Opinie o Lubella Sp z o.o. S.K.A. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lubella Sp z o.o. S.K.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lubella Sp z o.o. S.K.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Lubella Sp z o.o. S.K.A. w Lublin

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
KarmaWraca

miałem się od tego powstrzymać ale aż się samo ciśnie na język jak czytam te wszystkie komentarze, mianowicie.. Odszedłem z pracy już jakiś czas temu i tego nie żałuję, mimo że aktualnie sytuacja w kraju i na świecie nieciekawa, nie polecam tej firmy układy, układziki niektórzy pracownicy to chyba pomylili obecne stanowiska które mają z tymi które wydaje im się że piastują, za dużo sobie pozwalają jak ktoś wcześniej pisał system brygadowy 3zmianowy 1.5 dnia wolnego po 7dniowym ciągu pracy raz w msc 2.5 dnia wypada w weekend brak życia, psie pieniądze , nie szanują człowieka/pracownika , porządnych i normalnych ludzi można było policzyć na palcach jednej ręki. Sprzątanie i mycie poszczególnych części do produkcji czy maszyn woła o pomstę do nieba i wezwanie sanepidu. Dużo osób wczorajszych pod wpływem spotkanie na orlenie przed czy po pracy to już pewien rytuał, jak pisałem wcześniej starsi pracownicy za dużo sobie pozwalają kilka przerw dziennie, kawki i inne pierdoły, chowanie się po ubikacjach (chyba lubią te zapachy) spanie, leżenie do góry brzuchem byle przyjśc nic nie robić i jeszcze zapłacili za to. Każdy na każdego nadaje, obrabia mu koło nosa, sami fałszywi ludzie, dużo osób narzeka że jest źle ale nikt nie ma odwagi coś z tym zrobić a tym bardziej boją się stracić czy zmienić pracę, ludzie opamiętajcie się to nie jest życiówka!! tzw. (usunięte przez administratora), ogólnie wrażenia Nie polecam

Policjant
Pracownik

Codziennie przed pracą ktoś wali gaz na Orlenie i w takim stanie przychodzi do niej żeby wytrzymać pracę po 8 lub 12 godzin. Słuchy doszły że i nawet ktoś proszek biały brał do nosa lub inne używki. Ostatnio podobno dziewczyna z lubelli uprawiała sex w toalecie na nocce ze swoim kolegą. To jest właśnie,, Lublin, miasto inspiracji.

18
Kuba
Pracownik
 Pytanie

Mam pytanie dlaczego nowo przyjety pracownik zarabia więcej o 4 złotych niż stary??

Raper
Pracownik
 Rekomendacja

O świcie jutro zniknę Rozpłynę się wśród piany Robiłem płatki jak prosiłeś Nie odbiorę od ciebie telefonu o tak.Nim ulotnię się napiję się piwa, wódki,tak.Mocno nie Ostatni raz Czasu co raz mniej Zaraz wstanie dzień Gdy zbudzi się świat Orlen istnieje i ludzie którzy walą gaz Nie musisz nic tłumaczyć Rozumiem cię bez słów Tak wiele dla mnie znaczysz stawiam nieraz wódki Nim ulotnię się postaw więcej piwa Mocno tak Ostatni raz Czasu co raz mniej Zaraz wstanie dzień Gdy zbudzi się świat Już nie będzie nas O świcie jutro zniknę.

Praca Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Witam, na jaką stawkę można liczyć pracując w laboratorium?

Anita Nowy wpis
Pracownik
@Praca

To jest stawka głodowa oraz gwarancja pracy w weekendy oraz na zmiany. Nie polecam.

Krystyna Nowy wpis
@Anita

no ale jednak ktoś w firmie pracuje, wiec moze przekoloryzowujesz firmę, co ?

Anita Nowy wpis
Pracownik
@Krystyna

ja tu pracuje. wiec nie jest kolorowo

Stary pracownik
Pracownik

Dziś pada śnieg i w związku z tym nie będzie spotkań pod chmurką na Orlenie!!!

Anna
@Stary pracownik

O co chodzi z tymi spotkaniami? To jakieś imprezy integracyjne?

R2d2
Pracownik
@Anna

Tak są to firmowe imprezy integracyjne z dofinansowaniem zakładowego funduszu spraw socjalnych które odbywają się cyklicznie na Orlenie.

Stary pracownik
Pracownik

Robi się coraz cieplej i już nie mogę się doczekać astronomicznej wiosny. Dzień coraz dłuższy i szybciutko lato znowu powróci. I będą spotkania pod chmurką na Orlenie z nowymi kolegami z produkcji i nie tylko. Z rodziną. Coś wspaniałego. Pozdrawiam serdecznie wszystkich.

tołstoj
Pracownik
@Stary pracownik

Wyslij swoje zaproszenie do p. Joli ona lubi taka atmosferę i klimat. Chętnie wam potowarzyszy

Pracownik produkcji
Były pracownik
 Pytanie
@tołstoj

Czy to mowa o tej pani która łańcuchem przykuta jest do swojego biurka, nie wie gdzie dział tech się znajduje i boi się swojego cienia?

Operacyjny pakowacz
Pracownik

Koledzy i koleżanki, dziś w nocy przestawiany zegarki na czas letni z zimowego,a to oznacza że spotkania pod chmurką będą codziennie. Już nie mogę się doczekać tego. Każdy oo pracy po 14 lub 22 będzie mógł odwiedzić i spędzić czas przyjemnie z nami. Napój bogów się zawsze znajdzie. Pozdrawiam serdecznie wszystkich

logo firmy Specjalista ds. Sprzedaży
Lublin
BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K.
(130 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Konsultant ds. umawiania spotkań - praca zdalna
Lublin
Cloud Call Center Sp. z o.o.
(124 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Właściciel Punktu Kurierskiego
Lublin
Pakersi Kamil Kik
(33 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Teodor
Pracownik

Miło że maspex przeznaczył trochę grosza na poszkodowanych Ukraińców ale może by dodatkowo wyjaśnił wszytskim co się nagle stalo zakładem produkcyjnym w Rosji w Obnińsku. To że znikł ze strony maspex to nie oznacza że go tam nie ma i nadal nie produkuje...

Operacyjny pakowacz
Pracownik

Ja lubię codziennie po pracy o 6. Rano walić gaz. Zrobiło się cieplej,nowi koledzy i spotkania pod chmurką na Orlenie.

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda sprawa grafiku w Lubella Sp z o.o. S.K.A.. Czy pracodawca idzie na rękę?

szaqman
Były pracownik
@Pytanie

Nie. 4 brygadówka. Nie ma, że boli.

1
anonim
Pracownik
 Pytanie

W 2022 r. minimalne wynagrodzenie za pracę będzie stanowić 50,8 proc. przeciętnego wynagrodzenie w gospodarce narodowej. Stawka godzinowa powiązana z wysokością minimalnej pensji została ustalona w wysokości 19,70 zł, a więc wzroście w stosunku do roku 2021 o 1,40 zł. W związku z tym, czy dostaniemy we firmie wyrównanie do tego minimum?

tutaj
Były pracownik
@anonim

Dostana wybranccy, zwolennicy obecnej władzy (usunięte przez administratora) i kapusie, następnej kolejnosci bidoki z technicznego, może jakieś spady w wielkiej tajemnicy z błogosławieństwem personalnej dostanie reszta.

Aksa
Kandydat
 Pytanie
@anonim

Jak wygląda praca w Kontroli Jakości? W jakim systemie się chodzi, czy są wolne weekendy?

Pracownik produkcji
Pracownik
@Aksa

Praca non stop przez cały tydzień, świątek, piątek i weekendy na 4 zmiany. Jednym słowem cudownie

Zzzzz
Były pracownik
@Aksa

Praca na III zmiany, weekendy pracujące np. dwa-trzy w miesiącu.

aga
Kandydat
@Zzzzz

czyli jest gorzej niż na 4 zmiany

Pracownik wgs
Pracownik

Dzień dobry w Nowym roku 2022 wszystkim. Chciałbym wszystkim złożyć życzenia noworoczne by obecny rok był dla wszystkich spokojny, pracowity, by covid19 zniknął taż na zawsze z naszego życia, byśmy wrócili do normalności i żeby spotkania,, rodzinne,,na orlenie zamienić na spotkania pod chmurką. Wszystkim naszym koleżankom i kolega życzymy samych sukcesów. Pozdrawiam

Jajo
Pracownik

Lubię spać, lubię food for u, lubię brać wypłatę 10 każdego miesiąca, lubię wm2,3 i wgs, lubię spotkania na Orlenie, lubię swój telefon, lubię gadać, lubię pracować, lubię ludzi, lubię....... coś lubię

Wypad
Były pracownik

Co do pracy w lubelli, system nie jest zły tylko źle ułożony, co do kierownictwa beznadziejne brak jakiegoś ludzkiego podejścia, jak chcesz, wrócić przyjmą z otwartymi rękoma brak kompetentnych ludzi. Zarobki poniżej rynkowej średniej, brak nadgodzin co do porządku jak w każdej dużej firmie(burdel i tyle). Chcesz się czegoś nauczyć zapraszamy jak zdobędziesz staż (usunięte przez administratora) szybko gdzie indziej lepiej płacą choć więcej wymagają.

69
Były pracownik

tragedia szczegolnie wgs i wm3 nie polecam. zero zycia prywatnego weekendy pracujace.

Stary gazownik
Pracownik

Dziękuję firmie za makarony, płatki, kaszę, mąkę, Kubusia, bardzo dobre pieniądze, socjal,imprezy, spotkania,za gaz na Orlenie,za wszystko...... będę z wami do końca,na dobre i na złe.

Golas
Kandydat
@Stary gazownik

To milo z twojej strony. Jednak wiedz o tym ze firma nie podziękuje tobie w przypadku gdy wasze drogi się rozejdą. Pokazała to wielokrotnie na przestrzeni lat..Taka to kultura organizacji.

Apstynent
Klient
@Stary gazownik

Dzięki takim ludziom ta firma jeszcze prosperuje a Maspex podnosi sobie słupki zysku.

Nabuchodonozor
Pracownik
 Pytanie

"… I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot? Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego."

Hubert
Były pracownik
 Pytanie

Mam pytanie, jeśli kiedyś pracowałem w lubelli ale odszedłem czy mam szansę powrotu do niej z powrotem??

Robi
Były pracownik
@Hubert

A po (usunięte przez administratora) Stęskniłeś się. za te same pieniądze znajdziesz lepsza pracę. Pamiętaj że 2 razy do tej samej rzeki się nie wchodzi

Pracownik produkcji
Pracownik
@Hubert

Znam kilka osób, które zwniały się i przyjmowały ponownie, niektóre osoby kilkukrotnie.

Lewy pierwszy
Pracownik
@Hubert

Jest niepisana zasada że dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi. Skoro wcześniej ci nie pasowało to po wuj wracasz, to tylko utwierdza pracodawcę w przekonaniu że jest dobrze i nic nie trzeba poprawiać łączenie z płacami, ten co wraca to niema jaj, mięczak.

Get it hard
Pracownik
@Lewy pierwszy

Prawda jest taka Zwalniają się i czasami wracają tylko twardziele. Zostają i nie narzekają też twardziele. Zostają i narzekają tylko mięczaki.

alex
Były pracownik
@Lewy pierwszy

Ci co zostają i narzekają a nic tym nie robią, to ostatnie łajzy i niedojdy.

Saba
Były pracownik
 Pytanie
@Hubert

Może i masz ale i po co? Oststnio spotkałem ziomala który pracuje w drukarni jako operator zapytałem jak z placami u niego a on odpowiada ze rocznie przekracza 1 próg podatkowy (ponad 85 k rok). Policzyłem i wyszło ze zarabia ponad 7,5k Mc. Więc o czym tu mówimy :). Dlatego m. In i ja tu już dawno nie pracuje :)

Kartoniarz
Pracownik

Jakby ktoś chciał opić Mikołaja na Orlenie po 6 rano, zapraszamy. Stała ekipa rodzinna będzie czekać na każdego i każdy będzie coś miał.

1
Kaman
Pracownik
@Kartoniarz

Kogut nie musisz aż tak oczywistych rzeczy pisać ;]

1
Pan J.
Pracownik

O 22 zaczynam pracę i jak zawsze.....kilka godzin snu,a młody ma pracować. Ma lepszą stawkę za mnie. Ja pracuję dłużej od niego a pracy mi dali więcej,ale nic nie mówili o pieniądzach.

Porotherm
Pracownik
@Pan J.

Spij slodko - :) popros cegle z centrali aby popracowala za ciebie

A
Kandydat
 Pytanie

Hej koledzy. Jak tam kobietki w pracy?? Przystępne?? Da się coś zakombinować??

Kaman
Pracownik
@A

Jeśli lubisz takie koło 60-tki to w sam raz.

kry cha
Pracownik
 Pytanie
@Kaman

Jeśli jesteś przystojny to miej się na baczności ,ale jak takie jak pracują same ogryzki to(wał się sam)?2

Januszek
Pracownik

Czy to nie glupio odpisywac sobie na pytania. Ktos sie nudzi na drugich zmianach

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

To_La
Pracownik

Bo zarządzać ludźmi to trzeba potrafic. Od kilku lat zarządza "dobra" skuteczna zmiana ludzi, znająca się na "wszytskim", cechująca wielka "kulturą". Dobrze to już było.

Czesiek_Parzędziak
Pracownik

Na całej linii same sukcesy Pana G. hehehehhe.

Zostaw merytoryczną opinię o Lubella Sp z o.o. S.K.A. - Lublin

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Lubella Sp z o.o. S.K.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy Lubella Sp z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Lubella Sp z o.o. S.K.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 22 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jakie są opinie klientów o firmie Lubella Sp z o.o. S.K.A.?

  Liczba opinii klientów firmy Lubella Sp z o.o. S.K.A., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Lubella Sp z o.o. S.K.A.?

  Kandydaci do pracy w Lubella Sp z o.o. S.K.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Lubella Sp z o.o. S.K.A.