InPost

Chełm

Opinie o InPost

Agata
użytkownik zarejestrowany

@Fak, o kwestiach zarobkowych raczej, dowiesz się na rozmowie kwalifikacyjnej. Jednak, może jakiś obecny pracownik napisze, na jakie stawki można w przybliżeniu liczyć na star? Teraz InPost, prowadzi dużą rekrutację, dobrze będzie jak ktoś napisze jakie warunki należy spełniać i co w zamian można otrzymać?

Fak
użytkownik zarejestrowany

Jak jest z Analityk Danych - Specjalista Raportowania Wskaźników Niefinansowychile tam się zarabia?

dzzaafgg

warunki sa złe. tzn. chca abu 1 osoba robila za 5 osob. chodzi o doreczycieli. a kasa ta sama.

tomek

Pracowałem tam 2 dni, jako kurier i pracownik operacyjny, chciałem iść do pracy (usunięte przez administratora) W punkcie w Środzie Wlkp. pracuje się w godzinach 7-21 czyli około 14 godzin. Poczta Polska jest jaka jest, pracowałem u nich 1,5 roku, ale godziny pracy były trzymane, umowa była, a tutaj pracujesz(usunięte przez administratora) Rozgonić całe to towarzystwo na 4 wiatry, tyle w temacie. Nie polecam nie pracujcie tam.

były

tak właśnie działa inpost w całej Polsce , a ich umowy śmieciowe to możesz sobie w buty wsadzić , właściwie wszyscy to mogą zrobić . opamiętają się wreszcie jak im ludzie założą prawdziwy pozew zbiorowy , na który ewidentnie to dziadostwo zasługuje . są ludzie , którzy powygrywali z nimi - inpostem - procesy (mają ich jeszcze kilkanaście w Polsce , ale się nie stawiają) , bo się boją , albo się wstydzą swojego postępowania lub specjalnie przeciągają sprawę , ale są też tacy , którzy poszli z nimi na ugodę , bo lepiej skończyć z nimi szybko , niż się z nimi babrać w tym [usunięte przez moderatora].

ALF

Firma żerująca na listonoszach. Od 1 listopada 2011 obniżka za list o 1 grosz, niby niewiele. Tajne rozliczenia za paliwo, brak dokumentacji placowej, w tym tej dla doręczyciela - do dzisiaj nie wiem jaki mam przelicznik za przejechany kilometr .Fakt, jest zapis w umowie , że rozliczenie na żądanie pracownika!!!!!!!!! Kolejny fakt- za list polecony placą jak za zwyklą przesylkę, z tym ze musisz ja zanieśc na 4 pietro, spisać dane z dowodu. Nie zastaniesz gościa, zostawiasz awizo i masz [usunięte przez moderatora] z tego- awizo jest za free, a list musisz zawieźć do POKu, za swoje paliwo. Kolejne awizo także za free za tydzień. Dlatego nie dziwi fakt, że większość nie zawraca sobie glowy doreczaniem poleconych, latwiej wypisac awizo. Dopóki będzie taka stawka za polecony, będą z nimi problemy.Placą mi za ilośc rozniesionych listow, wiec nie ma czasu na bzdury. Jeden polecony to ok. 10 minut- w tym czasie rozniose 10 innych ( zwyklych ) i zarobie 10 razy wiecej. Proste rozumowanie.

uraql

ile wyszarpałeś za ten post ? 1 złoty ? :)

no i jak teraz po 3 miesiącach pracy ? słodko nie jest ? no nie ? :):):)

cytat sponsorowany przez INPOST :):):):)

Zostaw opinię o InPost - Chełm

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie InPost