InPost
counter
2 56 134 5 1
Pytanie Nowy wpis

Co jaki okres czasu w InPost można ubiegać się o podwyżkę?

Orzeł Nowy wpis
@Pytanie

Indywidualnie zależne od rejonu oraz zaangażowania

Kamil

Śmieszna praca, śmieszna firma, szef idiota, o umowę się doprosić nie można przez miesiąc, odpowiadasz za auto które jest rozwalone całe, za skaner, który też jest rozwalony i nikt cie nie szkoli z korzystania. Miałem szkolenie po Kaliszu 2 dni na paczkomatach a rozwolilem paczki po innych miejscowościach po domach (usunięte przez administratora)

Tak3Nie2
Prawda Nowy wpis
@Kamil

Nie da się ująć lepiej sytuacji panującej w firmie

Turbo kurier Nowy wpis
@Kamil

(usunięte przez administratora) opowiadasz. Auta są nowe...chyba, że mówisz o autach przewoźników. Panowie w Ostrowie jeżdżą starymi Transporterami, które co zimniejsza noc odpalają na kable.

Kurier er

Stawka 120 / dzień niezależnie od ilości stopów. Umowa zlecenie przez pierwszy rok o ile się doprosisz o inną. Odpisujesz odpowiedzialność za auto i za skaner . Na przeszkolenie jedziesz na rejon na którym de facto nie będziesz jeździł sam , trwa ono dwa dni i dalej działasz sam . Założenie jest takie że pracy nie ma a chętnych sporo ,więc stawka śmieszna.

Tak3Nie1
Ona
Użytkownicy czekają na odpowiedź 80 dni.

Dzień dobry czy jest możliwość dorobić sobie w InPoscie? Tzn pracuje w innej firmie i po godzinach pracy chciałabym jeszcze dorobić sobie na segregowanie przesyłek? Jaka jest w ogóle stawka ?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 103 dni.

Czy można liczyć w InPost na prywatną opiekę medyczną?

Xxxx

Tragedia....był u mnie dziś kurier. .starszy Pan. Bez terminala płatniczego... Kazał mi iść do bankomatu dając mi czas 30 min na to bo on się spieszy.... grzecznie mu powiedzialam o której mogę mieć gotówkę i jeżeli mu odpowiada ewentualnie jutro .. .. urażony kazał mi chodzić po sąsiadach bo jemu się niechce 2 razy jeździć ...niedosc tego był pod wpływem alkoholu..... Rozumiem wszystko ale po prostu żal.... Nie polecam ....bo paczki jak niema tak niema...

Krzysztof Berlak

Najwieksza firma porażka ostatnich czasów Inpost Kalisz. Nikt nie jest zainteresowany kontaktem z odbiorcami. Paczkomaty nie działają po 4, 5 dni a infolinia ma gdzieś swoich klientów. Proszę omijać szerokim łukiem firmę Inpost.

Xxx

Jakie to przykre się nie rozwijać

Tak2Nie1
...

firma zal o wszystko sie prosisz itp niepolecam jest tyle pracy na miescie

Tak8Nie1
@...

@... Co dokładnie masz na myśli pisząc, że w InPost trzeba o wszystko się prosić? Nie płacą na czas wynagrodzenia?

TakNie

Na jakie benefity można liczyć w InPost?

Magazynier

Janina nie marudz

Chętny
Użytkownicy czekają na odpowiedź 235 dni.

Czy firma daje jakieś bonusy na święta, jak to wygląda u Was?

Kita

Nie polecam. Piekne obietnice a potem kary.

kaliszanka

Firma która mieści się w Kaliszu to firma w której kurierzy mają w nosie klientów myślą że klient będzie czekał w nie skończoność aż on raczy doręczyć paczkę

Tak2Nie1
Szerszeń
Użytkownicy czekają na odpowiedź 263 dni.
 Problem

31.10.br dostarczono dwie paczki, telefon i tenisówki , pytałem o trzecią paczkę - Tablet - NIE MA ! Może przyjdzie później odpowiedział doręczyciel ! W śledzeniu do 04.11 widniała w gałęzi ??? Po południu pokazało się jako dostarczone ! Przez prawie miesiąc dzwonione do kierowcy, do Centrali Inpost , oraz trzy razy pisane reklamacje na stronie !!! NIKT NIE ZADZWONI , ANI NIE ODPISZE !!! CO TO ZA FIRMA ? !!!

TakNie1
klientka

Nie polecam , nie polecam,

Naiwny

Firma Inpost w Kaliszu to jeden wielki żart. O ile biuro i kurierzy jako tako się liczą, magazynierzy nie istnieją i są traktowani jak (usunięte przez administratora), chociaż robią najcięższą robotę. Szefostwo pięknie mówi i obiecuje, a na koniec potrafi (usunięte przez administratora) co do stawki. Firma ma swoje problemy, przez co próbuje oszczędzać, na czym tylko się da. Decyzja o odejściu była jedną z najlepszych. PS. Zawsze brakuje pracowników, a ci, co przychodzą wytrzymują miesiąc czy dwa(usunięte przez administratora). Nie traćcie czasu i energii na to miejsce, a nie będziecie później żałować.

Tak8Nie1
@Naiwny

@Naiwny Podczas Twojego zatrudnienia w InPost stawka obiecana różniła się od wpłaconej? Był wyraźny zapis w umowie o wynagrodzeniu?

Tak3Nie

Czy InPost praktykuje "luźne piątki"?

Tak2Nie
Inpost
@Pytanie

Mamy tylko owocowe poniedzialki

Tak1Nie2
Heniek

Miałem nadzieję, że dowiem się więcej informacji o pracy w firmie a tu zupełnie brakuje opinii.

XYZ

Agent z Kalisza przejmuje inny oddział w którym pracuje, mam się obawiać?

Lol
@XYZ

Jak widać było czego:) może paczke za kratki dostaniecie

Tak4Nie
Lalal

A jeżeli chodzi o pracę na magazynie? Jak to wygląda? Jak z pieniędzmi? Jak z godzinami pracy? Jak z możliwością awansu?

Anioł

Zdzichu i Kowal piszą prawdę!!! Tyły w podstawowych płatnościach, wypłaty wyproszone po terminie! Auta rupiecie, strach o bezpieczeństwo, auta nieubezpieczone, brak organizacji pracy, brak kontaktu z kierownictwem, życiowi nieudacznicy wyżywający się i drący mordy niwiedzieć czemu. Przez to rak rak do pracy, paczki nie dostarczane przez 3 tygodnie do odbiorcy, niska płaca prowadzi do kradzieży wartościowych i pobraniowych paczek, brak umów o pracę!!! Czyli ubezpieczenia. Wymagania: jasnowidz złotarączka wszystkopotrafiący dyspozycyjny od 6.00 do 3.00 nad ranem. Tragedia!!! Ostrzegam

Tak11Nie
Fredek z krainy kredek
@Anioł

Aniołku przestań lewitować białe szkodzi na szare komórki co widać. Jaki brak kasy i ubezpieczeń kasy nie dostają ci którzy kradną.Nie znalazłemw Kaliszu firmy która płaci kurierom po 3000 ,4000 koła na ręke Przestań piep...ć farmazony tylko do roboty się weź i nie kradnij to będziesz miał kase

Tak1Nie5
Zadowolony
@Fredek z krainy kredek

Haha ale gość ma wyjarany czerep.Coraz więcej nowych furmanek a Aniołek pisze o trupach,kasa na bieżąco bez zaległości .Jakie trzy tygodnie idą paki,jako jedyni w Kaliszu w sobotę przed świętami mieliśmy wolne magazyn pusty ,a inni dygali z pakami Pogratulować tym co zarządzali i to bez darcia japy jak w innych firmach.A co do kasy to jak się bierze ponad cztery koła do ręki za grudzień jako pracownik na etacie to co narzekać ,pędraki co 20 pak nie rozwiozą mają do tego prawo bo kasy nie dostają

TakNie4

Marcin
@Zadowolony

ten zadowolony to przy korycie siedzi a jak chce to jedzie w rejon pracowałem tam to wiem tragedia to mało ta co niby kierowniczka to całkowity brak kultury zeby nie zapłacic posadzaja człowieka o kradzież paczek wszedzie jest jakies ale ale tam to masakra ajent z Poznania jedzie nieraz cały tydzien i dojechac nie potrafi starzy pracownicy jakos daja sobie rade ale młodych tak roluja nie karzą brac podpisow a pozniej posadzaja o kradzież

Tak5Nie1
były pracownik
@Fredek z krainy kredek

za 24h/dobe to mało -> wyzyskiwacz, spójrz dokładniej i się zdziwisz jakie są płace i jakie warunki

@były pracownik

Rozumiem, że pracowałeś w InPost w Kaliszu. Co jeszcze mógłbyś dodać o pracy w tym miejscu? To, co możesz napisać ze swojej perspektywy, z pewnością będzie istotne dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tym miejscu. Jakie możesz wymienić plusy i minusy pracy w InPost?

Sam wiesz kto
@Fredek z krainy kredek

Ziom dobrze gadasz fakt ze dostajesz 3000-4000 jedyny minus myślę ze taki ze dostajesz umowę na 1/4 etatu i na umowie masz około 600 zł brutto żeby nie płacili za ciebie składek

Zostaw merytoryczną opinię o InPost - Kalisz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.