Opinie o PROMED S.A> w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie PROMED S.A>, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PROMED S.A> na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROMED S.A> w Warszawa

Pytanie Nowy wpis

Jakie wartości są cenione w PROMED S.A>?

Były pracownik Nowy wpis

Firma nastawiona na samodzielność, co oznacza, że nikt nie pomoże. Można się dużo nauczyć, samemu niestety ale satysfakcja mega. Management lubi facetów, co nie pomaga przeżyć nawet najlepszym kobietom. Kasa na czas, auto można spokojnie używać prywatnie. Są tacy co nie mają wyników i przebiegi ponad standardowe, nikt się nie czepia jak to bywa w normalnych firmach. Trzeba pracować ciężko, żeby mieć wynik, natomiast samemu się decyduje czy i kiedy wyjeżdżasz do roboty. Jak jest przetarg, można go opracować w domu bez paniki, że ktoś kontroluje gps, bez (usunięte przez administratora) akcji ukrywania się po krzakach. Firma nie jest korporacyjna, co oznacza, że nieprzewidywalna. Można się narazić osobom, które nic nie robią poza własnym marketingem i trukaniem na ucho odpowiednim osobom. Niestety działa (usunięte przez administratora) i wydawałoby się mądrzy dyrektorzy łapią się na to. Promed ma Mindraya, fajne produkty, których niestety nie zna nawet wieloletni product manager, więc samemu trzeba się nauczyć i orać w terenie, a sukces będzie dla innych, czyli tych, co spotykają prezesa i przemycają swoją prawdę. Jest też Massimo, pulsoksymetry, które są samograjem i tu warto się dostać, bo fajna robota. Mają jednorazówkę, którą też warto rozważyć jako miejsce pracy, teraz wreszcie po latach z kumatą szefową. Polecam jako ciekawe doświadczenie. Nie na długo, bo można oszaleć ale zawsze to jest to ciekawy czas na naukę nie tylko o sprzęcie ale i, może przede wszystkim o ludziach. Z premiami... trzeba uważać na KAMa i PM, bo wszystkie sprzedaże, to ich sukcesy. Nie masz szans na walki po fakcie, więc trzeba zaznaczać teren tak wcześnie jak to możliwe i nie dzielenie się informacjami z "kolegami, chcącymi pomóc". Rób wszystko SAM! Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Na przeczekanie w poszukiwaniu lepszej rzeczywistości firma jest ok. Ogólnie polecam, nie jest źle.

Waldus Nowy wpis

A ja już ponad 5 lat w firmie i Uwaga jestem zadowolony, to Ci dopiero niesamowite po tych dziwnych aluzjach o niewypłacaniu prowizji.... Jesli szukasz stabilnego partnera to dobry pracodawca. Jeśli masz uwagi do prowizji wystarczy zapytać i juz wiesz wszysto - u mnie na razie 5 lat zgadza się. Jeśli jednak liczysz ze będziesz wybierać kolor i wyposażenie auta, BOK za Ciebie będzie robić oferty, serwisant szkolić personel a Product Manager pisać pytania i analizować SIWZ to nie przychodź tu szkoda twojego i kolegów z pracy czasu. Praca w sprzęcie nie jest łatwa kto pracował, wie a pisanie o delegacjach czy pracy od godz do godz jest smieszne i to też wie ten co pracował w sprzęcie. Według mnie ważna jest jeszcze jedna sprawa, że pracodawca jest otwarty na różne formy współpracy nawet kontrakt.

Izka Nowy wpis

A jakieś spoko są prowizje dla handlowców?

ASM
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rekrutujący zapatrzony w komputer, mało kontaktu wzrokowego. Pytania przygotowane i " odczytane" potem odhaczone. Masz wrażenie że bierzesz udział w ankiecie a nie rozmowie.

Pytania

Standardowe

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy PROMED S.A> oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Pan jezus
Kandydat
@Pytanie

Byłem na rozmowie,Pani Sylwia ze mną rozmawiała na stanowisko handlowca..spóźniła się na spotkanie,rozmowa była sztywna i nie miła,Pani Sylwia narzekała że jej kandydat przegrał wybory prezydenckie bo były nie uczciwe..byłem zniesmaczony tą rozmową,nie polecam tej firmy.

Bylypracownik

Na początku wydawało sie, ze super praca, pomoc innych, itp. Po dwóch miesiącach wszystko zmieniło sie 180stopni. Byłem zatrudniony na stanowisku Area Sales Managera. To jakie wymogi firma stawia w początkowej fazie wdrożenia to jest jakaś masakra juz nie mówiąc pózniej. Praca w sprzęcie nie jest prosta, ale dla wszystkich dyrektorów w firmie to jest to tylko kwestia podjechania i załatwienia. Szefowie niektórych działów stosują mobing żeby zmusić ludzi do zwiększenia sprzedaży. Wszystko jest na głowie handlowca, czasem nawet naprawy, nie można liczyć na pomoc product managerów którzy nawet swoich produktów nie znają. Samochody w firmie szału nie robią są to Focusy i Magane. Najbardziej wkurzające były kwestie delegacji za które firma nie płaci, brak nadgodzin bo czas jest nie normowany, itp. W sumie jedynym plusem to ze pieniądze były na czas, ale te przed okresem wypowiedzenia, bo prowizje są tragiczne i na koniec nie wypłacone - oszustwo. Poza tym nikt nie wie dokładnie za co ile jest wypłacone bo wszystko jest tajemnica firmy i dyrektora finansowego, który wlicza jakieś faktury w koszty projektu. No i najważniejsze uwaga na regulaminy i ciagle zmiany regulaminów które gwarantują brak zapłaty prowizji za projekt. Szkoleń firma praktycznie nie organizuje, każdy handlowiec musi sie sam zorientować. I dlatego tez jest ogromna rotacja ludzi nie potrafią utrzymać handlowca, najstarszy może ma 1,5 roku stażu w firmie, w sumie to sie nie dziwie, bo dość ze jest koniem pociągowym dla firmy to zarabia stawki takie same co serwisant. Jeśli ktoś sie zastanawia nad złożeniem dokumentów, to warto sie zastanowic, po kilku latach trochę zjadłem stresu, a czy to bylo warte tego, wydaje mi sie ze nie, bo na rynku jest bardzo dużo firm tego typu i dają większe możliwości rozwoju, podnoszenia kwalifikacji i zarobku z mniejsza dawka stresu. Nie polecam tam pracy ze względu na zdrowie psychiczne, moje dwa lata to za dużo dla tych właścicieli i dyrektorów

Janeczek

Może nie spełniał oczekiwań firmy? Generalnie do dobry pracodawca, polecam pracę.

Śledzik

Kolejny serwisant odchodzi, ktoś zna powód dlaczego serwisanci tak rezygnują ??

łosoś
@Śledzik

1. brak płatnych nadgodzin lub możliwości ich odebrania 2. trudne warunki pracy, np brak części do diagnostyki/brak szkoleń 3. bardzo szerokie portfolio urządzeń do naprawy 4. brak reakcji firmy na zmieniające się warunki pracy 5. brak perspektyw rozwoju

Pacjent

Jednym specjalista najwyższej klasy , który pracuje w tej klinice to dr n.med.Tomasz Kulawik- solidnie wyksztalcony, z wielką empatia podchodzący do pacjenta, unikat na skale ogólnopolska!Reszta,poza częścią stomtoloczną, to kompletna pomyłka.Pracuja tam lekarze z tytułami profesorskimi, którzy od lat nie dokształcają sie !Popeniaja błędy w sztuce lekarskiej, wypisując leki, które wzajemnie sie wykluczają! Ja i moi znajomi chodzimy tam tylko z uwagi na doktora Kulawika , bo reszta to dno i wodorosty- w pełnym tego słowa znaczeniu. Moje sugestie dla PROMED S.A>: Poprawa jakości świadczonych usług Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić personel lekarski na młodych prężnych ludzi , a nie trupy co juz wogole sie nie uczą ! To kpina !

uważny
@Pacjent

ale wiesz że to nie ta firma, prawda? moderator powinien usunąć opinię.

Małgorzata

Firma PROMED jest dystrybutorem sprzętu medycznego działającym na rynku polskim od ponad 25 lat. Jest od wielu lat przedstawicielem i autoryzowanym dystrybutorem największych światowych producentów sprzętu medycznego reprezentujących najwyższą jakość i najnowocześniejsze technologie. Na pewno wielu w Was chciałoby tam aplikować i to bardzo dobrze się składa, bowiem aktualnie poszukują Przedstawiciela/ Przedstawicielkę medyczną. Ogłoszenie widziałam na jednym z ważniejszych portali z ofertami pracy. Zdecydujecie się na współpracę z tym przedsiębiorstwem? Czekam na Wasze zdanie w tej kwestii.

StaryWyga

Jedno trzeba stanowczo zdementować. Pensja zawsze jest na czas. Pracuje prawie 10 lat i tylko JEDEN raz pensja spóźnila sie jeden dzien. Przynajmniej tak jest w biurze. Przelozeni są w porzadku. Kazda sprawe da sie zalatwic, jak trzeba to "pójdą na rękę". Ogólna atmosfera w biurze też jest ok. Co do kasy to bylem 3 razy o podwyzke i za każdym razem dostałem. Nie wiem na ile prawdziwe jest stwierdzenie ze na koncu każdego oszukuja bo ja jeszcze nie jestem "na końcu". Wszystko dotyczy admistracji i biura. Może u handlowcow albo serwisantow jest inaczej.

Małgorzata
@StaryWyga

Za co jesteś odpowiedzialny w PROMED S.A? Po Twojej opinii wnioskuję, że pracę u tego pracodawcy mógłbyś polecić. Czy osoby na początku swojej drogi zawodowej mogą się tu czegoś nauczyć i liczyć na docenienie swoich starań w postaci awansu i jasnej ścieżki kariery?

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tej firmy? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych ciekawostek o PROMED S.A> jako pracodawcy.

Karlito

Problemów z płatnościami nie ma i nie było żadnych. Wypłata i premia na czas zgodnie z ustalonymi warunkami. Policyjna też na pewno nie jest. Wystarczy robić swoje - czyli pracować a nie ślizgać się. Stracili GE i Trumpfa ale puki co jest stabilnie. W dziale medycznym nie ma rotacji od 3 lat. "Duże" działy tj. "Systemy kliniczne" czy "Chirurgia" to co innego. Tam jest większe ciśnienie ale i większa kasa. Jeżeli ktoś chce pracować i po to idzie do firmy handlowej żeby zarabiać a nie "przeczekać" to uważam, że warto.

Janow
@Karlito

Póki co piszę się przez "ó" a nie "u". Stracili wszystko co mieli. Nikt im ręki nie chce podać. Więc nie pisz kacapałów

Niepozdrawiam
@Janow

Pisze, a nie piszę w tym przypadku i nie kacapały tylko kocopoły. Jak poprawiać, to poprawnie.

promedddx

nie polecam, jest na rynku naprawdę dużo więcej dystrybutorów u ktorych pracuje się spokojniej, za lepszą kasę, nie w ciągłym napięciu. Jesteś handlowcem który jest równocześnie kurierem, kierowca i trochę czasu na pracę z klientem. braki w dostawach, klienci niezadowoleni, jedynie jednorazówka jest sama w sobie przyjemnym działem- i osoba zajmująca się tymi produktami jest naprawdę w pożądku. Jeśli chcesz przez walkę na polu walki, wyśmiewane jak co Ci nie wychodzi to ok. wyjazdów nie. auta to Focus.

Jakie są zalety pracodawcy PROMED S.A>? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy.

W serwisie praca niezła - są wyjazdy ale rzadko. Przełożonymi są ludzie kompetentni. Zarobki nie na poziomie GE, ale zaspokajające przynajmniej moje potrzeby. Jest samochód, nie ma problemu z wzięciem wolnego - ogólnie polecam. Pracuję tam od roku.

promedzik

Nie znam nikogo kto pracował w Promedzie i miło wspomina ten czas. Każdego na koniec oszukano

Gracjan

Jakaś aktualizacja odnośnie warunków pracy w promedzie? Podobno ostatnimi czasy stracili kolejny produkt i odeszło kilka osób z firmy, w związku z czym szukają przedstawicieli?

Aktualny

chaotyczna policyjna firma nastawiona na wykorzystanie i pracownika i klienta , problemy z płatnosciami

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy w charakterze przedstawiciela handlowego ( atmosfera zarobki, jakie samochody). Czy warto aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o PROMED S.A> - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

PROMED S.A>