Opinie o PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. w Lublin

Kartoniarz

Z powyższych kalkulacji wynikają następujące dodatki za przepracowanie godzin nocnych: 4,59 zł brutto w kwietniu; po 4,15 zł w maju i czerwcu, 4,29 w lipcu, 4,09 w sierpniu, 4,29 we wrześniu, 4,09 w październiku, 4,50 w listopadzie i 4,74 w grudniu. Czy jest tak w lubelli??

ola

Od kiedy zboże z Ukrainy stosujecie do wyrobow makaronu? Od pewnego czasu smak strasznie poszedł w dol zwlaszcza jesli chodzi o makarony razowe. Nie rozumiem jak mozna ludzi truc takim zbożem i kazdy siedzi cicho

Pracownik ochrony

Pierwsza podwyżka wynagrodzenia minimalnego miała miejsce 1 stycznia 2023 roku. To właśnie wtedy płaca minimalna z 3010 złotych brutto wzrosła do 3490 brutto.  Polacy od stycznia 2023 roku otrzymują zatem wypłatę minimalną w wysokości 2710 złotych netto. W przypadku stawek godzinowych najniższa krajowa w styczniu odpowiadała kwocie 22,80 zł brutto, czyli około 16,41 złotych na rękę przy umowie zlecenie. Czyli mogę spokojnie spać od 22 na bramie od strony nowego światu i będzie ok,a najlepsze jest to że będę miał za to płacone. Rano koło 5 otworzę bramę spowrotem, zapalę szluga,zjem śniadanie i poczekam na zmiennika. I przelew będzie duży,hurra

Honorowy dawca krwi

Przepisy wprowadzające na stałe dwa dni wolnego za oddanie krwi lub jej składników zacznie obowiązywać od 20 kwietnia. W efekcie zmian dawcy krwi otrzymają od 8 do 12 dodatkowych dni płatnego wolnego. Natomiast dawcy osocza mogą liczyć nawet na dodatkowe 48 dni w skali roku. Wyjaśniamy, jak to możliwe. Krwiodawcy przysługiwać teraz będzie płatne zwolnienie z pracy w dniu, w którym oddaje krew, oraz w dniu następnym, a także na czas okresowego badania lekarskiego. Krwiodawcy przysługiwać teraz będzie płatne zwolnienie z pracy w dniu, w którym oddaje krew, oraz w dniu następnym, a także na czas okresowego badania lekarskiego. 5 kwietnia w Dzienniku Ustaw opublikowano ustawę o Krajowej Sieci Onkologicznej, którą kilka dni wcześniej podpisał prezydent Andrzej Duda. Nowe przepisy wprowadzające dwa dodatkowe dni płatnego urlopu dla krwiodawców, zaczną obowiązywać od 20 kwietnia. Zgodnie z nowym brzmieniem przepisów, krwiodawcy przysługuje "zwolnienie od pracy oraz zwolnienie od wykonywania czynności służbowych w dniu, w którym oddaje krew, oraz w dniu następnym, a także na czas okresowego badania lekarskiego dawców krwi". Co istotne, dwa wolne dni będą się należały po każdym oddaniu krwi lub osocza. Dokumentem poświadczającym te uprawnienia jest zaświadczenie wydane przez centrum, krwiodawstwa. Rozwiązanie wprowadzone na czas pandemii, teraz będzie obowiązywało na stałe.

Jeśli ktoś chcę zmarnować czas na rozmowę rekrutacyjną to polecam, warto. Aplikowałem na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Rozliczeń produkcji. Dnia 07.12.2023r. zadzwoniła do mnie Pani Julia (usunięte przez administratora) z HR, 12.12.2023r. miała miejsce rozmowa z kierownikiem obszaru Tomaszem Nucią ( sympatyczny człowiek) poinformował mnie, że dostanę odpowiedź do przyszłego poniedziałku, ewentualnie końca tygodnia tj. 22.12.2023r. Zdziwiło mnie to ponieważ termin rekrutacji w ogłoszeniu był do dnia 03.01.2023r. Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Wiadomość Mail , która otrzymałem jest opisana jako HR, brak jakiegokolwiek nr czy bezpośredniego mail do rekrutującej Pani nr 732 120 041 ,z którego dostałem przypomnienie o rozmowie rekrutacyjnej nie istnieje ( taki komunikat głosowy wyskakuje po próbie połączenia. Nie wiem może to taka polityka firmy, żeby ludzie głowy nie zawracali ??? Nie mam pretensji o to, że mnie nie zatrudniono, ale Wasze podejście do ludzi, komunikacja to jest dramat.

Głównie o dyspozycyjność i 4 brygdowa forma zatrudnienia odpowiada

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Szczecin
Eryk Sp. z o.o.
Honorowy dawca krwi

NICO

Praca w tej firmie nauczyła mnie dużo jako Ph dobrze wspominam jeśli ktoś zlę mówi To sobie nie poradził .

@NICO

skoro takie stwierdzenie pada to o co może w nim tak naprawdę chodzić? mam na myśli to stwierdzenie o tym, że ktoś sobie nie poradził.. to na co muszę być na 100% gotowa? co muszę umieć?

Kartoniarz

Spółka Carrefour Polska poinformowała o kilku ważnych zmianach. „Zgodnie ze strategią Carrefour 2026, koncentrujemy naszą działalność na rozwoju najlepszych formatów, co pozwoli nam skuteczniej odpowiadać na potrzeby klientów w trudnym otoczeniu makroekonomicznym i geopolitycznym. W konsekwencji podjęliśmy decyzję o zakończeniu działalności naszych sklepów specjalistycznych z alkoholem pod szyldami Galerii Alkoholi oraz będących naszą własnością sklepów Carrefour Express o takim profilu” – czytamy w komunikacie przedstawicieli sieci, opublikowanym przez portal dlahandlu.pl. Agata meble Media market czy stock Polska też tnie etaty i zwalnia, tylko dlaczego narazie jest cicho na temat lubelli?? Przecież to jest nieuniknione że i Lubella będzie zwalniać ludzi, tylko niech powie konkretnie bo mam kredyt bankowy i wolę mieć pewność że i mi firma podziękuję teraz niż później. Przynajmniej poszukam sobie czegoś innego i będzie może ok!! A wy koledzy i koleżanki odczuwacie atmosferę w pracy że coś się dzieje?? Czy jesteście gotowi by wam podziękowali?? Na niektórych obiektach są 3 zmiany. Mogą zrobić po 2 zmiany po 12 godzin pracy. I tyle, resztę zwolnić bo po co im tyle ludzi.

Tedi

To nie kartoniarz to podróba i (usunięte przez administratora) brzmiacy, któryś ze sterowni co całą zmianę telefon w ręce dzierży to pisze te głupoty.

Z wgs

Z miesiąca na miesiąc rosną długi sektora IT. Firmy zwalniają pracowników, tną im wynagrodzenia. Brakuje zleceń, bo stanęły projekty unijne, klienci – cały przemysł czy banki – oszczędzają na nowych wdrożeniach, a do tego na rynku pojawiły się państwowe molochy, które przejęły dużą część projektów. Agata meble Media market czy stock Polska też tnie etaty,zwalnia pracowników bo rosnące ceny utrzymania w Polsce są negatywne. Obawiam się koledzy i koleżanki z lubelli że i nas to spotka z czasem. Związki zawodowe milczą narazie lub nie mówią bo nie mogą. A atmosfera jest tragiczna, pracownik dla pracownika wilkiem się staje.

Wkurzony

minimalna krajowa w lipcu względem ubiegłego roku wzrośnie o 3,80 zł/h. A w lubelli? 3 zl/h podwyżki za zaangażowanie i inflacje to jest ŻENADA. Za CIĘŻKĄ pracę fizyczną w WEEKENDY I NA ZMIANY. młodzi przychodzą dostają dobrą kasę na start a i tak uciekają jak widzą jak tu się pracuje a starzy pracownicy siedzą bo myślą że coś się zmieni. tu nigdy nie będzie dobrze. najwyższa pora rozglądać się za nowym pracodawcą bo obecna sytuacja ekonomiczna i praca w tej firmie nas wykończy

Ex pakowacz
@Wkurzony

To się nazywa podwyższa inflacyjna kolego. Tam na górze piękna kobieta powie ci albo pracujesz za tą stawkę albo do widzenia. Kilka osób odeszło i są szczęśliwe że nie muszą pracować na 3 zmiany lub 4 brygady. Rok temu ktoś też odszedł z magazynu i spotkałem go dziś... powiedział że nie żałuję tej decyzji o odejściu pod każdym względem. Lublin to nie tylko Lubella.

@Ex pakowacz

No niby nie ale są powody, dla których się go trzymają skoro wciąż tu są? te 4 brygady ostatecznie od kiedy tu macie tak naprawdę, w którym roku je wprowadzili i jak wtedy ludzie zareagowali? ogólnie to występowały w ostatnim czasie jakieś większe zmiany organizacyjne?

@Maria

Zmiany organizacyjne??? Tak więcej pracy bo norma i słowo typu,,szybciej, szybciej,,a jak nie to zapłacisz karę. Ludzie nie wytrzymują takiego tempa szczególnie w lecie. Na wm1,2,3 oraz wgs jest gorąco a jak jest lato to jest masakra. I po kilkunastu godzinach ludzie mają dość. Dobrze że można iść na spotkanie pod chmurką na (usunięte przez administratora)

Młody człowiek

Tysiące Polaków przeżyje wkrótce szok. Zamiast spodziewanej podwyżki mogą dostać wypowiedzenie Personnel Service przedstawił najnowszy „Barometr Polskiego Rynku Pracy”. Okazuje się, że połowa firm spodziewa się pogorszenia sytuacji w 2023 r., ale w grupie, która może najbardziej stracić w najbliższych miesiącach, są przede wszystkim pracownicy. Niepokoi zwłaszcza wyraźny rozdźwięk w ocenie bieżącej sytuacji pracodawców i ich podwładnych. Czyli i pracowników z lubelli to czeka. Tylko związki i firma czeka z informacją o tym.

Pan prawnik

Spółka Volvo Buses poinformowała, że zamknie swoją fabrykę we Wrocławiu. Producent zamierza wygaszać jej funkcjonowanie stopniowo, a proces zakończy się w pierwszym kwartale 2024 r. W zakładzie pracuje ok. 1,5 tys. osób, które stracą zatrudnienie. Niedługo i Lubella wam będzie dziękować pomału z czasem. Kwestia czasu i tyle w temacie. A wy się śmiejecie ze mnie i z tego że piszę bo wiem więcej od was......tylko pewnego dnia ja będę się śmiał. Z was!!!!!!!

Pracownik magazynu

Carrefour podjął decyzję o zamknięciach sklepów i zwolnieniach – informuje dlahandlu.pl. Portal wyjaśnia, że zamknięte mają zostać trzy supermarkety, a pracę może stracić 1650 osób w całej Polsce. Zawiadomienie o zwolnieniach grupowych zostało już założone do Powiatowego Urzędu Pracy w Warszawie i w innych miastach Polski. Agata meble Media market czy stock Polska też są na skraju bankructwa. A kiedy Lubella??? Czy związki zawodowe wiedzą coś na temat ten czy milczą narazie??

Kubuś

Jeszcze jak dobrze operujesz językiem to jesteś mistrz. Kobiety kochają jak się je tam na dole pięści,ale nie chcą się przyznać do tego

Mącznik

Ale to wszystko jest dziwne jeden gościu z produkcji pisze głupoty na różne tematy a każdy to kupuje. Nudzi się mu na wgs/kartoniarce i udaje super kolegę. A wy wierzycie w to co się dzieje w lubelli. Przecież to ten sam gościu piszę pod innymi imionami/nazwami jest.

Monitoring tv
@Mącznik

Ja bym jednak obstawiał któregoś ze sterowni/wgś oni tam ciągłe z telefonami w dłoni siedzą piszą i czytają te głupoty dolewając oliwy do ognia. Na telebimie wszystko widać.

Lublinianin
@Monitoring tv

Ja też myślę że to któryś z nich. Siedzą non stop na telefonach a od czasu do czasu coś zrobią typu kawa,herbata, kilka godzin spania lub bardz rzadko pracy.

Monitoring tv
@Lublinianin

Zauważ że te durne nic nie wnoszące wpisy zaczeły się od czasu kiedy udostępnili im na sterowni podgląd z kamer na pakowanie . Jak trzeba żeby któryś cwaniak staną w zastępstwie do obsługi na pakowni to sobie nie radzą . Zastanawiam się czemu ma to służyć?

Długoletni pracownik
@Monitoring tv

Pan prawnik,z wgs,fan audi czy fan motoru Lublin to ten sam gościu ze sterowni który nic nie umie innego jak pisanie głupoty i nie prawdy. Typowy internetowy napinacz. A najlepsze jest to że chodzi od czasu do czasu na spotkanie pod chmurką na orlen i każdego później obgaduje i nie powie ci w 4 oczy później że to on.

Z paluszków

Fabryka FCA Powertrain Poland w Bielsku-Białej zwolni 300 spośród 800 pracowników. Jak poinformowali związkowcy, w sobotę rozpoczną się rozmowy w sprawie redukcji. Dziennik "Rzeczpospolita" podaje z kolei, że przyszłość fabryki wkrótce może stanąć pod znakiem zapytania. A kiedy tak będzie w lubelli, dużo się słyszy i domyśla co się dzieje na świecie. Każdy ma kredyt i dużo zobowiązań według banku i obawiamy się redukcji etatów, a tu narazie nikt nic nie mówi a nawet związki zawodowe milczą. Albo nie chcą powiedzieć.

Pracownik ochrony

Przygotowywanie odpowiedniej nowelizacji kodeksu pracy trwało sporo czasu. Jak sprawdziłem, pierwszy tekst o tym, że badanie trzeźwości pracownika zostanie oparte w prawie, napisałem dokładnie rok temu. Dziś możemy o tym mówić już jako o obowiązujących przepisach. Co niekoniecznie oznacza, że właśnie 21 lutego pracodawcy zaczną masowo podstawiać alkomaty pod usta swoich podwładnych. No nie, to nie będzie tak działać. Zacznijmy od tego, że wejście w życie przepisów nie oznacza, że każdy pracodawca już dziś może przetestować na obecność alkoholu czy narkotyków każdego pracownika podejrzewanego o bycie pod wpływem. A to dlatego, że najpierw będzie on musiał wprowadzić odpowiedni zapis w układzie zbiorowym pracy lub regulaminie pracy, ewentualnie przy pomocy obwieszczenia. Do tego czasu nie możliwość sprawdzenia pod kątem trzeźwości pracowników. Czekamy na was koledzy którzy chodzą codziennie na Orlen na spotkanie pod chmurką. My z ochrony czekamy na was.

Kurcze muszę to napisać. Wstyd lubello za paczki świąteczne dla dzieci. Oj wstyd. Trzeba było zrezygnować w tym roku z paczek niż dawać taka nędzę. Będę coś musiał sam dokupić żeby dzieciom żal nie było. Oj wstyd. Taaaaka firma ...

Narciarz

Interesuje mnie tylko przelew bankowy na koncie. Później praca. Następnie koledzy/spotkanie pod chmurką na orlen przed pracą i po niej. Dalej,food for u lubię brać ale tylko kotlety. Flirtowanie z kobietami

Makarony i ich cena oraz opako

Jako klient mam dwie uwagi. 1. Wiem, że wszystko zdrożało, ale jeśli makarony są obecnie sprzedawane w paczkach po 400g, a były po 500g to dlaczego wielkość opakowania się nie zmniejszyła? Wiem, bo mam obie - i 500g i 400g. Firma w ogóle nie dba o środowisko, a próbuje w moim mniemaniu nabrać co bardziej gapowatych klientów. 2. Makaron jest smaczny, ale powyższy punkt powoduje, że zaczynam szukać makaronów produkcji innej firmy. Te 100g chyba nie kosztuje majątku żeby dołożyć do paczki i zwiększyć cenę, a nie kombinować. Może wystarczy jakieś tańsze opakowania zamawiać do pakowania towaru.

Z wgs
@Makarony i ich cena oraz opako

Szukaj innych makaronów, płatków też, kaszy manny i paluszków też.....na wszystkim (usunięte przez administratora) i zaniżają wagę. Oby tak dalej to dużo ludzi otrzyma wypowiedzenie za brak zamówień.

Lubellarz

Jakim prawem 500+ ,które ma być przecież dla dzieci ,wlicza się w dochód każdego członka rodziny przy składaniu oświadczenia o sytuacji materialnej całej rodziny? Związki zawodowe zawiodły ponownie. Przewodniczący podpisze wszystko...długopis 2.0.

Stary pracownik

Tak, on to naprawdę(usunięte przez administratora)* , zamkną drzwi i poszedł gdzieś , chyba zajarać . A ludzi czekali Tak nie może być …

Centralny

Panie Prezesie i Pani Dyrektor My pracownicy z magazynu prosimy aby tą naszą ,,ochrone" zwolnić ponieważ oni tylko palą i nic nie robią

Magazyn
@Centralny

My pracownicy z magazynu popieramy prośbę naszych kolegów z centralnego czas zwolnić tych gamoni i śpiochów Pracownicy z ohrony ciagle palą oraz przychodzą po procentach nie chcemy juz ich Panie Prezesie I Pani Dyrektor czas na zmiany

Inżynier
@Magazyn

Ludzie , Boże , proszę zaprzestać już pisać te głupoty , wstyd to czytać na temat tej ochrony , Mam styczność z nimi cały czas , i się dziwie jaki maja zapierdol i jak dużo robią. No kur** , jak dzieci tu siedzicie i piszecie głupoty , Nikt ich nie zwolni , bo robią swoją prace dobrze i LUBELLA płaci za jakość ich usług . Przestańcie pisać te durnoty , jak macie jakieś dowody , no to umówcie się na rozmowę do Dyrektora . Z mojej strony to wyglada tak , ze specjalne ktoś na złość to pisze , bo piszą meila oraz protokoły na was. I się skarżycie w taki głupi sposób . No co za dzieci…. Coś się nie podoba , no to wypowiedzenie pisz, Na 100% nie dają wynosić produkcje , i piszecie tu ze ochrona nic nie robi i tylko pali, jak by tak faktycznie było , to by każdy był zadowolony i nikt by się nie skarżył na ochronę . Tyle w temacie .

Fan audi
@Inżynier

Obrońca się znalazł. To podejdź do nich i spytaj się ich dlaczego sprzedają na lewo i prawo swoich czy innych pracowników? Co mają za to, premię, pochwałę? Pracuję w lubelli ponad 6 lat i nigdy tak nie było wcześniej że jeden drugiego sprzedał za,, coś,, A tu jest inaczej!! A później każdy czyta coś na temat kogoś,firmy czy ogólnie.

Iwona
@Inżynier

Też uważam, że dowody są najważniejszym poparciem takich opinii. Widzę, że jesteś w temacie. Wiesz może jakie trzeba mieć kwalifikacje żeby zostać ochroniarzem w tej firmie? Czego oczekują?

Daniel magical
@Iwona

Kwalifikacje to zbyt dużo powiedziane na lubelli trzeba poprostu kablować do szefa palić i pic na obiekcie i sprawdzać kiedy i ile prezes przeleje kasy na koncie

Kończący zmianę o 14.
@Magazyn

My pracownicy ochrony prosimy o zwolnienie z pracy wszystkich ludzi łącznie z nami. Prośbę naszą motywujemy tym że nie potrzebujemy pilnować innych i nas samych. Za mało zarabiamy a mamy tyle na głowie. Jedynie co kochamy to palić spać i żeby był przelew w terminie na koncie

@Daniel magical

Pisane to jest w formie żartu? Kto obecnie jest odpowiedzialny za utrzymanie jakiejś subordynacji właśnie wśród ludzi. I czy naprawdę takie sytuacje jak te przytoczone wyżej występują w trakcie pracy?

Pakowacz
@Maria

Nie ma czegoś takiego jak subordynacjia!!! Ludzie chcą dobrze zarabiać ale nie kosztem zdrowia. Jeśli jest lato,na zewnątrz jest koło 35 stopni,to jak myślisz ile może być we wnętrzu np.wgs czy wm2?? Dodaj obydwie temperatury i zobaczysz ile osób odchodzi po okresie próbnym a czasami nawet wcześniej bo nie daje rady. Na produkcji jest gorąco i za mało zarabiają ludzie. Jest weekend dlaczego mam przyjść do pracy skoro powinno się odpocząć. Praca od poniedziałku do piątku jest ok. Ale 4-ro brugadowka już nie. I tylko jeden weekend wolny,zazwyczaj w sobotę rano się kończy i w niedzielę na noc się przychodzi. Dobrze że wypowiedzenie złożyłem w piątek i jakoś wytrzymam jeden miesiąc, tylko wcześniej pójdę na L4 i później się rozlicze.....i podziękuję.

Xyz

A CV do kogo mogę aplikować??

@Xyz

Przynieś do nas do portierni od wrotkowskiej Chętnie cię przyjmiemy

Zostaw merytoryczną opinię o PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 275.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 255, z czego 96 to opinie pozytywne, 80 to opinie negatywne, a 79 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.