GASPOL S.A.
counter
2 78 185 5 1
Nazwa działu: Finanse

Bez podstawy obniżono pracownikom pensję poprzez zabranie diet , dodatków to jest świadome wykorzystywanie koronawirus sprawę kierujmy do premiera b

Hektor
@Korona

Dieta została zawieszona, a nie zabrana. Być może gdyby skasowano twój etat i 20 twoich kolegów to diety by zostały zachowane. Nie mniej jednak firma zadecydowała o zachowaniu wszystkich etatów kosztem tych diet. Piszesz "bezpodstawnie"? A jaka była podstawa jej nadania? Rozumiem, że powołujesz się na jakieś konkretne podstawy.

Cio Nowy wpis
@Hektor

Straszenie zwolnieniami to dowód na to, że autor zatrzymał się gdzieś w latach 90 a może sam się boi i próje zarazić tym innych. Naprawdę myśli Pan że wszyscy trzęsą sie ze strachu? Proponuje dokładnie przeanalizować zyski i straty. A jeśli chodzi o powód nadania tzw diety to warto poczytać oś więcej niż FB.

Hektor Nowy wpis
@Cio

@Cio co innego jest straszyc, a co innego obserwowac fale zwolnien na rynku pracy. Bezrobocie wzroslo z 3% do juz blisko 8%. Nikt nie twierdzi, ze ktos sie trzesie lub nie ze strachu. Jak ktos pracy nie szacuje i tym samym swojego pracodawcy to domniemam, ze „nie trzesie sie ze strachu”. Jak masz taki takie analizy zyskow i strat to proponuje spotkac sie z prezesem i to przedyskutowac, a nie „madrkowac” na gowork. Na koniec- „bardzo merytorycznie” odpowiedziales odnosnie dodatkow i diety.

Nazwa działu: Marketing

Dlaczego taka firma jak Gaspoll wykorzystuje koronawirus do szukania oszczędności .co za mało na premie dla prezesów,trzeba uderzyć w pracowników, obcięto im pensję.... Dlaczego pytam.zabrano diety ,dodatki,tylko dlatego że pracują w domu, Gaspoll pokryje faktury za prąd tych co pracują w domach.Wstyd poruszymy ten temat dalej

szczepionka
@Korona

nie ma to jak objechać w internecie firmę, nie potrafiąc nawet dobrze napisać jej nazwy.

PiP
@Korona

Jeśli tak jest to proszę zgłosić fakt do Państwowej Inspekci Pracy.

Nick
@Korona

Kolego, jeżeli żądasz, aby Gaspol pokrył ci faktury za prąd, bo "pracujesz w domu" to zachęcam cię do złożenia wypowiedzenia i znalezienia pierwszej lepszej firmy, która "z całą pewnością" zapłaci ci za prąd zużyty w domu, pewnie tez pokryje koszty kawy i zamówi ci dietę w pudełkach, która codziennie będzie czekała na ciebie o 6 rano. Po co się męczyć? na rynki jest taki ogromny wybór firm. Łatwiej jest jednak wylać internetowe frustracje.

Onyc
@Nick

Kolego niebawem Twój sen o wypowiedzeniach być może się ziści. Tylko na Twoim miejscu nie cieszył bym się bo wtedy i Twój stołeczek może się zachwiać. Szanuj ludzi i życz im jak najlepiej. Nie ma ludzi nie do ruszenia.

Nick Nowy wpis
@Onyc

Do @Onyc wyrazasz zupelny brak zrozumienia dla tego co napisalem. Szacunek nalezy sie kazdemu pracownikowi, natomiast kazdy tez ma brawo wyboru. Jezeli ktos zada zwrotu za prad, bo nalezy w dobie Covid -19 pracowac z domu to jest zupelnie odstrzelony od rzeczywistosci. A o moj stoleczek sie martwic nie musisz :)

Rysiek z klanu

Jeśli chcesz kupować najdroższy gaz to bardzo dobrze trafiłeś Gaspol . Cena promocyjna na dzień 11 maj 2020 w Gaspolu .3,20 PLN z a litr propanu dla porównania w Petrolgaz 1.20 PLN za ten sam towar. Polityka Gaspolu jest bardzo prosta sprzedać klientowi w promocyjnej cenie zbiornik ,uwiązać bardzo niekorzystną umową z zapisami o karach przymusić poprzez telemetrię do tankowania tylko i wyłącznie w Gaspolu i doić naiwnych do bólu. Zdecydowanie odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą trzeba kupić własną butle i tankować gaz w dużo niższej cenie na wolnym rynku . Do zbiornika o pojemności 2700 litrów można zalać 2300 litrów gazu przy różnicy 2pln/litr mamy 4600 PLN oszczędności tylko na jednym tankowaniu

PRL Nowy wpis
@Rysiek z klanu

Wypowiedz umowę i zwróć rabat. Ile Ci wyjdzie? 5 tyś? Zwróci Ci się to w max 2 lata a zyskasz niezależność. Gaz kupowałem tydzień wstecz za 90 groszy/ litr netto.

Obserwator
Nazwa działu: Produkcja

Gaspol to dobra firma dla tych co siedzą w biurach nic poza tym. Na rozlewniach najlepiej pozbyć się pracowników i wziąć podwykonawcę, który płaci najniższą krajową albo umowę zlecenie, sprzątaczki - tak samo firmy zewnętrzne bo po co etat tworzyć i płacić 13 pensję, wczasy pod grusza, urlop? Przecież to zbędne koszty dla firmy. itd. kierowcy najlepiej firmy zewnętrzne - same (usunięte przez administratora)y a jak już mają swoich to na własnej działalności bo po co płacić duży ZUS, premię, 13 pensję i urlop? Można by pisać i pisać firma ma wyj.... Na ludzi. Liczy się tylko zysk. Teraz w czasie kryzysu kierowców nawet do toalety nie wpuszczają, ustawili jakies toi toje które są wylęgarnią wirusów i bakterii tak wygląda walka z koroną wirusem hahahaha.ciekawe co na to sanepid? teraz firmę przejęli Holendrzy ale słyszałem opinię że to gaspol przejął Holendrów jak jest naprawdę nie wiadomo.

@Obserwator

Słusznie teraz wykorzystali korona wirus żeby zaoszczędzić na pędach ludzi b, WSTYD trzeba to zgłosić do premiera.

Opiniotwórca
@Obserwator

Kolego z produkcji. Przeraża mnie twoja wiedza, a raczej jej kompletny brak. Nie mniej jednak myślę, że trochę jest w tym winy twoich przełożonych, którzy dobrze nie wyjaśnili ci dla jakiej firmy pracujesz. Proszę poczytaj sobie na wikipedii jaką firmą jest Gaspol. Kto posiada pakiet własnościowy. Zanim kolejny raz bezimiennie wylejesz pomyje na firmę , która wynagradza ci twoją bez wątpienia ciężką pracę, to przygotuj swoją wypowiedź chociaż elementarnie.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zadowolony Pracownik
Nazwa działu: Handlowy

Jestem pracownikiem Gaspolu już kilkanaście lat. Pełniłem już kilka funkcji w tej firmie. Od zawsze ciężko pracowałem i firma to doceniała. Z całą odpowiedzialnością polecam ją każdemu, kto chce się rozwijać na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Firma jest liderem w swojej branży i tworzyła rynek lpg w Polsce. Naturalnie ma swoje zalety i wady, ale jeżeli chodzi o całokształt to zdecydowanie oceniam ją bardzo wysoko.

TakNie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy GASPOL S.A.?

Ja

Jak uda im się dowieść gaz to sukces. Jak zgłaszasz reklamacje to są w ogóle niekompetentni i lekceważą klienta. Nigdy więcej. Nie polecam

Nowy

Firmy pracujące dla gaspolu (usunięte przez administratora) pracowników tak się dzieje w małych rozlewniach nie polecam pracy z takimi firmami pracujesz jak osioł a prywaciasz cię traktuje jak szmate

Klatkowiec

Witam, Czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi z cenami gazu na punktach. Gaspol 64zł do 70zł Amerigas Hanex z Ludom 50zł Proszę o odpowiedź gdyż jestem jednym z kladkowców hadex?

Buzisman
@Klatkowiec

Go work to nie jest portal do omówienia cen - ceny na gaz to raczej z handlowcem negocjujesz + narzut od ilości sprzedaży. Lub jedz na wschodnią granice i kup cysternę gazu u Iwana)))

Tak1Nie1
egon
@Klatkowiec

ciekawe czy hanex ma gaz z amerigas czy inny na przykład napełniony w jakiejś rozlewni typu krzak? i czy jest 11 kg gazu ?

Cio
@Klatkowiec

Po prostu zmień dostawcę..

Artur

Egon mylisz firmę Hanex z firmą Korlen z Witkowa. W firmie Korlen masz butle nie doważone napełniane bez legalizy i tu się z Tobą zgodzę to jest firma rozlewania typu krzak.

Kierowca

Ja przeniosłem się z Gaspolu do firmy Hanex z Ludom na dzień dobry dostałem nowego Mercedesa sprintera odzież roboczą ZUS od pełnego wynagrodzenia jak ktoś szuka pracy polecam tą firmę.

Byly kliient

Chce opisac jak karygodne kroki dokonuje w dzisiejszych trudnych sytuacjach firma Gaspol. Przedstawiciele wydzwaniaja do klientow innych dostawców gazu straszac o braku towaru po to by wciskac swoj... każą robic zapasy byle by jak najwiecej zarobic na panice ludzi. Zamiast wesprzec przewoznikow i ograniczyc im na czas kwarantanny kontakt z ludzmi do takiego ktory jest konieczny to szukaja im dodatkowych punktow u konkurecji! Juz nie wspomnie o braku srodkow odkarzajacych ,narazaniu ich zdrowia oraz podwyzszaniu cen .Kompletne (usunięte przez administratora) . Placa grosze ,oszukuja nowych pracownikow jakie to pensje dostana. Nie polecam !

Waldi
@Byly kliient

Panie kierowco można zmienić pracę jak za ciężka

TakNie2
Bogdan. Karp@ gmail.com

Jestem bardzo rozczarowany współpracą z Gaspolem, przez kilkanaście lat dzierżawienia zbiornika byłym traktowany jak "dojna krowa" Firma jest dla mknie nierzetelna i bardzo się cieszę, że skończyłem tę współpracę. nawet z tym są jednak problemy.

Dariusz

Czy w GASPOLU dają od razu umowę o pracę?

Iras

Witam, jak ktoś chce się rozwijać ma pomysły dzwonić do Hanex w Ludomach lepsze pieniądze i praca niż w Gaspolu.Baedzo chętnie przyjmą byłych przedstawicieli handlowych z Gaspolu.

Nowy
 Rekomendacja

Witam mam pytanie Jami samochod Czy mozna uzhwac w weekendy Jaka umowa

Darek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 120 dni.
Nazwa działu: Handlowy

Cześć, czy ktoś może coś powiedzieć o aktualnie prowadzonej rekrutacji na stanowisko specjalisty ds rozwoju rynku?Szukają na kilka lokalizacji Katowice,Kraków,Rzeszów.Jeśli ktoś wie to proszę o i informację

Pavel

Czy ktoś może wie czy firma Hanex z Ludom przyjmuje do pracy byłych pracowników z Gaspolu handlowców kierowców?

@Pavel

Zadzwoń i się zapytaj

TakNie

Jaka umowa obowiązuje w GASPOL S.A. podczas okresu próbnego?

@Pytanie

Ja miałem zlecenie przez 15 miesięcy przez firme zewnętrzna, a później 2 x po pół roku umowy o prace i papa????

nick

z dala od tego mochala

Tak1Nie

Pracuję w tej firmie już przeszło 10 lat. Bardzo sobie ją cenię i bolą mnie niektóre jednozdaniowe opinie szkalujące dobre imię firmy. Jeżeli jesteś pracowity, sumienny, chcesz się rozwijać to ta firma takie możliwości co stworzy. Przeszedłem różne szczeble i osiągnąłem to ciężką pracą, która została po prostu doceniona. Firma ma cykl szkoleń rocznych, rozmowy rozwojowe, stwarza możliwości zmiany stanowiska wynikające z inicjatywy pracownika. Nie jest to korporacja z prawdziwego zdarzenia, raczej duża firma o pewnych cechach korporacji, która dopiero co wkracza w ten wielki świat globalnego zarządzania przez centralę w Holandii. Bardzo polecam tą firmę każdemu kto chce się rozwijać i ma aspiracje.

Jarosław
@Pracownik

Twoja opinia daje nam nowy obraz tego, jak wygląda praca w firmie GASPOL. Fajnie, że osoba z tak dużym doświadczeniem, jak Ty wypowiedziała się w tym wątku. Może mógłbyś do swojej wypowiedzi dodać jeszcze informację, czy firma zatrudnia również osoby, dla których jest to pierwsza praca? Ciekawi mnie, jak pracodawca podchodzi do osób bez doświadczenia zawodowego.

Marek
@Pracownik

To chyba drodzy panstwo pracujemy w roznych Gaspol'ach

Dorota

@łiki dlaczego tak uważasz ? Możesz napisać coś więcej?

Łiki
Nazwa działu: Handlowy

Dramat dramatów, praca dla desperatów

Tak4Nie
Suzi

Nie polecam (usunięte przez administratora) czytać umowy wyzysk. Oszukują ludzie przy umowach dzierżawy .ostrzegam nie podpisujcie dzierżawy plisss

Tak2Nie

Czy GASPOL S.A. praktykuje "luźne piątki"?

@Pytanie

Nawet tygodnie i miesiące masz luźne????????

@Były PH

Masz na myśli niezobowiązujący ubiór, czy luźną i koleżeńską atmosferę?

@Artur

Luźne piątki? Oni by chcieli żebyś pracował jeszcze w soboty, niedziele, święta i nawet na urlopie.

Tak3Nie
Nazwa działu: Handlowy

Gaspol to firma która wyciska z ludzi co może i daje im kopa. Pracowałem dla nich niecałe 3 lata. W 15 miesiecy zdobyłem 516 nowych klientów. Mysle, ze to kiepski wynik. Nie pozdrawiam pana kierownika dzialu butle Zbigniewa A. z Nowego Targu. Większego ...... jak do tej pory nie poznałem. Ciesze sie, że mnie tam nie ma bo chyba bym się wykończył psychicznie z tymi korpo szczurami. 3 osoby z zespołu wspominam dobrze. Reszta szkoda gadać. Współczuję tylko tym ludziom i życzę jak najwięcej szmalu????

Tak8Nie
Grażyna
@Były PH

Widzę, że w ostatnim czasie bardzo aktywnie się tu udzielasz, co oczywiście jest czymś dobrym. Nie masz co prawda dobrego zdania na temat pracy w GASPOLU, ale może mi pomożesz. Jaki rodzaj umowy oferuje się tam pracownikom? Czy można liczyć na stabilność zatrudnienia?

@Grażyna

Wiesz co nie chce mi się juz nawet myśleć o tej firmie. Spróbuj sama

@Były PH

Przed zatrudnieniem w danym miejscu dobrze jest dowiedzieć się podstawowych kwestii związanych z danym stanowiskiem. Ty miałeś okazję pracować jako przedstawiciel handlowy, więc może mógłbyś napisać, czy osoby niemające doświadczenia zawodowego również są przyjmowane przez tego pracodawcę?

@Artur

Oczywiście, że TAK bo tacy ludzie są nawet lepsi niezniszczeni handlem. Niektórzy np.jak ja mają bdb efekty(516 nowych klientów w 15 miesiecy). Miałem zlecenie przez 15 miesięcy wiec ciśniesz bo ci zależy. Później dadzą ci na czas określony jak mi i nie przedłuża umowy. Takich się przyjmuje, wyciąga co się da z takiej osoby, a przypomina to wyciskanie cytryny i na koniec "dziękuję" się im, a na to miejsce szuka się kolejnej nowej osoby bez doświadczenia. Dziękuję to za dużo powiedziane. Chcesz wiedzieć jak pan kierownik mi podziękował? Dostałem smsa dzień przed końcem umowy, że mam jutro przyjechać i oddać wszystko????. Przyjechałem pozdawalem wszystko. Podpisałem mu dokumenty i nagle wstał odwrócił się 4 literami i poprostu wyszedł nawet nie podając mi ręki tylko jeszcze opryskliwie krzyknął czy wychodzę czy chce sobie tu jeszcze posiedzieć????. Tak właśnie postępuje kulturalny Sz.P. Zbigniew???? z Nowego Targu. Bardzo bym go chciał kiedyś spotkać to bym zachował się z jego "kultura osobista" bo kiedyś nie pozwoliły mi na to inne względy. I tak jedni jada na wycieczki zagraniczne za twoja prace i dostaja koperty przy tobie, a ty tylko na to patrzysz za 2800 netto miesięcznie i jeszcze Ci wspominają twoja pensje????. Nie będę się rozapisywał wiecej????. Probujcie. Może jest lepiej????. Ja bym nie wrócił tam nawet jakby mi oferowali 10 tys./mies. Wole to co robię teraz. Przynajmniej mam spokój, na miejscu i pieniądze lepsze. Najważniejszy jest komfort psychiczny

Tak1Nie

Każdy ma prawo wyboru, a już z całą pewnością GASPOL nie zmusza nikogo do współpracy. Ale właściwie to jest forum pracowników a nie klientów. Mogę dodać, że sprzedajemy klientom dobry towar a taki zawsze jest droższy.

Tak2Nie2
@Pracownik

Dobry? Na nieistniejącej rozlewiskiem w Nowym Targu? Może napiszcie gdzie napełniacie butle bo należności tam nie na własnej rozlewni no chyba, że ta nowa juz powstała ale nie sądzę, że w 2,5 roku by się to udalo????. Taki ekstra produkt premium????. Może głupoty pisze? Sosnowiec, Widełka?Pozdrawiam. Życzę udanego dalszego oszukiwania ludzi. Taka to nasza narodowa i katolicka przypadlosc

Leny k.

Dramat, zero perspektyw zero płac, szefostwo dzieli pracowników na lepszy i gorszy sort. Jeśli nie liżesz, a masz odmienne zdanie to zapomnij o czymkolwiek zniszczą cie.

Tak11Nie
Irena
@Leny k.

W sposób bardzo bezpośredni opisałeś to, jak wygląda aktualna sytuacja w GASPOL z Twojej perspektywy. Co istotne - skupiasz się na samych negatywnych aspektach, które są związane z pracą w tym miejscu, a chyba warto byłoby dostrzec i jakieś te bardziej pozytywne. Jak długo już jesteś zatrudniony w tej firmie? Może dostajecie tam jakieś atrakcyjne dodatki pozapłacowe?

TakNie6

ktoś
@Irena

Typowy bełkot HR

Tak6Nie
Igor
@ktoś

To nie bełkot HRowy tylko wpis typowego moderatora.

Sławomir
@Igor

A ja chętnie dowiedziałbym się, czy będąc pracownikiem zatrudnionym w firmie GASPOL, można liczyć na ewentualne dodatki do wynagrodzenia? Występują premie bądź innego rodzaju nagrody, które sprawiają, że wynagrodzenie jest dużo bardziej atrakcyjne? Mam nadzieję, że któryś z Was zna odpowiedź na to pytanie i podzieli się wiedzą w tym zakresie.

Mario
@Leny k.

Pewnie w Gaspolu traktują ludzi jak w firmie AKA odwietrzni wrogowie a zachowanie to samo

Tak3Nie
@Sławomir

No są koperty do ręki ale nie dla wszystkich. Jeden patrzy jak reszta dostaje i nawet im to nie przeszkadza. Mogliby chociaż wyjść albo wyprosic tego który nie dostaje????. Nie będę mówił gdzie i kto ale miałem przyjemność nie dostać i patrzeć chyba 2 razy pomimo, że wydaje mi się, że zasłużylem chociaż na jeden zielony banknot nawet dla zasady. Szkoda gadać

Ludwik

Pytanie.Czy z gaspolu te butle wywozi prywatna firma??Jest oferta do załudunku butli na samochody,i przygotowaniu do wywiezienia dla kierowcy,ale stawka to 17 zł brutto.Nie chcieli mi powiedzieć,co to za firma.

TakNie5
Marzena
@Ludwik

Widzę, że bardzo pilnie potrzebujesz tych informacji. Trochę chaotyczny jest Twój wpis, ale zrozumiałam, iż chcesz podjąć pracę w GASPOL. Jeśli faktycznie tak jest to mogę Cię zapewnić, że GASPOL stawia na różnorodność, dlatego swoją ofertę kierują zarówno do osób z doświadczeniem zawodowym, jak i tych, które to doświadczenie dopiero chcą zdobywać. Poszukują kandydatów na różne stanowiska we wszystkich ich lokalizacjach. Więcej konkretnych informacji masz tu: https://kariera.gaspol.pl/sprawdz-kogo-poszukujemy.html Z kolei na inne Twoje pytania będzie musiała już odpowiedzieć jakaś bardziej zorientowana osoba. A może coś już postanowiłeś od tego czasu?

@Ludwik

Gaspol ma firmy transportowe. To nie są pracownicy Gaspol. Wszystko na własnej działalności handlowej

Pracowniczka

Pracuję w Gaspolu od około 4 lat i podobnie jak Pracownik poniżej bardzo ją sobie cenię. Firma stawia na rozwój pracowników i stwarza do tego warunki, jeżeli Ty sam tego chcesz. Ważna jest w tej kwestii rozmowa z przełożonym i otwarcie na zmiany oraz nowości. W firmie panuje przyjazna atmosfera i nie jest ona zamknięta dla młodych. Zatrudnia się również osoby bez doświadczenia, które szybko się uczą, a później awansują i stają się specjalistami w swoich dziedzinach. Nie żałuję decyzji o podjęciu pracy w Gaspolu.

Zostaw opinię o GASPOL S.A. - Warszawa

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

GASPOL S.A.