InPost Gdynia

Gdynia

InPost Gdynia

Opinie o InPost Gdynia

Czy ktoś z Was dysponuje newsami o InPost Gdynia? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

itek

żadna praca nie należy do łatwych, a tutaj doceniają twoje ambicje i trud :)

kosa

czyli widać taki inpostowy standardzik wszędzie :) a s po krakusku ak piszępółka matka na GPW - no po prostu masakra ! t

ona

rzeczywiscie, zgadzam sie z wackiem, w 100% potwierdzam..pracuje tam,ale szukam nowej pracy, porazka ta firma, nawet nie ma cieplej wody, ale mamy wielka pani kierownik Kucharka ;-))

Masz kolego w 100% rację co napisałeś. Pracuję tam jeszcze i zgadzam sie z tym wszystkim, szukam nowej roboty, w miedzyczasie..a ta nasza Pani kierownik A ..brak słów....nie zna sie na niczym

Zostaw opinię o InPost Gdynia - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie InPost Gdynia