Semstorm Sp. z o.o.

Opinie o Semstorm Sp. z o.o.

Miki

Ta wasza aktualizacja to jakiś żart. Widzieliście jak teraz wygląda i działa Ahrefs?

kuba grupowski
@Miki 23.11.2016 16:42

Mis
@kuba grupowski 23.11.2016 16:47
ale ahrefs jest po angielsku a semstorm jest przyjazny Polakom więc nie porównujmy dwoch różnych narzędzi ok?...

Czyli, że jest do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale jest chociaż w języku polskim? :)

były pracownik

5 tysięcy? Chyba rubli. 5 tysięcy to tam prezes nie zarabia nawet.

takie fakty

po najnowszym updacie ahrefsa wasze narzędzie traci sens... agrefs ma większą bazę polskich słów kluczowych + analizuje linki a kosztuje w przeliczeniu niewiele drożej niz semstorm.

były pracownik

haha stabilne warunki zatrudnienia. Ludzie co wy piszecie. Tej firmy już nie ma a jedynymi programistami są prezes i dyrektor. Każdy szanujący się programista nie będzie tam pracował i robił projektu w technologi, której nie używa żadna szanująca się firma (Drupal 7). Słowo podwyżka nie istnieje a praca po godzinach to norma. Trzymajcie się zdala od Semstorm i semtec to to jeden i ten sam syf

Ania Garwolińska

Ja pracuję w SEMSTORM od 2013 r. i naprawdę, szczerze polecam :) Jest wiele wyzwań, dzięki czemu można się wiele nauczyć, a pracodawca ma profesjonalne podejście do pracownika. Atmosfera super, więc wysyłajcie swoje cv i przekonajcie się sami ;)

Zostaw opinię o Semstorm Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Semstorm Sp. z o.o.