Opinie o Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o. w Warszawa

Nauczycielka

Bo ma kompleks niekompetentnej, służalczej i niedecyzyjnej, małomiasteczkowej kobiety. Kolejna dyrektorka bez wykształcenia kierunkowego - nawet nie ma skończonej filologii, a mieni się nauczycielem języka angielskiego. W żadnej szkole publiczej nawet nie zostałaby dopuszczona do konkursu na dyrektora. Zwalcza osoby obyte, z wykształceniem i kwalifikacjami, oczytane, o otwartych umysłach takie jak właśnie Ola, Ania, Małgosia, Marzenka W., Ewelina i wiele innych, które tam już z nami nie pracują. Ja jestem w zespole od samego początku, pamiętam pierwszego dyrektora i wszystkie kolejne zmiany na tym stanowisku. Jest to równia pochyła w dół. Zaprzeczenie wartości, które te panie mają na ustach - puste frazesy, a z butów słoma.

Nowa lokalizacja

Na stronie nadal brak dnia otwartego dla nowej lokalizacji :-( z tego co wiem rodzice z Ochoty szykują tam szturm na panią prezes żeby dopytać o przeniesienie szkoły. Bo wszędzie cisza na ten temat - a plotki krążą - jak nie rozważamy zabranie dzieci. A nauczyciele już szukają nowych miejsc pracy jeśli miałoby być z Ochoty przeniesione na 1 sierpnia - pusty wielki gmach, bez wyposażenia. No i chcemy też dopytać na forum o przeniesienie liceum z Okopowej do tej nowej lokalizacji. To już w ogóle jest jakiś kosmos. Najgorsze - że prezes i dyrektorki milczą - poza tym co ktoś tu pisał że jednej się wymsknęło na dniu otwartym na ten temat…

Zarobki

Średnie zarobki tutaj to od 5 do 6 tysięcy, oczywiście za 40h w pracy. Pani prezes oczywiście daje podwyżki jeśli chcesz odejść. Wręczając nagrody na koniec roku.

Rodzic abc

Szkoła przez sporą rotację traci na renomie. Dużo odeszło dobrych nauczycieli, psychologów i pedagogów. Zgadzam się z opinią, że największą krzywdą dla szkoły jest sama właścicielka, która nie szanuje nikogo. Pewnego dnia umówilam się na spotkanie żeby porozmawiać o kilku ważnych kwestiach dotyczących mojego dziecka niestety pani prezes nie znalazła czasu mimo umówionego spotkania. Najważniejsze jest jej dobro i żeby zgadzał się co miesięczny stan konta bankowego! Nauczyciele zmieniają się bardzo często. Za często jak na szkołę prywatną tylko dlatego, że nie są wstanie wytrzymać tego w jaki sposób traktuje ludzi prezeska a za nią podąża niekompetentna dyrektorka . Więcej do powiedzenia ma pani wicedyrektor. One same nie widzą winy w sobie. Szkoda , że to wszystko poszło w tą stronę początki były obiecujące. Tylko wtedy ktoś inny prowadził placówkę. Od roku jesteśmy w innej szkole bardzo zadowoleni!

Odpowiedziałam na jedno z ogłoszeń o pracę. Jest ich wszędzie pełno. Pomyślałam, że spróbuję sił i sprawdzę się podczas rekrutacji. Dodam, że pracuję w innej podstawówce realizującej edukację w j. angielskim. Okazało się po kilku pytaniach do dyrektorki, że nie ma pojęcia o programie Cambridge, który tak bardzo reklamuje. Mało tego zwróciłam się z zapytaniem do University of Cambridge i okazało się, że oni nie mają akredytacji do udziału w tym programie. Posługują się tą nazwą jako chwytem marketingowym! Nie chcę pracować w firmie, która jest wydmuszką. Dyrektorka była bardzo zainteresowana, żeby zatrudniać mnie od razu. Niemalże od ręki chciała podpisywać dokumenty. Zaproponowała mi 8500 netto za 40 godzin. Zostaję za niewiele mniej u siebie.

Czy to prawda, że nie mają Państwo akredytacji Cambridge do realizowania tego programu?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Mama

Syn chodzi do szkoły drugi rok, zaczął w 3 klasie poniżej piszę swoje spostrzeżenia na temat szkoły. 1. Poziom nauczania Wydaje mi się w miarę dobry. Niestety kadra nie dogaduje się z dyrekcją i jest duża rotacja. Na czym tracą dzieci. 2. Poziom angielskiego Jak w średniej klasy szkole z rozszerzonym angielskim. Na pewno nie jest to szkoła dwujęzyczna to po prostu marketing. Ale takie chwyty są tutaj stosowane. Bardzo to podkreślają w nazwie szkoły. 4. Rozliczanie ze wszystkiego. Niby szkoła prywatna, gdzie opłata nie jest wcale niska, a tutaj takie kwiatki: rodzice składają się na ryzę papieru na początku roku, materiały plastyczne wodę itd. Ogólnie szkoła kreuje się na bardzo prorodzicielską i prodziecięcą, ale w praktyce jest tylko na poziomie deklaracji. Brak jest komunikacji, reguły wprowadzane są odgórnie bez żadnych konsultacji.

Rodzic

Nie polecam zapisywania dzieci do tej szkoły. Rozmawiamy z różnymi rodzicami i wiemy, że w paru klasach jest rozważane przepisać się z całą klasą do innej szkoły. Jest tak duża rotacja nauczycieli i personelu, że niestety dzieci nie mają płynnej kontynuacji nauki. Mój syn i starsze klasy od X czasu mówią o Pani właścicielce która krzyczy na nauczycieli. Nauczyciele widać od paru miesięcy, że są przygaszeni, jakby życie z nich uciekło. Tak Pani Prezes my rodzice i dzieci to widzimy. Widzimy jak Pani wpływ na rozwój szkoły jest zły a to przecież Pani szkoła! Gdy Pani niema w szkole, odnosimy wrażenie, że jest spokój. Pani powraca i nagle ciągle zmiany. Proszę wytłumaczyć mi czemu wogle Pani się wtrąca w rozwój szkoły mimo brak wykształcenia pedagogicznego? Rotacja nauczycieli pokazuje na jakim etapie jest szkoła. Czas by rodzina Pani zrobiła porządek i odsunęła Panią od szkoły. Czego się Pani dotknie to psuje!

Justyna

Muszę potwierdzić negatywne opinie nt.pracy dla tevizji ! Ludzie kompetentni, zaangażowani, wkładający całe swoje serce w pracę, rozwijający się, rzetelni są zwalniani (albo sami odchodzą), zostają natomiast bardzo często dużo słabsi merytorycznie, mniej zaangażowani w pracę za to zaangażowani w lizanie tyłka przełożonym i to wystarczy. Jeśli chcesz tam pracować nie musisz wiele umieć, ani wiele robić musisz natomiast wychwalać nową torebkę przełożonej prawić jej komplementy, śmiać się z jej żartów, plotkować z nią! A i pamiętaj - ona zarabia 12 tys na rękę, a Ty może 4500!

Do kogo można złożyć CV? Interesuje mnie praca na 1 sierpnia.

TE Vizja w Warszawie

Serdecznie zapraszamy do aplikowania! Proszę wysłać swoje CV do Prezesa Zarządu Towarzystwa Edukacyjnego Vizja Pani Marzeny Godlewskiej, najlepiej mailowo: godlewska@vizja.pl lub m.godlewska@tevizja.pl - do zobaczenia na rozmowie kwalifikacyjnej!

@TE Vizja w Warszawie

Dziękuję za informację. Założę. Chociaż zaczęłam czytać o tej szkole i się zastanawiam czy powinnam? O pani prezes mnóstwo negatywnych opinii.

Nie idź w tą stronę tam nie ma światła. Jedyne co tam spotkasz to agresywną prezes, która ma mnóstwo agresji i opluwa ludzi. Najgorsze, że tego zachowania się nie wstydzi. Idź wszędzie tylko omijaj to miejsce. Pracowałem, widziałem. Nieraz dostałem dokumentami w twarz nieraz usłyszałem (usunięte przez administratora) Niczego się nie nauczysz poza manipulacją, epitetami. Poczytaj to co jest tu napisane i mam nadzieję, że podejmiesz właściwą decyzję.

Marysia

Nie rób tego! Idź wszędzie indziej tylko nie tam. Z taką szkołą jak tevizja słowo edukacja traci wartość, ponieważ tu nie chodzi o edukację! Jeśli chcesz mieć dobrze w tym miejscu musisz nauczyć się tylko jednego a mianowicie (usunięte przez administratora) Nadgodziny nie opłacane. Ewentualnie możesz je odebrać w określonym terminie. Tylko jak chcesz odebrać to nigdy nie ma dobrego momentu bo wciąż brakuje nauczycieli. Rotacja nagminna! Do tego firma to rodzinna spółka więc trzeba uważać gdzie, do kogo i na jaki temat rozmawiasz. W każdym dziale jest (usunięte przez administratora) Każde słowo może zostać zinterpretowane pod swoje widzimisię. Niestety miałam niechlubny zaszczyt pracy w tym miejscu. I cieszę się, że już po wszystkim.

Darek
@Andrzej

Potwierdzam wszystkie opinie! Pracowałem w tej firmie kilka lat! Tam nie można normalnie funkcjonować. Jest co najmniej kilka niekompetentnych osób na kierowniczych stanowiskach. Prowadzi to do absurdalnej sytuacji ludzie, którzy nie mają żadnego pojęcia o zarządzaniu zarządzają szkolą! Ciężko się pracuje z takimi osobami, ponieważ rzutuje to na całokształt pracy. W Tevizji nie motywują ani przełożeni, ani wynagrodzenie, ani podejście do pracownika. Radzę omijać to miejsce szerokim łukiem, szkoda zdrowia.

Ewelina
@Darek

Wielkie rozczarowanie. Potwierdzam wszelkie negatywne opinie na temat tego pracodawcy kolesiostwo są na porządku dziennym. Kadra zarządzająca ma skłonności do podejmowania oceny pracownika na podstawie pomówień i plotek. Choć, jeśli odpowiednio dobrze będziecie podlizywać się to może wpadniecie w łaski przełożonego.

Tatiana

Muszę zabrać głos czytając opinie, które są w 100% prawdziwe! (usunięte przez administratora) Pamiętam sytuację kiedy zamknęły się drzwi a to pudło zaczęło mnie obrażać. Stara baba która siedzi tam do emerytury i czeka a przy tym jest chamska! Sprzątałam bardzo dokładnie. Pamiętam że wchodziła do sal i tylko szukała do czego można się przyczepić. A jak już co znalazła to zaczynała krzyczeć na cały korytarz! Doszłam do wniosku że to nie jest warte moich nerwów i odeszłam! Nie polecam tego miejsca!

XXX

Miejsce pracy, które sprzyja rozwojowi. Zdecydowanie polecam ambitnym nauczycielom!

XYZ
@XXX

Absolutnie nie polecam! Nikogo nie interesuje twój pomysł czy zdanie. Brak rozwoju. Bałagan taki, że współczuje wszystkim . Ambitni nauczyciele poszukajcie ambitnego miejsca pracy. Tu jest zwykla przechowalnia!

Maciek
@XYZ

Chaos! Nikt nic nie wie dokładnie obowiązków jest normą, to że masz umowę podpisaną tylko na jedno stanowisko pracy, to nie znaczy że nie będziesz pracować na dwóch lub trzech jednocześnie, oczywiście nie idzie za tym ani wynagrodzenie, ani zmiana w umowie pracy o zakresie czynności właściwie to za tym nic nie idzie, tylko korzyść dla dyrektorki, bo pięknie organizuje ludziom pracę, więc należy jej się nagroda. W mojej ocenie wiele osób tam pracujących to zastraszone osoby o niskim poczuciu własnej wartości.

Nowa szkoła

Pojawiło się wcześniej pytanie o liceum na 1 Sierpnia - ja też jestem zainteresowany. A telefon milczy i nie mogę się zapisać przez stronę na dzień otwarty. Bardzo pasuje mi lokalizacja dla córki.

Rodzic
@Nowa szkoła

Widzę, że nie tylko ja mam problem! Będę wdzięczna za informację co się dzieje! Kiedy można zobaczyć placówkę? Zadałbym kilka pytań ale nie jest mi dane! Kto będzie dyrektorem nowej placówki?

Zainteresowana
@Rodzic

Szanowni Państwo! Pracuje na Okęciu więc codziennie przejeżdżam koło ulicy 1 sierpnia! Reklamujecie się na stronie jako nowy kampus Warszawa Mokotów. Tylko gdzie Mokotów gdzie Ochota? Wystarczy spojrzeć na podział administracyjny Warszawy. Przejeżdżając nie widzę żadnych banerów. Jestem zainteresowana zapisem dziecka ale nie będę kupować kota w worku! Postanowiłam wjechać na teren również nie widzę żadnej reklamy państwa szkoły i mam pytanie gdzie będzie teren zielony, boisko? Budynek graniczy z różnymi firmami dużo przyjeżdża tam samochodów. Jak planujecie państwo zabezpieczyć ten teren?

Nikolas
@Zainteresowana

Kiedy możemy zobaczyć nowy kampus??? Próbuje czegoś się dowiedzieć na temat nowego miejsca a informacje niekompletne ...

Karola
@Nikolas

Obawiam się że coś planują o czym poinformują na samym końcu tzn. we wrześniu. Jestem zainteresowana zapisem dziecka mimo to wolę być ostrożna. Tylko ta lokalizacja mnie interesuje.

Dzień otwarty - przeniesienie?

Byliśmy na dniu otwartym liceum na Okopowej. Wszystko się potwierdza - piękny budynek, a do tego niekompetentna i nie umiejąca odpowiedzieć na większość konkretnych pytań dyrekcja. O technikum nawet się nie zająknęli. Poza tym w rozmowie kuluarowej podczas pokazywania nam szkoły zapytaliśmy o nowy kampus na 1-sierpnia - mamy tam bliżej. A odpowiedziano nam, że być może całe liceum z Okopowej, technikum i podstawówka z Ochoty - wszyscy nauczyciele i dzieci - będą tam przeniesione?! CO TO MA BYĆ? To gdzie w końcu rekrutują? Jak zaczęłam drążyć temat - przedstawicielka szkoły szybko ucięła rozmowę. Wy coś wiecie na ten temat? Może trzeba pytać tą prezes? Czy kogo? Bo już sama się gubię... Ale oszukiwaliby tak ludzi? Pokazują jedno miejsce, a zapisy do drugiego? Chociaż po tych wpisach i rozmowie na dniu otwartym to jest podejrzane... Może obecni nauczyciele i rodzice coś już wiedzą i podzielą się informacją?

Nauczycielka

Nie mogę przejść obojętnie obok wpisów dotyczących tego, jaka to zła i okropna jest Prezes Zarządu TE Vizja. Dlaczego? Dlatego, że tak nie jest. Większość ludzi, którzy tu negatywnie się o niej wypowiadają nie mieli przyjemności jej poznać. Druga ich część to Ci, którzy w stosunku do Pracodawcy nie zachowywali się fair. A gdy Pracodawca zwrócił uwagę - ot, postanowił się zemścić. Prezes Zarządu TE Vizja to osoba, która dba o uczniów, ich komfort i bezpieczeństwo, inwestuje w szkołę - nie tylko w budynek, ale też w szkolenia dla nauczycieli. Jest osobą, która prowadzi cztery szkoły, z czego jedną w Gdańsku. Naprawdę całe zło tego świata nie pochodzi od niej. To, że nie zawsze ma czas dla każdego wynika z faktu, że TE Vizja intensywnie się rozwija. Ale jeśli jako pracownik masz jakiś problem, coś się dzieje źle - zawsze możesz przyjść. Chcesz wziąć udział w szkoleniu? Przyjdź, porozmawiaj o tym, uzasadnij. Pracuję w tej szkole od trzech lat i nie mogę złego słowa powiedzieć. Tak - pracujemy osiem godzin dziennie. Jak każdy normalny człowiek na etacie, bo nie jest to szkoła publiczna. Ale za to mamy zupełnie inny komfort pracy i inne możliwości rozwoju. Kwestia chęci, zaangażowania i pomysłu na siebie.

Nauczyciel
@Nauczycielka

Droga nauczycielko pracowałem 5 lat może widziałaś prezeske po lekach. Ja miałem wielokrotnie doczynienia przed... Jest to osoba niezrównoważona. Sam zaznałem (usunięte przez administratora) że strony tej osoby. Wielokrotnie prowadziłem z panią prezes rozmowy w kilku kluczowych tematach za każdym razem słysząc ja tu rządzę! Była też sytuacja, że podpisała się pod moim pomysłem. O czym to świadczy ? O niskim poczuciu wartości! Wiadomo kim tam jest ale czasami warto posłuchać ludzi mądrzejszych z doświadczeniem. Jest to osoba toksyczna. Rozwój o którym wspominasz to ilość otwartych placówek nic poza tym!!! Wiem o tym pracując tyle czasu!

Czy wie ktoś jaka jest sytuacja na IGCSE i na IB w Warszawie ? Jakie podejście mają nauczyciele do uczniów i ogólnie czy warto tam iść ?

@Zainteresowany

Podejście jak w każdej szkole. Nauczyciele wykonują swoją pracę na poziomie podstawowym. Nie oczekuj, że ktoś tutaj ma indywidualne podejście. A już nie daj boże jak pojawi się problem u twojego dziecka. Dowiesz się o nim jak zobaczysz ocenę niedostateczna w librusie albo i nie bo nie ma kiedy tego uzupełnić. To może na zebraniu nauczyciel z tobą porozmawia. Jedyna różnica jest taka że w tej szkole płacisz za wszystko w porównaniu do innych szkół. W okolicy jest naprawde mnóstwo szkół które stawiają na jakość a nie na ilość!!! Rozejrzyj się!

Nina

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w tevizji na Okopowej?

Emma
@Nina

Tevizja to beznadziejny pracodawca. Niestety czasu nie można cofnąć, ale można ostrzec innych przed tym błędem. Firma oszczędza na wszystkim: na papierze toaletowym, ręcznikach, artykułach biurowych! (usunięte przez administratora) są!! Jak zdecydujesz się to koniecznie przyjdź ze swoim piórnikiem:). Prezesowa to (usunięte przez administratora), zależy gdzie wiatr powieje. Raz jest za Tobą raz przeciwko Tobie. Albo ma często dolegliwości kobiece albo menopauza? Bardzo łatwo tą kobieta manipulować podatna na opinie jednostronne. A to świadczy o jej braku umiejętności zarządzania zespołem. To nie bazar gdzie można krzyczeć! Jest to osoba bezwzględna i okrutna. Nie ufa pracownikom i na każdym kroku ich sprawdza. Każdego mierzy swoją miarą!

Magda

To znaczy, że albo udajesz albo atmosfera w miejscu pracy nie ma dla ciebie znaczenia. Poczekaj jak zostaniesz poproszona na rozmowę do prezeski:) bo coś się jej nie spodoba albo ktoś coś powie na twój temat wtedy przekonasz się o jakich bzdurach tu się pisze.

Wiola
@Nina

Nie polecam nikomu zatrudnienia w tym miejscu jedna wielka klika! Najczęstszym powodem zwolnienia jest to, że nie donosisz! Rotacja pracowników ogromna praca co najmniej dziwna na nic nie ma czasu, nic nie wiadomo, nie ma żadnych wytycznych. Towarzystwo wzajemnej adoracji jak ktoś nie uznaje tego wylatuje kompetencje nie mają znaczenia .Brak mądrych decyzji.

Kaśka

Czy dzieci w klasach 1-3 mają basen? Czy może jest na miejscu nie widziałam szkoły stąd moje pytanie? Jeżeli nie to czy autokarem dojeżdżają?

Ewelina

Jestem mamą dziecka które uczęszczało do placówki przy ulicy Okopowej i osobą która studiowała w Akademii Ekonomiczno -Humanistycznej. Porażka! Od strony dziecka mnóstwo braków i zaniedbań. Szkoła robi ogromne wrażenie na kliencie ale głównie na dzieciach natomiast nic poza tym. My mieliśmy wychowawcę która tresowała dzieci i stresowała. Pani w dojrzałym wieku natomiast zasady prowadzenia zajęć podejście u tej osoby zatrzymało się wieki temu i nic do przodu. Przed zajęciami modliła się! Nic nie mam przeciwko ale dla dzieci było to dziwne zachowanie. A jak z tą panią rozmawiałam to mówiła mi o szatanie który często odwiedza klasę. Nie wiem czy ta osoba jeszcze pracuje ale bardzo dziwny człowiek. Cały czas prosiła żeby dokupić jakieś książki, materiały z matematyki w końcu zapytałam czy szkoła czymś dysponuje a ta pani odpowiedziała niczym i na nic nie oczekujcie. Moje dziecko miało dosyć zajęć z tą panią i w końcu zdecydowaliśmy się zabrać ze szkoły. Obecnie jest w placówce na Bielanach! Niebo a ziemia! Na uczelni nie jest lepiej. Mnie zgubiono dokumenty. Mimo regularnych wpłat było to nie odnotowane co skutkowało skreśleniem z listy studentów. Poziom nędza. Wykładowcy spali podczas wykładów. Rozumiem wiek, tylko ja nie płaciłam za sen a za wiedzę jak mieli przekazać. Nie polecam żadnej formy edukacji w tym miejscu!

Info dla nowych pracowników

A jeśli ktoś z nowych nauczycieli i pracowników dostanie do podpisywania wnioski o urlop bezpłatny to jest plagą - pamiętajcie! Nie zgadzajcie się na to! To są wszystko okresy bezskładkowe!!! Firmą za Was nie płaci i nie wlicza się to do okresu pracy przy obliczaniu lat do emerytury! Dyrektorka bezczelnie podsuwa te wnioski już wypełnione do podpisania! I pamiętajcie że od tego roku macie do wykorzystania dni urlopu w związku z tzw. Siła wyższa oraz dni opieki na dzieci! Jeśli ich nie wykorzystacie w danym roku - przepadają więc składajcie i nie odpuszczajcie tematu! Pozdrowienia!

Mariusz
@Info dla nowych pracowników

Potwierdzam! Uważajcie na te wnioski. Byłem z tematem w kadrach faktycznie potwierdzono mi informacje o okresie bezskładkowym. Wykorzystajcie urlop który wam przysługuje bo w ciągu roku nie ma takiej opcji. W momencie odejścia zapomnij o ekwiwalencie. Wtedy zaczyna się walka o swoje pieniądze. Dopiero niedawno otrzymałem to co mi się należy! Sprawa prawie otarła się o sąd. Szczególnie uważajcie nowi pracownicy tego (usunięte przez administratora) Nie dajcie się! Zawsze jeszcze jest Państwowa Inspekcja Pracy oni chętnie pomogą!

Maskotka! HIT!

No i proszę Państwa Nauczycieli! Już wkrótce będziecie wyznaczeni do założenia przebrania wielkiego ptaka maskotki na różnych wydarzeniach! Czekajcie na nominację! Premiera była na ostatnich występach reprezentacji podczas targów edukacyjnych! Kto następny pomacha skrzydełkami i pozabawia gawiedź? :-) oczywiście w ramach pensji i w sobotę!

@Maskotka! HIT!

Tak się przyglądałam temu wielkiemu ptakowi. Zastanawiałam się nad sensem jego wprowadzenia na targi. Co on miał promować ?Myślę że tu chętnych nie ma po prostu zostajesz wyznaczony. Zakładasz strój pracujesz nie zakładasz wypierd... Ciekawa jestem kto otrzyma kolejnym razem wyróżnienie chodzić w tym idiotycznym stroju?

Okopowa - prezenty dla kadry

Nie wiem czy to wliczacie w opłaty za szkołę, ale my jesteśmy na Okopowej od początku i tych pierwszych lat nawet nie wspominam - tragedia. Natomiast teraz musicie wiedzieć, że od góry do dołu: prezesowa, dyrektorki, wicedyrektorki, nauczyciele bardzo lubią drogie prezenty na każdą okazję. Między wierszami, bez pardonu, mówią rodzicom i dzieciom (sic!) o zegarku markowej firmy, kartach podarunkowych do butików i drogerii, których oczekują. Zamiast po prostu godnie zarabiać i cieszyć się pracą z dziećmi. Chociaż widząc co tam się dzieje w tym miejscu rzeczywiście musi być o to bardzo trudno...

@Okopowa - prezenty dla kadry

Zbiórki były non stop na przełożonych i to nie małe kwoty. Zwykle stawiany był pojemnik. To było niesmaczne. Niby nieobowiązkowe a co chwilę pytano czy wpłaciłeś/wpłaciłas. Może prowadzili dziennik wpłat:))))). Upominki wręczały lizusy i siadały z panią prezes i resztą dyrekcji przy stole w gabinecie lub w sali senatu. Plebs nie miał wejścia. Widziałem jak nauczyciele biegali do kwiaciarni do sklepu żeby tylko dogodzić. Wychodzili ze szkoły bez żadnej informacji przecież mogło coś się stać. W sumie cmentarz niedaleko w zależności od wyznania. Omijajcie to miejsce! W pierwszej chwili przykuwa wyposażeniem ale za chwilę bardzo odpycha zachowaniem i podejściem.

Zostaw merytoryczną opinię o Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 141, z czego 7 to opinie pozytywne, 112 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 175 ocen.
  • Pawia 55
    01-030 Warszawa

Towarzystwo Edukacyjne Vizja Sp. z o.o.