Opinie o Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o. w Warszawa

H

"KAMPUS" w Wawrze - taką oto informację możemy znaleźć na stronie głównej tego biznesu. Odradzam szkołę w Wawrze każdemu kto chce, aby jego dziecko wyniosło coś dobrego z tej szkoły. Kwestie nauczania pozostawiam każdemu do własnej analizy- kto ma lub miał tam dziecko wie doskonale jak to wygląda . Od początku istnienia placowka nie doczekała się prawdziwej sali gimnastycznej a stary i dziurawy balon dawno powinien zostać zamknięty i niedopuszczony do użytku.Zajecia wf w okresie zimowym są notorycznie odwoływane z uwagi na brak lub ciągłe awarie ogrzewania. Rozbudowa szkoły - od lat ta sama śpiewka .Dyrekcja i p.Prezes podczas uroczystości szkolnych i dni otwartych zapewnia o rozbudowie szkoły odsyłając rodziców do urzędu miasta celem zapoznania się z projektem.3 lata mijają, projekt traci ważność a szkola nadal taka sama. Rotacja nauczycieli to problem trwający od lat. Brak psychologa,pedagoga o nauczycielu wspomagającym nie wspomnę. Brak sekretariatu-w korytarzu głównym miejsce wydzielone dla sekretarki ,a Pani Prezes nazywa to Kampusem - żenada. Nikt nie zwraca uwagi na złe zachowania uczniów,na brak szacunku do nauczyciela i do personelu sprzątającego. To trwa latami tu nic się nie zmieniło i nie zmienia. Za wszystko trzeba płacić.

kandydat - kl.3
@H

Wiecie już w końcu co z tą rozbudową? Ten budynek szkoły i "hala" (tunel szklarniowy) jak na szkołę z czesnym za prawie 3000 miesięcznie to trochę dużo...

Nauczyciel

Czemu każdy nauczyciel musi siedzieć w pracy od 8 do 16 mimo tego, że ma 2 godziny tylko w danym dniu? Każda normalna szkoła pozwala wyjść nauczycielowi ze szkoły.

rodzice dziecka z Okopowej
@Nauczyciel

To jest szkoła prywatna a nie państwowa. To sa zupelnie inne umowy o prace.

Rodzice

Zarząd, dyrekcja - rozumiem może być różnie. Ale jak wyglądają liczby - wyniki matur, egzaminów ósmoklasisty na Okopowej? Może tu broni się dobrą pracą nauczycieli?

Były uczeń
@Bordo

Wszystko na odwrót. Najgorzej „prowadzony” (bo o realizacji nie można tutaj mówić) program IB w Warszawie, jak nie w kraju. Kadra składa się z ludzi, którzy ukończyli studia. Kropka. Na palcach jednej ręki można policzyć pedagogów, a osoby z jakimkolwiek doświadczeniem w maturze międzynarodowej są albo dostępne tylko kilka godzin w tygodniu, bo pracują w innych szkołach i tylko trzymają to wszystko na swoich barkach, aby ktokolwiek zdał i żeby „szkoła” nie upadła, albo zostali zwolnieni z innych placówek za brak kompetencji (w dużym skrócie, ponieważ gdybym miał wymienić wszystko, zabrakłoby mi znaków). Jeżeli już, to jedynie polska podstawa w tym miejscu ma jakikolwiek sens żeby nie tylko zdać, ale też nie stracić zdrowia psychicznego.

Nauczycielka

Nie mogę przejść obojętnie obok wpisów dotyczących tego, jaka to zła i okropna jest Prezes Zarządu TE Vizja. Dlaczego? Dlatego, że tak nie jest. Większość ludzi, którzy tu negatywnie się o niej wypowiadają nie mieli przyjemności jej poznać. Druga ich część to Ci, którzy w stosunku do Pracodawcy nie zachowywali się fair. A gdy Pracodawca zwrócił uwagę - ot, postanowił się zemścić. Prezes Zarządu TE Vizja to osoba, która dba o uczniów, ich komfort i bezpieczeństwo, inwestuje w szkołę - nie tylko w budynek, ale też w szkolenia dla nauczycieli. Jest osobą, która prowadzi cztery szkoły, z czego jedną w Gdańsku. Naprawdę całe zło tego świata nie pochodzi od niej. To, że nie zawsze ma czas dla każdego wynika z faktu, że TE Vizja intensywnie się rozwija. Ale jeśli jako pracownik masz jakiś problem, coś się dzieje źle - zawsze możesz przyjść. Chcesz wziąć udział w szkoleniu? Przyjdź, porozmawiaj o tym, uzasadnij. Pracuję w tej szkole od trzech lat i nie mogę złego słowa powiedzieć. Tak - pracujemy osiem godzin dziennie. Jak każdy normalny człowiek na etacie, bo nie jest to szkoła publiczna. Ale za to mamy zupełnie inny komfort pracy i inne możliwości rozwoju. Kwestia chęci, zaangażowania i pomysłu na siebie.

@Nauczycielka

Droga nauczycielko pracowałem 5 lat może widziałaś prezeske po lekach. Ja miałem wielokrotnie doczynienia przed... Jest to osoba niezrównoważona. Sam zaznałem (usunięte przez administratora) że strony tej osoby. Wielokrotnie prowadziłem z panią prezes rozmowy w kilku kluczowych tematach za każdym razem słysząc ja tu rządzę! Była też sytuacja, że podpisała się pod moim pomysłem. O czym to świadczy ? O niskim poczuciu wartości! Wiadomo kim tam jest ale czasami warto posłuchać ludzi mądrzejszych z doświadczeniem. Jest to osoba toksyczna. Rozwój o którym wspominasz to ilość otwartych placówek nic poza tym!!! Wiem o tym pracując tyle czasu!

Adrian Nowy wpis

Firma młoda nie jest więc dziwia te komentarze typu ze to na 100% najgorszy pracodawca. niektórzy z was w takim razie czemu wciąż sie zatrudniają jeśli ma być tak źle?

Ewa Nowy wpis
@Adrian

Kiedy chciałem odejść po roku prezeska obiecała mi że pewne sytuacje już się nie powtórzą i po kilku miesiącach było tylko gorzej. Poza tym nowo zatrudnionym obiecują złote góry a okazuje się wysypisko.

Rodzic_Okopowa Nowy wpis
@Adrian

Jeżeli szkoła jest traktowana tylko jako "firma", to jest zwyczajnym (usunięte przez administratora)wobec klientów, czyli uczniów i ich rodziców. I tak jest w tym przypadku. Rodzice płacą najwyższe czesne w okolicy, w nadziei, że nauczyciele będą zadowoleni i chętni do wieloletniej współpracy. Nauczyciele mają widełki, które nie dość, że są niskie, to jeszcze nieoczywiste, są więc oszukiwani. Właściwie dziwne, że jeszcze nikt nie zgłosił tego do PiP. Stąd ich niezadowolenie i ciągła rotacja. W ciągu jednego roku szkolnego moje dziecko miało 4 różnych nauczycieli matematyki! To jest jak sprzedaż mercedesa bez części w cenie nówki! Do tego płatne obiady, których nie można odwołać, nawet jeśli dziecko choruje dłużej niż tydzień. Obowiązkowe mundurki z byleczego w cenie dobrej jakości odzieży. Podręczniki sprzedawane po zawyżonych cenach. "Bombelek" od małego może się w tej placówce nauczyć co znaczy "dziki kapitalizm". Na Okopowej budynek ma przynajmniej salę gimnastyczną. Ale boiska już szkoła wynająć nie raczyła- optymalizacja kosztów. Jedyny sport na świeżym powietrzu to spacerniak dookoła szkoły. Prezeska żeruje na tym, że dzieci nie lubią zmieniać środowiska. Raz zapisane do szkoły, chcą pozostać wśród tych samych przyjaciół. Dlatego jest to bardziej bolesne (usunięte przez administratora) bo odbywa się kosztem dzieci i długo. To nie są odpadające płytki, które inna firma może naprawić.

Ksawery Nowy wpis
@Ewa

Tylko ze o jakich konkretnie sytuacjach teraz jest mowa? zastanawiam się czy większa podwyżka nie zalatawilaby sprawy

Weronika

Jest to najgorszy pracodawca z jakim miałam okazję współpracować. Podejście do pracownika rodem z korporacji z lat 90. lub gorzej. Płaca zależy czy dobrze (usunięte przez administratora) jak tak to zapłacą zero struktury, mnóstwo obowiązków, które nie są częścią stanowiska. Osoba, która jest prezeską jest zupełnie niekompetentna i posiada praktycznie zerowe zdolności komunikacyjne. Na porządku dziennym jest sianie (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) rozwiązaniem umowy, jeżeli podwładny chociażby zasugeruje, że może warto rozważyć inne opcje niż te które ta Pani narzuca. Przykład kundla jako pracownika to jej ulubiony i jedyny model współpracy, ale wydaje się, że zarządowi Szkoły vizji to pasuje. Przykre, ponieważ tak dużo mówi się o komunikacji bez przemocy w tej instytucji… Warto, żeby jakies organy regulujące prawa pracowników w końcu zainteresowały się tą organizacją, bo naprawdę w dzisiejszych czasach rzadko spotyka się z takim traktowaniem przez pracodawcę.

Mama z okopowej

Mam dziecko na Okopowej w szkole podstawowej. Widzę że na tym portalu jest dużo hejtu i niektóre rzeczy są podkoloryzowane żeby zemścić się na pracodawcy. Ale prawdę mówiąc to w szkole nie dzieje się najlepiej. Przede wszystkim na wszystkim oszczędzają - a tak nie powinno być w szkole prywatnej. Brak pomysłu na szkołę, każda klasa jest prowadzona w inny sposób. Jak masz dobrego wychowawcę to masz szczęście a jak nie to tego szczęścia nie masz. Zarządzanie - nie istnieje. Pani dyrektor jak zawsze dużo obiecuje i mówi rodzicom że będzie to czy tamto. I zwłaszcza nowi rodzice w to wszystko wierzą. Klasy przepełnione, dzieci kiszą się w malutkich salach. Tak jak ktoś napisał, obecnie mam wrażenie liczy się ilość a nie jakość. Wszystko jest robione po najmniejszej linii oporu. Gdyby była szkoła alternatywna w okolicy z podobnym programem. To myślę że dużo osób by się przeniosło. Wydaje mi się że brakuje tu dyrekcji z prawdziwego zdarzenia, kogoś kto ułoży program, będzie miał pomysł na tę szkołę. Kto wszystko ułoży od początku. Myślę że dużo rodziców nie wyraża swoich opinii gdzie indziej bo poprostu się boją o swoje dzieci.

rodzic SP okopowa
@Mama z okopowej

Wszystko się zgadza! W tej szkole panuje ogromny chaos. Brak organizacji. A to co jest obiecywane na dniach otwartych ma sie nijak do rzeczywistości - wiadomo nie wszystko. Dzieci w szkole jest zdecydowanie za dużo. W klasach duszno. Na dwor dzieci tez nie wychodzą bo nie ma gdzie. Przed szkoła błoto, górka i nic poza tym. Jeśli nic się nie zmieni rozważymy zmianę szkoły.

Były rodzic
@rodzic SP okopowa

Zwijajcie się jak najszybciej. Zaległości dziecka w nauce będą coraz większe i może być problem z przeniesieniem się do dobrej szkoły.

Tadek

Trudno to nazwać dniem otwartym podczas którego dyrektorka siedzi i się nie odzywa. Druga że skrzyżowanymi nogami opowiada (usunięte przez administratora). Nieudolna próba prezentacji w w której wszystko jest piękne tylko podczas dnia otwartego. Majkowska jak zwykle nie przygotowana do lekcji. Byłem na takim show w którąś sobotę niestety wypadł mi dyżur i widziałem stres i czułem jak bardzo dyrektorka jest niewiarygodna. Niewiele fragmentów prezentacji jest pokazanych naprawdę dobrze i wartych posłuchania ale tyle o tym. Odradzam każdemu podejmowania nauki w tym czymś nie można tego nawet nazwać szkołą po tym kursie w przyszłości obawiam się że mogą być problemy ze zdaniem matury. A w przypadku pracowników którzy chcą zmienić pracę nikt nie chce zatrudniać. Wyśmiewają się że to miejsce nic nie jest warte. Kiedyś podczas rozmowy ktoś mi sprzedał informację i powiedział że był na rozmowie rekrutacyjnej gdzie usłyszał takie słowa cytuję "jak ktoś kto kiedyś prowadził bar może prowadzić szkołę". Potwierdzam informacje które wcześniej się tu pojawiły o prezesce, która ma bardzo negatywne opinie na mieście. Odbierają ją za niezrównoważoną osobę. W sumie coś w tym jest...

@Mama z okopowej

@Mama z okopowej szczerze Pani radzę zabrać dziecko z tej placówki, póki jest czas. Program realizowany jest tylko na papierze, a w ósmej klasie dziecko będzie musiało nadrobić braki i może nie zdążyć. Każda okoliczna podstawówka jest lepsza.

@Tadek

Prezeska sprawia wrażenie prymitywnej osoby, która uważa, że "fura, skóra i komóra" czynią z niej kogoś ważnego. Ta postawa przekłada się na to, kogo zatrudnia na stanowiskach menadżerskich- rozwielitki bez kręgosłupa i doświadczenia. To się przekłada na pracę nauczycieli, którzy zarabiają zapewne niewiele więcej niż w szkole państwowej, a komfort pracy mają nawet gorszy. Niestety odbija się to na dzieciach. Rodzice decydują się na prywatną szkołę w nadziei, że ich pieniądze będą dawały godne wynagrodzenia nauczycielom, a tym samym poczucie spokoju dzieciom. Niestety tak nie jest. Wszyscy składamy się na kolejne biznesy prezeski, która nawet sama nie ukończyła dobrych szkół.

Polonistka

Niestety jestem Jedną ze zwolnionych nauczycielek. Wielokrotnie słyszałam od uczniów „do zobaczenia w przyszłym roku” lub „Czy Pani egzaminuje jeszcze z jakiegoś przedmiotu, to zapiszę się do Pani?”… Juz się nie zapiszą. Niemniej nie żałuję, że nie będzie mnie od września. Ta szkoła jest bardzo zakłamana i nieuczciwa. Nie chcę być jej częścią.

@Polonistka

Ta szkoła jest prowadzona w sposób absolutnie nieuczciwy, zarówno wobec nauczycieli, jak i uczniów. Powinna więc Pani być dumna, że nie pasuje do "wysokich standardów" tej placówki. Powodzenia w nowej, na pewno lepszej (bo gorzej niż tu być nie może) pracy.

Odpowiedziałam na jedno z ogłoszeń o pracę. Jest ich wszędzie pełno. Pomyślałam, że spróbuję sił i sprawdzę się podczas rekrutacji. Dodam, że pracuję w innej podstawówce realizującej edukację w j. angielskim. Okazało się po kilku pytaniach do dyrektorki, że nie ma pojęcia o programie Cambridge, który tak bardzo reklamuje. Mało tego zwróciłam się z zapytaniem do University of Cambridge i okazało się, że oni nie mają akredytacji do udziału w tym programie. Posługują się tą nazwą jako chwytem marketingowym! Nie chcę pracować w firmie, która jest wydmuszką. Dyrektorka była bardzo zainteresowana, żeby zatrudniać mnie od razu. Niemalże od ręki chciała podpisywać dokumenty. Zaproponowała mi 8500 netto za 40 godzin. Zostaję za niewiele mniej u siebie.

Czy to prawda, że nie mają Państwo akredytacji Cambridge do realizowania tego programu?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Technicznych
Lubliniec
Lentex S.A.
Martyna

Pracowałam w tej firmie tylko pół roku. Dyrektorka mało dojrzała, na sporo sobie pozwala. Dobrze że odeszła. Organizacja pracy jest tak luźna i nieprzemyślana, że niestety ma znaczący wpływ na pracę innych. Wcale nie dziwi mnie fakt, że jej się podobało to co robi. Niestety takie lekkomyślne postępowanie mialo wpływ na czas pracy innych. Moim zdaniem nie wynika ze złośliwości a z braku doświadczenia niemniej jednak warto mieć na uwadze, że właśnie takim osobom jest w vizji super.

Rodzic ucznia z liceum

Niedawno moje dziecko było uczniem tej szkoły... Drodzy rodzice poziom bardzo niski. Oceny nieadekwatne do umiejętności. Dodatkowo materiał pominięty z uwagi na brak nauczycieli. Tam z każdego przedmiotu kogoś brakuje. Najlepsze są zastępstwa kiedy w liceum przychodzi nauczyciel z edukacji wczesnoszkolnej. Syn musi sporo nadrobić materiału. Przestrzegam przed tą szkołą!

@Rodzic ucznia z liceum

Nie chcę nikogo obrażać. Ale czytałam o tym jak wielkie są różnice pomiędzy umiejętnościami uczniów z Warszawy, innych metropolii oraz małych miasteczek. Lokalne szkoły w małych miasteczkach uczą tak, żeby dziecko trafiło do lokalnego liceum o podobnym poziomie. I ta szkoła też taka jest. Stworzona przez osobę, która ma pasję do robienia pieniędzy, nie do nauki. Poziom nauczania jest tak niski, że nawet najlepsi uczniowie mają problemy, żeby konkurować z uczniami z innych warszawskich szkół. Nie mówiąc o średniakach. Z założenia od przedszkola do studiów dziecko ma tam trafić, a ty rodzicu płacić.

@Matka

Podzielam opinię rodziców. Zrezygnowaliśmy na szczęście rok temu. Po jakimś czas otrzymaliśmy pismo z informacją o uregulowaniu zaległych płatności. Była to kwota 4 cyfrowa. Prawie zeszłam na zawał bo opłat zawsze pilnowaliśmy z mężem. Zresztą zapłaciliśmy z góry. Sprawa otarła się o prawnika, prezes, dyrekcję. Powiadomienia przychodziły notorycznie nie wspomnę o telefonach i chamskim tonie. Na szczęście wszystko z naszej strony było uregulowane i udokumentowane. Powodem całego zamieszania był bałagan w dokumentach i te same imiona i nazwiska uczniów. Proszę sobie wyobrazić nikt nie zadał sobie trudu żeby sprawdzić dokumenty, przejrzeć historię wpłat. Prezes nawet nie zapoznała się z dokumentacją tylko powiedziała że może rozłożyć zaległość na raty. Uczulam rodziców przed tym miejscem. Dodatkowo naliczyli nam 3 krotną kwotę za mundurek. To jest chore. Bałagan na każdym szczeblu.

Matka

Nie jestem w stanie zostawić komentarza na Facebooku. Co też może świadczyć o uczciwości tej firmy. Szkołę najlepiej obrazują wyniki egzaminu ósmoklasisty. Dzieciaki uzyskały gorsze wyniki, niż okoliczne państwowe podstawówki, zarówno z matematyki, jak i polskiego. Modalna i mediana są niższe niż w Warszawie, raczej takie jak w malych miasteczkach. Nauczanie z przedmiotów typu chemia czy fizyka, a nawet języki obce jest na jeszcze gorszym poziomie. Dziecko nie rozwinie też talentów sportowych. Szkoła nie ma boiska, nie umie też "dogadać się" ze szkołą obok w sprawie wynajmu. I to wszystko za ogromne pieniądze. Szczerze, nie mam takich nieprzyjaciół, którym poleciłabym wysłać tam dziecko.

@Nauczycielka

Nigdy wcześniej mnie to forum nie interesowało, ale pomyślałam, że koło tego nie da się przejść tak po prostu. Otóż zakończenie roku szkolnego w liceum odbyło się w atmosferze jakby było u cioci na imieninach gdzie rubaszny wujek (w tym przypadku dyrektorka liceum) wygaduje do dzieci "..aby się nie posrały..." Wiem, że na pewno słowo (usunięte przez administratora) zostanie usunięte przez administratora, ale tego co usłyszały dzieci (choć w liceum to prawie dorośli ludzie) i rodzice nie da się wymazać z pamięci. Jedna z matek nagrywała więc jak będzie mądra to powinna pokazać ten kunszt intelektualny w kuratorium. I powinni sobie wszyscy zadać pytanie co się stało z tymi spektakularnymi hasłami którymi karmił wszystkich jeden z poprzednich dyrektorów. Zresztą w tej szkole co rok nowy dyrektor... Mnie jako nauczycielce było po prosty wstyd, że ludzie muszą słuchać tego co pani dyrektor Emilia wygadywała. Poniekąd uderza to również we mnie. Jednak moje zdziwienie dopiero sięgnęło zenitu wieczorem kiedy ktoś z nauczycieli podesłał mi info żebym zobaczyła profil FB dyrektorki Emilii świętującej zakończenie roku szkolnego piciem z "gwinta" alkoholu.... Zawsze uważałam siebie za nauczycielkę z dość nowoczesnym podejściem, ale tego już naprawdę było za dużo. Dyrektorka najpierw wygadująca na zakończeniu roku o "... tym aby się (usunięte przez administratora)..." później na profilu pokazująca się pijąc alkohol jest zjawiskiem którego chyba do tej pory szkolnictwo w tym kraju nie widziało jeszcze. Szanowni właściciele szkoły zauważcie proszę że nie wszystkim nauczycielom podobają się nowatorskie, często graniczące z brakiem smaku i niegodne żadnej szkoły zachowania, które godzą w dobre imię innych nauczycieli.

@Kamil
@@Nauczycielka

Ja tak trochę żartobliwie bo chyba koło tego nie da się przejść obok. @Pani Emilko a może na rozpoczęcie roku szkolnego ma Pani w planach coś równie spektakularnego, ale już nie ponownie „posrać się”, bo to musi być coś na nowy rok szkolny extra. Wtedy proszę od razu zaprosić kuratorium i przedstawicieli samorządu ażeby zobaczyli te wyżyny intelektu w wydaniu barowym. Powiem jeszcze raz to była kompromitacja tej szkoły, tego stanowiska, tych ludzi którzy to budują.

@@Nauczycielka

bardzo mi przykro, że ma Pani takie miejsce pracy. Zachęcano rodziców z podstawówki, żeby wysyłać dzieci do liceum TEVizji. Ale teraz jestem pewna, że już wolę nauczanie domowe dla dziecka, niż naukę w takim miejscu. Szkoda tylko tej młodzieży, która ma nieszczęście tam się uczyć. Uważam, że każda taka sprawa powinna trafić do kuratorium. Ktoś w końcu musi zatrzymać ten "chocholi taniec".

Były
@@Nauczycielka

Jak to fajnie się czyta wpisy na tym forum. Człowiek czuje się znów normalnym po latach kwestionowania siebie. Wybór opuszczenia tej farsy, był w punkt. Pamiętam, że bardzo wahałem się przed podjęciem tej decyzji ponieważ, jak to w bajkach bywa, myślałem że jest to doskonała placówka i chyba coś ze mną musi być nie tak. A jednak po lekturze wpisów na tej stronie, poklepałem się po ramieniu, uśmiechnąłem i idę dalej. Odradzam jakiejkolwiek współpracy z tą "szkołą" tak rodzicom jak i potencjalnym nauczycielom.

Marian

Już mnie w tym miejscu nie ma i moje wnioski są niestety bardzo przykre… Na Okopowej panuje: 1. Targowisko wynagrodzeń: ogromne nierówności między pracownikami na tych samych stanowiskach i zupełny brak chęci do wyrównywania przepaści pomiędzy pracownikami. Warto również zwrócić uwagę na zarobki pracowników w pozostałych placówkach. 2. Zupełny brak rzeczywistości biznesowej, wieczne cięcia kosztów, 3. Wrażenie że obecne osoby odpowiedzialne za zarządzanie firmą nie wiedzą na czym polega prawo pracy co generuje brak zrozumienia i częste odejścia pracowników. 4. Ciągłe ograniczanie narzędzi do pracy 3. Zatrudnianie osób które nie posiadają kompetencji na dane stanowiska 5. Masz pomysł na zmiany ? Prezes Cię wysłucha i tyle… nie ja dostałem opr że zajmuje się czymś czym nie powinienem moge zapomnieć o wdrożeniu pomysłów. 8. Podwyżka roczna? To zależy od ilości sprzedanych informacji. Donosicielstwo tu się najbardziej docenia. 9. Premie? Są albo nie. Skomplikowana sprawa. 10. Starasz się ? To nic. Przy odejściu nawet nikt się za Tobą nie odwróci. Nie pożegna!!! Dla kogo praca w tym miejscu? 1. Dla osób bez doświadczenia - idealna opcja na pierwsze lata przyjmą Cię, spodziewaj się braku pomocy na dalszych etapach (chyba że trafisz na ogarnięty dział ). Jeśli masz silną motywację i silny charakter o wysokiej odporności na stres to się odnajdziesz. Jeśli nie masz tak silnej osobowości - uważaj, będzie potrzebna terapia. Czasami używki. 2. Osoby które są masochistyczne i lubią obłudę. Powodzenia!

@Marian

Niestety te warunki pracy przekładają się na dobrostan dzieci. :( Płacisz za szkołę mnóstwo pieniędzy (najwięcej w okolicy), w zamian dziecko uczą sfrustrowani nauczyciele. Niektórzy wyżywają się na dzieciach, najwięcej jest tych pasywnych. Dlatego nie ma przygotowań do konkursów przedmiotowych, jak w normalnych szkołach. Nawet dzieci dwujęzyczne nie zajmują wysokich miejsc w konkursach z języka, który jest ich drugim ojczystym. A ostatnio nawet czystość szkoły jest na równi pochyłej.

Była uczennica

Zawiedziona jestem wszystkim. Zarówno tym, jak niesprawiedliwie są oceniani uczniowie, jak i panującą tu atmosferą. W normalnej szkole są punkty, które dają ocenę z zachowania. Tutaj- ocena wystawiana jest na zasadzie "bo tak". Nie liczcie, że ktoś Wam pomoże w nauczeniu się czegoś. A jeśli taki nauczyciel się zdarzy, to po roku pracy stąd odejdzie. Zostają smutni, wredni ludzie. Nienawidzę tego miejsca.

Mamy informację roku! W wielkiej tajemnicy (jednak nie tak wielkiej bo paple o tym na prawo i lewo) MAJKOWSKA po zakończeniu roku złożyła wypowiedzenie. Dlatego na uroczystościach tak bardzo się żegnała i tak bardzo ŻLE wyglądała. Po tym jak zrobiła (usunięte przez administratora) wokół swojego byłego kolegi, który ściągnął ją do pracy z zapyziałego Wawra - poprzedniego dyrektora - Godlewska zmusiła ją do wyboru - sama rezygnuje albo dostaje dyscyplinarkę - nazbierała na nią tyle haków, że mogłaby to zrobić. LENAR ją zastąpi - pokaże wtedy na prawdę jaka jest. Na tamtą już płynęła fala skarb i oskarżeń o (usunięte przez administratora) gdy jeszcze pracowała na Wawrze - tutaj jeszcze nie rozwinęła skrzydeł. Widać kim prezesowa się otacza - miernoty zamienia na miernoty - a tak sobie z dzióbków spijały, takie były koleżanki, psiapsi niemalże. NAGUCKA w tym towarzyskim maglu gra teraz pierwsze skrzypce - opowiada naokoło o tych niby tajnych ustaleniach. Boże jaka to jest żenada - ZERO jakiejkolwiek LOJALNOŚCI... A taka miała być tajemnica jak z likwidacją Ochoty - już pół roku temu były tutaj przecieki - HAHAHA - tak jak teraz niby wszystkie takie oddane i wierne, a w rzeczywistości jedna sprzedałaby drugą w oka mgnieniu. Moralne i etyczne (usunięte przez administratora)- takie jakie lubi i w jakim pławi się od lat GODLEWSKA. Obserwuję to od wewnątrz od lat i wciąż nie mogę się pewnym sytuacjom nadziwić.

@Prawnik

Dzień Dobry Państwu, Czytając powyższą wypowiedź dotyczącą ewentualności zwolnienia dyscyplinarnego pracownika, który sam się zwolnił zwracam uwagę, źe zarówno w kraju jak i EU obowiązuje Ochrona Danych Osobowych Pracownika. Pozostaje zadać sobie pytanie kto ujawnił dane osobowe przypisując jednocześnie potencjalne zwolnienie dyscyplinarne narażając pracownika na utratę dobrego imienia i potencjalnie kłopot w znalezieniu nowej pracy. Zakładam, że wyciek tej informacji jest elementem celowego działania w złej wierze mającego na celu zszarganie dobrego imienia podległego pracownika. De facto powyższe nosi znamiona uchybień w co najmniej dwóch przepisach KC. W razie czego służe pomocą.

Anka

Hmmm czyli będzie musiała opuścić gabinet do którego nigdy nie pasowała, oddać laptopa i samochód do zwrotu mam nadzieję że nie sprzedała swojego:))))))). Pani dyrektor cóż wszystko wraca...

Martyna

Brawo! W końcu! Nadszedł ten dzień! To hańba żeby taka osoba reprezentowała szkołę. Tyle zła ile zrobiłaś ludziom dookoła to jest rezultat Twojego fałszywego zachowania. I zobacz kto siada na Twoje krzesło najblizsza osoba. Tak jak kiedyś to zrobiłaś wobec swojego kolegi. Brawo! W końcu! Niestety w tym naszym życiu wszystko wraca dlatego Agnieszko nauczka na przyszłość postępuj zgodnie z obowiązującymi zasadami... Pozostają wczasy na morzem Bałtyckim...

Damian

Stała praktyka szkoły jest to, że jak się zwalniasz (lub jak Cię zwalniają, ale oni nikogo nie zwalniają, bo nikt nie chce tam pracować) to NIE PŁACĄ CI ZA WAKACJE mówiąc, że to Twój urlop bezpłatny. TO CIEKAWE, czy Agnieszce za wakacje zapłacą haha.

Człowiek

tu teraz jakoś szybko ludzi zwalniają? Niepokoją mnie prośby z niektórych wątków o oddelegowanie pewnych osób. Chyba za byle co sie nie wyleci?

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej na nauczyciela przedmiotu ścisłego (Okopowa). Dyrekcja nie była w stanie podać ani przewidywanego wymiaru godzin, ani proponowanej przez szkołę stawki. Po co w takim razie wrzucać ogłoszenie i zapraszać kandydatów?

toma
@.

widać przeciez że panował tutaj chaos, nikt nie wiedział jakie stawki zaoferować, dla nich najlepsz byłoby gdybys sama zaoferowała jakaś stawkę i to wiadomo, niższą niz to co oni sami proponują :D

@toma

Na rozmowie byłam ponad rok temu. Po zobaczeniu kolejnych ofert pracy w tej placówce postanowiłam napisać opinię. Przynajmniej osoba prowadząca rekrutację postawiła jasne wymagania: za nieznaną stawkę, w nieznanym wymiarze godzin miałabym sprawić, by szkoła zyskała renomę jako placówka ze świetnie prowadzonym moim przedmiotem, by chętni walili drzwiami i oknami :D

Rodzic

Czy warto posłać dziecko do podstawówki w nowej placówce na na 1 sierpnia? Z wpisów rozumiem, że to nowe miejsce lokalizacji z Woli.

@Rodzic

Nie!!! Nie popełniaj tego błędu co my. Ta szkoła jest dużo gorsza niż szkoły państwowe. Dzieci nic z niej nie wynoszą. Dodatkowo uczniowie są często oceniani według sympatii pań prezes i dyrektor. Nie ma normalnych , jasnych wytycznych.

Rodzic_podstawówka

LO i podstawówka niewiele się różnią od siebie pod względem zainteresowania rozwojem uczniów. Ostatnie dni szkoły- głównie siedzenie z telefonami w ręku. Przygotowanie do egzaminów- filmy na YT. Uczeń czegoś nie rozumie- możemy go wyśmiać. I jeszcze rodzic za to płaci jedno z najwyższych czesnych w okolicy. Jeśli chcesz poczuć się frajerem- zapisz tam dziecko. Gratis dostaniesz książkę ze zdjęciami z panią prezes.

Rodzic

W tym serwisie są jedyne prawdziwe informacje na temat tej szkoły. W pozostałych miejscach opinie pisali chyba pracownicy, pozostający pod okiem pani prezes, albo boty. Bardzo żałuję, że posłałam dziecko do tej placówki. Nie wspiera ona rozwoju młodego człowieka. Nie przygotowuje do konkursów przedmiotowych, ani do egzaminów. Dobre wyniki E8 są zasługą pracy rodziców i/lub korepetytorów. Nauczyciele, którzy decydują się pracować tam dłużej niż rok, wyglądają na przeciążonych i wypalonych zawodowo. Szkoła zarządzana jest chaotycznie, najważniejsze informacje są pomijane. Stawia się na akcje, w czasie których pani prezes może się sfotografować z uczniami. Dzieci nie nauczą się tu pisać rozprawek, ale mogą obejrzeć filmiki na tik toku. Dramat.

@pracownik

I co z przenosinami Ochoty na 1 Sierpnia? Wszystko chyba bierze w łeb... Zero informacji, nie było żadnego spotkania z rodzicami - idą wakacje a tu cisza! Prezesowa znowu źle dobrała leki i naopowiadała głupot - remont stoi w miejscu. A szkoła na Gładkiej do likwidacji... Dziwi mnie tylko taki brak zainteresowania kadry, rodziców, dyrektorek, pracowników... Nie zależy im, czy śpią snem spokojnych, a potem obudzą się z ręką w nocniku...

Zainteresowana
@@pracownik

Komunikacja o zmianie dopiero wyszła. Czy było wiadomo wcześniej o zmianie? Od kiedy? Jaki był zakres informacji?

@@pracownik

Czy to oznacza że nie będzie już oddziału Ochota? Myślałam o zapisaniu tam dziecka.

@Rodzic

Zabierają dzieciaka do konkurencji a jest ich sporo zresztą poziom dużo wyższy. Jedynym pozytywnym placówki na Ochocie była Pani dyrektor (usunięte przez administratora) ogarnięta, samodzielnie podejmująca decyzje osoba a nie tak jak jest na Okopowej mała głupia niesamodzielna i w dodatku złośliwa osoba.

Były nauczyciel

Jako osoba, która spędziła kilka lat pracując dla Vizji, chciałbym wypowiedzieć się merytorycznie na temat mojego doświadczenia. 1. Niestety, opinie moich przedmówców, nie mijają się z prawdą. Jak to zazwyczaj bywa, niektóre z nich są przebarwione ponieważ targają nami emocje, które często prowadzą do wpisów mało merytorycznych i oscylujących wokół ataków osobistych. Faktem jednak jest, iż w placówce przy ul. Okopowej panuje bardzo toksyczna atmosfera, która bardzo negatywnie wpływa na jakość pracy, co oczywiście przelewa się na dzieci. Jako pracownik otrzymałem różnego rodzaju obietnice na temat wsparcia, podwyżek, stabilności i bezpieczeństwa pracy, co w nijaki sposób miało się do rzeczywistości. Zostałem (usunięte przez administratora) wykorzystany oraz (usunięte przez administratora) przez dyrekcję oraz Panią Prezes co w rezultacie doprowadziło do mojej decyzji o odejściu. Sytuacja wygląda podobnie jak w korporacji - im więcej dajesz, tym więcej pracy zostaje na Ciebie zrzuconej co oczywiście nie jest odzwierciedlone w rekompensacie. Oprócz tego, Pani Prezes potrafiła na przykład wejść do pokoju nauczycielskiego pod koniec roku szkolnego, gdzie mieliśmy szafki wypełnione dokumentacją i materiałami dydaktycznymi i wyrzucić je na podłogę, w ten sposób opróżniając szafki, okazując w ten sposób jej niezadowolenie ze sposobu w jaki utrzymujemy porządek. Podkreślić trzeba jednak, że szafek było zbyt mało i nie każdy nauczyciel miał swoją, więc w momencie kiedy swoje materiały trzymał na szafkach, zostały one po prostu traktowane jak (usunięte przez administratora) i wyrzucane, wedle odgórnego przykazu. 2. Przy tak olbrzymiej placówce z takimi zasobami, jest tylko jedna maszyna ksero, która częściej nie działa niż działa. Jeżeli nie przyjdziemy godzinę wcześniej do pracy, to szansa na kserówki jest znikoma. Ryzykujemy spóźnieniem, ponieważ zazwyczaj jest kolejka. 3. Jako nauczyciel, jednym z obowiązków jest podawanie obiadów najmłodszym z uczniów, oraz sprzątanie po ich obiedzie. 4. Obowiązkowe są nieodpłatne "nocowanki" na terenie szkoły. 5. Szkoła oczekuje od nauczycieli wsparcia i elastyczności w zamian nie oferując absolutnie nic aby ich wesprzeć w jakikolwiek sposób. Często byliśmy rzucani na pożarcie rodzicom, po tym jak otrzymywali informacje sprzeczne z tym, co omawiane było z dyrekcją. 6. Pensja w porównaniu z ilością pracy jest na bardzo niskim poziomie, biorąc pod uwagę obowiązujące obecnie stawki. 7. Byłem kilkukrotnie szantażowany oraz (usunięte przez administratora) utratą pracy w przypadku, gdybym nie zgodził się na dodatkowe godziny lub zajęcia pozaszkolne. Wiem, po rozmowach z innymi osobami z kadry, że jest to praktyka stosowana wobec wszystkich nauczycieli. Wiem też że kilku nauczycieli odeszło z tego powodu. 8. Rotacja nauczycieli jest olbrzymia. Co roku odchodzi większość kadry. Na ich miejsce zatrudniane są nowe osoby, które po roku decydują się odejść. Stara kadra jest już praktycznie nieobecna. Szkoła bardzo oszczędza na nauczycielach i jakości. Dla przykładu, na miejsce nativa, który odszedł z początkiem roku szkolnego, zatrudniono osoby, słabo mówiące po angielsku z trudnym dla dzieci do zrozumienia akcentem. Nauczycielka od muzyki, odeszła kilka miesięcy po zatrudnieniu na jej miejsce dzieci długo czekały na jakiekolwiek zmiany kadry. Podsumowując, nie polecam pracy dla TEVizji. Jest to placówka, w której nie ma szansy na rozwój osobisty. Toksyczna atmosfera oraz wysoki poziom stresu, zupełnie niepotrzebny, powodują, że praca w tej szkole jest po prostu bardzo nieprzyjemna. Uważam że praca w tej szkole była dla mnie ogromną stratą czasu oraz energii.

Niech piszą nawet z błędami żeby wszyscy usłyszeli o tym toksycznym, pełnym nienawiści miejscu. Mam nadzieję, że nadejdzie czas rozliczeń z przeszłością...

@Były nauczyciel

Drodzy nauczyciele to nie szkoła tylko (usunięte przez administratora) A pani prezes to kto to jest prosta kobieta z LV na sobie i myśli że to ja zmieni... O nie z kulturą się rodzisz trudno ją nabyć. Zresztą ona pochodzi z bardzo prostej rodziny... Mimo, że próbowała zrobić z siebie kopciuszka wyszedł kapciuszek.....

Były Pracownik

Szanowny Panie/Pani PACOWNIKU Dziękuję za podjęcie tematu. Rozumiem, że kwestia poprawności wypowiedzi jest dla Pana/Pani istotna. Chciałbym jednak zwrócić uwagę, że merytoryka jest równie ważna, jeśli nie ważniejsza, w kontekście naszej dyskusji. Często zdarza się, że skupienie na poprawności wypowiedzi odwraca uwagę od głównego problemu, co prowadzi do pominięcia istotnych kwestii. Co więcej, używając słowa “klakier”, chciałbym podkreślić, że osoba krytykująca może nieświadomie wspierać politykę wewnętrzną firmy, nie biorąc pod uwagę dobra pracowników i uczniów placówki. Jest to niezwykle ważne, aby pamiętać, że naszym głównym celem powinno być zawsze dobro tych, którzy przynoszą zysk firmie. Mam nadzieję, że ta odpowiedź przyczyni się do dalszej, konstruktywnej dyskusji na ten temat. Z poważaniem

Chciałbym zwrócić uwagę na atmosferę panującą w tym miejscu pracy. Nękaniu, (usunięte przez administratora) i zastraszaniu pracowników nie powinno być miejsca w żadnej organizacji, a tym bardziej w placówce edukacyjnej. Struktura, w której osoby oszukujące pracowników i mamiące ich obietnicami bez pokrycia zarządzają firmą, jest nie tylko nieetyczna, ale także niesprawiedliwa. Brak wsparcia ze strony zarządu jest zauważalny i niepokojący. Kłamstwa, jakimi karmieni są klienci, pracownicy oraz potencjalni pracownicy, są nie do przyjęcia.Pracownicy, zasługują na prawdę i przejrzystość. Atmosfera, w której pracownicy składają fałszywe donosy na współpracowników oraz prowadzą wojny o stanowisko poprzez podlizywanie się pracodawcy, jest toksyczna i szkodliwa. Jest to szczególnie bolesne, gdy pracodawca wykorzystuje tę sytuację, a następnie odrzuca pracowników jak niepotrzebną parasolkę po deszczu.

Edzia
@Były nauczyciel

Nocowanki to można za darmo sobie zrobić w domu i nawet jeszcze będzie to bardziej wygodne xd Ale za takie nocki w szkole można dostać jakieś dodatkowe wolne? To nie fundacja żeby charytatywnie robić

@Nauczycielka

Na szczęście to miejsce już za mną. Z perspektywy czasu widzę że poza tą firmą jest normalne życie zawodowe w szkole gdzie panuje normalna atmosfera bez donoszenia, krzyków, podjudzania. Nie rozumiem jak oni potrafią doprowadzać ludzi do takiego stanu gdzie każdy każdemu wrogiem. I na koniec smutne jest to że ludzie dają się upodlić za pensję nauczycielską. Przecież to jest Warszawa i każdy może zarabiać więcej niż nauczyciel. Szczególnie zapamiętałam wice Sylwię której natura osobista jakkolwiek by się nie starała nie pozwoliła jej powstrzymać się od darcia na nauczycielkę w obecności grupy rodziców z ciekawością przyglądających się poczynaniom osoby która reprezentuje szkołę. Ktoś kiedyś ładnie to opisał że przychodzą tutaj nauczyciele z małym miast. Pierwsza praca w Warszawie, piękny budynek, a w środku niestety smutna rzeczywistość i jakiś niezdrowy wyścig szczurów. Kto pierwszy do najważniejszego gabinetu, coś opowie, zdyskredytuje drugiego, jak coś doniesie to i może podwyżka, a może jak doniesiesz więcej to i wice dostaniesz. W kółko zamęt, afera goni aferę. Moje odczucia jakby często afery były inspirowane i kreowane wewnątrz. I zastanawiasz się po co i nigdy nie zrozumiesz. Jako nauczycielka zawsze wyobrażałam sobie że do szkoły można przyjść z pasją i chęciami ale Ci ludzie bardzo szybko sprowadzili mnie na ziemię. Najważniejsze jest to, że zmieniłam szkołę i widzę że nie byłam naiwna i szkoła może wyglądać inaczej i gorąco zachęcam moich byłych kolegów i koleżanki do zmiany.

Rodzice

@Rodzice

Zdawalność matury w polskim lo - 100%. Proszę sprawdzić na stronie OKE .

Rodzic kandydatki
@Nauczyciel

Zdawalność to nietrudno żeby była 100% - chodzi mi o wyniki matur z przedmiotów na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Gdzie to można sprawdzić? We wcześniejszych wpisach pojawiały się niepokojące informacje. No i czy to szkoła przygotowuje czy korepetycje po lekcjach za pieniądze rodziców?

@Rodzic kandydatki

Proszę sprawdzić na stronie OKE. Nic zachwycającego! Poziom bardzo niski! Któregoś roku podczas dnia otwartego jeden z rodziców zapytał o wyniki wówczas zakłopotanie ze strony pani dyrektor było wielkie po chwili konsultując sprawę z pracownikiem sekretariatu przekazała zakłamane wyniki. O tym wszystkim wiem ponieważ byłam nauczycielem i znałam prawdziwe wyniki i poziom uczniów! Wszystko co tu jest napisane jest prawdą! Szkoła nie prowadzi żadnych dodatkowych zajęć przygotowujących do egzaminów. Poza tym w tej szkole trudno cokolwiek zorganizować po zajęciach szkolnych ponieważ szkoła nastawiona jest na wynajem powierzchni i kiedy kończą się zajęcie licealistów jest rezerwacja dla innych firm. I jeszcze jedno te piękne sale które pokazywane są podczas dnia otwartego laboratorium biologiczne, sala informatyczna czy chemiczna to tylko reklama uczniowie nie spędzają w nich czasu ponieważ wynajmowane są innym szkołom. Zastanówcie się bardzo poważnie za nim zdecydujecie się na zapis dziecka. Ja na szczęście odeszłam i nigdy więcej! Szkoda mi tylko młodzieży!

@Nauczyciel

Z przykrością potwierdzam! Bardzo dużo materiału mój syn musiał nadrobić! Odradzam.

Rodzic kandydata
@Rodzic kandydatki

Nie lubię bawić się w analityka, ale sprawdziliśmy z córką wyniki sesji maturalnej liceum na stronie OKE. Liczby miażdzą i nie kłamią (średnie wyniki): j. polski - poziom podstawowy - 55% (dzielnica Wola 69%), część ustna - 49% (dzielnica Wola 70%) matematyka - poziom podstawowy - 71% (dzielnica Wola 78%) j. angielski - poziom podstawowy - 92% (dzielnica Wola 91%), część ustna - 91% (dzielnica Wola 83%) Przyznam szczerze, że dalej nawet nie chciało nam się tego zestawiać i czytać. O poziomie szkoły świadczą nie happeningi, ale wyniki u zyskiwane na egzaminach zewnętrznych. Nawet jeśli tylko część opisanych tu sytuacji to osobiste animozje, to liczb nikt nie oszuka. Można sobie robić ładne filmiki na tik toku, a nawet wsadzić piórko w (usunięte przez administratora) tak jak Pani Prezes i niekompetentne dyrektorki i skakać z wykrzywionym i dwulicowym uśmiechem na twarzy. Tylko do czego to prowadzi? Do drenażu finansów rodziców (czesne z opłatami dodatkowymi to około 3000 zł miesięcznie), a przede wszystkim frustracji młodego człowieka, który myśląc że trafił w bramy edukacyjnego raju skończy z marnymi wynikami egzaminu, od którego zależy jego przyszłość i pozostanie mu zamiast wymarzonych studiów perspektywa prywatnych uczelni, znów o wątpliwej jakości kształcenia. Sprawdziliśmy też głębiej całą sieć vizja. Oczywiście należy podkreślić, nie wszystko stracone! Na uczelnię prowadzoną przez vizję otrzyma z pewnością atrakcyjny rabat w na czesne i przyjmą go tam z otwartymi ramionami! Nawet nie będzie musiał zmieniać adresu - tylko piętro w kampusie na Okopowej. Chyba, że może już są co do liceum inne plany i jednak przeniosą wszystkich siłą do nowej lokalizacji na ul. 1 Sierpnia - wtedy już nawet dojazd może być nie po drodze. Jak widać szkoła kształci znacznie poniżej oczekiwań i wyników osiąganych przez publiczne licea w dzielnicy Wola. My zrezygnujemy z vizji i piszę to ku przestrodze innych. Zachęcam też do pójścia na dni otwarte i zadania publicznie Pani Prezes i Dyrektorkom tych pytań - na żywo trudniej się kłamie i manipuluje :-) Powodzenia drodzy rodzice w wyborze najlepszej szkoły dla Waszych dzieci!

H
@Rodzic kandydata

Dzień dobry. A jak wygląda sytuacja, jeżeli chodzi o wyniki matur IB? Czesne w Vizji w programie IB, czyli matury międzynarodowej,m to wydatek około 4000 zł miesięcznie. Będę wdzięczny za opinię rodzica ucznia w programie IB w Vizji.

@Rodzic kandydata

Potwierdzam! Musieliśmy zapewnić korepetycje dziecku ponieważ materiał niestety nie został przerobiony z uwagi na brak nauczyciela. Kadra non stop się zmienia! Marketing jaki jest stosowany podczas dnia otwartego przysłonił nam ważne rzeczy. Przyszli rodzice nie dajcie się złapać na piękne filmiki na tik toku to wszystko jest wyreżyserowane. Moje dziecko też musiało pozować do zdjęć żeby pokazać jakie jest szczęśliwe w tej szkole. Zdecydowanie odradzam zapis do tej szkoły. Płaci się za wszystko! Ceny sztucznych marynarek źle skrojonych są kosmiczne.

rodzic

Niestety to prawda. Na dniach otwartych pokazuja sale biologiczne i chemiczne z których dzieci nie korzystaja

Bordo
@H

Vizja ma jedną z najtańszych (a może najtańszą) ofertę wśród szkół prywatnych IB w Warszawie. W tej chwili pracuje tam zespół dobrze wyszkolonych nauczycieli matury międzynarodowej. W tym roku i zeszłym nie było większych problemów z kadrą. Wszystkie sytuacje problemowe były przez szkołę rozwiązywane na bieżąco (czego nie można powiedzieć o wielu innych szkołach tego typu). Kto chce zaliczyć kurs, ten dostanie pełny support, ci którym nie zależy, jak w każdej innej szkole będą mieć problemy.

Matka absolwentki
@Bordo

Nie prawda! Co to znaczy zaliczyć kurs - to nie jest szkoła policealna tylko liceum ogólnokształcące. Skoro pracownik z wewnątrz pisze, że dzieci tam ZALICZAJĄ KURS - to wszystko już chyba jest jasne. Poza tym płacąc za szkołę jesteśmy gotowi na czesne podpisując umowę - rozumiem, że dla Państwa istnieje zależność niskie czesne - niska jakość. Wynika to wprost z wpisu waszego nauczyciela - porażające! Mnie się to pokrywa z brakiem wsparcia od nauczyciela geografii w klasie IB dla mojej córki. Miała problem z zaliczeniem matury - ZERO wsparcia nauczyciela w zakresie przedmiotu i TOTALNE ZERO zrozumienia ze strony koordynatorki IB, o dyrektorce nie wspominając. Dziecko chodziło za panem nauczycielem i nie mogło się doprosić pomocy. Wsparcie psychologiczne córki i merytoryczne nadrobienie zaległości, które powstały w wizji przez 4 lata kształcenia (za które płaciliśmy) spadły w 100% na dom. Rozważałam z mężem zgłoszenie tego do centrali IB - przydałaby się im porządna kontrola. Finalnie odpuściliśmy bo córka już jest na studiach, ale ile kosztowało to całą rodzinę stresu to szkoda mówić. Nigdy nie zafundowałabym tego najgorszemu wrogowi.

@Matka absolwentki

Podobny bajzel jest w podstawówce na Okopowej. Rodzice robia ciagle wycieczki na rozmowy do Pani Dyrektor ale niestety nic to nie daje. Tylko obietnice bez pokrycia.

Wycieczki oczywiście też wszystkie, oprócz tych do dyrektorki i prezes :-) , płatne, poza czesnym. Do tego doliczana za każdym razem marża.

Wyniki egzaminów
@Rodzice

Jak to jak - tragicznie. Do tego stopnia, że ani na stronach internetowych, ani na dniach otwartych się nimi nie chwalą. Maturę polską i IB uczniowie tutaj oblewają mimo płatnych korków, które opłacają mimo wysokiego czesnego rodzice. Polecam zapytać na dniu otwartym - zobaczycie jak dyrektorka kluczy dookoła tematu.

Były uczeń

Renia

Lepiej TO omijać z daleka , a najlepiej zmienić dyrektora bo raczej nie panuje nad tym co się dzieje w tej szkole na Okopowej , w każdej sprawie wysłała do sekretariatu,mało kompetentna osoba niestety.... Do tego nie miła i arogancka! Mam nadzieję, ze dojdzie do zmiany!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 175.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 153, z czego 7 to opinie pozytywne, 123 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 186 ocen.
  • Pawia 55
    01-030 Warszawa

Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o.