Opinie o PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. w Lublin

????

W wyniku badań przeprowadzonych przez Państwową Inspekcję Sanitarną stwierdzono wysoki poziom akryloamidu w płatkach wymienionych w ostrzeżeniu. Na podstawie ocen ryzyka Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH – Państwowego Instytutu Badawczego należy uznać, że produkty te mogą stanowić podwyższone ryzyko dla zdrowia konsumenta. Szczegóły dotyczące produktów Produkt: Płatki żytnie, Lubella, 500 g Data minimalnej trwałości / Numer partii: 25.11.2023 L211253LG Data minimalnej trwałości / Numer partii: 26.11.2023 L211263LG Producent: MW Food Sp. z o.o., ul. Chopina 10, 34-100 Wadowice Czy ktoś beknie za to i kiedy??? Ktoś ze sterowni czy pan.J?

Pracownik ochrony

W tej firmie to jak w polityce. Coś (usunięte przez administratora) a jesteś nietykalny przerzuca ciebie gdzieś indziej ale nie wyrzucą. Ręka rękę myje I tak właśnie jest na produkcji

Ten

Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej. CO TO ZNACZY? Wolność słowa, wyrażana bezpośrednio lub poprzez środki przekazu, jest tradycyjną wolnością konstytucyjną. Artykuł 54 gwarantuje trzy odrębne choć powiązane ze sobą wolności: wolność wyrażania swoich poglądów, wolność pozyskiwania informacji oraz wolność rozpowszechniania informacji. Wyrażenie „pogląd” należy w tym wypadku rozumieć jak najszerzej, jako wyrażanie osobistych ocen, prezentowanie opinii czy przypuszczeń, informowanie o faktach etc. Wolność ta ma zastosowanie zarówno w sferze publicznej jak i prywatnej (choć szczególnego znaczenia nabiera na gruncie przestrzeni publicznej, życia społecznego, a zwłaszcza politycznego), obejmuje osoby fizyczne i prawne. Forma wyrażania poglądów może być dowolna, niekoniecznie poprzez wypowiedzi słowne (np. poprzez noszenie określonego stroju).

Robert

A kto? Pomyśl. Ta osoba która siedzi za biurkiem i nic nie robi. Chce się przynajmniej tym wykazać. A ze do emerytury niewiele brakuje to trzęsie portkami i próbuje z tylnego siedzenia rządzić. Od każdego kierownika wyciąga wszelkie informacje aby tylko zabłysnąć.

Z wgs

Nowa minimalna podstawa wymiaru zasiłku chorobowego w 2023 roku to: od 1 stycznia do 30 czerwca - 3 011,52 zł, od 1 lipca do 31 grudnia – 3 700,56 O to opłaca się siedzieć na L4 ile trzeba. Wkoncu pomału się robi u nas w lubelli fantastycznie.

Robert
@Z wgs

W takim razie widzę już pasmo nieustających podwyżek płac z czego będzie dumna personalna. Nie zapomnijcie ze do średniej zarobków w firmie wchodzą zarobki zarządu i spora liczba osób z centrali.

Edyta
@Robert

Cześć, minął w sumie kwartał jak to pasmo podwyżek, które sugerowałeś ostatecznie u was poszło? Warto przyjęć się jakimś ofertom, żeby się przyjąć? Podkreślę, że nie mam jeszcze doświadczenia, jak na razie przedzieram się przez wpisy ale trochę ich jest. Napisałby ktoś coś aktualnego względem pracy?

Jeśli ktoś chcę zmarnować czas na rozmowę rekrutacyjną to polecam, warto. Aplikowałem na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Rozliczeń produkcji. Dnia 07.12.2023r. zadzwoniła do mnie Pani Julia (usunięte przez administratora) z HR, 12.12.2023r. miała miejsce rozmowa z kierownikiem obszaru Tomaszem Nucią ( sympatyczny człowiek) poinformował mnie, że dostanę odpowiedź do przyszłego poniedziałku, ewentualnie końca tygodnia tj. 22.12.2023r. Zdziwiło mnie to ponieważ termin rekrutacji w ogłoszeniu był do dnia 03.01.2023r. Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Wiadomość Mail , która otrzymałem jest opisana jako HR, brak jakiegokolwiek nr czy bezpośredniego mail do rekrutującej Pani nr 732 120 041 ,z którego dostałem przypomnienie o rozmowie rekrutacyjnej nie istnieje ( taki komunikat głosowy wyskakuje po próbie połączenia. Nie wiem może to taka polityka firmy, żeby ludzie głowy nie zawracali ??? Nie mam pretensji o to, że mnie nie zatrudniono, ale Wasze podejście do ludzi, komunikacja to jest dramat.

Głównie o dyspozycyjność i 4 brygdowa forma zatrudnienia odpowiada

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
Pracownik ochrony

Choć ceny paliw na polskich stacjach benzynowych są obecnie na w miarę stabilnym i dość niskim poziomie, wakacje mogą zmienić wszystko. Dużo większy ruch i zapotrzebowanie na paliwo w minionych latach oznaczały zwyżki cen przy dystrybutorach. Już dziś możemy jednak zatankować nawet za mniej niż 5 złotych na litrze. Na wrotkowskiej na Orlenie jest duża kolejka po paliwo,ja już zatankowałem cały zbiornik i 100 litrów benzyny.

Wózkowy

GUS podał najnowsze dane na temat skali wypadków, do jakich dochodzi podczas pracy. Okazuje się, że w I kwartale 2023 r. liczba poszkodowanych w wypadkach śmiertelnych to 132 osoby, a w wypadkach ciężkich - 62 osoby (odpowiednio wzrost o 10,3 proc. i o 19,2 proc.). Natomiast najwięcej poszkodowanych odnotowano w wypadkach przy pracy z innym skutkiem – 14 206 (wzrost w porównaniu z I kwartałem 2022 r. o 28,8 proc. Kilka dni temu też był u nas wypadek przy pracy. Czy są u nas szkolenia? Są raz na kwartał i trwają kilka minut tzn.60 minut.

Pan prawnik

Pewien pracodawca nowym pracownikom oferował ponad 1 tys. zł więcej, niż już zatrudnionym osobom na takim samym stanowisku. Tłumaczył to tak, że chce w ten sposób pozyskać cenionych specjalistów od konkurencji, oferując im stawki, jakie otrzymują obecnie. Pracownik poczuł się tym faktem urażony, bowiem zakres obowiązków pracowników nowych – i obecnych – jest w zasadzie identyczny. Sąd uznał, że doszło do dyskryminacji i zasądził od pracodawcy na rzecz pracownika odszkodowanie w wysokości różnicy pomiędzy wynagrodzeniami. Jak zwraca uwagę adw. Paweł Krzykowski z BKB Baran Książek Bigaj, Dopuszczalnymi przesłankami wartościowania pracy są kwalifikacje zawodowe i zakres odpowiedzialności, choć gdy efekt pracy wykonywanej przez osobę o wyższych kwalifikacjach jest taki sam jak osoby o niższych kwalifikacjach, zróżnicowanie ich płac nie będzie uzasadnione. Czyli pracownik produkcji który przyjął się dopiero co dostaje na start koło 29 by nie zwalniał się po okresie próbnym,a dopiero uczy się. A stary pracownik go uczy a ma tylko 23,50. Różnica ogromna jest koledzy i koleżanki.

Pracownik ochrony

Elektroniczna Rejestracja Czasu Pracy Elektroniczny system czasu pracy pozwoli Ci w łatwy i skuteczny sposób sprawować kontrolę nad czasem pracy Twoich pracowników. Dzięki niemu, będziesz mógł lepiej zarządzać swoimi podwładnymi oraz koordynować ich zadania. System kontroli czasu pracy pracowników dostarczy Ci informacji o rozpoczęciu i zakończeniu pracy, długości przerwy, wyjściach służbowych i prywatnych, spóźnieniach, nadgodzinach, absencjach oraz urlopach pracownika. Otrzymasz dostęp do elastycznych i szczegółowych raportów i statystyk dotyczących indywidualnego pracownika bądź ich grupy, dzięki których analizie będziesz mógł sprawnie i szybko zarządzać swoją kadrą i ich czasem pracy, łatwo planować urlopy, czy też wyznaczać osoby na zastępstwo w miejsce nieobecnego pracownika.

Kartoniarz

Ustawowo gwarantowany poziom płacy minimalnej w 2024 roku wynosi 4254,40 zł. Pracownik otrzymałby w ujęciu średniorocznym 709,40 zł podwyżki. Część pracodawców uważa, że to zdecydowanie za duże obciążenie dla firm. Związkowcy z kolei uważają, że podwyżka powinna być wyższa. Czyli związkowcy walczą o godną płace dla nas. Niech prezes i zarząd lubelli wkoncu da nam zarobić 6000 co miesiąc,bez nadgodzin,premi,food for u,itp... Ale niech te 6000 będzie co miesiąc na koncie.

Stary pracownik

Koncern Scania zdecydował o stopniowym wygaszaniu części produkcji i zamknięciu fabryki nadwozi autobusów w Słupsku, w firmie Scania Production Słupsk S.A., w pierwszym kwartale 2024 roku. Pracę straci 850 osób. Agata meble Media market czy stock Polska też redukują etaty. A kiedy Lubella podziękuję nam wszystkim?? Pracuje na wgs parę lat i mam kredyt i obawiam się co będzie dalej. Rynek pracy jest niestabilny, gdzieś słychać co kilka chwil że dany duży zakład pracy zamyka się. Inflacja poszła do góry i jest na poziomie 28% a wszystko przed nami.

Z wgs

W przeliczeniu nawet 13.600 zł – tyle pracodawcy mogą wypłacić swoim pracownikom w ramach tzw. premii inflacyjnej. Tego typu bonus ma odciążyć pracowników, którzy borykają się z gwałtownie rosnącymi cenami energii i żywności. Model takiego dodatku praktykowany jest w wielu krajach bałtyckich, w tym również w Polsce. A my w lubelli dostaliśmy tylko 2,5 złotych i do tego brutto do wypłaty. Śmiech na sali. A później się dziwią że pracownik z produkcji odchodzi.

@Z wgs

a jak sytuacja budżetowa się do tego ma? przytoczona kwota w postaci 13 tys to statystyka i informacja zarazem wzięta z sieci? i jaki ostateczny wpływ miało przyznanie tych 2,5 tys? w jaki sposób poziom rotacji się zmienił? zwiększył / zmniejszył?

@Maria

Ostatecznie zarabia się mniej niż jest wskaźnik informacyjny.

Patryk

Według słów Marleny Maląg cytowanej przez Interię, obecne plany przekroczyły już wcześniejsze zapowiedzi. Przyszłoroczna płaca minimalna ma wynieść bowiem ponad 4,2 tys. zł. Punktem odniesienia ma być wysokość płacy minimalnej, która będzie obowiązywać od lipca - wyniesie ona 3,6 tys. zł. Szefowa resortu rodziny i polityki społecznej wskazała również w wypowiedzi cytowanej przez Interię, że na decyzję o minimalnej płacy oczekują przede wszystkim małe i średnie przedsiębiorstwa. Stanowią one bowiem sporą część wszystkich firm w Polsce. Przynajmniej nasza praca na produkcji wkoncu zostanie doceniona.

Kartoniarz

"Płaca minimalna w lipcu 2023 r. wyniesie 3600 zł" Minister wskazała, że decyzja o minimalnym wynagrodzeniu ma wpływ przede wszystkim na małe i średnie przedsiębiorstwa, a tych jest w Polsce najwięcej.   Od 1 stycznia minimalne wynagrodzenie za pracę wzrosło do 3490 zł. To pierwsza w tym roku podwyżka płacy minimalnej. Kolejną zaplanowano na lipiec. Świadczenia wyniosą wówczas 3600 zł. Z kolei minimalna stawka godzinowa wzrosła od 1 stycznia 2023 r. do 22,80 zł za godzinę, a od 1 lipca wyniesie 23,50 za godzinę. Czy jest tak w lubelli?? Podwyżka ale jaka, inflacyjna??

Stary pracownik

Do 15 czerwca Rada Ministrów ma czas na przedstawienie swojej propozycji wysokości minimalnego wynagrodzenia w 2024 roku. Jednak już wiadomo, że nie może być ono niższe niż 4254,40 zł. To wzrost o blisko 20 proc., czyli o 709,4 zł brutto. Oznacza to wyraźne spłaszczenie siatki płac, czyli dla firm nic dobrego. Najcenniejsi pracownicy po prostu przestaną się angażować. Uznają, że im się to nie opłaci, bo pieniądze na podwyżki, które powinni dostać za jakość swojej pracy, firmy będą musiały przeznaczyć na wypłacenie wyższej płacy minimalnej - uważa prof. Tomasz Rostkowski. Czy będzie tak samo na wgs,wm1,2 i 3? A co na magazynie, też? A gdzie jest mistrz składanek, coś o nim cicho. Pracował za 3 zmiany i gdzie się podział?? Ktoś wie coś o nim??

Krew mnie zalewa. Gdzie ta podwyżka? Miała być taka bomba. Od kwietnia miała być a wypłata 3300zl. Co to jest do cholery? W ch. mnie ktoś zrobił. A te nowe związki to o kant (usunięte przez administratora) można potłóc. Gorzej niż za J.P.. Co tu się odpierdziela? Jak wy prezesi w lustro możecie patrzeć po takim wale? Bomba....śmiech na sali. Inflacja 18%,a podwyżka 2.50zl,której nie widać na wypłacie. Później zebrania będą robić czemu się ludzie z lubelli zwalniają.

Maria

twierdzisz, że to sa powody co do odejść? a jak jest ich dużo, zdecydowanie więcej niż dla przykładu w ubiegłym roku? co wobec tego zachęca kandydatów do przyjścia? jak rozmowy rekrutacyjne są teraz prowadzone i co na nich jest omawiane?

Pracownik ochrony

A masz konkretne informacje kto dokładnie się zwolnił kiedy i z jakiego działu/obiektu?? Jedynie co mi się podoba to jest to że mogę palić papierosy, spać w pracy i mało pracować. Przelew bankowy ma się zgadzać i tyle w temacie. Po pracy zawsze można iść na spotkanie pod chmurką na orlen ktoś zawsze będzie tam.

Audi fan

(usunięte przez administratora) A my od kilku tygodni nie mamy zamówienia lub pracy bo makaron za drogi jest u nas a nikt nie chce kupować. Wystarczy iść do marketu spożywczego i spojrzeć na półki sklepowe... są puste,a obok jest inny tańszy makaron. Obawiam się koledzy i koleżanki że i z czasem będą zamykać firmę, coś pomału się dzieje. Tylko narazie związki zawodowe milczą i firma też. Jak będzie oficjalny e-mail to znaczy że czas już na nas. Zredukują etaty, skrócą godziny pracy i powiedzą że to wina,,recesji,, Tylko zostaną ci co nie chodzą na L4, potrafią pracować wszędzie i są posłuszni innym.

Kartoniarz

Jako powód ponurej prognozy WEF podaje wolniejszy wzrost gospodarczy i wysoką inflację oraz wykorzystanie sztucznej inteligencji. Z jednej strony firmy potrzebują nowych pracowników do wdrażania i zarządzania narzędziami AI. Z drugiej strony, w wyniku ich wykorzystania, niektóre stanowiska staną się zbędne. W samej księgowości i administracji do 2027 roku może zostać zlikwidowanych 26 mln miejsc pracy – czytamy w raporcie. Zagrożone są także miejsca pracy sekretarek, sprzedawców biletów, pracowników produkcyjnych i magazynowych i kasjerów. Z kolei o 30 proc. wzrośnie liczba miejsc pracy dla analityków danych, specjalistów od „uczenia maszynowego” i ekspertów ds. cyberbezpieczeństwa. Czyli niedługo Lubella podziękuję nam wszystkim za współpracę. Jedynie co mi pozostało to chłodzenie codziennie na spotkanie pod chmurką na orlen....na spokój z rodziną z produkcji i magazynu.

Maria

odbyła się integracja? :D z własnej kieszeni czy spółka też czasami coś organizuje dla swoich pracowników? jaka obecna atmosfera panuje, warto reflektować dołączenie?

Stary pracownik

Prowadzący sprawę sędzia orzekł, że w przypadku odmowy przywrócenia do pracy przez firmę, w której zatrudniony był elektryk, spółka ta zostanie ukarana grzywną w wysokości 47 tys. złotych.Sędzia odrzucił argumenty pracodawcy, że lubiący alkohol elektryk stanowił zagrożenie dla bezpieczeństwa swojego oraz publicznego, gdyż nierzadko po wypiciu dużych ilości piwa kierował autem, udając się do klientów, a potem wykonywał w ich domach prace związane z naprawą urządzeń elektrycznych. Zarzuty tego rodzaju nie są wystarczająco ciężkie, aby zwolnić kogoś z pracy - orzekł sąd, cytowany przez polskie media. Zwolnienie po 7 latach z firmy elektryka nie tylko oprotestował on sam, ale też jego koledzy. Wskazano jednak, że pracodawca miał mocne podstawy, aby zwolnić pijącego w pracy mężczyznę. By udowodnić mu winę, zamówił śledztwo w jednej z agencji detektywistycznych. Czyli jeśli chodzę na spotkanie pod chmurką na orlen i od czasu do czasu lubię wypić małpkę to pracodawca nie może mnie zwolnić lub nie ma prawa?? Dobrze to czytałem?? A jak ktoś bierze makaron lub paluszki albo płatki do plecaka to jest ok to??

Kartoniarz

Czy polskie firmy planują masowe zwolnienia? - Raczej będą zamrażać poziomy zatrudnienia, niż zwalniać - ocenił w "Studiu Biznes" Michał Mastalerz, nowy prezes zarządu PwC. Wymienił konkretny zawód, który wciąż jest pożądany przez firmy w Polsce-Informatyk. A sklepy typu Agata meble Media market czy stock Polska pomału zwalnia i nie przedłuża umowy z pracownikami tymczasowymi. A Lubella milczy cały czas i nie chce nic konkretnego powiedzieć bądź nie może powiedzieć bo nie wie,,jak i od cz ego zacząć,,?

Zostaw merytoryczną opinię o PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 275.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 255, z czego 96 to opinie pozytywne, 80 to opinie negatywne, a 79 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.