Lubella Sp z o.o. S.K.A.
counter
2 121 706 5 1
KarmaWraca

miałem się od tego powstrzymać ale aż się samo ciśnie na język jak czytam te wszystkie komentarze, mianowicie.. Odszedłem z pracy już jakiś czas temu i tego nie żałuję, mimo że aktualnie sytuacja w kraju i na świecie nieciekawa, nie polecam tej firmy układy, układziki niektórzy pracownicy to chyba pomylili obecne stanowiska które mają z tymi które wydaje im się że piastują, za dużo sobie pozwalają jak ktoś wcześniej pisał system brygadowy 3zmianowy 1.5 dnia wolnego po 7dniowym ciągu pracy raz w msc 2.5 dnia wypada w weekend brak życia, psie pieniądze , nie szanują człowieka/pracownika , porządnych i normalnych ludzi można było policzyć na palcach jednej ręki. Sprzątanie i mycie poszczególnych części do produkcji czy maszyn woła o pomstę do nieba i wezwanie sanepidu. Dużo osób wczorajszych pod wpływem spotkanie na orlenie przed czy po pracy to już pewien rytuał, jak pisałem wcześniej starsi pracownicy za dużo sobie pozwalają kilka przerw dziennie, kawki i inne pierdoły, chowanie się po ubikacjach (chyba lubią te zapachy) spanie, leżenie do góry brzuchem byle przyjśc nic nie robić i jeszcze zapłacili za to. Każdy na każdego nadaje, obrabia mu koło nosa, sami fałszywi ludzie, dużo osób narzeka że jest źle ale nikt nie ma odwagi coś z tym zrobić a tym bardziej boją się stracić czy zmienić pracę, ludzie opamiętajcie się to nie jest życiówka!! tzw. (usunięte przez administratora), ogólnie wrażenia Nie polecam

Tak21Nie6
Marta

Dlaczego ludzie którzy tu piszą różne prawdziwe rzeczy nie tylko na temat firmy,jest to usuwane????Cenzura internetu czy co!!! Dlaczego nie można napisać coś że Anka się całowała z kimś, że ktoś wali gaz przed pracą czy jest sytuacja nieciekawa na którymś obiekcie???? Boli kogoś to, każdy jest dorosły i odpowiada za siebie i swoje zachowanie czy podejście do pracy. Pozdrawiam serdecznie

Tak7Nie27
Kandydat

Siemanko, możliwe że będe u Was pracować na produkcji. Chcialabym sie dowiedzieć jak jest z wynagrodzeniem? :) I w jakich godzinach są zmiany?

Ktośtam

Dobry pracodawca. Zarobki,jak na województwo lubelskie i w porównaniu z analogicznymi zawodami w porządku,a nawet na plus. Rozwinięty pakiet socjalny,współpraca z Luxmedem,cateringiem,Multisportem,organizacja imprez,angażowanie pracowników w sport i wydarzenia kulturalne. Dobrze dobrana kadra kierownicza na każdym obiekcie. Współpraca z ludźmi bywa różna,ale ogólnie na plus. Do istotnych minusów zaliczyć mogę zaliczyć słaby sytem szkoleń(możnaby na niektórych stanowiskach wprowadzać "koło" umiejętności i np. zeszyt szkoleń,żeby każdy posiadł tą samą wiedzę i umiejętności.Niekiedy nierówne traktowanie pracowników,nadmierne wydawałoby się wykorzystywanie nowych pracowników. Znaczącym minusem jest też BHP,moim zdaniem szkolenia powinny być prowadzone częściej,starzy pracownicy powinni dawać przykład nowym,a nie nakłaniać ich swoim zachowaniem do nieprawidłowych czynności(podnoszenie dużych ciężarów,dmuchanie linii BEZ maski przeciwpyłowej).Duże zapylenie w miejscu pracy(może warto zainwestować w systemy przeciwpylowe,np. Pod silosami,jakieś rozwiązania przy liniach,wprowadzić zakaz dmuchania linii sprężonym powietrzem,uszczelnić krytyczne punkty).

Tak7Nie22

Paweł
@K Produkcja

Na produkcji jest najlepiej,będziesz miał mało pracy jest ok.kasa ponad 2500, atmosfera jest w porządku,ludzie też,weekendy masz wolne.po pracy zawsze piwo się znajdzie i przyjaciele.tak, więc czekamy na ciebie i przychodź

Tak3Nie2
@Paweł

Od listopada zaczynam :D

Paweł
@K Produkcja

A już wiesz na którą brygadę pójdziesz??

Saba
@K Produkcja

Współczuję :-( proponuję od razu zacząć szukać czegoś lepiej płatnego i spokojniejszego

Tak2Nie
@Saba

Hmmmm jedź do Warszawy na dworzec centralny,tam za godzinę zarobisz 100 złotych.

@Paweł

Nii mam pojęcia. Jestem dziewczyną to pewnie coś adekwatnego ????

Kandydat

XD niezle rzeczy się u was dzieją :) na szczęście mam swoją godność. Pozdrawiam

Pracownik produkcji
@K Produkcja

Każda tak mówi ale kwestia czasu i będziesz zaliczona. Nikomu to nie przeszkadza że ktoś ma żonę czy męża lub partnera,to co się dzieje w lubelli tam zostaje

Pracownik produkcji
@K Produkcja

Jak przyjdziesz to od razu znacznij szukać lepiej płatnej i spokojniejszej pracy.

Tak4Nie
K Podukcja
@Pracownik produkcji

Bardzo jesteś pewny/a tego co piszesz, natomiast radze Ci mnie poznać i dopiero oceniać. Ja przychodzę do was pracować a nie szukać romansów. Kolejna rzecz jest taka, że żeby być "zaliczonym" trzeba tego chcieć, prawda? No chyba, że uskuteczniacie tam jakieś gwałty to serio coś jest nie tak :D Mam nadzieje, że z każdym sie dogadam na stopniu koleżeńskim i nie będzie żadnych problemów. Plotek też nie słucham, chyba, że coś jest potwierdzone. Do zobaczenia w listopadzie :)

Tak4Nie
@K Podukcja

Na jaki obiekt się przyjmujesz ?

TakNie

Moze się jeszcze odezwą , ale nie masz czego żałować:)

@Pracownik

No szczerze mówiąc to wolalabym żeby się odezwali. Gdzie nie pójdę na rozmowę to proponują 1500 na rękę.. ostatnio poszłam na rozmowę to zaproponowali mi... 500zl wypłaty xDD A Tu ponad 2500 na reke to jest całkiem nieźle jak na osobę która nie ma do utrzymania rodziny :P chyba że ja to sobie jakoś za bardzo wydealizowałam :)

@K Produkcja

Raczej to drugie.w lubelli jeśli nowoprzyjęty pracownik zarabia więcej o 200,300 złotych ma przechlapane od starego który pracuje dłużej a nie ma więcej.Chyba że znajdziesz ekipę która wali gaz przed pracą,w pracy i po pracy na Orlenie to jesteś ok i masz spokój.

Boel Nowy wpis
@12345

Panie MP coś pan zrobil przez ostatnie lata w temacie? Jak widzimy to nic.

Tak1Nie
To ja, nie kasujcie jak ostatn Nowy wpis
@Boel

A gdzie jest persona..lna?

Pracownik Nowy wpis
@K Produkcja

2500 spokojnie wyciągniesz . To dzwon i dopytuj moze po nowym roku będzie jakiś etat

K Produkcja Nowy wpis
@Pracownik

Po niedzieli mam jeszcze do nich dzwonić. A jeśli chodzi o zarobki to do 26 rż nie płaci się podatków więc chyba o to chodzi że więcej się zarabia. Ja jeszcze rok się na to łapie :D

raper

Jestem artystą muzyki,moje hobby to hip hop,od czasu do czasu daje występy w tv,a pracuje w lubelli na produkcji.co kilka dni będę dawał zabawne teksty o sytuacji w firmie,bo czytając komentarze zauważyłem że każdy ma ,,ale,,do firmy ......ale sue boi przedstawić kim jest. Pozdrawiam wszystkich

Tak5Nie
Beton
@raper

Obys tylko nie stracił pracy przez swoje teksty. Jedna pani zrobi wszytsko aby cie odszukac i ukarać bo tylko na to ja stać.

Tak4Nie3
Raper
@Beton

Ona mi się podoba

Adwokat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Kwarantanna - nowe zasady dot. zgłaszania ZUS i pracodawcy Kwarantanna nałożona decyzją sanepidu uprawnia do wynagrodzenia chorobowego lub zasiłku chorobowego. Dotychczas ubezpieczony musiał przedstawić decyzję pracodawcy lub ZUS. Nowe zasady pomijają obowiązek zgłaszania kwarantanny w ten sposób. Przewidują, że ZUS sam pobierze informację o kwarantannie z systemu EWP. Nie trzeba dostarczać do ZUS decyzji sanepidu o kwarantannie Zostałeś skierowany na kwarantannę lub objęty jesteś izolacją domową? Teraz już nie musisz dostarczać decyzji sanepidu do ZUS lub pracodawcy. ZUS sam uzyska automatycznie te dane z systemu informatycznego Centrum e-Zdrowia (system EWP), w którym zapisywane są informacje o obowiązku kwarantanny i izolacji. Potwierdzenie skierowania na kwarantannę było dotychczas niezbędne do wypłaty zasiłku chorobowego i opiekuńczego. - Sytuacja epidemiologiczna jest trudna stąd nasza decyzja o tym żeby pomóc osobom, które zostały skierowane na kwarantannę lub do izolacji – mówi Iwona Kowalska-Matis regionalny rzecznik prasowy ZUS na Dolnym Śląsku. Jak zaznacza rzeczniczka chodzi tutaj przede wszystkim o wynagrodzenia za czas choroby finansowane przez pracodawcę i zasiłek chorobowy płacony przez ZUS. ZUS sam pozyska dane o kwarantannie do wypłaty świadczeń Zasiłek chorobowy na kwarantannie - jakie zmiany? Ubezpieczony nie musi posiadać zwolnienia lekarskiego z tytułu izolacji domowej - Osoby, które zostały skierowane na kwarantannę lub są objęte izolacją domową i ubiegają się o wypłatę zasiłku, już nie muszą dostarczać decyzji Sanepidu do ZUS lub pracodawcy. Nie muszą też mieć zwolnienia lekarskiego z powodu przebywania w izolacji domowej – wyjaśnia Kowalska-Matis. Kiedy przysługuje zasiłek chorobowy? Osoby skierowane przez jednostkę Państwowej Inspekcji Sanitarnej na kwarantannę mają prawo do zasiłku chorobowego Na podstawie tych informacji płatnicy składek będą mogli wypłacać pracownikom świadczenia chorobowe (wynagrodzenie za czas choroby i zasiłek chorobowy) i zasiłek opiekuńczy. Informację o kwarantannie lub izolacji otrzyma także sam ubezpieczony na swoim profilu na PUE ZUS. Pracownicy skierowani na kwarantannę lub są objęci izolacją domową powinni pamiętać o obowiązku poinformowania swojego pracodawcy o przyczynie nieobecności w pracy. Informację tę mogą przekazać na przykład telefonicznie lub mailowy.

Adwokat

Narażanie bezpośrednie innej osoby na zarażenie chorobą zakaźną Art. 161 Kodeksu karnego: (…) 2. Kto, wiedząc, że jest dotknięty chorobą weneryczną lub zakaźną, ciężką chorobą nieuleczalną lub realnie zagrażającą życiu, naraża bezpośrednio inną osobę na zarażenie taką chorobą, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Sprowadzenie niebezpieczeństwa dla życia lub zdrowia wielu osób 1. Kto sprowadza niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia wielu osób albo dla mienia w wielkich rozmiarach: 1) powodując zagrożenie epidemiologiczne lub szerzenie się choroby zakaźnej albo zarazy zwierzęcej lub roślinnej, (….) podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. Przypomnieć również należy, iż na mocy rozporządzenia Ministra Zdrowia (z 20.03.2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu epidemii) od 20.03.2020 r. do odwołania na obszarze Rzeczypospolitej ogłoszono stan epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2. Spowodowanie zagrożenia epidemiologicznego oznacza spowodowanie stanu grożącego skutkiem w postaci szerzenia się choroby zakaźnej. Przez szerzenie się, komentatorzy prawa karnego uznają wystąpienie znacznej liczby zachorowań. W orzecznictwie sądów przyjmuje się, że pojęcie wiele osób z tego przepisu oznacza co najmniej 10 osób. Czyn ten może zostać popełniony nieumyślnie, jeżeli sprawca nie mając zamiaru jego popełnienia, popełnia go jednak na skutek niezachowania ostrożności wymaganej w danych okolicznościach, mimo że możliwość popełnienia tego czynu przewidywał albo mógł przewidzieć. Innymi słowy, nieumyślność ma dwie postaci – niedbalstwo i lekkomyślność. Nie lekceważmy przepisów i zaleceń służb sanitarnych. To apel w trosce o życie i zdrowie nas wszystkich. Autorem artykułu jest adwokat Tomasz Wójt. stan prawny na 25.03.2020 r Ważne pytanie mam, dlaczego kilka dni temu jeden pracownik z działu pewnego został wpuszczony na teren zakładu przez ochronę i dlaczego termometr który mierzycie nam temperaturę nie pokazał nic??? Czy owy pracownik poniesie konsekwencje bo okłamał,, firmę,, że nie miał kontaktu z chorym?? Co tydzień wysyłamy info że jest wszystko ok z nami i nic nam nie jest. A co z pozostałymi pracownikami którzy przez niego poszli na kwarantannę,firma wesprze ich finansowo lub psychicznie??

Tak4Nie2
Pracownik z nocki
@Adwokat

Należy przypomnieć, że osoba pokrzywdzona przestępstwem stypizowanym w art. 161 k.k. może zarówno w postępowaniu karnym, jak i cywilnym dochodzić zadośćuczynienia, odszkodowania lub renty. Takie działania będą uzasadnione, jeżeli wskutek przestępstwa narażenia człowieka na zarażenie pokrzywdzony doznał krzywdy lub poniósł szkodę. Na koniec chciałbym tylko zasygnalizować, że sprawca, który lekceważy ostrożnościowe reguły postępowania w czasie epidemii lub pandemii i swoim zachowaniem powoduje zagrożenie epidemiologiczne lub szerzenie się choroby zakaźnej, sprowadzając niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia wielu osób, popełnia przestępstwo przeciwko bezpieczeństwu powszechnemu (art. 165 par. 1 pkt 1 k.k.). Za takie działanie grozi mu kara ośmiu lat pozbawienia wolności. Będzie podlegał odpowiedzialności karnej, nawet gdy jego zachowanie będzie nosiło cechy nieumyślności. Co tydzień wysyłamy info na e-maila czy przez ostatnie 7 dni mieliśmy kontakt z osobą zarażoną i nie lekceważymy szczerej prawdy pisać i odpowiedzieć. Zaczynamy pracę na nocy w poniedziałek i w związku z tym mamy pytanie na ile firma może nam zagwarantować że nie będzie kolejnej,,niespodzianki,,pod postacią koronowirusa?? Czy ten pracownik poniesie konsekwencje czy nie??? Jeśli nie,inspekcja pracy i prokuratura dowie się o zaistniałej sytuacji.

Tak4Nie1
Pracownik ochrony
@Pracownik z nocki

Pracownik już poniósł konsekwencje bo i tak samo jak i wy ma kwarantannę. Jedynie co może zrobić po powrocie do pracy, przeprosić was wszystkich i starać się odbudować dobre relacje koleżeńskie. Jeśli nie to oznacza że jest nieodpowiedzialny i samolubny.

Tak2Nie1
Pracownik z nocki
 Problem
@Adwokat

On też wysłał informacje że jest z nim ok i nie miał kontaktu z chorą osobą lub ma podejrzenie na covid-19 a wyszło inaczej. I do tego przyszedł do pracy i w takim stanie pracował przez kilka długich chwili aż poinformował po fakcie że źle się czuje on i wysłali go do domu. Po kilku godzinach okazało się że ma pozytywny wynik i przez niego,reszte chłopaków musi iść na kwarantane, która się skończyła nam w poniedziałek. Skrajny brak odpowiedzialności i kłamstwa udzielając fałszywej odpowiedzi.

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Krzysztof
 Rekomendacja

Federacja Przedsiębiorców Polskich rekomenduje, by rząd w rozporządzeniu zapewnił pracownikom kwotę 560 zł miesięcznie na codzienny posiłek finansowany dobrowolnie przez pracodawcę. Taka kwota powinna być zwolniona z podatku PIT oraz składek na ubezpieczenie społeczne - czytamy w stanowisku FPP. Jak twierdzi organizacja, dzięki temu pracownicy uzyskają dodatkową siłę nabywczą, pracodawcy element motywacyjny, a skarb państwa dodatkowe wpływy z VAT i CIT. FPP zwraca uwagę, że obecne przepisy dają pracodawcom możliwość dofinansowania posiłków pracowniczych za pomocą kart lub bonów żywieniowych. Ale zwolnienie tych świadczeń ze składek możliwe jest jedynie to limitu 190 zł miesięcznie. "Limit ten nie był zmieniany od 2004 r. – w przeliczeniu na dzień roboczy zwolnienie wynosi zaledwie ok. 9 zł" - czytamy. Prawne umocowanie żywieniowych przedpłaconych kart i bonów jako sposobu realizacji świadczeń celowych w zakresie posiłku dla pracowników jest bardzo potrzebne. Dobrowolne zapewnienie pracownikom możliwości zakupu właściwych produktów przez pracodawcę, za pośrednictwem kart i kuponów żywieniowych, wpłynie pozytywnie na ich zdrowe, regularne posiłki w pracy, a skarbowi państwa przyniesie dodatkowe wpływy. Takie działanie zabezpieczy także wydatkowanie środków finansowych jedynie na terenie Polski. Bon 500 plus na posiłki powinien być wolny od PIT i ZUS – podkreśla Marek Kowalski, przewodniczący Federacji Przedsiębiorców Polskich (FPP), prezes Centrum Analiz Legislacyjnych i Polityki Ekonomicznej (CALPE), cytowany w komunikacie. Organizacja wylicza, że z kart i bonów żywieniowych w Polsce korzysta 3 proc. uprawnionych - ze względu na nieprecyzyjność przepisów prawnych i niską kwotę zwolnienia. "W krajach Unii Europejskiej, gdzie benefity te korzystają z szerszego zakresu zwolnienia ze składek oraz PIT – np. Belgii, Słowacji, Rumunii – udział pracowników korzystających z kart lub bonów żywieniowych przekracza średnio 30 proc.", czytamy. Nie ma to jak bon appetit wszystko dobre,smaczne i zdrowe.

Chcę
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.
Klient

Witam. Jak u was wygląda praca jako informatyk? Na jakie pieniążki mogę liczyć jako wyżej wymieniony?

TakNie1
nowy

@Paweł super to brzmi! Czyli nie ma jakiegoś mega tempa na produkcji? I powiedz czy jakieś dodatki do pensji się zdarzają? Pozdro!

Wkurzony czlowiek

Powiem tylko,ze po ostatnim zle przeprowadzonym mglawieniu z ludzmi w srodku mam ciagle zawroty glowy.firma nie dba o pracownika.bhp nie istnieje mozna w cudzyslowie powiedziec.szkoda bo mialem dobre zdanie o lubelli.

KarmaWraca

Tak21Nie6
Ex-,niewolnik
@KarmaWraca

Mądre słowa,i do tego prawdziwe. Ja też tam pracowałem ponad 7 lat i odszedłem bo już miałem dość.

Tak17Nie5
Tenor
@KarmaWraca

Czyżby dobra zmiana nie przyniosła efektów? A miało być tak pięknie i kolorowo.Czyzby największy fachowiec od wszystkiego nie podołał sytuacji? Czy współczuję? Wcale. Spieszcie się doceniać i szanować ludzi bo tak szybko odchodzą.

Tak17Nie2
kuba
@KarmaWraca

Ja tam wolę w nocy spać. Niech młodzi pracują,ja już swoje zrobiłem.

Raper

1. Pani dyrektor sprzedaje pani temat, prosto z ulicy centralnie z Lublina,o małolatach o dzieciakach o pracownikach o pogrążonych w nędzy Polakach .Pani oskarża młody przestępca "diluje" bije kombinuje i przekręca nad ofiarami się znęca, złodziej, bandyta, bardzo groźny morderca. Pani dyrektor a czyja to wina , nie ważny jest skutek lecz ważniejsza przyczyna dziurawe buty kiedy zbliża się zima - makaroniarza nie stać na ciuchy dla syna. Paczkar nie jest ślepy kuma sprawę, bardzo szybko los zmienia zasadę , być znaczy mieć nie zawsze zgodnie z prawem, w chorym systemie "wyniucha" każda sprawę. Jednak uczciwie próbuje zdobyć środki, łapie robotę kartony daje mija miesiąc, facet wali po sałatę spadaj Mały raz zapomnij o wypłacie. Ściema na maXa życiowa nauka nie będę frajerem już nikomu nie zaufam, nigdy więcej nie dam się oszukać teraz ja tak Frajerów będę stukać . Operatorzy gorszego Boga dla nich słonce nie chce wstać, operatorzy Gorszego Boga stoją w cieniu naszym miast, operatorzy gorszego Boga ciągle więcej pośród nas, o Boga. Pani dyrektor dzieciak łapie układy być znaczy mieć wedle nowej zasady, nocne wypady na Orlen,paluszki, płatki,się poprawia jego stan finansowy. Już nie chodzi głodny, zaniedbany, nie kroi nocą kasy z portfel mamy, czasem stuka dziesionę na frajerach z dumą obejmuje nowy etat - gazowego,potem mącznego następnie chwyta ratraka , jeździ, ściąga palety by zgadzała się kasa. Pani dyrektor zdziwiona trochę zdumiona a może przerażona. Skumaj temat i skup się na przyczynie, otwórz oczy a zobaczysz kto jest winien, nie dzieciak nie ja i nie z wm1 W lubelli i systemie przyczyna to oni robią śmieci z uczciwych ludzi, na zysk zero szans za to szansa na długi, na nie godne życie z gównianą przyszłością, zobacz jak niewielu wychodzi na prostą. I nie opowiadaj głupot mi jeden z drugim że to farsa, że to temat wyssany z palca, płace respektem niewinnym dzieciakom

Tak9Nie2
nocny mar
@Raper

Challenge 2020 lubella

Tak3Nie1
fan_kulczyka

Kilka lat temu wziąłem sobie do serca słowa śp. P Kulczyka który mówił :"nigdy nie pracuj z nikim, kogo nie czujesz i nie lubisz" Dlatego rzuciłem papierami i jestem dziś wolnym, szczęśliwym człowiekiem. Teraz nic nie muszę

Tak11Nie2
Kolega po wachu

Taka jest prawda i tylko prawda..realia,to co się dzieje w lubelli jest prawdą. No bo jak wytłumaczysz to że ludzie walą gaz przed pracą,w pracy i po pracy na Orlenie po 22.00.? Że jakaś dziewczyna uprawiała sex w toalecie z kolegą, mimo że była praca!!! A firma niestety cierpi przez takie podejście ludzi względem pracy i to że góra stara się jak najlepiej dla wszystkich i jest,, fair,, Pracuje ponad 7 lat, bardzo dużo osób się przewinęło przez Lubella,ale nikt nie oczerniał nikogo na tym forum jakim jest go work...tylko w cztery oczy mówił. Moja osoba nie ma nic do zarzucenia firmie.

Tak6Nie3
Ziober
@Kolega po wachu

Co znaczy fair? To że kasę dostajemy co miesiąc i o czasie tzn. fair?

Tak5Nie3
Drewniak
@Ziober

Juz tu jakiś koleś napisał prawdę ale post chyba wyksowany. To że pracodawca płaci na czas to jego obowiązek i każdemu z pracowników należy się to jak psu żarcie

Tak8Nie1
Mpower

Hejtuje niuńka z mws który lubi chłopców, takie rzeczy załatwia się po pracy, to nie miejsce na załatwianie spraw uczuciowych, gdzie się mieszka i pracuje tam się (usunięte przez administratora) nie wojuje, nie pozdrawiam!!

Tak23Nie5
Pani.Jola

Nie będzie podwyżek bo już dostaliście dużo pieniędzy plus premi i wszelakiego dodatków. Nie będziecie nam mówić i rozkazywać co chcecie i czego oczekujecie.

Tak5Nie18
M5
@Pani.Jola

Żenada i wstyd szanowna Pani. Proszę się zastanowić co Pani pisze. To nie oboz koncentracyjny. Mamy prawo do swobodnej wypowiedzi i możemy domagać się podwyżek.

Tak12Nie3
los

Pani Direktor z personalnego dziala. Pytanie mam. Jakie podwyzszki pani przewoidziala na 2020rok bo i energia drozeje, zyrcie tez, alkochol i papirosy. wiec trza wiecej do zycia. Cekam na opowiedz i moge nr kąta swoiego podac aby wiecej przelwewc

Tak21Nie5
Lipa
@los

A takie że młodzież dostała po1zl,a wieloletni pracownicy po 0.50 zł. Młodzież się ceni za 20 Zeta za godz. Strasi popracują za 18.50 i jeszcze będą zadowoleni. H... Mnie strzela.

Tak8Nie2
4ty
@Lipa

Trzeba opłacić GoW usuwanie nieprzychylnych firmie komentarzy wtedy starzy dostaliby więcej a tak musimy pracować za tyle co jest.

Tak5Nie3
Rumun
Użytkownicy czekają na odpowiedź 65 dni.

Szukasz toalety a tu nie ma jej albo zajęta,tak?? Coś zjadłeś za dużo lub niezdrowego?? Może to makaron który chowasz pod koszulkę i wynosisz lub podobnie jest z płatkami...a później chcesz więcej kasy zarabiać,jakim kosztem?? Firmy,swoim, kolegów którzy pracują ciężko??

Tak2Nie1
Z wm2

Kolego czy mógłbyś przestać.oddawac mocz na deskę sedesową a nie na nią. Może w domu tak robisz, ale nie w lubelli i my współpracownicy nie życzymy sobie to!!????????????????

Tak2Nie4

Nikoś Dyzma

Nie podszywaj się pod elektryka, bo nim nie jesteś.Może co najwyżej byłeś Panie :))

Jarosz

Jakie to żalosne. Jarac cie tym portalem to jak czerpac wiedze o swiecie z portali dla płaskoziemowców. Trzeba zyc w umysłowej lepiance zeby wierzyc ze te wpisy kogos interesuja.

Tak4Nie1
Z biura
Użytkownicy czekają na odpowiedź 71 dni.

Tyle jadu na temat firmy, ludzi, zarząd i ogólnie nie widziałem,szok!!!!! Tylko dobre pytanie, dlaczego ludzie którzy piszą,, kłamstwo itp..nie umie się przyznawać i podawać prawdziwe dane osobowe?? Tchórze!!

Tak5Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Lubella Sp z o.o. S.K.A. - Lublin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Lubella Sp z o.o. S.K.A.