Opinie o Inpost w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Inpost. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Inpost o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inpost w Bydgoszcz

Andrzej Nowy wpis

Ile mniej więcej wychodzi wam godzin w miesiącu na nocnej zmianie, zastanawiam się nad podjęciem pracy, ale nie wiem czy to będzie mi się opłacać :) z góry dzięki za odpowiedź :)

Pracownik Nowy wpis

Praca w bardzo sympatycznym zespole oczywiście na popołudniówkach. Najgorsza jest bardzo niska stawka godzinnowa na umowie zlecenie co do ilości godzin... Na rozmowie było ustalane, że będą 4-5h pracy, a zdażają się 1-2h. Wszystko przez to, że niebieskie kamizelki oraz góra na siłę chce wyrabiać normę włączając taśmociąg na największej prędkości przez co potem mają problem, że wszystkie zsypy są zawalone a większość paczek się zniszczy z dosłownie ich winy... zamiast na spokojnie dać pracować całe 5h ze spokojem, że pracownicy się nie zamęczą, a paczki dotrą całe i zdrowę. Najgorsze jest jeszcze zatrudnienie Gruzinów przy zsypach gdzie mylą ciąglę kierunki i doprowadzają do zgniecenia paczek notorycznie.

Pracownik Nowy wpis

Taśmociąg nie może iść wolniej, ponieważ musi być dostosowany do predkości wykładki automatu :) a co godzin fakt mało, ale tzw. wydajność zabija cała firmę nie tylko w Bydgoszczy.

In123

Praca na akord bez przerwy, wałki z godzinami i pieniędzmi. STANOWCZO odradzam pracy nawet w formie sezonowej.

Gabriela
@In123

Hej, a czy miałeś/miałaś jakiś najniższy limit dziennych tych akordów do wyrobienia? Czy jak ich nie zrobiłeś, to nie wypłacali pieniędzy lub jakoś obcinali wypłatę?

@In123

Zero szacunku dla człowieka. Umowa wyłącznie zlecenie. Dwa lata tak pracowałem. Zero chorobowego,Zero urlopów. Nie docenione. Jak tylko po 2 latach zachorowałem (covid)to podziękowali za współpracę. Odradzam wszystkim .Praca w ciągłym stresie,żeby broń Boże nie zachorować-to nie normalne i nie etyczne.

Danuta Nowy wpis

Nie brzmi dobrze.. Wszyscy tu pracują na zleceniowce? Nie ma żadnych opcji awansu, podwyżek?

kt0770

Nieuczciwa firma w pierwszy dzień i drugi i trzeci.... pracujesz za darmo bez umowy rozniesiesz 400 listów dziennie i powiedzą że jesteś niewydajny za mało i tak żerują na ludziach codziennie. Niech ktoś zwróci na tą firmę uwagę.

tadulas
@kt0770

kt0770 Piszesz głupoty ,czy już w pierwszy drugi lub trzeci dzień chciałbyś zapłatę ,nikt Ci nie powie że jesteś niewydajny szczególnie na początku (nie masz pojęcia o tej pracy 400 listów dla początkującego to spora ilość )ale jak się chce pracować to można sobie dać radę ja pracuję od 3 miesięcy i jakoś podołałem,tylko trzeba CHCIEĆ drogi kolego a nie tylko narzekać i jeszcze najchętniej komu (usunięte przez administratora) obrabiać albo krzyczeć o wyzysku albo żerowaniu. Pozdrawiam

Gremlin
@tadulas

Jak jesteś pupilkiem InPost i lizesz odbyt szefostwu nie dzisiw się twojej opinii. Żal jak patrzę na twoją wypowiedź że pracujesz za takie marne pieniądze. Znajdź se lepszego pracodawcę niż InPost i zacznij się wypowiadać o zarobkach jak i traktowaniu ludzi i ich zarobków w owej firmie krzak.

@kt0770

Dodam jeszcze że pracując na umowę zlecenie po 6 godzin dziennie ,dzień w dzień bez urlopu beż możliwości chorobowego,nie ma mowy o przerwie na zjedzenie przysłowiowej kanapki. Zdecydowanie odradzam pracę w Inpost

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Inpost? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz

Rozmowa rekrutacyjna z osobą która się nie przedstawiła z imienia i nazwiska oraz brak informacji czy rozmawiam z kimś z inpostu czy z jakimś przewoźnikiem podwykonawcą. Rozmowa dziwna, od niechcenia, mało konkretów a najgorsze jest to że rozmowa skierowana byłą na inne stanowisko niż składana była kandydatura i to jeszcze wywołało zdziwienie po którym to rozmowa została szybko poprowadzona do końca. Tragedia

Witold

Dramat ,- Porażka . Zamówiłem we wtorek zestaw naprawczy do pralki , która nie wspomnę potrzebna jest na codzień. SMS przesyłka w drodze dostawa w czwartek. No ok skoro nie idzie wcześniej to czwartek ok. W czwartek około 14-tej dzwonie pod nr podany w sms-ie "potrzebujesz skontaktować się z kurierem dzwoń pod nr" : i tutaj podany nr tel. W odpowiedzi słyszę że tak do godzinki paczka będzie u mnie. Jak piszę jest piątek godz: 13:42 a paczki nie ma. DRAMAT , PORAŻKA . Jedno jest pewne nigdy już nie skorzystam z usług tej firmy.

@Witold

Aha.. I co dalej w sumie? takie coś można zareklamować skoro to deklarował? ogólnie to kurierzy tutaj jakkolwiek są z tego rozliczani? ze skarg klientów, niedostarczenia paczki itp?

;)

Jesli chodzi o rozmieszczanie ludzi przez niebieskie kamizelki to jest to jakas masakra.. Jeśli jesteś facetem to na samym początku dadzą Cie na najcieższe stanowisko czyli gabaryty i jeśli zrobi się choć przez chwilę lekko żeby złapać oddech odrazu ci zabierają kogoś i musisz robić za dwóch. Im mniej wydajny jesteś tym lepiej, bo moze sie nad toba zlituja i dadza ci kogos do pomocy. Myślę,że mogę śmiało stwierdzić, że niebieskie kamizelki same tego balaganu paczkowego by nie ogarnely jesli mielibysmy sie odwrocic rolami a sami tylko ponaglaja..Jesli jestes drobnej postury facetem albo kobietą to dają cię na zsypy gdzie jest o wiele łatwiej, bo wiekszość tych paczek jest bardzo lekka i jest tam tyle osob, że robi się gdzieś 2-3 zssypy i praktycznie sie tam nudzicie choc to tez zalezy od lokalizacji, bo są miejsca na ssypach, które są bardziej wymagające, oraz tez latwosc uwsrunkowana jest liczbą osób w pracy, ale to w takim usrednieniu i i tak do kobiet najszybciej wyślą jakąś pomoc. Do tego dochodzi fakt, że jeśli jesteś kobietą, która ma znajomosci u wyzej postanowionych ludzi to możesz być leserką a i tak nikt cię nie zwolni. Mowa o blondynce na którą jest masa skarg a i tak nikt z tym nic nie robi a jesli jest zajeban* ssyp paczkami to udaję, że tego nie widzi w nadziei, że ktoś inny zrobi za nią robote. Kolejną sprawą jest brak przerw. Jedynie można iść do toalety, ale taka pełnoprawna ci nie przysługuje. Masa ludzi odeszla i nic w tym dziwnego. Rozmowa "kwalifikacyjna" praktycznie nie istnieję tylko biorą kogo popadnie.

zhocz

Na ścianie garażu przy ul. Przyjaciół 4 w Bydgoszczy uruchomiono niedawno nowy paczkomat. Inwestycja w tej okolicy pożądana, ale jej wykończenie budzi wątpliwości: 1. alejka przed paczkomatem wygląda tak jakby wykonawcom zabrakło kostki brukowej (dziwne zwężenie na jej końcu), o estetyce wykonania nie wspominając, 2. wycięty otwór (wejście przed paczkomat) w metalowym płotku spowodował, że utracił on poprzednią stabilność i chwieje się, a wkrótce złomiarze go sobie przywłaszczą, 3. po wyjściu ze wspomnianej alejki trafia się wprost do niecki, zagłębienia w asfalcie, gdzie zwykle stoi woda, o możliwości złamania nogi nie wspomnę, ale wpaść pod samochód tam łatwo, bo to wyjazd z ok. 50. garaży. 4. a na dodatek całość tej inwestycji mieści się na nieestetycznym wyleniałym pseudo trawniku. Z poważaniem Zbigniew Hoczkiewicz, mieszkaniec przy tejże ulicy pod nr. 5

@zhocz

No dobra punkt trzeci zdaje się być jednak poważny i chociaż nim w pewnym stopniu mogliby się zająć. Nie myślał Pan, żeby te uwagi również skierować do nich bezpośrednio? Ty po forum nie wiadomo czy da to pożądany efekt

zhocz
@Paulina

A jaki jest do nich email ?

@zhocz

A nie przeglądał Pan jeszcze strony inpostu? Może tam?

Renata

Włożyłam do skrzynki paczkę opłaconą do przesłania. Bylo to w czwartek do soboty paczka leży tam i nie widzi jej kurier, ponieważ byl jakis błąd systemu. Nikt nie potrafi nic pomóc. Na infolinii mówią mi ze kurier przeszuka paczkomat i nic dalej się nie dzieje. Ludzie co to za firma ? Kto człowiekowi moze tutaj pomóc co nam zrobic podejście i wyłamać drzwi?

Damian
@Renata

Czy paczka została finalnie odebrana przez kuriera? Nie napisałaś, jak dalej potoczyła się cała sprawa, więc fajnie by było, gdybyś po prostu to napisała. Minęło już trochę czasu, więc myślę, że już zostało to wszystko zakończone. Czy tak właśnie było? Daj znać, proszę.

Sabina
@Renata

Ja jakiś czas temu byłam odesłać smarta spowrotem do sprzedającego dostałam wiadomość ,że jak paczka opuści paczkomat zostanie odebrana z paczkomatu zostanę powiadomienie .. więc dostałam wiadomość ,że kurier odebrał przesyłkę i na tym podróż mojego zegarka się zakończyła .. zegarek zaginął a InPost nic z tym nie zrobił .. jestem stratna s kurier prawdopodobnie zgubił paczkę dzwoniłam do InPost niby rozpatrzyłi sprawę ale na korzyść kuriera nie moja .. żenada straszna żadnej pomocy z ich strony .. !!

Kamery?
@Renata

Przy paczkomatach są kamery, kurier skanuje kod paczki, więc jeśli paczka jest w systemie to chyba nie może zginąć?

Iphone
@Renata

Ale tutaj sie daje opinie o pracy w firmie a nie opinie o jej uslugach

Beata
@Iphone

No widzisz, różnie jest. Ludzie są źli na obsługę i sobie ulżą jak napiszą. Wiesz coś o tej pracy jako kurier? Bo tu jak już któryś napisze, to krótko, nawet zdaje się nikt nie podał ile zarabia tak naprawdę.

Młody

Mam okazję pracować jako kurier na paczkomaty. Czy zna ktoś temat warto się w to pchać ?

Dorota

Też widziałam ogłoszenie o pracy na sortowni, wydawała mi się fajna, dobrze że weszłam na tę stronę, bo daliście mi do myślenia. Skoro praca jest na akord, nie rozumiem, dlaczego przerwy są zabronione, w końcu jeśli nie pracuję - nie zarabiam, więc firma nie jest stratna. Piszecie, że przy rozliczeniach i wypłatach zdarzają się nieścisłości, doradźcie, jak się przed tym ustrzec? W jaki sposób firma liczy, ile pracownik wykonał pracy?

Ruda1946

Witam zaczynam pracę w InPost na sortowni w Bydgoszczy. Jakieś opinie o pracy oraz jaka atmosfera ?

malineo

Do pracujących tutaj, ktoś wie na jakich zmianach pracuje w tej firmie osoba na stanowisku sortownik? w sensie w jakich godzinach są te zmiany?

@malineo

Są zmiany na rano i na popołudniu, ja chodzę tylko na popołudniu, godzina zależy od tego ile jest paczek raz idę na 14:30, 15 raz na 15:30 lub 16, ale teraz chyba sortujących potrzebują tylko na rano albo się mylę, a pracę kończę 19, 19:30 lub 20.

@malineo

Oczywiście można chodzić na dwie zmiany, ale nie wiem czy potrzebują sortujących na popołudniu.

@malineo

Ranne zmiany z tego co kojarzę są na godzinę 2, 3 lub 4, zależy od ilości paczek na rannej zmianie tak jak na popołudniowej.

Rudy
@malineo

Sortownik pracuje w godzinach 16-20 jednakże to i tak zależy od liderów. Nie polecam pracy w oddziale w Bydgoszczy tym bardziej zmiany Patryka K i Damiana W gdyż są to podludzie i nie mają szacunku do ludzi.

Jerry
@Rudy

Mi to tłumaczyli, ze przychodze na poł etatu. Teraz w okresie przed świetami pracujemy np dzis od 14 do 19 czy 20 dla tych co chcą zostać. Co do chłopaków sa specyficzni ale nie najgorsi.

Madzia

FIRMA CIĄGLE ZAMIESZCZA OGŁOSZENIA W SPRAWIE PRACY. NAWET SZUKAJĄ PRZEZ AGENCJE POŚREDNICTWA PRACY. GODZINY PRACY, TO CZEKA NOWEGO PRACOWNIKA DAJE DUŻO DO MYSLENIA.

Daniel

Ile godzin pracują tutaj kurierzy? Jak jest to weryfikowane?

Sabina

Zawiodłam się na Inpostcie .. zamówiłam smarta -zegarek .. przyszedł mi .. odesłałam go wygenerowałam kod odsylki włożyłam do paczkomatu dostałam tylko wiadomość ,że paczka została umieszczona w paczkomacie i jak wyruszy w droge dostanę link do śledzenia paczki .. oczywiście zero kodu nic nie dostałam ponieważ po wyjęciu paczki przez kuriera moja paczka zaginęła .. złożyłam reklamację wysłałam im dowód zakupu itp wymyślaja ,że ciągle czegoś brakuje jak wysłałam im wszystkie informacje odnośnie zakupu .. ani pieniędzy nie odzyskałam ani odszkodowania za zagubiona paczkę zero jakich kolwiek informacji na ten temat .. jestem strasznie zawiedziona paczka zaginęła a oni nie robią kompletnie nic żeby te sprawę w jaki kolwiek rozwiązać bardziej bym powiedziała ,że bronią kuriera albo swoją firmę !!! .. pieniądze poszły się j....... Szkoda tylko ,że nikt się tym nie zajmuje jak trzeba .. straszna porażka !!!!! Najgorsza firma więcej nic przez nich nie zamówię !!!! PORAZKA ..!!!

Czarek

To jest forum pracowników firmy, a nie forum dla klientów wiecznie niezadowolonych.

Aga

Najgorsza firma jaka może być kurierzy sobie olewają nie dostarczają paczek odrazu odsyłają ze niby nie ma nikogo w domu

Odbiorca

Jako odbiorca muszę powiedzieć że porażka. Paczki są przekierowywane coraz dalej. Niedlugo na drugi koniec miasta będę zasuwać gdzie w pobliżu mam 4 paczkomaty.

Mr.P

Nie polecam pracy kuriera zwłaszcza na usługach tych śmiesznych przewoźników, zwykli egoiści i (usunięte przez administratora) każą (usunięte przez administratora) jak mogą za grosze . Nie polecam tej firmy daleko im do dobrej organizacji. Więcej szkody niż pożytku.

Wiktoria
@Mr.P

Świetnie, że powiedziałeś coś o tym, jak mniej więcej wygląda praca kuriera w Inposcie. Narzekasz głównie na organizację tej firmy, a nie wspomniałeś nic na temat warunków, jakie oferują pracownikom. Co z wynagrodzeniem? Macie tam samą podstawę, czy dochodzą czasem i jakieś dodatki?

Zostaw merytoryczną opinię o Inpost - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Inpost?

Zobacz opinie na temat firmy Inpost tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inpost?

Inpost