Opinie o Inpost w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Inpost, i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Inpost o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inpost w Bydgoszcz

malineo
Kandydat

Do pracujących tutaj, ktoś wie na jakich zmianach pracuje w tej firmie osoba na stanowisku sortownik? w sensie w jakich godzinach są te zmiany?

Ruda1946 Nowy wpis
Kandydat

Witam zaczynam pracę w InPost na sortowni w Bydgoszczy. Jakieś opinie o pracy oraz jaka atmosfera ?

In123 Nowy wpis

Praca na akord bez przerwy, wałki z godzinami i pieniędzmi. STANOWCZO odradzam pracy nawet w formie sezonowej.

Renata
Kandydat

Włożyłam do skrzynki paczkę opłaconą do przesłania. Bylo to w czwartek do soboty paczka leży tam i nie widzi jej kurier, ponieważ byl jakis błąd systemu. Nikt nie potrafi nic pomóc. Na infolinii mówią mi ze kurier przeszuka paczkomat i nic dalej się nie dzieje. Ludzie co to za firma ? Kto człowiekowi moze tutaj pomóc co nam zrobic podejście i wyłamać drzwi?

Damian Nowy wpis
@Renata

Czy paczka została finalnie odebrana przez kuriera? Nie napisałaś, jak dalej potoczyła się cała sprawa, więc fajnie by było, gdybyś po prostu to napisała. Minęło już trochę czasu, więc myślę, że już zostało to wszystko zakończone. Czy tak właśnie było? Daj znać, proszę.

Sabina Nowy wpis
Klient
@Renata

Ja jakiś czas temu byłam odesłać smarta spowrotem do sprzedającego dostałam wiadomość ,że jak paczka opuści paczkomat zostanie odebrana z paczkomatu zostanę powiadomienie .. więc dostałam wiadomość ,że kurier odebrał przesyłkę i na tym podróż mojego zegarka się zakończyła .. zegarek zaginął a InPost nic z tym nie zrobił .. jestem stratna s kurier prawdopodobnie zgubił paczkę dzwoniłam do InPost niby rozpatrzyłi sprawę ale na korzyść kuriera nie moja .. żenada straszna żadnej pomocy z ich strony .. !!

malineo

@malineo

Są zmiany na rano i na popołudniu, ja chodzę tylko na popołudniu, godzina zależy od tego ile jest paczek raz idę na 14:30, 15 raz na 15:30 lub 16, ale teraz chyba sortujących potrzebują tylko na rano albo się mylę, a pracę kończę 19, 19:30 lub 20.

@malineo

Oczywiście można chodzić na dwie zmiany, ale nie wiem czy potrzebują sortujących na popołudniu.

@malineo

Ranne zmiany z tego co kojarzę są na godzinę 2, 3 lub 4, zależy od ilości paczek na rannej zmianie tak jak na popołudniowej.

Rudy
@malineo

Sortownik pracuje w godzinach 16-20 jednakże to i tak zależy od liderów. Nie polecam pracy w oddziale w Bydgoszczy tym bardziej zmiany Patryka K i Damiana W gdyż są to podludzie i nie mają szacunku do ludzi.

Jerry
 Rekomendacja
@Rudy

Mi to tłumaczyli, ze przychodze na poł etatu. Teraz w okresie przed świetami pracujemy np dzis od 14 do 19 czy 20 dla tych co chcą zostać. Co do chłopaków sa specyficzni ale nie najgorsi.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Madzia

FIRMA CIĄGLE ZAMIESZCZA OGŁOSZENIA W SPRAWIE PRACY. NAWET SZUKAJĄ PRZEZ AGENCJE POŚREDNICTWA PRACY. GODZINY PRACY, TO CZEKA NOWEGO PRACOWNIKA DAJE DUŻO DO MYSLENIA.

Daniel

Ile godzin pracują tutaj kurierzy? Jak jest to weryfikowane?

Sabina
Klient

Zawiodłam się na Inpostcie .. zamówiłam smarta -zegarek .. przyszedł mi .. odesłałam go wygenerowałam kod odsylki włożyłam do paczkomatu dostałam tylko wiadomość ,że paczka została umieszczona w paczkomacie i jak wyruszy w droge dostanę link do śledzenia paczki .. oczywiście zero kodu nic nie dostałam ponieważ po wyjęciu paczki przez kuriera moja paczka zaginęła .. złożyłam reklamację wysłałam im dowód zakupu itp wymyślaja ,że ciągle czegoś brakuje jak wysłałam im wszystkie informacje odnośnie zakupu .. ani pieniędzy nie odzyskałam ani odszkodowania za zagubiona paczkę zero jakich kolwiek informacji na ten temat .. jestem strasznie zawiedziona paczka zaginęła a oni nie robią kompletnie nic żeby te sprawę w jaki kolwiek rozwiązać bardziej bym powiedziała ,że bronią kuriera albo swoją firmę !!! .. pieniądze poszły się j....... Szkoda tylko ,że nikt się tym nie zajmuje jak trzeba .. straszna porażka !!!!! Najgorsza firma więcej nic przez nich nie zamówię !!!! PORAZKA ..!!!

Czarek

To jest forum pracowników firmy, a nie forum dla klientów wiecznie niezadowolonych.

Aga

Najgorsza firma jaka może być kurierzy sobie olewają nie dostarczają paczek odrazu odsyłają ze niby nie ma nikogo w domu

Odbiorca

Jako odbiorca muszę powiedzieć że porażka. Paczki są przekierowywane coraz dalej. Niedlugo na drugi koniec miasta będę zasuwać gdzie w pobliżu mam 4 paczkomaty.

Mr.P

Nie polecam pracy kuriera zwłaszcza na usługach tych śmiesznych przewoźników, zwykli egoiści i (usunięte przez administratora) każą (usunięte przez administratora) jak mogą za grosze . Nie polecam tej firmy daleko im do dobrej organizacji. Więcej szkody niż pożytku.

Wiktoria
@Mr.P

Świetnie, że powiedziałeś coś o tym, jak mniej więcej wygląda praca kuriera w Inposcie. Narzekasz głównie na organizację tej firmy, a nie wspomniałeś nic na temat warunków, jakie oferują pracownikom. Co z wynagrodzeniem? Macie tam samą podstawę, czy dochodzą czasem i jakieś dodatki?

antonio.r@interi.pl

Proszę aby kurierzy firmy inPost nie wyslugiwali się mieszkańcami, aby dostarczać przesyłki sąsiadom, idą na lenistwo, taka sytuacja miała miejsce w zeszły poniedzialek w Fordonie na ul. Chałubińskiego i to nie pierwsza taka sytuacja, ja nie jestem jego służącym

kurier
@antonio.r@interi.pl

Trzeba siedzieć (usunięte przez administratora) w domu,jesli się oczekuje przesyłki,ciesz się ze kurier nie awizował paczki i nie odbieraleś jej w punkcie Inpost

Rozczarowana

Pracowałam tam miesiąc jako kurier. Nie polecam!!! Inpost sam w sobie nie jest zły, ale przewoznicy dla których sie pracuje już tak. WYZYSK totalny. Oczekują od Ciebie, aby rozwiesc 60-70 paczek plus do tego z reguły dochodzi jeden, a nawet dwa paczkomaty dziennie. Umowy doprosić sie nie moglam, w rezultacie w ogóle jej nie dostałam. No i wypłata o kant d...y. Różnica miedzy głosowymi ustaleniami a rzeczywista wypłata to 700 zł. DNO TOTALNE.

kt0770

Nieuczciwa firma w pierwszy dzień i drugi i trzeci.... pracujesz za darmo bez umowy rozniesiesz 400 listów dziennie i powiedzą że jesteś niewydajny za mało i tak żerują na ludziach codziennie. Niech ktoś zwróci na tą firmę uwagę.

tadulas
@kt0770

kt0770 Piszesz głupoty ,czy już w pierwszy drugi lub trzeci dzień chciałbyś zapłatę ,nikt Ci nie powie że jesteś niewydajny szczególnie na początku (nie masz pojęcia o tej pracy 400 listów dla początkującego to spora ilość )ale jak się chce pracować to można sobie dać radę ja pracuję od 3 miesięcy i jakoś podołałem,tylko trzeba CHCIEĆ drogi kolego a nie tylko narzekać i jeszcze najchętniej komu (usunięte przez administratora) obrabiać albo krzyczeć o wyzysku albo żerowaniu. Pozdrawiam

Gremlin
@tadulas

Jak jesteś pupilkiem InPost i lizesz odbyt szefostwu nie dzisiw się twojej opinii. Żal jak patrzę na twoją wypowiedź że pracujesz za takie marne pieniądze. Znajdź se lepszego pracodawcę niż InPost i zacznij się wypowiadać o zarobkach jak i traktowaniu ludzi i ich zarobków w owej firmie krzak.

Gremlin

Najgorszy kurier w Polsce traktują paczki jak śmieci nie ponoszą odpowiedzialności za uszkodzenie przesyłki która była ubezpieczona. Ten kto rozpatruje reklamację dla mnie to jakaś osoba która nie ma pojęcia co robi tylko potrafi kopiować regulaminy z ich strony. Nie polecam InPost uważajcie na swoje przesyłki. Moje sugestie dla Inpost: Nie polecam

Calacompany

Stanowczo odradzam. Kurier bez uprzedniego kontaktu z odbiorcą zostawia wartościową paczkę u przypadkowej osoby!!! Brak jakiejkolwiek informacji. Dopiero interwencja pozwoliła namierzyć przesyłkę.

Zostaw merytoryczną opinię o Inpost - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.