Opinie o INPOST Sp.z o.o. Oddz.Olsztyn w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy INPOST Sp.z o.o. Oddz.Olsztyn. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w INPOST Sp.z o.o. Oddz.Olsztyn na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INPOST Sp.z o.o. Oddz.Olsztyn w Olsztyn

Klientka

Najgorsza firma jaka istnieje!!! Przez trzy dni nie umieli dostarczyć przesyłki. Z kurier-ką nie można było się dogadać. Brak możliwości umówienia na dogodną godzinę dostawy ( pracują do 20:00 !!! ). Po złożonej skardze, przesyłka PODOBNO ponownie wydana do doręczenia. Znowu nieskutecznie. Kurier nie raczył się nawet skontaktować telefonicznie. W firmie nikt nie odbiera telefonu, więc - osobista interwencja w firmie. Kolejne fiasko. Kolejne zbycie klienta "czarowaniem", że przesyłka wydana kurierowi do doręczenia. Brak kontaktu telefonicznego ze strony kuriera, ale na maila oczywiście przyszła wiadomość, że RANO nikogo nie zastał w domu- co było nieprawdą. Akurat w tym dniu rano był ktoś obecny w domu. Żadnego awizo, żadnej informacji, żadnego kontaktu!!!. Sądzę, że była to zemsta na złożoną na kurierkę skargę. Przesyłki oczywiście nie doręczyli. Odbiór osobisty w oddziel!!! Nigdy więcej!!!

Kaz
@Klientka

Identyczna sytuacja. Kontaktu zero. Niby kurier był dwa razy. Bzdura. Nigdy nie polecę InPost.

Zaskoczona Nowy wpis

Pierwszy raz w życiu spotykam się, aby jakaś firma pozwoliła takim głupkom usiąść za kierownice... Dwóch lat z 20 chłopaczków nie odróżnia alejki od DROGI. Jak można zatrudnić kogoś kto nie wie jak się poruszać autem i nie widzi, że wjeżdża na alejkę po której chodzą ludzie z dziećmi i psami! Przecież to jest jakiś żart. Czy normalna osoba nie widząc żadnego auta tylko ludzi chodzących po alei WJEŻDŻA NA NIĄ? Nad to 'kierowca' zamiast poczekać, aż ludzie przejdą to się ładuje prosto w nich. Brawo. Aż strach zamawiać coś, bo skoro nie rozróżniają dróg to co oni robią z paczkami.

Klient Nowy wpis

Nie widzę strony inpost Olsztyn do wystawienia opinii więc wystawię tu. Od tygodnia jest status „odebrana paczka przez kuriera”. Klient zdenerwowany sytuacją 2 dni temu dokonał zgłoszenia że paczka zaginęła. Dziś ja zadzwoniłam i złożyłam telefonicznie reklamację. Pani na infolini oświadzcyła że błędy się zdarzają bo tyle paczek mają. Jakieś kpiny. Na szczęście mamy nagrania jak została spakowana paczka, zawartość itp. Jeśli do jutra paczka się nie odnajdzie składam zawiadomienie na policji. Mało tego. Dostałam info że nie wysyłają potwierdzenia złożenia reklamacji tylko miałam zapisać sobie numer na kartce. Dla mnie jest to kpina z klienta, który zaufał firmie a sami teraz świecimy oczami przed naszym klientem przez nieodpowiedzialną firmę przesyłkową. Paczka od tak nie ginie w drodze na oddział.

Czy INPOST Sp.z o.o. Oddz.Olsztyn zapewnia kartę multisportu?

Natalia Nowy wpis

Zamówienie rozdzielone na 2 paczki, w aplikacji pokazuje 3. pierwsza "niby" została odebrana, gdzie faktycznie nie było u mnie kuriera. Kontakt z infolinią dramat, bo oni nie mogą nic zrobić. Po zgłoszeniu reklamacji nagle dotarła do mnie paczka po 2 MIESIĄCACH, a co najlepsze zawartość połamana, karton cały w wgnieceniach. Brak słów, jak zgłosisz na reklamacje to nagle znajdują paczkę, żeby pieniędzy nie wypłacić, a jak dzwonisz do nich przez miesiąc to nikt nie wie co się mogło stać. NIGDY W ŻYCIU NIE ZAMÓWIE KURIERA Z TEJ FIRMY !!!!! z paczkomatem nigdy nie miałam takiego problemu, jak widać tylko to im wychodzi. KURIERZY DRAAAAMAT!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie INPOST Sp.z o.o. Oddz.Olsztyn? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
ZelaznaAnia

Obiecują płatne dni próbne, za kilka godzin nie wypłacają przecież ale za dzień pełny jak najbardziej.. niestety ale to się mija z celem, (usunięte przez administratora) i nie wypłacają za dni próbne. Straszą ludzi, którzy upominają się o pieniądze za przepracowane dni. Jeżeli chcesz iść jako kurier, zastanów się dwadzieścia razy. Pieniędzy nie zobaczysz na oczy. Pani Sylw, na rozmowie cudowna kobieta, potem jak zrezygnujesz na próbie.. Zostajesz bez pieniędzy. InPost? Poważna firma się wydaje, zarządzający w tomaszkowie.. (usunięte przez administratora). Zgłaszajcie do PiPu.

Jest dojazd dopragy za free?

Czy INPOST Sp.z o.o. Oddz.Olsztyn zapewnia kartę multisportu?

Poszkodowana
@Klientka

Ja trzy tygodnie nie mogę otrzymać zapłaconej paczki,kurier telefonu nie odbiera, dzwoniłam 20razy, potem wysyła SMS że paczka nie odebrana z winy odbiorcy ,o której godz. Przyjedzie niewiadomo ,czekałam cały dzień do godz18,potem musiałam iść do pracy,kurier wysłał SMS że był o godz 21,zalania,można nerwowo się wykończyć.

@Klientka

Wysyłają zapytanie czy klient zdrowy,nie jest na kwarąntannie i nie odbierają telefonu wogle, to jak ma powiadomić?

@Klientka

Zgadzam się, nie polecam kuriera z inpost,paczka porozrywany ma karton ,ODMOWA spisania protokołu,oraz zrobienia zdjęcia, kurier uciekł skacząc przez płot z paczka i odjechal samochodem,dostalam potem sms odmowa przyjecia paczki,co bylo nieprawda,nie polecam firmy inpost,nerwy i stres.

Kacper
@Klientka

Kurierzy pracują od 6 do oporu, czesto po 15h bez płatnych nadgodzin i nie zamierzają czekac do 20 aby jasnie dama paczkę odebrała. Jak ja zamawiam paczkę i kurier mi jej nie dostarczy, to nastepnego dnia jest, a świat kręci się dalej, to też ludzie.

Kaz
@Klientka

Czy nowo zatrudnione osoby w INPOST Sp.z o.o. Oddz.Olsztyn otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Jadzka

Dzień dobry. Zastanawiam się nad podjęciem pracy w tej firmie , na stanowisku sortownik- magazynier . Jedna zmiana dokładnie pierwsza. Czy jest ktoś to udzieli mi informacji na temat płacy ( czy wysyłane są regularnie ) , na temat atmosfery na magazynach ? Jak kierownictwo? Nie ucieknę po tygodniu? XD

Justyna
@Jadzka

Cześć , jest dość duża rotacja pracowników , praca generalnie nie należy do aż tak ciężkich ale lepiej być sprawnym fizycznie. Jeśli chodzi o terminowość wypłat to bynajmniej ja nie miałam z tym problemu wszystko było na czas ( nie pracuje tam od jakiegoś czasu więc nie wiem czy sie coś nie pozmieniało ) Natomiast jeśli chodzi o atmosfere to też różnie właśnie przez rotacje ale generalnie nie jest źle ale wiadomo trzeba się samemu przekonać.

@Justyna

Pracowałam już w dwóch podobnych miejscach i właśnie dlatego wolę się dopytać co i jak , chociaż wiem, że nikt nie odzwierciedli mi sytuacji tak dobrze jak ja sama gdy już się tam zatrudnie. Aczkolwiek po poprzednich " przeżyciach " w dawnej pracy bardzo bym chciała, żeby ktoś chociaż przybliżył mi sytuację w tej firmie , tak jak Ty , za co dziękuję;)

Cleo
@Justyna

Witam czy w niedzielę również trzeba pracować na magazynie ? Czy to dzień całkowicie wolny

Cleo

Czy w magazynie InPost w Tomaszkowie pracuje się również w niedzielę jako sortować z ?

Strejlau

Dramat, wypłaty nie ma na czas na konto haha śmiech na sali

Ddd
@Strejlau

Brak umowy, brak wypłaty, auto gruz masakra

bartosz

Inpost Olsztyn to j*bane nieporozumienie. Zamówiłem paczkę około 50kg. Transport z wniesieniem do mieszkania. Pod moim blokiem zjawiła się na oko 45kg kobieta o aparycji 14 latki, która grzecznie poinformowała mnie, że nie da rady fizycznie wnieść mojej paczki. Odmówiła również podania numeru telefonu do swojego genialnego szefa. I teraz pytanie. Dlaczego zatrudniacie takich (usunięte przez administratora) których umiejętności logistyczne są na poziomie menela z pod żabki. Może na waszych rozmowach kwalifikacyjnych powinny być robione testy IQ, żeby przez przypadek nie pracował tam taki zćpany (usunięte przez administratora) jak ten szefuncio odziału pieczewo, jaroty. Puentując gratuluję dobrego doboru pracowników, oby więcej takich geniuszy jak ten (usunięte przez administratora) było obecnych w waszej firmie. Pluje ci na pysk szefunciu i nie pozdrawiam. :)

Jog
@bartosz

Żaden kurier nie wnosi paczek 45kg. Zatrudnij sobie tragarza. Max do 30. Właśnie tacy klienci powinni miec zakaz zamawiania paczek, bo tu poziom IQ calkowicie dobił dna.

Boss
@Jog

Przecież nikt nie ma obowiązku wnosić paczek skoro waga przekracza 30 kg

kurier paczkomat

Jestes w pracy od 6.00 do 17:00 czyli, jezeli zaoferuja ci 160 zł dzien masz ->16 zł na godzine albo mnie a raczej mniej... wtorek sroda praca po 12 h min. bo najwiekszy spływ paczek. Nadmienie iż masz zmienne warunki atmosferycze oraz jezdzisz samochodem szrot albo z choinką na tablicy rozdzielczej. Dostajesz umowe zlecenie czyli śmieć! Od tego co zarobisz odliczą ci "błędy" czyli twoja wypłata nie jest stała ! np. zagubiona paczka 180 zł(nie koniecznie przez ciebie) oraz wiele innych kar za które ci pomniejsza wypłatę. Rotacaj na kurierce oraz paczkomatach potężna co świadczy o wszystkim co napisałem wcześniej.... A i najważniejsze jak coś obiecują bierz wszystko na papierze bo nie wywiązują sie z obietnic i ludzi robia w(usunięte przez administratora), abyś tylko paczki rozwiózł nic wiecej sie nie liczy ! WSZYSTKO DOTYCZY SIĘ UMÓW PODPISANYCH Z "SIDEMKĄ"(podwykonawca) nie licz na umowe z InPostem bo takich nie ma!!!!!!!!!!!!! ps. na magazynie nie wygląda to lepiej, byłem świadkiem drastycznego traktownia pracowników szczególnie z ukrainy... Wiele osób na magazynie przy sortowaniu pod wpływem alko. co świadczy tylko o tym żeby ktokolwiek przyszedł i robił, a i z tym maja problem !!!!

Asia

Cześć! Czy pracuje ktoś na stanowisku magazynier/sortownik i jest w stanie coś więcej o tym opowiedzieć ? Np. Wady i zalety bo nigdzie o tym nie pisze

@Asia

Ciekawe skąd to milczenie. :( A szukałaś przez ten czas tego info gdzieś indziej może? Bo sama ciekawa jestem

@Asia

Cześć, dowiedziałaś się czegoś na temat pracy w tym miejscu? Zastanawiam się nad tym czy tam nie pójść. Szukam informacji na temat atmosfery tam panującej, płacy czy kierownictwa . Czy nie ucieknę po kilku dniach xD .

@Jadzka

Ja to odnoszę wrażenie, że już dawno zapomniała o tym miejscu, patrz ile czekam na odp. :/ Ogólnie słabo tu z informacją u nich ciekawe czemu nikt się nie wypowiada?

@Zuzanna

Wychodzi na to, że sama muszę się przekonać by się czegoś dowiedzieć. A szkoda bo lubię wiedzieć cokolwiek na temat miejsca mojej ( być może ) pracy zanim się jej podejmę.. Dam znaka jak się dowiem haha

Masakra... Nikt ani ja ani siostra nie mogłyśmy odebrać paczki z paczkomatu. Po otrzymaniu wiadomości że zostało 12h do odbioru przesyłki dopiero po dłuższym czasie siostra mogła pójść po paczkę. Fajnie byłoby ją odebrać gdyby nie to że paczkomat miał awarie, i to jak sie okazało, od wczoraj. Mimo że przeszukałam internet w poszukiwaniu jakiegoś numeru pokazywały się tylko takie gdzie odbierał automat. Dzięki bogu miałam wtyki w firme i udało mi się złapać numer od kuriera z mojego paczkomatu. Po otrzymaniu wiadomości że paczka wraca do nadawcy straciłam nadzieje. Zadzwoniłam do tego automatu z pytaniem co jest z moją paczką, i po 10minutowej rozmowie poddał się i przekierowało mnie na normalnego człowieka. Pan był bardzo obojętny miał gdzieś to co mam do powiedzenia, a jak powiedziałam mu o sytuacji powiedział że już za późno i on nic nie może z tym zrobić bo to moja wina że nie przedłużyłam czasu leżenia paczki w paczkomacie mimo że nie mogłam sie do nich dodzwonić. Odpuściłam ale dostałam światełko w tunelu od kuriera. Powiedział że paczka wróci przez tą awarię jutro do paczkomatu. Szkoda tylko że nie mam konkretnego 100%-towego potwierdzenia czy tak sie stanie bo każdy mail mówi swoje, ale czas pokaże.

@Karolina

No to faktycznie nieciekawie się podziało. Sama jestem ciekawa jestem co z tą paczką będzie. Może wszystko ok się skończy? Dasz znać?

Jak wyglada proces rekrutacyjny w tej firmie ?

...
@Michał

wystarczy ze chcesz tam pracować, pisanie i czytanie nie jest obowiązkowymi umiejętnościami w tej pracy. Każdego (usunięte przez administratora) przyjmą więc wydaje mi się że spełnia pan wymagania

@...

czyli uważasz , że nie trzeba mieć żadnego doświadczenia by się dostać do tej firmy?

Ala

Witam zamówienie domnie nie dotarło po kurierowi z importu nie chciało się szukać adresu i zwalali na literówkę hociasz żadnej niema nie polecam !!!!!

Roman
@Ala

To chyba nie przypadek, że wszyscy klienci mają tutaj podobne opinie? Ja akurat pracy szukam dlatego zajrzałem tutaj ale nie wiem czy ich pracownik jest równie zadowolony z roboty i warunków co klient z usługi?

Niezadowolony z obsługi

Dlaczego podczas odbioru przesyłki nie mogę zapłacić kartą - bo nie są honorowane przez przewoźnika a może to jest zwykłe widzimisię pracownika doręczającego paczkę o nr. 523000015610673040013828. Wszystkim znajomym i innym zainteresowanym przekażę takowe informacje na ten temat, jeżeli zamawiają przesyłkę to tylko nie przez tego doręczyciela IN POST.

Rozwalona Paczka

NIEPOLECAM!!! firma InPost Olsztyn najwyraźniej przyjmuje do pracy w większej mierze jełopów którzy nie radzą sobie z nadpobudliwością, albo latają naćpani tymi busami i nosi ich jak dzikie hieny. Nie dość że paczka przyszła do paczkomatu o pare dni za późno to jeszcze rozwalona czego skutkiem było pęknięcie szklanego pojemnika i wylanie się płynu (w paczce były też ubrania które przy okazji zalało). Złożyłem reklamację i skargę. Radzę kierownictwu losowego dnia sprawdzić kurierów alkomatem i testem na obecność narkotyków, zaobserwować jak kurierzy obchodzą się z paczkami i (usunięte przez administratora)na głupi ryj tych zachlanych, zaćpanych meneli i nadpobudliwych dresów z roboty bo przez takich ludzi tracą wiarygodność i przede wszystkim klientów a tym samym pieniądze. Nie pozdrawiam tych wszystkich jełopów którzy pracują jako kurierzy, jak któregoś zobaczę kopiącego albo upychającego na siłę paczkę do paczkomatu lub wrzucającego na pałę do busa to dostanie ode mnie z pięty w przełyk i sam go skopię jak burą paczkę.

Zostaw merytoryczną opinię o INPOST Sp.z o.o. Oddz.Olsztyn - Olsztyn

• Jak się pracuje w INPOST Sp.z o.o. Oddz.Olsztyn?

Zobacz opinie na temat firmy INPOST Sp.z o.o. Oddz.Olsztyn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INPOST Sp.z o.o. Oddz.Olsztyn?

INPOST Sp.z o.o. Oddz.Olsztyn