Opinie o Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o. w Warszawa

rodzic

Tez uwazam z ten wpis jest ponizej pasa. To jest czysty hejt i przede wszystkim źle świadczy o osobie która to napisała. Jesli chodzi o Pania Marzenę to jej nie znam ale szkoła na okopowej pozostawia wiele do zyczenia - budynek to nie wszystko. Wiele rzeczy obiecywanych i nie dotrzymywanie słowa, gra na czas to standard. Potrzebna tu jest dyrekcja, która zadba o zatrudnienie nowych dobrych nauczycieli i zadbanie o tych dobrych nauczycieli którzy sa teraz.

Prawda
@rodzic

Poniżej pasa? A kiedy ona świadomie, z rozmachem gra tą złością, poniża ludzi, niszczy ich, obmawia, to to nie jest poniżej pasa? Dla mnie sama prawda.

Rzeczywistość

Przestań to jest cała prawda o tej osobie! Jeżeli ktoś tu posiada jad to tylko ta żmija! To jeszcze delikatne podsumowanie tej sztucznej kukły!

Pseudo prezeska mająca się za kogoś kulturalnego! Nie proponuje żadnych premii, podwyżek, a zapytana o nie potrafi się zaśmiać w twarz i odpowiadać pracownikowi, że przecież proponowałam wynajem mieszkania tak było w moim przypadku lub jeszcze lepsza odpowiedź masz samochód firmowy.... Stosowanie (usunięte przez administratora) wobec pracowników tevizji którzy się starają, chcą poprawić wizerunek tej pseudo „szkoly” jest na porządku dziennym. A Szanowna Pani dyrektor zrobi wszystko, dosłownie wszystko żeby zatrzymać swój stołek. W rozmowie z pracownikiem mówi zupełnie co innego, niż kiedy rozmawia z Marzą. Dodatków motywacyjnych w pracy BRAK, ale system kar jest świetnie rozwinięty np. przenoszenie pracownika do nieogrzewanej piwnicy, dzwonienie po godzinie 22, dawanie czasochłonnych zadań z terminem do wykonania „na już”. To tylko kilka z przykładów. Zastanawiam się kiedy wyjdzie z batem i zacznie ich wszystkich lać??? A kiedy pracownik w końcu złoży wymarzone wypowiedzenie Marzenka patrzy na Ciebie tymi niebieskimi sztucznymi soczewkami i jest wielce zdziwiona, że dlaczego, że ona była takim dobrym pracodawcą, a kiedy się z nią nie zgadzasz to zaczyna Cię atakować i potrafi powiedzieć, że jesteś (usunięte przez administratora). Czy tak zachowuje się szanujący pracodawca? Niech każdy sobie na to pytanie odpowie. Nigdy nie przypuszczałabym, że coś takiego przytrafi mi się w jakiejkolwiek pracy. Szczerze nie polecam. Mam nadzieję, że kiedyś nadejdzie taki czas, że karma wróci zarówno do tak wspaniałej, ciepłej Marzenki jak również przesympatycznej Agi. Nie pozdrawiam!

@Michał

Pani Marzena od lat realizuje ten sam scenariusz. Nagle zaprzyjaźnia sie z którymś z nauczycieli po czym pozwala mu wierzyć że stanie się niebawem kimś wielkim w firmie. Ta osoba w ramach wkupienia się ma donosić na kogo się da oraz podgryzać swojego dyrektora i wicedyrektora. Manipulowana osoba czując namaszczenie z "góry" zaczyna z dużą pasją atakować swoich dyrektorów. Po jakimś czasie usunięty zostaje wice i w jego miejsce wskakuje przyjaciel/przyjaciółka pani prezes. wskakuje jako wicedyrektor i zaczyna z jeszcze większą pasją gryźć swojego dyrektora. Robi to tak długo aż zajmie jego miejsce. Natomiast gra zaczyna się od nowa bo obecna zabawka nie jest już tak atrakcyjna i "po miesiącu miodowym" zostaje znaleziona nowa która ma te same zadania co pierwsza. Tacy jak ja już to kiedyś przeżyli i wiele widzieli....

Sama prawda

Zdecydowanie jedno z najgorszych miejsc, w których pracowałam i powodem wcale nie jest kadra administracyjna, a sama prezes. Nigdy nie spotkałam człowieka tak pozbawionego ogłady i bezczelnego. Wyciąganie wszystkich brudów, oszczerstw i kłamstw przy całym zespole to norma. Na samym początku jest miła zmienia się diametralnie, gdy nie przyzna jej się racji, czy też ma się odmienne zdanie. Rotacja pracowników we wszystkich działach jest bardzo duża. Proponuje za plecami innych pracowników ich stanowiska, powodując nieprzyjemnie sytuacje w zespołach, pracownicy są nawet namawiani do "wzajemnego kopania pod sobą dołków". Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie ze względu na samą prezes, która nigdy nie powinna pracować z ludźmi.

Bronek

Słuchajcie, dla swojego zdrowia psychicznego, życia, które macie jedno, dla dobra swojej rodziny i siebie nie podejmujcie pracy w tym miejscu. W szczególności polecam przyjrzeć się pojęciom takim jak: stres, bezpieczeństwo finansowe, manipulacja, równość, szacunek i wielu, wielu innym. Pomyślcie o tych wszystkich osobach, które odeszły z tej pracy. Raczej nie bez powodu.

Odpowiedziałam na jedno z ogłoszeń o pracę. Jest ich wszędzie pełno. Pomyślałam, że spróbuję sił i sprawdzę się podczas rekrutacji. Dodam, że pracuję w innej podstawówce realizującej edukację w j. angielskim. Okazało się po kilku pytaniach do dyrektorki, że nie ma pojęcia o programie Cambridge, który tak bardzo reklamuje. Mało tego zwróciłam się z zapytaniem do University of Cambridge i okazało się, że oni nie mają akredytacji do udziału w tym programie. Posługują się tą nazwą jako chwytem marketingowym! Nie chcę pracować w firmie, która jest wydmuszką. Dyrektorka była bardzo zainteresowana, żeby zatrudniać mnie od razu. Niemalże od ręki chciała podpisywać dokumenty. Zaproponowała mi 8500 netto za 40 godzin. Zostaję za niewiele mniej u siebie.

Czy to prawda, że nie mają Państwo akredytacji Cambridge do realizowania tego programu?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Wera

Mocno nie polecam pracy w tym miejscu. Totalne oszczędzanie na pracownikach poczynając od wypłaty po brak jakichkolwiek premii, czegokolwiek przez co człowiek mógłby się poczuć doceniany. Jeśli masz nadmiar pracy i mimo to wykonasz ją właściwie oraz na czas nie spodziewaj się nawet słownej pochwały. Natomiast jeśli popełnisz błąd to zaczyna się dojeżdżanie Ciebie na każdym możliwym kroku! Jak Ci się uda to nawet zasłużysz na notatkę służbową, którą możesz wydrukować i powiesić w ramce, żeby wspominać „piękne” czasy pracy w vizji.

Pola

Chaos organizacyjny, brak osób decyzyjnych, niskie wynagrodzenie brak obiecanych podwyżek inaczej ich nigdy nie ma, a do tego właścicielka strasząca pracowników na indywidualnych spotkaniach.

Zoja
@Pola

Upominanie się względem tych podwyżek sugerowali już w innych komentarzach. Podkreślone jednak tu zostało to, że są one obiecane. Kiedy konkretnie do tego doszło? I o jakie wartości chodzi?

Roma

Tragedia. STANOWCZO ODRADZAM. Jestem nauczycielem z powołania to miejsce w żadnym wypadku nie pozwala mi na samorealizację oraz wykorzystywanie samodzielnie wypracowanych metod nauczania. Szkoła jest fatalnie zarządzana przez osoby bez kompetencji. Co do samego stosunku do pracowników ... pozostaje wiele do życzenia. Tu wiedza i doświadczenie przegrywa ze znajomościami. Nie da się tam funkcjonować bez wroga.

@Roma

Prawda, prawda i jeszcze raz prawda! Dzielenie zespołu poprzez faworyzowanie jednych kosztem drugich nastawianie jednych członków zespołu przeciw innym poprzez rozpuszczanie plotek. Na cotygodniowych spotkaniach ordynarne obrabianie tyłka osób nieobecnych lub pracowników innych szkół ! Od czasów podstawówki nie spotkałam się z komentarzami na temat swojego wyglądu czy ubioru. Prym w tym procederze wiedzie pani prezes! Zarobki nie są wysokie ale byłyby do przełknięcia gdyby nie toksyczna atmosfera w pracy. Podwyżka to temat tabu. A wszystko to w tej wspaniałej szkole która kształci dzieci. Stanowczo odradzam

Robert
@Roma

Ja również odradzam! Wszystko zależy od tego jak mocno uda Ci się wejść (usunięte przez administratora).wiadomo kogo. Niezależnie od tego jak będziesz pracować i wykonywać swoje obowiązki. Jeśli komuś to odpowiada to śmiało.

Nauczyciele

Zgodzę się z wpisami o chaosie w szkole. Koleżeństwo w tych relacjach nie pomaga. Dyrektor powinien być dyrektorem a nie Agą ,Madzią, Kasią. Warto na to zwrócić uwagę! GORĄCA PROŚBA DO PANI PREZES PROSZĘ ROZWAŻYĆ KANDYDATURĘ PANI SYLWII LENAR NA DYREKTORA SZKOŁY KTÓRA POSIADA WIEDZĘ I JEST BARDZO POMOCNA I POTRAFI PODJĄĆ DECYZJĘ!!!!! DZIĘKUJEMY BĘDZIEMY WDZIĘCZNI ZA POZYTYWNE ROZPATRZENIE NASZEJ PROŚBY!

Rodzic Okopowa
@Nauczyciele

Niestety w duzej mierze to co jest napisane o tej szkole to prawda. My rodzice tez to widzimy - ten wieczny bałagan i chaos w szkole. Brakuje tu kompetentnej osoby która bedzie dobrze zarzadzac szkoła. Której faktycznie bedzie zalezało na dobru dzieci, które chodzą do tej szkoły. Szkoła wbrew temu co mówia nie koniecznie współpracuje z rodzicami - głownie odwlekaja wszystko w czasie, a potem i tak nic nie robią. Potwierdzam, ze sale które sa pokazywane na dniach otwartych faktycznie uczniowie z nich nie korzystaja. Tak samo z hala sportową - wyglada pieknie ale dzieci nie zawsze moga z niej korzystac. Szkoła coraz bardziej robi sie przepełniona. W małych klasach - nie dostosowanych do liczby uczniow - dopychaja coraz wiecej dzieci, podobno max to 22 w klasie - to tak jak w panstwowej szkole. Pani Prezes prosimy o jak najszybsze zmiany w kadrze zarzadzajacej ! Z tego co pisza tu pracownicy widac ze jak tak dalej bedzie to Ci dobrzy nauczyciele odejdą z tej szkoły.

Rafał

Nie polecam. Bałagan w papierach i słaba jakoś zajęć.

Sławomir

Nie polecam pracy w tej szkole jako nauczyciel. Nie wiem jak w innych placówkach, ale mnie konkretnie chodzi o szkołę na Okopowej. Pani dyrektor, która tam aktualnie pełni swoją funkcję powinna zdecydowanie zmienić zawód. Jest niekompetentna na każde pytanie odpowiada skonsultuję temat z prezes praktycznie każdy temat skonsultuje :))))))). Totalny brak organizacji, chaos, na jakiekolwiek informacje trzeba czekać bardzo długo albo zwyczajnie samemu się o to upominać. Na umowe oraz na pieniądze czekałem bardzo długo. Szkoda czasu na te placówkę. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM tam pracować!

Podwyżki

Zgodnie z komunikatem MEN: "Jak wynika z opublikowanej w dniu 1 lutego ustawy budżetowej na rok 2024, w związku z podwyższeniem wynagrodzeń nauczycieli przedszkoli, szkół i placówek, jednostki samorządu terytorialnego otrzymują zwiększone środki za równo dla publicznych, jak i niepublicznych przeszkoli, szkół i placówek.": https://www.gov.pl/attachment/94d13644-b50f-4d49-a0d6-877249d11387 - a Wy nauczyciele vizji ile podywżek z wyrównaniem już dostaliście? Bo firma która jest organem prowadzącym zgodnie z tym komunikatem dostanie na nie środki! Upomnijcie się - bo inaczej one zwiększą bilans spółki i stan konta pani prezes - a nie Wasz. I nie dajcie sobie wmówić, że to nie dotyczy niepublicznych placówek - powyższy komunikat jest jednoznaczny.

Daria

Praca dla ludzi o mocnych i stalowych nerwach, odpowiedzialność ogromna. Brak czasu na jakiekolwiek przerwy, jedzenie w biegu, wypicie ciepłej kawy/herbaty to luksus. Płaca nieadekwatna do zakresu wymagań i obowiązków. Nie wychodzisz o czasie zawsze później bo przyjdzie klient i musisz go obsłużyć. Nie polecam! chyba, że jest się masochistą! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić podejście do pracownika. Warto żeby pamiętał że pracownik to człowiek który ma też życie prywatne.

Mama

Zgadzam się w 100 % z tym co tutaj jest napisane. Na początku piękna śpiewka, a po podpisani umowy wychodzi jaki tam jest bałagan, bałagan i jeszcze raz bałagan. Nauczyciele uciekają z tego miejsca aż się kurzy. Dokładnie i czytajcie umowy zanim podpiszecie bo mimo to że są wakacje to należy płacić i jak zakończy się rok w klasie maturalnej, czyli nie uczęszcza się do szkoły w maju i czerwcu również należy płacić! Szkoda młodzieży która łapie się na wystrój i wyposażenie klas nie są tak odpychające jak w standardowej szkole i to przyciąga oraz miła gadka stwarza dość przyjazny zafałszowany klimat. NIE POLECAM TEGO MIEJSCA !

Ewelina

Czy zebrania rady pedagogicznej są wliczane w nadgodziny?

Franek

System wynagrodzeń niejasny i bardzo nierówny. (usunięte przez administratora). Brak możliwości awansu. Nie chcą dawać podwyżek za to obowiązków już tak. Nie polecam. Ale co kto lubi!

Piotrek

Jeśli ktoś zastanawia się nad pracą w tej szkole, to bardzo, ale to bardzo odradzam. Dyrekcja ma swoich ulubieńców, widać z kim trzyma się lepiej a kto jest odsunięty na margines. Informację o nieprzedłużeniu umowy dostałem na dwa dni przed jej końcem, oczywiście nie zabrakło słów dasz sobie radę. Z perspektywy czasu cieszę się, że już tam nie pracuję. Niesamowicie toksyczna firma, w której niby cię wspierają, ale po czasie okazuje się, że jesteś pierwszy do wywalenia. Przez kilka miesięcy miałem na głowie obowiązki dwóch osób, swoje i koleżanki, która była na zwolnieniu. Kiedy zgłaszałem trudności to spotykałem się z odpowiedzią musisz dać radę...Jeśli choć trochę zależy wam na zdrowiu psychicznym, to naprawdę zastanówcie się dwa razy nad złożeniem cv do tej firmy.

Piotrek

Miałem wątpliwą przyjemność pracować w tevizji. Zacznę od początku umowy o pracę są ustalane indywidualnie bez względu na stopień awansu. Kogo "góra" bardziej lubi, temu dam więcej. Plan lekcji zmienia się jak w kalejdoskopie raz w miesiącu jak nie częściej. Pracownie o których wspomina się podczas dnia otwartego są dla naszych uczniów niedostępne bo cały czas ktoś te sale wynajmuje z zewnątrz. Dyrekcja... ta kwestia pozostawia wiele do życzenia. Pani, która zarządzają szkołą siedzi cały czas w gabinecie lub u prezes:))). Obowiązków dla nauczycieli coraz więcej, a szacunku wręcz przeciwnie. Pani dyrektor daje do zrozumienia, że nauczyciele w ich szkole nie robią nic, natomiast to one są filarem i mają ręce pełne roboty:))))). Do pracy przychodziłem wieczne zdenerwowany, przerażony i nie była to wina uczniów. Niejednokrotnie spotykałem się z opinią wśród uczniów, że "Pani dyrektor jest niemiła, niesympatyczna" Podsumowując żal mi w tym wszystkim dzieciaków, które naprawdę chcą się czegoś w tej szkole nauczyć, a zamiast tego co chwilę mają zmianę nauczycieli, wychowawców, przez co ciągle muszą zaczynać od początku. Ja natomiast wreszcie czuję się uwolniony od ciągłych nerwów i stresów. Polecam każdemu takiej zmiany!

Magda

Nauczyciele są w miarę ok i nie można się do nich przyczepić ale organizacja szkoły jest tragiczna! Odkąd zmieniła się dyrekcja szkoła funkcjonuje koszmarnie! Pani Dyrektor mówiąc krótko osoba na nie właściwym miejscu ! Normą jest że szkoła nie powiadomi cię o zmianie planu lub otrzymujesz SMSa o 23.00 że masz jutro zastępstwo! Porażka. Zero konkretnych szkoleń, zero szacunku dla pracowników, zero wykazania chęci rozwoju. Z tego co wiem to w poprzednich latach, gdy był poprzedni dyrektor było lepiej, teraz jest tylko gorzej. Brak ciepłej wody, a jak już się pojawi to nawet możesz ogrzać (usunięte przez administratora) w sedesie. Brak papieru w toaletach, brak ręczników papierowych. Za to kiedy są dni otwarte dziwnym trafem wszystko znajduję się na swoim miejscu! Wtedy nawet herbata kawa i ciastka się znajdą!!! Przestrzegam!

Rafał

Długo zastanawiałem się czy wstawić tu swoja opinię. Ale trzeba mówić głośno o takich rzeczach! Dyrekcja traktuje uczniów jak i rodziców uczniów po grubosci potrfela szufladkuje ludzi, nie traktuje wszystkich jednakowo są równi i rowniejsi. Kilka razy byłem świadkiem jak dyrektorka wręcz krzyczała na pracownika współczuję tej osobie! Z całego serca nie polecam tam pracy!

Nauczyciel

Szkoła, nieumiejętnie zarządzana przez dyrektorkę, która pojawiła się znikąd na stołku zasiadła ponieważ donosiła na osoby z którymi współpracowała najbliżej! Nie miałaby Pani szansy zostać dyrektorem w ogłaszanych konkursach na to stanowisko! Zero umiejętności! Przyjdzie czas na panią! Co chwilę są wprowadzane zmiany, które mają uzupełniać wychowawcy, którzy i tak są przeciążeni podwójnym wychowawstwem. Rodzice często zabierają dzieci do innych szkół z uwagi na zmiany kadry. Brak kompetencji ze strony tej osoby niszczy zapał i chęci nauczycieli. Pani prezes proszę otworzyć w końcu oczy! Zdecydowanie nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 141, z czego 7 to opinie pozytywne, 112 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 175 ocen.
  • Pawia 55
    01-030 Warszawa

Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o.