PROMED S.A>

Opinie o PROMED S.A>

promedzik

Nie znam nikogo kto pracował w Promedzie i miło wspomina ten czas. Każdego na koniec oszukano

Gracjan

Jakaś aktualizacja odnośnie warunków pracy w promedzie? Podobno ostatnimi czasy stracili kolejny produkt i odeszło kilka osób z firmy, w związku z czym szukają przedstawicieli?

Karlito

Problemów z płatnościami nie ma i nie było żadnych. Wypłata i premia na czas zgodnie z ustalonymi warunkami. Policyjna też na pewno nie jest. Wystarczy robić swoje - czyli pracować a nie ślizgać się. Stracili GE i Trumpfa ale puki co jest stabilnie. W dziale medycznym nie ma rotacji od 3 lat. "Duże" działy tj. "Systemy kliniczne" czy "Chirurgia" to co innego. Tam jest większe ciśnienie ale i większa kasa. Jeżeli ktoś chce pracować i po to idzie do firmy handlowej żeby zarabiać a nie "przeczekać" to uważam, że warto.

Janow
@Karlito 13.11.2016 17:14

Póki co piszę się przez "ó" a nie "u". Stracili wszystko co mieli. Nikt im ręki nie chce podać. Więc nie pisz kacapałów

Aktualny

chaotyczna policyjna firma nastawiona na wykorzystanie i pracownika i klienta , problemy z płatnosciami

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy w charakterze przedstawiciela handlowego ( atmosfera zarobki, jakie samochody). Czy warto aplikować?

Zostaw opinię o PROMED S.A> - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROMED S.A>