Muzeum Narodowe Poznań

Poznań

Opinie o Muzeum Narodowe Poznań

Ola

A ja zawsze chciałam pracować w muzeum lub w teatrze niestety nie posiadam znajomości. Za to mam studia humanistyczne i ogromne chęci na rozpoczęcie pracy w instytucjach kulturalnych,ale to chyba w dzisiejszych czasach za mało:( Smutne,ale prawdziwe.

rysia

Pewnie cos w okolicach średniej krajowej, może tyle na poczatek dostaniesz na staż jako przewodnik po muzeum a może pozniej masz troche wiecej, chociaż nie liczyłabym na wieksza stawkę, praca wymaga dużej wiedzy na temat histori muzeum i eksponatów w nim.

Emka

A mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat zarobków w muzeum? Ile zarabia taka np. pomoc muzdealna? Jakie są tam możliwości zatrudnienia?

zouza

...dodałabym jeszcze, że zbiorowisko "świętych krów", muzealnych "gwiazd-rozgwiazd", które kombinują na wszystkie strony. Czy ktoś sprawdza w ogóle w jakich godzinach pracują i co robią w tych godzinach "koleżanki" dyrektorów? Chore...

konserwa

Tak jak w każdym muzeum, bez wyjątku :P

Towarzystwo wzajemnej adoracji. Znajomości i poplecznictwo. Kiepskie płace

Zostaw opinię o Muzeum Narodowe Poznań - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Muzeum Narodowe Poznań