Opinie o Inpost S.A w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Inpost S.A, jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Inpost S.A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inpost S.A w Bielsko-Biała

Prawda
 Problem

W hali magazynowej zimno jak na zewnątrz, brak szatni i toalety dla kobiet, brudno, paczki po 20-30kg, zła organizacja pracy, nowy przyjdzie przepracuje dwa dni i znika więc trzeba pracować za niego zanim przyjdzie następny nowy na dwa dni, jeśli lubisz ciężką pracę to polecam.

BYŁY WORKER MAGAZYNU

Troszkę czasu spędziłem w magazynie Inpostu w Bielsku i chętnie wyrażę swoją opinię żeby potencjalnie przyszli pracownicy wiedzieli co i jak. Po pierwsze moja wrażenia są dość negatywne i stanowczo nie polecam tam pracy bo można za podobne wynagrodzenie poszukać czegoś dużo bardziej rozwojowego, ciekawszego lub spokojniejszego w dużo lepszej lokalizacji! Dojazd do miejsca pracy jest bardzo słabo skomunikowany! Po drugie informacja odnośnie podstawowego aspektu czyli czasu i godzin pracy są bardzo rozbieżne od realiów, generalnie każdego dnia jest inaczej (nie można nic zaplanować) Po trzecie zarobki bardzo słabe. Kolejna sprawa czyli obowiązki na stanowiskach; tutaj jest tragedia bo nie dość że duża rotacja to jeszcze ciągłe zmiany, presja od koordynatorów którzy z jednej strony (usunięte przez administratora) głupoty o jakimś zgraniu zespołu a z drugiej osoby faworyzowane wychodzą sobie na przerwy gdzie chcą, kiedy chcą, mają swoje stałe stanowiska itd. Czasami niektórzy pracownicy są w kółko na jednym stanowisku które nie jest wymagające a inni muszą zasuwać pod presją czasu żeby nie zaburzyć toku pracy, to nie jest normalne podejście. Nigdy nie mogłem zrozumieć skąd taka chora polityka zarządzania zespołem. Poziom tego wszystkiego pozostawia wiele do życzenia, skład jest bardzo mocno podzielony 70% Ukraińców jakieś 30% polaków, głównie uczniowie i studenci. Generalnie nie ma kompletnie możliwości rozwoju, nawet jeśli pokazujesz że potrafisz zrobić coś dobrze, sumiennie i wywiązujesz się z zadań raczej ciężko żeby nawet dostać jakieś inne stanowisko. A jeśli o to pytasz dostajesz pogardliwie odpowiedź że będziesz pracował tam gdzie Ci każą. Mało tego jesteś niejednokrotnie wrzucany na typowo fizyczne obowiązki gdzie masz zasuwać ile fabryka dała. Koordynator sobie decyduje i ma to głęboko (usunięte przez administratora) Dalsza część atrakcji, może być tak że dowiadujesz się o konieczności przychodzenia na noce zmiany bo na dniówkach nie będzie wystarczająco pracy, a nocne zmiany są z kolei w takich godzinach że bez samochodu nie masz szans się dostać, dodatkowo godzin jest bardzo mało, więc nawet się to nie kalkuluje. Więc masz wybór: albo tak albo rezygnujesz, dziwne tylko że po czasie dowiadujesz się że nagle na zmiany, dzienne są przyjmowani nowi pracownicy !?Kurierzy przychodzący rano do pracy są nieraz bardzo nerwowi, opryskliwi, bezczelni ale też się im nie dziwię bo pewnie nie jeden by też mógł wiele opisać o nie kompetencjach firmy. Nie mam w zwyczaju pisać opinii o pracy ale tutaj to była TOTALNA porażka, na prawdę odradzam szczególnie młodym ludziom bo tylko się nauczą jak nie powinna wyglądać praca na magazynie. Całe szczęście że to był tylko okres przejściowy.

BYŁY WORKER MAGAZYNU

Jacek
@BYŁY WORKER MAGAZYNU

Te nocne godziny, o których wspominasz były lepiej płatne, bo zrozumiałem, że wynagrodzenie nie powala wysokością. Ile konkretnie mogłeś wyciągnąć miesięcznie. Do 3 tysięcy dobiłeś na rękę?

magazynier Nowy wpis
@Jacek

Wszytko jest płatne tak samo. Umawiasz się na stawkę i tyle masz.

Sprostowanie Nowy wpis
@magazynier

Ok, ponownie muszę udzielić rzetelnej odpowiedzi, nie ma szans na żadne 3 tys. Ktoś tu pisze chyba żeby nie wyglądało tak źle i żeby dalej dysponować armią ludzi na śmieciówkach! Praca jest w większości nie przez firmę bezpośrednio! I to nawet nie jest pół etatu! Rachunek jest bardzo prosty do wyliczenia bo godzin pracy jest tyle co kot napłakał, przechodząc do sedna; wynagrodzenia są dużo, dużo niższe!

??? Nowy wpis
@BYŁY WORKER MAGAZYNU

Troszkę czasu? Dokładnie ile jeśli można wiedzieć? Godziny są ustalane pod ilość paczek. Każdy pracownik, może się dogadać np. Dam radę przychodzić codziennie od 15-19 i nie ma z tym żadnego problemu. Stawki są ustalane przez agencje pracy. Przychodzi sporo pracowników, którzy CHCĄ I MAJĄ SIŁĘ dorobić do budżetu miesięcznego. Stanowiska pracy są rozdziela codziennie pod skuteczną pracę magazynu zawsze można podejść do koordynatora i zapytać o inne stanowisko pracy. Jeśli mówisz, że inni chodzili na przerwy ,, gdzie chcą, kiedy chcą“ to pewnie sam nie byłeś tytanem pracy. Praca na magazynie a tym bardziej w firmie kurierskiej i tu nie trzeba być geniuszem = z pracą fizyczną. Temat zmian 1,2 pracownik ustala z daną agencją (jak da radę przychodzić) a młodych osób sporo u nas pracuje (uczniów) bo studenci mają, więcej na rękę (takie prawo) i chwalą pracę

Pytam Nowy wpis
Kandydat
@Sprostowanie

Ile przepracowałeś w miesiącu? Ile zarobiłeś?

ibanasik90
Klient

Nieudolni pracownicy tego pożal się Boże oddzialu zniszczyli, dosłownie zmiażdżyli moją paczkę, a firma Inpost odrzuciła moja reklamację. Straciłam pieniądze, sprzęt, jeszcze muszę zrekompensować szkody adresata przesyłki. Zdecydowanie nie polecam.

Prawda
 Problem

Mariusz
@Prawda

Skoro w Twojej ocenie jest to praca ciężka fizycznie to w tym właśnie momencie chciałbym ustalić, jak dokładnie tego typu zajęcie jest wynagradzane? Czy osoby pracujące w hali magazynowej mogą liczyć na godziwe wynagrodzenie?

...
@Mariusz

Jeśli 17 zł/h na śmieciówce, przez jakieś dziwne agencje, za dźwiganie ciężarów jest godziwym wynagrodzeniem to ok... ogólnie to robota dla dłużników alimentacyjnych, piwoszy przystankowych i bywalców komorniczych reszta to ukraina... nie idź tam jeśli nie musisz!

Klijent
Klient

nowy kurier na paczkomat ul. Partyzantów 156 Bielsko Biała obok Biedronki bardzo miły i uczynny oby wiecej takich

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Inpost S.A? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Bielsko-Biała
Teknika Industry Technologies S.A.
(1 opinia)
(437 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Aneta

Tragedia porażka bractwo (usunięte przez administratora) brak profesjonalnej obsługi A kurierzy to chyba największą zakala firmy Nie polecam wręcz odradzam

Martyna

Nie poszukują może nowych kurierów do firmy ?

Hej wszystkim! Może znajdzie się jakaś pracownik, w firmie Inpost S.A w miejscowości Bielsko-Biała, który ma jakieś nowe informacje, bo nie wiemy czy opłaca się u nich podjąć pracę.

XXX
@Administrator

Polecam :)

Anna
@Administrator

Nie polecam!!!Byłam przewożnikiem oddziale BBA ponad 2 lata.Stawka początkowa za stop była 5,10,jak kończyłam współpracę ,stawka za stop wynosiła 3,85!!Straszenie ludzi ze brak podpisanego aneksu do umowy o "obcięcie" stawki, równa sie z wywaleniem z pracy.Paliwo,ubezpieczenie i inne koszty utrzymania samochodu poszły znacznie w górę a inpost poszedł znacznie w dół.Co najważniejsze,przelewy za fakturę nigdy nie były realizowane na czas.Zawsze był poślizg sięgający niekiedy ponad 30 dni,a rejon i tak trzeba bylo zabezpieczyć bo w przeciwnym wypadku byla nota 500 + wynagrodzenie dla innego kuriea.Reasumując,duże wymagania,a w zamian można usłyszeć że jest się nieudolnym pracownikiem.

Asia

Nie polecam kurier nadaje się do kopania rowów lub ziemniaków a nie pracy z ludźmi. Impost nie reaguje na reklamację.

Nie polecam pracy w tej firmie przewoźnicy (usunięte przez administratora) zwlekają z umowami (usunięte przez administratora)

Czarek

Jako pracodawca mają dobre opinie. Wiadomo jednak, że dobrą opinię może wystawić dobry pracownik.

Anna

nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Inpost S.A - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Inpost S.A