Lubella Sp z o.o. S.K.A.

Lublin

Opinie o Lubella Sp z o.o. S.K.A.

Julita

@pastor a Ty pracujesz nadal w Lubelli? Myślisz, że nie da się wprowadzić jakiś zmian, żeby ulepszyć tam pracę? Może warto, żebyś napisał tutaj swoje rady dla pracodawcy. Jest szansa, że to przeczyta i będzie je chciał wprowadzić. Spróbujesz?

Julita

@leondzięki za odpowiedź. @D czy opowiesz użytkownikowi @Nina jeszcze więcej o swojej pracy? A może ktoś jeszcze robił płatki i chce opowiedzieć o swojej karierze w Lubelli?

pastor
@Julita 12.09.2017 10:21

Kariery w Lubelli dawno się skończyły i już nigdy nie wrócą. Na WGŚ zapier.... jest na całego i odradzam pracę w całej Lubelli. Dyrektor produkcji zopełnie odjechany chamski typ z brakiem poszanowania dla bliźniego. jakby na haju jakimś chodził. O awansie zapomnij. szansę mają tylko ci co kabluja i chodzą podpier... do personalnego.

leon

Po pierwsze nie dostanisz sie do pracy w Lubelli do lab. Tam i tak jest zbyt duzo personelu. PO drugie po co ci pracować za grosze ktore i tak nie starczy ci na zycie. Pracuje tam i wiem ile zarabiaja dziewczyny z lab i daj sobie spokoj z Lubella.

chemik

A jeśli chodzi o pracę w laboratorium ?? Ile można zarobic i czy jest mozliwośc zatrudnienia ?

dd

Sumienie się odezwalo

Witam mam pytanie co myślicie o nowym grafiku na WGŚ? Cofniete wolne dni praca ciagła po 14 dni w wiekszasci po 12h ,trzeba byc robotem aby to wytrzymac .Wysyłanie ludzi na podesty do sprzatania w takich temperaturach to pomyłka .Moim zdanie Ci co to wymyslaja powinni dac przykład i popracowac uczciwie z innymi , a nie posiedziec przez wiekszac zmiany w klimatyzowanym pomieszczeniu sterowni pozdrawiam wszystkich.

DS
@07 12.07.2017 12:59

Ci co to wymyślają napewno nie siedzą w sterowni, więc najpierw dowiedz się kto to wymyśla a potem pisz.

dd

Komuś się plecy skończyły u kierownika i zaczyna narzekać nowy nie lubi kapusiow.

ja_bym _ją_zwolnił

Co to za dyrektor personalny który nie słucha ludzi, nawet nie wie jak na zakład trafić. działa jak UB-cja spowiada kapusi a później pisze "wnioski" wyssane z palca

loslobos

nie tak dawno starałem się tam o pracę, zaproszono mnie na rozmowę poszedłem, przyszedł jakiś chomik z kadr i wszystkowiedzący patyczak z produkcji - jak się dowiedziałem ile płaca zrezygnowałem, więcej zarobie na targu handlując tylko w weekendy a nie tyrać tam na 3 zmiany

mały
@loslobos 13.05.2017 15:38

Cześć ile dają na godzinę

duzi
@mały 14.05.2017 12:56
Cześć ile dają na godzinę

Najniższa krajowa czyli 13 BRUTTO.

Jak chcecie zarabiać po okresie próbnym mniej niż na początku to polecam. Pani dyrektor was tak przekręci, że jeszcze będziecie prosić o tą prace. Dopiero potem jak zobaczycie realia to zacznie się płacz. Ludzie z 5 letnim stażem zarabiają parę zł więcej niż wy. Fizyczna tyranka, sprzątanie,bycie mechanikiem, elektrykiem dla tak zwanych operatorów. Żal i żenada.

mac
@. 10.05.2017 12:15

jaki dyrektor personalny taka firma

zosia
@. 10.05.2017 12:15

idealnie ta dyrektor personalny potrafi ściemniać w tej firmie

D.

Pracowałem 3 mce, po okresie próbnym sam zrezygnowałem. Pracowałem na wgś (robią tam płatki), z tego co się dowiedziałem na dzień dobry jest to najcięższy obiekt w firmie. Praca bardzo ciężka (fizyczna) w systemie 3zmianowym, 4brygadowy,(7dni pracy, 2dni wolnego). Wypłata zawsze na czas, zero kombinowania i jakiś tam socjal. Zarabiałem minimalną krajową (stawka godzinowa), plus do tego 30% premii wydajnościowej. Wychodziło ok +/- 1700zł. Ludzie którzy tam pracuą po 5lat zarabiajom 1800zł. Atmosfera bardzo słaba, ciężka fizyczna praca, bardzo gorąco oraz duże zapylenia (ponoć wszystko zgodnie z normami). Człowiek który mnie uczył robił to tylko jak miał dobry humor. Był odpowiedzialny za pakowanie produktów. Każdy na niego się skarżył, zero wiedzy. Pozycji ponoć dorobił się przez donoszenie na innych do kierownika. Odradzam każdemu, pieniędzy i kariery tam nie zrobicie. Liczą się tylko pieniądze.

Nina
@D. 04.05.2017 18:13

Witam, czy mógłbyś mi więcej opisać co robiłeś?? Dokładnie opisać co wykonywałeś??

marian

jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna w Lubelli? czy trudno si ę dostać?

we

@lemon nie rozumiem kolego o co Ci chodzi czy moglbys doprecyzowac w jakiś sposób swoja wypowiedz ?

michal
@we 30.09.2016 16:29

widac jestes prostakiem jak nie mozesz tego zrozumiec

lemon

jeszcze twoj mistrz da ci tak popalic ze ci sie odechce pracowac-wspomisz moje slowa

Opornik

Na dniach wejdzie zarządzenie dyr zarządzającego z rozkazem pójścia na smolensk - i to za darmo jak w gimnazjach - Wierny zwolennik PiS tępiący jak tylko można po i resztę zaciera ręce

Hanys

Powiedzcie mi jakie są tak mniej więcej wynagrodzenia magazynier i operatora

zwierzak
@Hanys 02.09.2016 16:40
Powiedzcie mi jakie są tak mniej więcej wynagrodzenia magazynier i operatora

zapytaj panią Dyrektor Jolantę G. ona prawdę zawsze Ci powie :-)) zadzon na sekretariat i poproś o połączenie. ona zawsze przy biurku jest bo boi sie wyjsc na zaklad :-)) no chyba ze laptop nieczynny i net nie chodzi heheh

wadowiczak

drodzy pracownicy jak sie wam uklada wspolpraca z Gąskiem jako szefem ?

tekla
@wadowiczak 28.08.2016 15:17
drodzy pracownicy jak sie wam uklada wspolpraca z Gąskiem jako szefem ?

szkoda nawet slow aby podsumowac G, nie liczy sie z nikim faworyzyje tylko swoj pion i dzial rozwoju reszta to dla niego nikt, szczegolnie ludzie z innych dzialow np. DKJczy produkcji. poza tym czlowiek bez wychowania, a mniemanie ma o sobie wielkie... kasa mu do glowy strzelila najgorsza decyzja wlascieli od kilku lat ze ten czlowie rzadzi w firmie.

gość

hej napiszcie czy kontrola też na noce chodzi?bo jestem zainteresowana pracą u nich

KIKA
@gość 25.07.2016 10:45

A są jakieś wolne miejsca u nich w KJ .?

lana

hej czy kontrola jakości chodzi na nocne zmiany? jak to jest?

gość

Ktos zna jakieś normalne miejsce pracy w Lublinie?

nie

Nie chcą bo ludzie w lublinie nic nie wymagają w wawie jakoś mogą dać więcej

Zniesmaczony

Bez owijania w bawełnę. Lubelle herbapol czy inna duża firmę w lublinie stać na to aby dobrze opłacać świeżo przyjętych pracowników ale nie chcą bo nie muszą. Na start płaca minimalna później niewiele więcej. Ale to nie zmienia faktu że te firmy stać na dużo większe zarobki dla pracowników.

lxi

hej jakoś nie chce mi się wierzyć, że Kj zarabia najniższą krajową to 1850zł brutto a pewnie to ludzie po studiach a pracownik produkcji 15 zł razy 8godzin i razy 22dni w miesiącu zarobi 2640brutto to jakieś 1800na rękę mu wyjdzie.No jakoś nie chce mi się wierzyć, że kontrola jakości tyle zarabia?proszę o realne info

Kjo
@lxi 18.06.2016 20:52

Podpiszesz umowę to się przekonasz !!!!

Sowa
@lxi 18.06.2016 20:52

Zadzwoń do sekretariatu poproś pania dyr z kadr i zapytaj, :-) ona ci prawdę powie !!!

kj

Najniższa krajowa to dla KJ - dział nie objęty żadnymi premiami. Pracownicy produkcji średnio 15 zł brutto/h z PREMIĄ, kierownik produkcji - 4500 brutto nie objęty żadną premią. Dla wszystkich od kilku dobrych lat nie było żadnych podwyżek. WSTYD ABY TYLE LUDZIE ZARABIALI !!!,

Ixi

hej ile zarabiacie w kontroli jakości?odpiszcie proszę warunki pracy w kontroli jakości?też na zmiany?

jaki

najlepiej udaj sie do działu kadr do pani dyrektor j - ona wytyczy ci sciezke twojej kariery i nie bedziesz musial emigrowac z tak zacnej firmy

Santiago

Zarejestruj się na pracuj.pl i takich ofert dostaniesz od cholery -

ktot

ale nie znam nazwy zakładu

ktot

hej pomóżcie możecie dać namiary na ten zakład w Wawie

do Admin możesz dać namiary na ten zakład w Warszawie

sadam

czlowieku w kazdym lepszym zakladzie zarobisz lepiej

Admin

Potwierdzam - w mazowieckim na produkcji nie zarobicie mniej niż 15 netto/h na START!!!! Pisze NETTO i to na start - wiec rzucają ochłapy :( w lubelli masz 10 z premia jak wyrobisz po 10 latach pracy i masz się cieszyć

hej
@Admin 20.03.2016 22:19

witam a możesz napisać gdzie w Warszawie można tyle zarobić w jakim zakładzie?planuję przeprowadzkę.Pozdrawiam

fenek
@Admin 20.03.2016 22:19

co ty pier ddd dawtona daje w wawie tyle ale brutto

Arnold

Przez kilka dobrych lat za marne grosze pracowałem w lubelli. Sprawę wziąłem w swoje ręce zwolniłem się i wyprowadziłem do stolicy. Kasa x 3 samochód I klasa a nie III jak w lubelli żyć nie umierać - odżyłem mentalnie jak i finansowo - teraz wiem za co pracuje i droga rozwoju 3 razy lepsza. Jak ktoś wam mówi ze za ciebie mamy stu to piep....e to i uciekajcie stamtąd. Nie bójcie się. No chyba ze chcecie wspierać tych co jadą na waszym garbie i pnal się na liście forbsa.

@Arnold 12.03.2016 14:44

hej Arnold możesz napisać jakieś namiary na ten zakład w Wawie?

gajwer

wstydze sie za takiego prezesa... to nie prezes nawet nie prezesik pisane przez małe p... falszywa malpa, bez wychowania, kultury osobistej...wstyd panie g.. bez szacunku dla innych ... w glowioe z lekka sie wywrocilo delikatnie mowiac..

Karollson
@gajwer 19.02.2016 21:46

Dawaj do pszczolki fabryka cukierkow zaraz kolo was blisko, warunki znacznie lepsze a kasiorka ta sama i weekendy wolne ;)

ciekawy
@Karollson 25.08.2016 16:54
Dawaj do pszczolki warunki znacznie lepsze a kasiorka ta sama i weekendy wolne ;)

to jak w tej pszczółce ile można zarobić?

Teodor

Prymityw w każdym przypadku

grazyna

trzeba dołaczyc do tego szanownego grona pana dyrektora P..ka ciekawy jestem czy do niego mamusia tez tak mowila jak on traktuje pracownikow,

berek
@grazyna 09.02.2016 19:16

a "P" to imię czy nazwisko?

Fm
@berek 21.03.2016 13:21
a "P" to imię czy nazwisko?

Dobre pytanie - myśle ze jedno i drugie

Tenor

Z kultura osobista to u naszych prezesów g i r marnie panowie kiepskie wychowanie mama wam dała

Mm

Tak podwyżki aledla zarządu

mm

Masz 2000 ale brutto

Twiks

Skinie, nie dziwi mnie fakt zes nie widział jeszcze pani J :) pracuje tu 12 lat i widziałem ja raz z przewodnikiem. Wszyscy się śmieją ze z nory nie wychodzi bo taka zapracowana jest ;) i pracownikow i problemów nie zna :( jedyne co wie to tylko z relacji najmądrzejszych i pózniej wiedzę ma niesłychana ....zarozumiałe b...

Smile

Chłopie ty się nie spóźnisz w ogóle do pracy - nie zdążysz z niej wyjsć nawet hehe - tak cię robota zawala

Rambo

Pracowałem w technicznym tam - durnie a jej szef największy

Leon

Słuchaj ziomek :) My nie narzekamy :) heheh tu jest zdaje... Ty wyjechałeś do Londynu a my tu pracujemy i jeździmy do Londynu na zakupy :) no czasami do NY tez :) wiec siedź sobie tem spokojnie jak bóg przykazał i ciesz się życiem jak piszesz hehe

John

Uwielbiam Internet. Można napisać wszystko :) a nawet więcej :) Zmieniam nick i wydaje mi się, że jestem anonimowy :) :) :) Też pracowałem w tej firmie. Ze względów finansowych wyjechałem do Londynu, ściągnąłem żonę i nareszcie czuję, że żyję :) W Lubelli nauczyłem się fachu, teraz obsługuję paczkarki u Angola, a prawie dwa lata w Lubelli bardzo mi pomogły znaleźć lepszą robotę. Możecie frustrację zamienić w nienawiść i rzygać jadem na lewo i prawo - ale chyba szkoda życia.... :) Czy nie lepiej zamiast szukania osobistej zemsty, obwiniania wszystkich wokół - po prostu nauczyć się czegoś, poszukać innej lepszej roboty i normalnie żyć bez tej nienawiści :) Powodzenia :) Życie może być piękne nawet jak więcej pada deszcz:) Jak nie tu to może gdzie indziej :)

Ona

Zapomniałam dodać ze możesz gratisem jeszcze od niego w gębę dostać - już jeden taki był

Ona

No benefitem będzie to jak na dywaniku na opierdziel wylądujesz u prezesa i dostaniesz kilka ku.... od super kulturalnego dyrektora M.P.

to

Jak strzelasz z ucha to awans zapewniony

Lubis

I pilnuje komputera aby jej nikt nie ukradł

Lubis

Skinie to jest taka pani która potrzebuje przewodnika bo jak pójdzie na zakład to może zabłądzic

Skin

A kto t,o jest ta pani Jola ? - nie znam jej - pracuje 8 lat i jej nigdy nie widziałem

Zostaw opinię o Lubella Sp z o.o. S.K.A. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lubella Sp z o.o. S.K.A.