TERMOCLIM S.A.

TERMOCLIM S.A.

Opinie o TERMOCLIM S.A.

Halina

Pojawiły się dwie oferty pracy w TERMOCLIM. Firma prowadzi rekrutację na stanowiska: MONTER INSTALACJI GRZEWCZYCH I HYDRAULICZNYCH https://www.gowork.pl/oferta/monter-instalacji-grzewczych-i-hydraulicznych,1EbuJHsRa8hkLdIiWTclws,warszawa oraz Elektryk https://www.gowork.pl/oferta/elektryk,0qhVbiHMweS2KpKI32Chah,warszawa Proszę pracowników firmy, aby podpowiedzieli jak najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Jakie są twoim zdaniem plusy i minusy pracy w firmie Termoclim S.A.? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o TERMOCLIM S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TERMOCLIM S.A.