Oburzona

Zostalam pobita przez kuriera przy paczkomacie ,chciałam odebrać paczkę ,on wkladal paczki do paczkomatu .Podeszlam i zaczelam wbijac swoj kod ,zostalam odepchnieta i uderzona przez kuriera ,bo on teraz ładuje paczkomat .Moekscowosc Bytów Kaufland

Kasia

Kurier nie raczy wejść na górę tylko oczekuje - wręcz żąda zejścia na dół. Paczuszka bardzo lekka, drugie piętro, a jak nie zejdziesz to szantażuje , że paczkę zabierze i poinformuje inpost, że odmówiłam jej odbioru. Do tego arogancja i (usunięte przez administratora) Zero elastyczności i szacunku do klienta. Nie każdy może schodzić i dostosowywać się pod kuriera, ponieważ może mieć np. bardzo malutkie dziecko w mieszkaniu i nie może go zostawić samego. Porażka. Sprawa została zgłoszona do InPost. Zobaczymy jaki będzie efekt .

Ania

wspaniała firma, wspaniali ludzie i produkt

Makomako508 Nowy wpis
Klient

Paczka nie dostarczona na czas.

Paweł Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Koordynator serwisu kurierskiej Umowa b2b na jakie warunki można liczyć?

Konrad
Klient

Inpost zgubił moją paczkę, ale mimo to wysłał SMS-a z informacją, że jest ona do odebrania w Paczkomacie. Paczkomat po otwarciu były pusty a ponieważ się otworzył, to w systemie widnieje teraz status "doręczono". Aktualnie dzwonię do nich CODZIENNIE od tygodnia i nie mogę się doprosić o odszukanie paczki. Jednego dnia mówią, że się znalazła a następnego, że się jednak nie znalazła i nie potrafią wytłumaczyć dlaczego wczoraj była inna informacja. Istny cyrk. Totalne lekceważenie klienta. Rozumiem, że jedna paczka na 100 może się zawieruszyć, ale wtedy firma ma OBOWIĄZEK zająć się tą sprawą a nie jedynie zbywać klienta kiedy ten próbuje się czegoś dowiedzieć. Nie zostawię tego w ten sposób. Zgłaszam sprawę do UOKiK.

xxxx
@Konrad

To nie portal do wyrażania opinii klientów, a pracowników!!!!!!!!!!!!!!!

wojtek Nowy wpis
@xxxx

Co ci sie nie podoba ?ZE KTOS PRAWDE PISZE JAK JEST

Hgfinb Nowy wpis
Klient

To jest jakaś poraszka psy szczają na paczkomaty a ludzie się cieszą że mają paczkę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Gud
Klient

Uważajcie na firmę InPost która (usunięte przez administratora). Zostałam oszukana przez kuriera. Wmówił mi że przesyłkę muszę odebrać ponieważ została opłacona. Oczywiście firma uwierzyła kurierowi i reklamację odrzucili. Może sąd ich nauczy jak dodatkowo dostaną karę. Nikt nie ma prawa nikogo do niczego zmuszać.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 86 dni.

Czy pracownicy w InPost S.A. dogadują się między sobą?

Wulgarny kurier z Podhala
Klient

Dzień dobry! Sporkałam się z bardzo nie przyjemna sytuacja a dokładnie z kurierem z Podhala z starszym panem z wąsem proponowała bym się nauczyć kultury osobistej. A jak nie umie to nie powinien tam pracować tylko siedzieć już na emeryturze skoro nie umie sobie poradzić emocjami. Nie mógł trafić na mój adres chociaż ma numer na paczce i mógł zadzwonić bo czekałam. A na mapie satelitarnej ma dokładny adres. Jeśli nie umie sb poradzić z lokalizacja to nie powinien w tej branży pracować. I nie powinien mnie z tego powodu wyzywać chociaż jestem w ciąży. I to nie pierwsza taka sytuacja. Moje męża próbował oszukać na 100zł. Mi tez nie wydał całej reszty

Weszłam na ten portal, bo chciałem dowiedzieć się czy warto aplikować do firmy Inpost. Niestety prawie same opinie klientów. Ludzie nie zaśmiecajcie portalu nie dla Was, są inne portale dla klientów. Tam można zgłaszać swoje żale i pretensje. Czy warto aplikować do Inpost? Jakie warunki, szanse rozwoju? Chodzi mi o stanowisko magazyniera. Oby nic wspólnego z klientami :-) .

@1234

jeśli chcesz pracować w InPost, to zapoznaj się z tym jakich standardów pracy będą od ciebie oczekiwać. Jeśli jesteś uczciwą i sumienną osobą, to nie masz tam czego szukać,. To wprost wynika z moich wielokrotnych kontaktów z pracownikami i kadrą kierowniczą tej firmy.

Ania

wspaniała firma, wspaniali ludzie i produkt

Adam
@Ania

Pracujesz w InPost? Zależy mi na informacjach dotyczących wysokości wynagrodzenia, wiesz może ile może tu zarobić początkujący pracownik? Mam nadzieję że niedługo dowiem się czegoś więcej na ten temat.

ech
@Adam

Chyba niewiele skoro ich praca wygląda tak jak wygląda. Efekty widać...

@Ania

rozumiem, ze piszesz opinie na zamówienie, niestety prawda jest zupełnie odwrotna. InPost to firma kierowana przez nieuczciwych ludzi, którzy dzięki rożnym sztuczkom i machlojkom osiągnęli tzw. sukces. Zgodnie z zasadom, po trupach do celu.

Marek
Klient

Firma nastawiona przede wszystkim na zysk, a nie na dobro klienta. Z zasady nie uwzględniają reklamacji. Liczy się tylko kasa, a nie rzetelnie wykonanie usługi. Uważajcie na tą firmę i dobrze się zastanówcie zanim wejdziecie z nimi we współpracę. Oferują niskie ceny, ale w ślad za tym idzie bardzo marna jakość ich usług. Uszkodzona zawartość paczek nie jest w żaden sposób rekompensowana i jest to niestety nagminne. Przestrzegam i jeszcze raz przestrzegam przed tą firmą.

@Marek

niestety całkowicie się z tobą zgadzam

Lina
Kandydat

Hej, czy ktoś pracował w InPost w biurze na stanowisku account Executive? Właśnie jestem przed rozmową na to stanowisko i zastanawiam się co zrobić, bo jak czytam opinie to mam bardzo mieszane uczucia. Stanowisko w Krk.

@Lina

uciekaj jak najdalej, no chyba, ze masz podobnie niskie standardy uczciwości jak te obowiązujące w tej firmie

Magda

Czy w inposcie są oferty dla studentów ?

Krak
Klient

Trudno ocenić coś czego sie nie otrzymało InPost ktoremu w Krakowie przed Swietami Bozego Narodzenia dokanano masowego włamania do skrytek min. do Paczkomatu np przy ul. Głowackiego gdzie oprozniono 45 skrytek, ale nie tylko do tego, również sąsiednie padły łupem złodziei, to swiadczy o brakach w programie monitorujacym przesyłkę gdzie po włamaniu (usunięte przez administratora) oproznia skrytkę, a odbiorcy wysyła się SMS-a o dostarczeniu do skrytki towaru, jak by się nic nie stało. Cynizm pogłebia fakt jakiejkolwiek reakcji na tel powiadomienie po wysłaniu zazalenia po kilku dniach kazano mi uzupelnić dokumenty, gdy to zrobilem znowu nakazano mi uzupelnienie dokumentówi tak kółko az się człowieka się zmeczy i zniechęci do dalszych interwencji. Nie polecam - o firmie swiadczy jak traktuje klientow przy załatwianiu trudnych spraw, personel InPost robi wszystko (tzn nic) zeby załatwić skargi.

Xyz

Masakra . W pracy układy układziki. Jakieś śmieszne rotacje na stanowiskach pracy. Brak możliwości rozwoju.żadnych szkoleń. Personel dramat. Na magazynach normy nie do wyrobienia. Brak podstawowych narzędzi pracy. Wyplaty najniższe oferowane ma poszczególne stanowiska.

Klient

Zamówiłem przez internet przesłanie paczek z odbiorem przez kuriera u mnie w domu. Usługę przyjęli pieniądze pobrali. Kurier się nie pojawił. Reklamując telefonicznie informowali, że w systemie mają informacje, że usługę wykonali. Po trzech nieudanych próbach reklamacji tel. zrezygnowałem i wysłałem innym operatorem. Od Inpostu zażądałem zwrotu 68zł na konto bankowe. Odpowiedzieli że reklamację przyjmują w całym zakresie ale pieniądze przelali na jakieś wirtualne konto w Inpost i będę mógł je wykorzystać. Faktycznie pojawiły się pieniądze ale 51zł. Musiałem pisać kolejną reklamację, że mam gdzieś ich usługi i mają zwrócić 68zł na konto bankowe. Na co znowu odpowiedzieli, że zwrócą na konto bankowe ale 51zł. Żenada. Musiałem pisać kolejną reklamację. Tak mnie wkurzyli, że gdzie się da będę ich obrzucał błotem bo na to zasługują.

Tomasz
Klient

Galeria Lamp zawarła z InPost umowę na dostarczanie przesyłek. Po kilku miesiącach w związku ze zniszczeniem dwóch przesyłek, dowiedzieliśmy się, że InPost nie realizuje paczek ze szkłem czy ceramiką. Pomimo nie możności realizacji Umowy, pracownicy InPost np. Natalia Praczyk, Magdalena Bilińska uważają, ze Umowa jest dalej ważna!!! Oczywiście przy zawieraniu Umowy nikt nas o takim zastrzeżeniu co do zawartości przesyłek nie poinformował. Dlatego ostrzegam wszystkich, którzy zastanawiają się nad zawarciem umowy z tym alternatywnie uczciwym kurierem.

xxxx
Kandydat
@Tomasz

To nie portal do wyrażania opinii klientów, a pracowników!!!!!!!!!!!!!!!

Jan Kolniak
Klient

Nienawidzę was ! Jesteście do bani, muszę płacić za wasze błędy bo nie potraficie się przyznać że macie problemy w waszym systemie informatycznym. Paczka którą zamówiłem z dużego sklepu internetowego nigdy do mnie nie dotarła. Musiałem zapłacić za wasz zwrot i kolejne wysłanie. W sumie wysyłka kosztowała mnie 45zł !!!!

Krzysiek
Klient

Nie wiem czy to jest już standard,ale nie podoba mi się jak kurier idąc do mieszkania w bloku, a ma wejść na 4 piętro to zostawia przesyłkę na klamce klatki schodowej,oczywiście zadzwonił przedtem ,a jeśli adresat nie może teraz zejść,między czasie ktoś może przechodzic i zabrać.Proszę o zwrócenie uwagi na to ,bo z tego co wiem to przesyłka ma być dostarczona do RĄK ADRESATA A NIE NA KLAMKE.To jest nie po raz pierwszy.Miało to miejsce w Krakowie,rejon Płaszów.

Klient

To co robi ta pseudo firma kurierską to woła o pomstę do nieba. Przesyłka dwa dni nie odbierana od nadawcy w Kwidzynie. Ma trafić na Mazury Zachodnie a w chwili obecnej znajduje się w Wałbrzychu!!!! Będziecie płacić za niedostarczoną na czas przesyłkę!!!! Obiecuję!!!

Zostaw merytoryczną opinię o InPost S.A. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

InPost S.A.