powiedzieć, jakie zarobki plus minus mają

Zostaw opinię o FONKO Polska Sp. z o.o. - Nadarzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FONKO Polska Sp. z o.o.