Poznański Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości

Poznań

Opinie o Poznański Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości

Romcio

Wiem, że Poznański Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości jest naprawdę spoko rzeczą, wielokrotnie słyszałem same najlepsze opinie w tym temacie, jeśli jesteście młodzi to polecam szybko próbować się tam załapać

cvvbb

Cwaniactwo,ale dla mnie to niezły sposób wymyślili. To co wyżej potwierdzam,ale mnie się podobała praca samemu. Tylko że w Poznaniu to mieli przerąbane. Osoba nade mną mówiła że pracuje w swoim projekcie za innych i ze jeszcze mnie nadzoruje i jeszcze inna osobę poza Poznaniem. Ponoć w godzinach pracy w projekcie wolontariacko mnie i te inną osobę nadzorowała. A trochę roboty z moimi papierami bylo. Taki czas,ze się pracę szanuje,a pracodawca to wykorzystuje.

nick

o! ktoś się odważył.ja pracowałem poza Poznaniem. byłem sam, a pracowałem za kilka osób. niezły system. w trakcie pracy najgorzej było się dogadać z osobami z działu księgowego - ciągle coś zmieniały, ginęły dokumenty, które wysyłałem. poza tym beznadziejnie jest pracować samemu i to jeszcze za kogoś.

kaczor_donald

Organizacja zajmuje się wyłącznie projektami z Unii. Z pozoru wydaje się extra:nowiuśkie biuro, dobre wyposażenie, sprzęt, tylko szybko się orientujesz, że pracujesz za kilka osób, a płacą ci za jedną. Nie polecam. Na rozmowie spytaj dokładnie, co będziesz robić i ile projektów realizować. Najpewniej będziesz mieć ich kilka do obrobienia, ale tylko jedną płacę. Ocena lokalu i warunków pracy to jedno, a drugie sposób zarządzania.

Zostaw opinię o Poznański Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poznański Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości