Inpost

Opinie o Inpost

Michalina

Jeśli chodzi o kurierów i paczkomaty nie mam nic do zarzucenia nigdy nie miałam problemów z przesyłką ale Pracownica w siedzibie na ulicy Ślusarskiej - jakieś nieporozumienie. Zostałam potraktowana jak kretynka a tylko chciałam odebrać paczkę której nie zdążyłam odebrać w weekend (zdarza się najlepszym). Radzę odbierać na czas bo kontakt bezpośredni w placówce to masakra.

Eli
Zweryfikowany użytkownik

Kurierzy to (usunięte przez administratora) złodzieje. Moje sugestie dla Inpost: Zatrudnijcie uczciwych ludzi a nie złodziej którzy jak widzą opłacona paczkę to ja kradną Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zamknąć firmę

Normalna

Inpost to najgorsa firma jaka znam rszem z obsluga infolini Nie kupujcie nic allegro jak bedzie wysylane inpostem

Normalna

Najgorsza firma jaka znam

annamfp

witam. czy ktos ma informacje na temat pracy na sortowni w in poscie w lublinie. interesuja mnie warunki pracy i placy. dziekuje za wszelkie informacje

Zostaw opinię o Inpost - Lublin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inpost